Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
134 posty 25 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Dziennikarz superklaster.pl

Moje komentarze

 • Warto rozszerzyć ten wątek:
  "Nie grzeszyć więcej nie tylko dlatego, że to niegodne osoby ludzkiej, osoby dziecka Bożego, a więc nie grzeszyć aby nie obrażać Boga Ojca, ale i nie grzeszyć ze względu na relacje z innymi ludźmi, a nawet ze względu na relacje wspólnotowe i społeczne.

  A zaznaczyć trzeba, że tak rozumiane nie-grzeszenie nie ma zrozumienia ani u protestantów (indywidualizm traktują priorytetowo przed wspólnotowością), ani u żydów (społeczność nieżydowską traktują jako gojów, czyli bydło, społeczności z nimi nie tworzą, nie integrują się. Wyjątków jest niewiele)".
  „Nasz papież” to zdrajca i demoralizator katolików
 • @Korneliusz 05:36:45
  Bardzo ciekawe. Słyszałem o tym, ale nie o wszystkich szczegółach, które Pan napisał. Dziękuje i pozdrawiam!
  Najpiękniejsza para, w Polsce bara bara
 • @interesariusz z PL 08:55:47
  Ma Pan rację. Tam podczas pierwszych misji była regularna wojna. Ale Polska nie miała w tym interesu. Żal Irakijczyków! Pozdrawiam
  Najpiękniejsza para, w Polsce bara bara
 • Ta sprawa jest wyjaśniona
  Teorie spiskowe, a że UFO, Jeti albo umówieni agenci amerykańscy. Bzdura - szukałem rozwiązania i znalazłem: pewien podróżujący kierowca spotkał się w latach 80-tych przy ognisku z jednym z Mansów, który po pijaku powiedział o morderstwie jego plemienia na turystach-białych ludziach, którzy naruszyli świętą górę - cmentarz Mansów - dzikich ludzi pochodzenia mogolskiego. Doszło tam nawet do kanibalizmu. Ot i rozwiązanie...
  Czy śmierć grupy Diatłowa była maskirowką?
 • @Pedant 17:14:00
  A po co konfliktować się z Rosją? Rosja cudem nie jest, al to szwaby i żabojady nas atakują. "Obawiam się", że to zachód i UE, a także USA, tamowały rozwój Polski i drenowały ją finansowo.
  Die Welt straszy Polskę wojną
 • @Rzeczpospolita 13:29:09
  Coś to ograniczanie suwerenności Niemiec USA, Anglii (i Francji) słabo wychodzi...
  Polska bez własnych mediów jest w interesie Niemiec
 • @Rzeczpospolita 12:06:25
  Teoretycznie tak, ma Pan rację. Niestety, ale rok 2009 minął, a Niemcy, jako bogaty (wzbogacony na kradzieżach) i popierany przez USA naród, robi co mu się podoba. Proszę wejść na profile działaczy mniejszości niemieckiej w Polsce - szlag może trafić. Pozwalają sobie na zbyt wiele, a co dopiero niemieckie elity.
  Polska bez własnych mediów jest w interesie Niemiec
 • Daję 5 *
  Ma Pan rację. Niestety, PiS zapomina, że wybrał go lud. Podobno szykują nowe daniny, m.in. na właścicieli ponad 10-letnich samochodów.
  Jak nie komuniści i złodzieje, to najemnicy Sorosa i Putina.
 • @Astra - Anna Słupianek 17:31:33
  Szatynem, czyli ciemnym blondynem - tak mi ten kolor sklasyfikował pewien fryzjer :)
  Ale ja mam lekko zielone oczy :)
  Pozdrawiam
  Masz grupę krwi Rh(-)? A więc jesteś kosmitą!
 • @Husky 16:05:08
  A brudna bomba? II wojna światowa trwała 6 lat. Powinniśmy mieć technologię, która umożliwi szybkie wybudowanie bomby atomowej w razie długotrwałej wojny. Oczywiście, za wszelką ceną zachowujmy neutralność, mówmy o pokoju, przyjaźni, ale bójmy się i zbrójmy się.
  Polska musi mieć broń atomową. Ustawa 1066. Rządy motłochu
 • @Nibiru 23:06:21
  To prawda. Kanibalizm jest najniższą formą bytu. Ma Pani/Pan rację, ale może nie jest ich aż tak dużo w społeczeństwie... Słowianie Wschodni też zostali zepsuci przez mordy jakie na nich dokonywano. Zamordowano miliony - najlepszych z nich. Zabijano nas.
  Polska musi mieć broń atomową. Ustawa 1066. Rządy motłochu
 • @Andron 11:50:31
  Niezłe! Pozdrawiam
  Skończmy z obozem koncentracyjnym Polska Panie Morawiecki...
 • Pan Dariusz Kosiur nie zmienia poglądów
  Owszem, nie we wszystkim musi mieć rację, ale jego teskty są merytoryczne. Oto materiał z Superekspresu:
  19.11.2010, godz. 15:30
  Prawo i Sprawiedliwość w najnowszym spocie wyborczym przypomina o zasługach zmarłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego (+61 l.) w budowaniu silnej Polski. Tymczasem kandydat tej partii do Rady Miasta Otwocka obrzuca go błotem.

  Dariusz Kosiur, 56-letni inżynier mechanik, nazywa zmarłego prezydenta "grabarzem Państwa Polaków" i pośmiertnie oskarża o sprzyjanie "układom żydowskim" oraz "przekreślenie suwerenności Państwa Polskiego".

  Nie musimy się we wszystkim zgadzać, ale materiały p. Kosiura są bardzoi ciekawe i merytoryczne, CHOĆ PRZYZNAJĘ, TĄ MŁODĄ DZIEWCZYNĘ MÓGŁ OSZCZĘDZIĆ :)

  Pozdrawiam i namawiam do zgody! LUDZIE, NIE DAJMY SIĘ SKŁÓCIĆ! Owszem, warzmy słowa.
  Pan Dariusz Kosiur – syjonistyczny prowokator?
 • @Repsol 21:03:32
  Dzięki :) Fajne nuty.
  O prorosyjskich portalach w Polsce
 • @prese 22:31:38
  Ma Pan rację. Ale czasem, po dekadzie "niezłomności", czasem przychodzi frustracja - złość. Pozdrawiam serdecznie :)
  O prorosyjskich portalach w Polsce
 • Wstrząsające informacje - wybitny tekst
  Kościół nigdy nie sprzyjał Polsce.
  W 1410 (może rok wcześniej, nie pamiętam) Zawisza Czarny potrząsnął papieżem w Watykanie, kolejnemu od wielu lat niechętnemu Polsce.
  Wojna, której zwieńczeniem była bitwa pod Grunwaldem, miała na celu zniszczenie Polski - była to w istocie wojna z resztą Europy.
  Zawsze zastanawiał mnie fakt, jak to się stało, że Polacy utracili Ziemie Zachodnie: Śląsk, Pomorze, Zachodnią Wielkopolskę.
  Na Zachodzie nigdy nie mieliśmy przyjaciół. Ta część Europy zawsze czuła się od nas lepsza, była wobec nas nienawistna. Niestety, nie mieliśmy i nie mamy przyjaciół również w Kościele Katolickim. Długo by pisać. Dziękuję za ten tekst i pozdrawiam!
  Apologetom Żydo-PiS(i -PO) oraz żydo-katolickiego Kościoła
 • Popieram i Pozdrawiam
  Tymczasem trwa proces w sprawie przeciwko Niemcowi, który krzyczał do Natalii Nitek: współwłaścicielowi firmy Pos System z Kosakowa (Pomorskie), Hansowi Gielenowi, autorowi: "Nienawidzę Polaków", "Jestem hitlerowcem", "Zabiłbym wszystkich Polaków. Nie miałbym z tym problemu". Hans pozwała Natalię o ... bezprawne nagrywanie... CZY BĘDZIEMY POZWALAĆ OKŁADAĆ SIĘ WE WŁASNYM KRAJU?
  Żądajmy reparacji wojennych oraz milionów za zniesławianie!
 • @Zawisza Niebieski 17:41:31
  Chyba tak!
  Amerykanie to nie nasi bracia
 • @Adam Czeczetkowicz 01:26:42
  Ma Pan całkowitą rację! Pozdrawiam
  Wysadzono pomnik ku czci ofiar UPA w Hucie Pieniackiej
 • @Lancelot
  wiem, że to gówno, ale ono nie zapraszane wchodzi donaszego domu, i to coraz bezczelniej, ono już nie puka do drzwi, ale je wyważa. Dlatego trzeba wiedzieć z kim ma się do czynienia.
  Ezoteryczne i artystyczne podróże autora "Dymać Orła Białego"

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031