Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
306 postów 197 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Dziennikarz superklaster.pl

Moje komentarze

 • @Husky 21:29:09
  Dlatego ankietę tak skonstruowałem, aby widać w nich było preferencji ludzi. Nie mogłem jednak zadać zbyt wielu pytań, bo powstałoby chaos. Chciałbym by dotarła do różnych osób:

  jest pod linkiem:

  http://superklaster.pl/czy-jestes-za-przywroceniem-kary-smierci-w-polsce-0
  Czy jesteś za przywróceniem kary śmierci w Polsce?
 • @zadziwiony 12:03:21
  Ciekawe uwagi. Przy obecnym stanie wiedzy nie potrafię wskazać jednej rewolucji, całkowicie oddolnej - zawsze gdzieś działają lepsi lub gorsi aktywiści o różnych motywacjach i inspiracjach.

  Problem jest to, że wielu przedstawiciele homo sapiens to prymitywne drapieżniki, mend-ozy, które dla satysfakcji muszą utrudniać życie drugim, muszą jątrzyć, podjudzać, żeby nie było spokoju...
  Sensacje XX wieku: Robert F. Kennedy i tajemniczy zabójca
 • @kula Lis 68 16:06:10
  Zakładanie nowej partii nic nie da. Założę się, że Korwin zrobi coś, co przyniesie niskie poparcie. Chyba, że najpierw dostanie porządny opiernicz.

  A Polak (i nie tylko) jak przed szkoda tak i po szkodzie głupi. Dużo by pisać, ale dobro wspólne, kierowanie się nie emocjami ale chłodnym rachunkiem zysków i strat, leży ponad możliwościami percepcyjnymi wielu miliardów ludzi na całym świecie. Demokracja (ochlokracja) to system właśnie dla nich.
  Dzisiaj ci, który grozili śmiercią Kaczyńskiemu...
 • @kula Lis 68 14:32:43
  Interesy Pawła Adamowicza - każdy złodziej ma taki "łeb do interesów". My dwa też zrobilibyśmy świetny biznes, jakbyśmy mieli kasę i możliwości.

  Żałoba narodowa, a ile osób zginęło przez różnych polityków z samobójstw, chorób - bo leczenie za drogie, ile nieszczęść wywołali...

  BANDYCI I KANALIE tacy sami jak te śmieci, którzy w "dyskusji" używają noży, tylko garnitury mają droższe.
  Dzisiaj ci, który grozili śmiercią Kaczyńskiemu...
 • @kula Lis 68 14:27:52
  Oczywiście, że obaj nie popieramy chamstwa, ale zakładanie kajdanek facetowi... No chyba, ze była to policyjna ściema.

  " będziecie zamykać za myślozbrodnie? Brudziński to marionetka skacze jak wyborcza zagra. A czy będziecie też zatrzymywać żydów Niemców, Amerykanów za groźby karalne w kierunku nas Polaków. Czy tylko otrzymaliście rozkaz od wyżej wymienionych by karali nas Polaków"

  Pana wpisy to świetna lektura!
  Dzisiaj ci, który grozili śmiercią Kaczyńskiemu...
 • @kula Lis 68 14:26:25
  Dzień dobry,

  zgadzam się z Pana wpisem. Ten cały cyrk ma czemuś służyć, ale czy chcą czy nie chcą, pisowcy i tak będą "winni" śmierci Adamowicza.
  Ale Duda, z tym swoim drgajacym głosem... Robią cyrk, ale nie wiemy czemu to ma naprawdę służyć.

  Oczywiście, że to była zbrodnia polityczna, bo w demokracji, każdy glosujący i wypowiadający się, dokonuje czynność polityczną. Skoro bandyta miał pretensje do PO, choćby najbardziej absurdalną, to jest politykiem, głosem części z całego ludu, gangsta rap.

  Nie wiem, rządzi PiS, miała Polska wstawać z kolan, a robimy za podnóżek, nawet szmaciarskiej opinii publicznej, która zmusza nas do czczenia gangsterów., politycznych łajdaków i innych gnid.

  Pozdrawiam
  Dzisiaj ci, który grozili śmiercią Kaczyńskiemu...
 • @zbig71 18:44:24
  A jak tylko będzie możliwość, to sprzedadzą nas Rosji, Niemcom, a nawet Upadlińcom.
  Polska z USA i Izraelem napadnie na Iran?
 • @kula Lis 68 18:25:25
  Wystawili nas jak tarczę do strzelania dla Iranu i Chin. Iran to nadal piękny kraj a Szyici to nie to samo co Sunnickie bydło. Są nam życzliwi i nas podziwiają w przeciwieństwie do Anglosasów którzy nami gardzą i mają nas za nic - DOKŁADNIE!
  Polska z USA i Izraelem napadnie na Iran?
 • @Oscar 17:49:13
  Upadający szczekaczy są pełni lęku, a więc są bardzo groźni, bo chcą wciągnąć innych w swoje szambo.

  Aczkolwiek ten bandytyzm jest ni tylko w interesie Izraela i rakiet, które trzeba zużywać, gdy kończy im się ważność.

  Nowy Rząd Światowy i zwykłe czynienie zła - ci ludzie to lubią. Są na bezpiecznej wyspie - Ameryce Północnej.
  Polska z USA i Izraelem napadnie na Iran?
 • @Krystyna Trzcińska 09:15:56
  Zgadza się.
  Handel pozwoleniami na emisję CO2 - wielki globalny przekręt
 • @Wrzodak Z. 10:26:05 Husky, Kula Lis 68,
  Husky, Kula Lis 68, Wrzodak Z. - Panowie maja rację. Myślę, że nasza władza wreszcie zrozumiała, że jest tam traktowana jak niechciany gość - odpad.
  Ambasador Polski na Ukrainie nareszcie odwołany
 • Niezłe zdjęcie główne
  Redakcja dopasowała wymowne zdjęcie - odwrócone od siebie twarze ambasadora i Prezydenta. Pozdrawiam!
  Ambasador Polski na Ukrainie nareszcie odwołany
 • @Oscar 11:51:53
  Etniczni Niemcy stanowią wielkie zagrożenie dla Polskości.
  Ruch Prawdziwa Europa zakłada stypendysta Fundacji Adenauera
 • @Jan Paweł 09:13:00
  "Tylko powrót pod ochronny płaszcz Matki Boskiej, może jeszcze ten świat uratować"

  - no wie Pan, zawsze myślałem, że naszym Bogiem jest Trójca - Bóg Ojciec, Syn Boży i duch Święty - módlcie się dalej do Matki Boskiej, Świętych, Ks. Popiełuszki.

  W wierze ludu jest mnóstwo bałwochwalstwa. Przypominam też, że Matka Boska, a konkretnie Syna Człowieczego, była semitką, a Jezus nie miał blond włosów.
  Ruch Prawdziwa Europa zakłada stypendysta Fundacji Adenauera
 • @demonkracja 09:06:11 I ZNOWU TE ŻYDY...
  Niemcy robią artykuł, rzekomo o polskiej motoryzacji:

  https://www.auto-swiat.pl/klasyki/oldtimer/historia-polskiej-motoryzacji-prototypowe-konstrukcje-mikrosamochodow/y8yg7e5

  ... gdzie zapominają o Warsie, Beskidzie, czy paru innych projektach, po to tylko, by pokazać te najgorsze. Kształtowanie świadomości Polaków, że są do niczego, trwa.
  Ruch Prawdziwa Europa zakłada stypendysta Fundacji Adenauera
 • @stanislav 20:48:07
  Czyli Lecha Kaczyńskiego w Smoleńsku rozwalili "polscy patrioci"?
  Ruch Prawdziwa Europa zakłada stypendysta Fundacji Adenauera
 • @maro 20:03:27
  Polaków łatwo skłócić i napuścić na siebie jak chronicznych alkoholików. Zamiast woli współpracy wezmą górę małe ambicje: a bo ktoś się na kogoś krzywo popatrzył, a bo to, a bo tamto, a bo sramto, bo ktoś jest katolikiem, bo ktoś nie jest, a bo ktoś za słabo kocha Dmowskiego, albo za mocno Piłsudskiego, albo odwrotnie, albo każdy jest Żydem (bo coś nie podpasował), a ten głosował na Wałęsę (większość głosowała - oskarżający także - ale trzeba przywalić drugiemu - dziś się nie przyznają), albo trzeba kogoś obrazić, zniszczyć, czy zawistnie zdeptać - zero dobra wspólnego i konkretnych działań, krótkowzroczność, prymitywne emocje i głupota - a później głupki narzekają "po co j głosowałam/em na Trzaskowskiego" (p.s. Jaki też jest do niczego)

  MEDIA: zakładając kolejny tygodnik konserwatywny, czy portal prawicowy, liberalny, patriotyczny - tworzy się kolejne, nudne dla przeciętnego czytelnika medium. Bez własnych mediów, bez własnych kanałów przekazu, pisząc anonimowo, czyli bez odpowiedzialności za słowa, bez dystansu - nigdy Polacy nie odzyskają Polski.

  Piosenki patriotycznych bardów słucha po kilka tysięcy osób. "Złe Psy" i "Urodziłem się w Polsce" na chwile obecną: ma 4 855 032 wyświetleń
  https://www.youtube.com/watch?v=5RO2mvOSGpU

  Czasem myślę, że trzeba założyć własny, piszący o wielu sprawach portal, taki, który by tak działała, by tzw. zwykła, tvn-owska publiczność nie wiedziała, że będzie kształtowana - pisać o grach komputerowych, samochodach, seksie, wydarzeniach politycznych, o medycynie, dawać krótkie, a nie godzinne filmy, gdzie najciekawsze są 4 minuty wypowiedzi.

  Trzeba czuć media, mechanizmy społeczne, jak konformizm, wpływ, trochę wiedzy antropologii, itd.
  Ruch Prawdziwa Europa zakłada stypendysta Fundacji Adenauera
 • @Husky 22:37:04
  :) :) wiesz, powiem tak: kiedyś byłem zafascynowany filozofią (dawno temu), ale wielu już powiedziało, że wszelcy filozofowie, myśliciele, humaniści, czy jak ich tam ktoś zwał, pisali straszne głupoty: utopie i chore bredzenia, są właśnie wymysłem oderwanych od rzeczywistości, czyli zwykłego życia, naukowców, filozofów, politologów, pedagogów, cybernetyków, ekonomistów, i innych wariatów, dla których liczyła się ideologia (utopia), a nie rzeczywistość. Świat jest konstruowany przez psychopatycznych wariatów, a ja jestem tylko prostym chłopem ze wsi, który tych wariatów odcycfrowuje ;) :)
  George Bernard Shaw – noblista eksterminator
 • @Husky 21:30:48
  Dzięki, ale muszę zaznaczyć, że szukając w internecie informacji na ten temat, specjalnie pominąłem ten artykuł, a sięgnąłem do źródeł lewicowych intelektualistów (którzy i w Polsce o dziwo pisali prawdę, bo tekst był i tak niszowy, więc można było za Gierka pisać co się myśli - Grinberg) zagranicznych - anglojęzycznych, m.in. do tzw. prestiżowego The Guardian.
  George Bernard Shaw – noblista eksterminator
 • @Zdzich 04:09:35
  "Jak na 71 letnią babcię, nieźle wygląda".

  Ponaciągana. Mając taką kasę, to i z szympansicy można zrobić ambasadoressę :)
  Ambasador Mosbacher myli sztukę dyplomacji

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ULUBIENI AUTORZY