Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
419 postów 321 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Dlaczego zagłosuję na Grzegorza Brauna

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie ukrywam, że bardzo szanuję tego faceta.

Nie ukrywam, że bardzo szanuję tego świetnego reżysera-dokumentalistę. Robiłem z nim spotkanie, gdzie mieliśmy okazję się poznać. Owszem, mówi czasem rzeczy kontrowersyjne, ale bardziej wynika to z emocji. Trudno jednak o brak emocji w zadłużonym, biednym i skorumpowanym kraju w jakim żyjemy, gdzie obywatel w starciu z władzą nie ma żadnych praw.

Zagłosuję na niego, bo jest uczciwy, inteligentny, robi świetne filmy (jeśli chodzi o filmy dokumentalne to jest moim idolem), w których jako pierwszy w Polsce podkładzie wykorzystywał nowoczesną muzykę dubstep.

Grzegorz Braun rozumie politykę i zna mechanizmy nią rządzące. Jego wiedza w tym względzie jest ogromna. Muszę również przyznać, że facet jest niesłychanie inteligentny i ma olbrzymią wiedzę, z której potrafi sprawnie korzystać.  

Najważniejsze, żeby wystąpił w telewizji w spotach reklamowych, gdzie będzie głośno mówił o sytuacji w Polsce, a dokładnie o tym, czego nie mówi salon III RP. Tymczasem dzięki filmom, które reżyserował, odkryliśmy wiele tajemnic polskiej historii.

Panie Grzegorzu, ma Pan mój głos!

KOMENTARZE

 • A mnie się nie podoba ta jego...
  rusofobia. Wpisuje się ta rusofobia w okrągłostołowe działania PIS. Obecna Rosja już nie jest Związkiem Radzieckim któremu musieliśmy płacić haracz. Rosja zaproponowała nam (jak wszystkim krajom RWPG) uczestnictwo we Wspólnocie Niepodległych Państw i na razie jak widać, Białoruś, która przystąpiła do Wspólnoty, nieźle na tym wychodzi. Więc... nie podoba mi się rusofobia Pana Grzegorza Brauna. Za resztę Pana Brauna podziwiam i chylę czoła.
 • --------- dalej niczego Pan NIE ROZUMIE !!!
  ---Oni tak mają ! . W ten sposób SZECHTER / GEREMEK i inne kreatury weszły do POLITYKI POLSKIEJ !!. / też byłam zauroczona /

  Słyszał Pan od Brauna choćby 1 słowo KONKRETU ?? np. o ŻYDOSKICH BANKACH ?? może zarys geopolityki jaką Polska powinna prowadzić aby Polacy nie umarli z głodu już jutro ?? a może wypowiadał się na temat GOSPODARKI i jej problemów ? .

  KOŚCIÓŁ/ SZKOŁA / STRZELNICA i Jezuici a wszystko to poprzetykane - inteligentnymi niedomówieniami - których ciąg dalszy rozumie on sam !.

  Gdzie w tych złotych myślach TWARDA POLITYKA / TECHNICZNY PRECYZYJNY UMYSŁ ? który będzie wiedział JAK !! dobrać się i z której strony do Państwa - aby szybko i sprawnie . URATOWAĆ ! ZAKŁADY PRACY ! odebrać to co zostało ukradzione itd . itd ........... itd.

  Nie zastanawia Pana ! EKSPONOWANIE / mistrza / i kreowanie przez dziwnie nazywającą się //// kościelną /// organizację w kościele CAŁKOWICIE ZDOMINOWANEGO przez ŻYDÓW ???.

  Przecież pisze Pan na portalu - prywatnym - KTO ?? sponsoruje Pana Brauna ?? wszystkie sale kościelne te z menorami też stoją przed / mistrzem / OTWOREM !!.
  Tak ja z wypiekami na twarzy słuchałam //// prześladowanych /// mistrzów POLAKÓWKATOLIKÓW ok 30 lat temu
  .
  -- ZŁAPALI MNIE !! i INNYCH Polaków na ten SAM HACZYK ! na który teraz Pan się łapie !!! ---- myśli Pan ,że dlaczego tutaj piszę ??

  Pisze tutaj Bloger- rzeczpospolita- u niego Pan przeczyta KONKRETY te ! które uratują NAS POLAKÓW i Polskę !!
 • @Jan Paweł 21:56:51
  Niestety, ale nie budzi G. Braun mojego zaufania. Wybiera cywilizację zachodu a więc cały ten obrzydliwy syf jak: pornografia, pedofilia, chomoseksualizm, masoneria, sekty, lichwa, wojny, kradzież, gwałty itd. To wszystko w walce z Prawami Bożymi, kult szatana bierze górę.
  Nie wiem czy jest wierzący, czy broni życia od - do. Co z lichwą itd.
  Jak na razie gra w jednym chórze wojny propagandowej przeciwko Rosji.
  Nic nie wspomina o ,,rzezi wołyńskiej". No i co na to bratanek Braun z TVP.
  Nazwisko też nie jest mu pomocne.
  Trzymanie z środowiskiem skrajnie antypolskim jakim jest Gazeta o zgrozo Polska żle o nim świadczy, Pokazywanie się z oszołomstwem antypolskim jaką jest ta prowokatorka Stankiewicz też żle o nim świadczy.
  Także życzę powodzenia ale bez mnie.
 • WPS
  G.Braun, St.Michalkiewicz i R.Ziemkiewicz, to "trzej muszkieterowie" do sfingowanych pojedynków z tzw. komuną, rozwiedką i polactwem. Trzech magików od penetrowania polskich środowisk katolicko-patriotyczno-narodowych, których syjonistyczno-anglosascy dyrygenci wykreowali do urabiania świadomościowo-emocjonalnego, w obawie o pojawienie się zdrowego nurtu polskiego narodowego myślenia i czynu. Braun, to ten specjalista od nurtu patriotyczno-sanacyjnego, Michalkiewicz - specnaziol od rydzykowców i odjechanych liberałow, a Ziemkiewicz- to miglanc od narodowców. Cała ta paczka i jej okolice, to zrzut tzw. neokomandosów, wytrenowanych przez syjonistyczno-anglosaskie dyrekcje, z myślą o godzinie zero, której nadejście spędza sen z oczu centralom, tzn. godzinie kiedy wreszcie Polacy się obudzą i zapachnieć może nocą długich noży( tępych, bo tępych, ale zawsze do podostrzenia), albo jakąś nocą kryształową?! Wtedy aj, waj ktoś musi stanąć na czele niezadowolenia, ktoś chciałbyznów być głową na polskim tułowiu. Adaś już wymięka, Kaczor pogrążył się w smoleńskiej traumie, przysypiający mecenas już na zasłużonej emeryturze, natchniony Maciar także już w oparach absurdu - pora na ostatnie rezerwy, bo może być źle !

  A propos tego "nie chcem, ale muszem" kandydata na prezydenta Polski, Grzegorza Brauna, to jest to typowy euroatlantycki entuzjasta, genetyczny rusofob( aktualnie zażarty antyputinista), gęgacz z rejonu Międzymorza i złotousty kryptosyjonista.

  Niżej jeden z przykładów mentalności i stylu zachowania tego nadętego "polskiego patrioty" z nadania Atlantydów w trakcie manipulowanej przez niego i jego klakierów dyskusji w Łodzi.

  Polecam szczególnie od minuty 13:00 i 27:00

  https://www.youtube.com/watch?v=2EIN56qmWZ8
 • @Wrzodak Z. 22:15:07
  Niestety, ale chyba macie Panowie rację (razem ze Stanislavem) to jest ten szykowany trzeci garnitur na tzw wszelki wypadek. Braun pokazał już że potrafi (jak trzeba) stanąć na czele (pokazał to przy szturmie na PKW) i zrobić stosowną prowokację. Nie mam do niego zaufania, jak i do Michałkiewicza i Ziemkiewicza, że o Stankiewicz już nie wspomnę.
 • @night rat 00:19:19
  CZAS ZROZUMIEĆ !! my i Rosja jesteśmy z tego SAMEGO STADA , które zostało zaatakowane przez wilki !!.

  z jednej strony jesteśmy my !! GOJE z drugiej ONI - Ty stoisz pośrodku

  z jednej strony stoją BARANY z drugiej WILKI --Ty stoisz pośrodku
 • @night rat 00:19:19
  Kompleksy komunistyczne masz, nie potrafisz myśleć po swojemu. Jak krytykuję np; Czechy to nie jestem za Słowacją i odwrotnie.
  Ludzie o małych choryzontach myślowych dają się zaszufladkować wszelkiego rodzaju agenturze i stają się niewolnikami korporacji, nawet nie rozumiejąc tego.
 • @night rat 00:17:24
  Braun - Soros

  Ciekawy artykuł znalazłem o dziwo na Salonie24


  A teraz będzie rozwinięcie tytułu > skąd ten Braun nagle?
  Otóż zacznijmy od występów Brauna w Roninie i pamiętnej przyjaźni z Coryllusem, co to się nagle skończyła, hi, hi – pamiętamy? Oczywiście :)
  Coryllus, opisując tę dziwną szkołę**, z którą zaprzyjaźnił się Braun, jakoś nie poszedł tym tropem dalej, on, znawca spisków i szlaków agentury. Ale ja i owszem. I cóż znalazłam?
  Założycielem/fundatorem jest znany działacz polonijny Zbig Pełczyński, co to aktywnie uczestniczy w życiu publicznym. Zarówno w Polsce jak i Wielkiej Brytanii pełni wiele funkcji społecznych, m.in. jest przewodniczącym"Stefan Batory Trust" w Oksfordzie (organizacji zajmującej się promocją edukacji, nauki kultury polskiej), członkiem Rady Powierniczej"Polonia Aid Foundation Trust z siedzibą w Londynie. W 1988 w imieniu George'a Sorosa założył w Polsce Fundację im. Stefana Batorego. Obecnie jest członkiem Rady Fundacji.***
  Opisywałam to już przy okazji dyskusji o dziwnych meandrach kariery Cenckiewicza. Jemu też fundacja Zbiga załatwiła stypendium, nawet dwa razy > Byłem dwukrotnym stypendystą Polonia Aid Foundation Trust w Londynie (2000 r. i 2004 r.)****
  No to w końcu jesteśmy w domu, Braun szaleje wśród Polonii w USA i stamtąd pisze do nas, że się poświęci i wystartuje na prezydenta RP.***** Jasne, jasne, JKM wypadł z gry, bo za dużo dzieci "wykróliczył", Wipler też z powodu dzieciaka dał ciała i zupełnym przypadkiem narodowcy wyznaczyli na kandydata niejakiego Kowalskiego.****** Co prawda facet szans nie ma żadnych, ale chyba jest czysty i nie obstawiony, skoro nasza milusińska GTW (grupa trzymająca władzę) postanowiła go zablokować Braunem. Tak, tak, chłopaki niczego nie lekceważą, nad każdym najmniejszym chwaścikiem się pochylą i podtrują, nikt i nic nie może stanąć na drodze wielkiego marszu ku NWO. Mnie osobiście do łez radości doprowadza ta cudowna zupełnie sytuacja, kiedy to kumpel Sorosa wspiera bratanka szefa TVP w walce z Judeopolonią.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej