Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
336 postów 226 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Krótka rozmowa z Pawłem Kukizem

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Pracuję od rana do nocy i nie mam zamiaru się poddać. A oni niech sobie różne rzeczy piszą".

 R.Kałwa: - Czytam o panu różne rzeczy: Paweł Kukiz to, Paweł Kukiz tamto… Dzisiaj (w środę) na portalu Wirtualna Polsca jest przedruk z „Do Rzeczy”, w którym Paweł Lisicki pisze, dlaczego Kukizowi się nie uda.

P. Kukiz: - Niech się pan nie przejmuje. Ja robię swoje i cześć. Bzdurą jest myślenie, że tylko partie polityczne mogą wejść do Sejmu. Tworzę listę społeczną, która zamierza wejść do Sejmu.

Podobną stworzyła kiedyś Akcja Wyborcza Solidarność.

- Dokładnie. Pracuję od rana do nocy i nie mam zamiaru się poddać. A oni niech sobie różne rzeczy piszą. Wejdziemy do Sejmu i zmienimy Polskę.

Powodzenia.

KOMENTARZE

 • casus Kukiz = meldunkowy podstęp wyborczy celem POzyskania mandatu
  Znowu ten Rybak... o Boże.... kiedy koczownik Kukiz był ostatnio na sesji Sejmiku we Wrocławiu ?? https://www.youtube.com/watch?v=k5AGUeHntRc
 • Autor
  Nastepny chetny do zloba ??? Komonieruski sie skompromitowal, Kaczynski jest skompromitowany, wiec zamiast smalic w Dudy , trzeba (o)szukac i wciskac nam Kukizy i inne gluptole ...To juz bardziej wiarygodny jest "niezalezny" Stan Tyminski od sukcesow w trzecim swiecie ...
  Pozdrawiam ...
 • @Beata Andrejas Wrocław Clooney 16:23:10
  -
  Pani Beato!

  Kukiz ma rację, chcąc wprowadzić do polskiego sejmu jawną równowagę, a nie jakąś dyskretną większość czy dyskretną tajemniczą mniejszość.

  "Stan - Przesytu" i "Stan - Niedosytu" już był w Polsce, teraz czas na normalną demokrację:)

  Tylko trzeźwa i jawna równowaga naturalna, zapewnia bezpieczne kierowanie demokratycznym państwem. Czas na czwartą władzę w Sejmie.

  Jerzy Dobrowolski Klub Polskiej Demokracji Kwantowej.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

ULUBIENI AUTORZY