Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
414 postów 315 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

„To czysty skok na kasę. Nowoczesna straciła ponad 20 mln zł

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pewne fakty warto połączyć. Nowoczesna straciła ponad 20 mln zł subwencji partyjnej na tą kadencję. Zatem gdyby udało im się w jakiś sposób rozwiązać parlament, to byłaby nowa kadencja i by te pieniądze odzyskali.

Paweł Grabowski, poseł Kukiz’15 z Opolszczyzny, dzisiaj rano dla programu „Tak czy owak” w TVP3 Opole powiedział:
-  Pytanie jest takie, czy naprawdę powstał konflikt wokół mediów. Tak naprawdę chodziło o zablokowanie przyjęcia budżetu, co skutkowałoby samorozwiązaniem parlamentu.
Pewne fakty warto połączyć. Nowoczesna straciła ponad 20 mln zł subwencji partyjnej na tą kadencję. Zatem gdyby udało im się w jakiś sposób rozwiązać parlament, to byłaby nowa kadencja i by te pieniądze odzyskali.
Moim zdaniem był to czysty skok na kasę, na „grubą kasę”, no i sposób był „gruby”. - Dodaje poseł Grabowski - Zablokowanie stołu prezydialnego, stołu Marszałka, to już jest łamanie prawa. (...) Z tego co mi wiadomo, jest na to czas do końca stycznia. Duża nerwowość dała się tutaj we znaki, zarówno ze strony Prawa i Sprawiedliwości - ze strony Marszałka niesłuszna decyzja o wykluczeniu posła Szczerby - i tak się to już potoczyło...
Poseł Paweł Grabowski powiedział jeszcze: - Wieść gminna niosła, że ma być zadyma w piątek...
- To się dało wyczuć? – Zapytał red. Maciej Nowak.
Poseł Grabowski: - Jeżeli w piątek wieczorem pod Sejmem odbywa się spontaniczna manifestacja, która została zarejestrowana kilka dni wcześniej, no to...
                                                                            ***
„Do Rzeczy” informuje, że protest pod Sejmem zarejestrowano już 13 grudnia powołując się przy tym na Twittera dziennikarza Samuela Pereiry / https://twitter.com/sampereira_?lang=pl.
Poniższe screeny (zrzuty ekranu) z Twittera dziennikarza S. Pereiry możemy znaleźć w wielu mediach, ale należy zaznaczyć, że nie wszystkie rozpowszechniają informacje o wcześniejszej rejestracji demonstracji:
 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej