Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
412 postów 315 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

O amerykańskiej okupacji w Polsce i o nadziei dla idiotów...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

To również z USA szły pieniądze na powstanie ZSRR. W USA powstawały zalążki ideologii nazistowskiej, w USA powstała eugenika. Z USA szły pieniądze na Hitlera (Prescott Bush), który za nie wybudował autostrady.

Trzeba być idiotą, aby wierzyć, że amerykańskie wojska przed czymkolwiek nas obronią. Stany Zjednoczone Ameryki to obecnie najbardziej agresywne państwo świata, które ma na sumieniu wojny i miliony ofiar oraz zamęt w wielu krajach.

USA zdradziły nas w Jałcie, a za komuny miliony amerykańskich rakiet było wycelowanych w Polskę. Co im takiego złego Polacy zrobili. Przecież to amerykanie współtworzyli z ohydnym i tępym ZSRR państwo satelickie – PRL. Dlaczego chcieli mordować nas, zwykłych ludzi.

Przecież to również z USA szły pieniądze na powstanie bolszewickiej Rosji, ZSRR. W USA powstawały zalążki ideologii nazistowskiej, w USA powstała eugenika. Z USA szły pieniądze na Hitlera (poczytajcie - „Prescott Bush), który za nie wybudował autostrady.

Amerykanie są podzieleni i choć są tam inteligentni i w miarę pokojowo nastawieni ludzie, to czy ich wola polityczna wejdzie na główny plan? Jak na razie słabo to im wychodzi. Hilary Clinton była wiedźmą, ekspozyturą środowisk, które dążyły do wojny z Rosją na naszym terenie. Właśnie dzięki amerykańskiemu wojsku, które prędzej czy później sprowokuje Rosję do wojny na naszym terenie.

To amerykanie wywołali rewolucję na Ukrainie, po to, aby ją okradać, m.in. plugawymi łapskami „geniusza ekonomii”, doradcy rządu Ukrainy niesławnego Leszka Balcerowicza.

To amerykanie wywołują niepokoje w Europie, dosłownie rękami swoich żołnierzy kierując islamskich najeźdźców na Europę. Z takiego stanu rzeczy cieszy się tylko Izrael, który dzięki wyjazdowi nadmiaru islamistów, liczy na względny spokój u siebie.

A Żydzi? Gdzie byli amerykanie gdy mordowano Żydów w obozach koncentracyjnych? Teraz amerykanie zrzucają winę z siebie na... Polaków, haniebnie oskarżając nas o współudział w holokauście.

Naprawdę tylko idiota może wierzyć, że w takiej sytuacji, amerykanie w liczbie czterech tysięcy morderców w mundurach, ochronią nasz przed czymkolwiek. Warto zadać pytanie, kto nas ochroni przed Amerykanami?

To USA i ich polskojęzyczni namiestnicy niszczyli naszą gospodarkę po przemianach w 1989 roku, o czym pisał m.in. Tymiński, relacjonując swoją rozmowę z amerykańskim ambasadorem.

Jaruzelski 25 września 1985 roku (nr 10 „Uważam Rze” z października 2015) spotkał się z Rockefellerem, gdzie już wtedy dzielono Polskę na strefy wpływów.

CIA nadzorowała przemiany w Polsce w 1989 roku. Na Opolszczyźnie przemiany nadzorował niejaki Ganley, który parę lat temu uczył demokracji Białoruś. Komuna, a właściwie Jaruzelszczyzna (najbardziej ohydni przedstawiciele PRL), w zamian za oddanie polskiej gospodarki zagwarantowali sobie nietykalność.

Chyba nie myślicie, że komunistom po 1989 roku nic się nie stało, dlatego, że było to zasługą wyłącznie „okrągłego stołu” i wcześniejszych umów w Magdalence.

Na litość boską, amerykanie olewają nas z góry na dół – jakim trzeba być ślepcem, żeby tego nie widzieć. To nie są ani nasi przyjaciele, ani przyjaciele Europy.

Macierewicz... Masarka. Lubiłem faceta, ale to co teraz wygaduje... On i jego koledzy naprawdę bardziej nienawidzą Rosji niż kochają Polskę.

Jacek Bartosiak, znakomity młody geopolityk, mówi o ogromnym konflikcie jaki szykuje się pomiędzy USA a Chinami. Tylko o gospodarkę, o forsę tu chodzi, i o nie używanie w wymianie międzynarodowej pustego dolara, który jest w istocie walutą fałszywą. Używając tej waluty, fundujemy amerykańskim dzieciom lepszy start w życie, okradając własne dzieci i niszcząc ich przyszłość.

Teraz Macierewicz sabotuje dobrą robotę Andrzeja Dudy i jego plany, aby Polska stałą się głównym portem końcowym nowego jedwabnego szlaku. Twierdzi bezmyślnie, że Chiny wprowadzą nam komunizm. Co za głupota... Polska ma szansę na relacjach z Chinami zarobić ogromne pieniądze!

Tak samo trzeba być idiotą by wierzyć w sojusz polsko-rosyjski. Obecnie płacimy ogromne pieniądze za rosyjski gaz. Dla Rosji jesteśmy frajerami, fundującymi wygodne życie ich miliarderom. Jeśli Rosja chce się na kimś wyżyć, wylewa na Polskę pomyje.

Polska miała program atomowy w latach 70-tych, ale trzeba być idiotą albo frajerem, aby jak trybun ludowy popularny obecnie na YouTube wierzyć, że profesor, twórca polskiego programu atomowego zginął, bo pijany wsiadł do samochodu. Zaskoczę wszystkich, ale Gierek był polskim patriotą. Gomułka też. To co zbudowano w PRL siłą Polaków za ich czasów, Jaruzelszczyna wszystko wyprzedała.

Rosja dokonała w Polsce wiele zła. A Politechnika Warszawska czy Uniwersytet Warszawski to nie zasługa Rosji.

Ze wschodu, ale i Zachodu, przychodziła do Polski tępa siła, która, gdy akurat byliśmy słabi, nie miała dla nas litości i mordowała nas haniebnie. Oby pokutowali za to w piekle!

Polska nie ma przyjaciół, rozumiecie frajerzy? Albo jesteście tacy głupi, albo jesteście zdrajcami. My, Polacy, możemy liczyć tylko na siebie.

W roku 2008, podczas wspólnej kolacji (w której uczestniczyłem) Romuald Szeremietiew mówił o swoim spotkaniu z Izraelskimi generałami, którzy powiedzieli mu mniej więcej coś takiego: „Gdybyście Polacy nie byli podzieleni, poróżnieni, bylibyście nie do zdarcia, nie byłoby na was siły, która by was pokonała, gdybyście trzymali się razem”.

 

KOMENTARZE

 • Tak, piękna prawda o usa, ale małe ale,
  "„Gdybyście Polacy nie byli podzieleni, poróżnieni, bylibyście nie do zdarcia, nie byłoby na was siły, która by was pokonała, gdybyście trzymali się razem”."
  Kto nas podzielił ?
 • @provincjał 17:56:52
  Może ja odpowiem. Podzieliła nas Solidarność i Kler (nie wiara).
  O dziwo pod butem ZSRR Polacy trzymali się bardzo dzielnie a oddziaływanie patriotyczne, zarówno legalne jak i nielegalne było
  po stokroć większe niż za dzisiejszych czasów. Prawdę powiadają
  iż podzielonym Narodem łatwo manipulować. Gdy dogrzebiemy się
  do prawdy dlaczego jesteśmy podzieleni łatwiej będzie z tego marazmu
  się wyleczyć a dyskutować jest o czym.
 • My, Polacy, możemy liczyć tylko na siebie.
  To jest dobre podsumowanie.
  Co innego nie jest ważne.
 • @Stara Baba 18:11:51
  "Podzieliła nas Solidarność i Kler (nie wiara). "
  Ta twoja odpowiedź wymaga dopowiedzenia :)

  Bowiem Solidarność, to nie ówczesne kilka milionów członków, bo oni w zdecydowanej swej większości działali w dobrej wierze i całkiem naiwnie dawali sobą powodować. Ich nie możemy oskarżać o podział Polaków. A zatem?
  W tym kontekście, gdy mówimy Solidarność myślmy KOR!
  Gdy mówimy Kościół, myślmy Watykan!
  Czyli ZAWSZE mamy tu do czynienia z czynnikiem ZEWNĘTRZNYM!

  Aha, i jeszcze jedno, w artykule Autor wspominana o Rosji jako wrogim nam czynniku. Trzymając się ściśle faktów tak, by do głosu nie dochodziły nasze uprzedzenia należy stwierdzić, że w tym dzieleniu nas Polaków Rosja nie uczestniczyła. Ona sama była w tym samym czasie dzielona, podobnie jak onegdaj na Czerwonych i Białych.

  Dalej piszesz:
  "O dziwo pod butem ZSRR Polacy trzymali się bardzo dzielnie a oddziaływanie patriotyczne, zarówno legalne jak i nielegalne było
  po stokroć większe niż za dzisiejszych czasów."
  Z tym zdaniem zgadzam się w 100%.
  Ale mieliśmy do czynienia z bardzo miękkim "butem" :) W pewnych latach pewnie był on nawet miększy od unijnego?
  Pozdrawiam
 • @lorenco 18:24:00
  "My, Polacy, możemy liczyć tylko na siebie."
  My Polacy możemy liczyć PRZEDE WSZYSTKIM na siebie.

  Moim zdaniem tak ostatecznie powinno brzmieć to zdanie. W pojedynkę wobec globalnych zagrożeń (ACTA, TTIP, NWO etc) niewiele możemy zdziałać.
  Powinniśmy być skonsolidowani i wykurzyć OBCYCH od władzy (co myślisz o Gomułce?)
  Pomiędzy liczeniem przede wszystkim na siebie, a - tak jak ma to miejsce obecnie - robieniem komuś (sojusznikom) laski, wysługiwaniem się i pracowaniem dla nich jako pożyteczny idiota i harcownik na przedpolach Rosji, to kolosalna różnica.
  Pozdrawiam.
 • ...
  Jednostronny glos.
  Amerykanska armia byla, jest i bedzie uzywana przedmiotowo, jako narzedzie realizacji zalozen.
  W czym rozni sie z historia uzywania armii radzieckiej, rosyjskiej?
  Logistycznie robi wrazenie, bo dzialania dotycza skali swiata, ale w swoich podstawowych zasadach dzialania, nie rozni sie od wielu innych armii w historii ludzkosci.
  Rosjanie podbijali narody, okupowali, uzywali akcji falszywych flag, taknsamo jak japonczycy, chinczycy, brytyjczycy.
  Warto pamietac ze nasi chlopcy tez sa wysylanie i stabilizuja swiat razem z amerykanami i wieloma innymi panstwami.
  Uwaga skulia sie jednak na usa ze wzgledu na skale ich zaangazowania, a ta bezposrednio wynika z potencjalu jakim dysponuja.
  Gdyby polska miala porownywalny potencjal, bylibysmy liczniejsi niz brytyjczycy obok amerykanow.
  Takie prezentowanie zjawiska jest manipulacja ktora zaciemnia obraz.
  A ten jest taki ze wiele krajow bierze udzial w globalistycznej strategii zalegendowanej pod nazwa 'walka z terrorem' w ktorej to udzial czynnie bierze rowniez rosja, tak jak i polska.
  Ta strategia obliczona jest na okreslony cel, realizacje centralizacji zarzadu nad planeta pod postacia un.
  Zanim zaczniesz uderzac w usa uderzaj w polske, bo stad pochodzisz.
  Rozejrzyj sie tez w najblizszym sasiedztwie bo rosja pobila rekordy w 20w.
  Warto sie zastanowic po co wogole ludzkosci armie, i czy nie jest tak ze obywatele w dobie wszechinformatyzacji, powinni wylegac na ulice we wszystkich krajach i rzadac rozwiazania tego chorego tworu ktorym zarzadcy planety realizuja kosmiczne plany.
 • Jakby to nie podsumować, obce wojska na nasz teren sprowadzali
  Kazimierz mnich, co oddziałem niemieckich rycerzy przy wsparciu Jarosława, księcia Ruskiego wprowadził nam chrześcijaństwo. Później zrobiła to targowica, nuncjusz papieski, prymas Polski, biskupi, magnaci.
  Zrobili to również komuniści, przy czym oni nie mieli w tej sprawie wiele do powiedzenia, wojska CCCP już na naszych terenach były. Teraz robi to PiS, mieniąca się jedyną "patriotyczną" siłą w Polsce i co lepsze są tacy co w to wierzą. Co by nie mówić, nikt nam nie wmówi, że białe jest białe....
 • ...
  Pardon za wtret o rosji, dopiero teraz doczytalem.
 • @javox 20:33:40
  Z tym "czynnikiem zewnętrznym" ciężko się zgodzić. Musimy w końcu rozróżnić prawdziwych "obcych" od swoich działających przeciw interesom Polski. Po pierwsze, katoliccy księża są w większości narodowości polskiej ale przede wszystkim obywatelami państwa polskiego. To nie są obcy. Jeżeli działają na szkodę Polski dopuszczają się zdrady. Po drugie, KOR nie był organizacją "obcą" lecz polską w państwie polskim i zorganizowaną za sprawą obywateli Polski. Nie ważne czy to Żydzi, czy Rosjanie, Niemcy czy z Marsa ale jeżeli mają obywatelstwo polskie i działają przeciw Polsce i Narodowi dopuszczają się zdrady Polski.
  Powtórzę jeszcze raz, żadne czynniki zewnętrzne lecz wewnętrzne dzielą Polaków. Dopiero do takich łobuzów doczepiają się pijawki prawdziwie obce.
  Po trzecie, nie byłbym tak pobłażliwy dla zwykłych członków Solidarności. Spoczywa na nich wielka wina. Tych jednak można po prawdziwej debacie i poznaniu okoliczności łagodzących rozgrzeszyć
  ale absolutnie nie zdejmować ciężaru winy głupoty jaka na ich barkach ciąży.
 • Skąd takie emocje ?
  Większość mieszkańców naszego kraju przez większość wieków ostatniego tysiąclecia ( a może i kilkunastu) była inwentarzem żywym lub zasobem siły roboczej a nie gospodarzami ... Wcześniej sprzedawano miasta i wioski
  z mieszkańcami ( inwentarzem) , teraz fabryki z pracownikami( siłą roboczą).

  Polacy od wieków nie są właścicielami państwa polskiego, są mieszkańcami w państwach budowanych według "pomysłów" innych nacji.

  Teraz zwyczajnie ludność przygląda się nowym nadzorcom....a starzy nadzorcy trochę denerwują się, czy utrzymają się u żłoba. Skoro proboszcz nic w niedzielę nie mówił o utracie cnoty niepodległości, to znaczy dalej RP jest suwerenna...Według standardów watykańskich.

  Sprowadzano 500 ciężkozbrojnych rycerzy z terenów dzisiejszych Niemiec.
  Amerykańska ciężka brygada czołgów też wjeżdża z tego kierunku...
  Symbol ???
 • @Stara Baba 21:11:07
  "Z tym "czynnikiem zewnętrznym" ciężko się zgodzić."

  Czynnik zewnętrzny należy rozumieć bardzo szeroko.
  -Bo to i imć Soros, widoczny tutaj na pięknej fotografii czy jakiś inny Rockefeller, którzy sprawiali i sprawiają, że - każdy kamień podniesiony w czasie "spontanicznych i oddolnych" manifestacji zarówno Solidarności, jak i np na Majdanie czy innych "kolorowych rewolucji" i rzucony w szybę wystawową ma/miał swoją cenę oraz znakomitą oprawę medialną.
  -Bo to i media (a może raczej mendia) obecnie mainstreamowe, a kiedyś głównie tzw. Rozgłośni Wolnościowych.
  -Bo to i wreszcie V kolumna, a raczej obecnie cały szereg V kolumn (wiadomo jakich) i agentów wpływu a także przedstawicie obcych służb liczonych w dziesiątkach tysięcy.

  Myślę, że nie doceniasz tego "zewnętrznego" czynnika. Pojedynczy, szary zjadacz chleba, a bywa, że i pan profesor nie jest w stanie się przed tym obronić.
  I z tego, i tylko z tego powodu rozgrzeszam tą kilkumilionową rzeszę solidarnościowców. Wśród których i ja też byłem. Niestety.
 • TAK
  ŻOŁNIERZE USA NAWET NIEWIEDZA ŻE JADA DO POLSKI ONI MÓWIĄ ŻE JADA RATOWAĆ EUROPĘ HA HA HA... JEDNYM SŁOWEM NIE ISTNIEJEMY W ICH ŚWIADOMOŚCI W ŻADEN SPOSÓB
 • @javox 20:43:59
  Oczywiście, że możemy liczyć przede wszystkim na siebie, jednak ja bym był bardziej pesymistą i twierdził, że możemy liczyć tylko na siebie.
  I taka myśl musi nami kierować. Nie liczyć na nic.
  Gomułka miał odwagę, ponieważ miał jednak jakieś wsparcie ze wschodu, jednak po pozbyciu się części tzw. syjonistycznego elementu, rozwścieczył resztę tych malowanych "polaków" i za podwyższenie ceny bułek o 50 gr. musiał ustąpić.
 • @eonmark 20:48:10
  Nie wiem dlaczego nie piszesz tych swoich wypocin na ukraińskich forach?
  Cuchnie od ciebie Banderą na odległość.
 • @Adam Czeczetkowicz 23:39:58
  Tu jest artykuł w j. angielskim, może ktoś z naszych Ziomków znających świetnie j. angielski by przetłumaczył i umieścił w komentarzu lub jako notkę?
  Wydaje się, że oszołomy chcą zaatakować obwód Kaliningradzki.

  http://www.fort-russ.com/2017/01/us-tanks-pour-into-eastern-europe-what.html
 • @lorenco 00:49:59
  nacja żydowska jest wszędzie. Jeżeli są cztery strony konfliktu , oni są w każdej z nich.
  Zawsze jest lepiej przytulić do silniejszego niż do słabego.
 • @
  W obecnym pośpiesznie przygotowywanym ataku amerykańskim na Rosję, Polska jest tylko pomostem. Pomostem zbudowanym przez lewicowych polityków polskich (Kaczyński, Tusk, Komorowski, Sikorski) współpracujących z Lewicą USA (Obama, Clinton, Kerry) pod batutą Bibi Netanjahu i Sorosa.
  Z ich punktu widzenia, tylko nuklearna III-a wojna światowa daje im szansę na przeżycie i spełnienie ich wszystkich marzeń.

  Jedynie Grzegorz Braun rozumiał i chciał zmienić tą sytuację, no ale Polacy wybrali Dudę. Teraz za późno na dyskusje.
  Ostatnia nadzieja w nowo-wybranym prezydencie Trump'ie – o ile dożyje inauguracji.
 • Tylko idiota może twierdzić ze Rosja jest wrogiem Polski !
  Słowianie ! jedyna nadzieja w dzisiejszym żydo-globalno-bandyckim świecie jest !!! KONSOLIDACJA SŁOWIAN ! za wszelką cenę konsolidacja państw Słowiańskich
  !
  KTO TEGO NIE ROZUMIE JEST IDIOTĄ ! [zwracam się wyłącznie do Słowian ] reszta to obca wroga zbieranina w Polsce to tylko nicość !!!
  !
  rozproszone SŁOWIAŃSKIE państwa są łatwym łupem żydowskiej mafii !
  razem z Rosją będziemy samowystarczalni gospodarczo Energetycznie i politycznie !
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! Związek Państw Słowiańskich !!! bez żydów !!!!
 • ...
  „FAKTY I MITY” nr 4, 24.01.2003 r.
  USA – TWÓJ PRZYJACIEL
  Prezydent USA zażądał około
  400 miliardów dolarów
  na tzw. cele obronne (czytaj:
  wojenne). Jest to o 45 miliardów
  dolarów więcej niż wynosi
  obecny amerykański budżet wojskowy.
  Jak zawrotna jest to ilość
  pieniędzy niech świadczy to, że
  Pentagon dysponuje prawie połową
  sumy, którą na zbrojenia wydaje...
  cały świat.
  Budżet obronny dziesięciu następnych
  po USA potęg ekonomicznych
  i militarnych świata to zaledwie 310
  miliardów dolarów. Rosja, na przykład,
  wydaje około 60 miliardów,
  a Chiny tylko 40. Te dane wskazują
  na oczywisty cel administracji USA:
  kontrola militarno-ekonomiczna ziemskiego
  globu. Jak powiedział niedawno
  w parlamencie brytyjskim słynny
  angielski dramaturg, reżyser i działacz
  polityczny, Harold Pinter: „Bush
  i jego klika szykują się do tego, aby
  kontrolować cały świat i jego bogactwa
  naturalne. I mają gdzieś, ilu ludzi
  trzeba będzie zamordować, aby
  ten cel osiągnąć”.
  Trudno jest dokładnie ustalić, ile
  razy i gdzie USA interweniowały militarnie.
  Oblicza się jednak, że
  w krótkim czasie swego istnienia Stany
  Zjednoczone od 1776 r., jako niepodległe
  państwo, przeprowadziły
  ponad 400 wielkich akcji militarnych
  i blisko 6000 „zakamuflowanych”
  interwencji w ponad 100 krajach.
  Tylko od czasu drugiej wojny światowej,
  USA zbombardowały aż 19
  krajów, w tym tak małe i biedne
  jak Gwatemala i Grenada, żeby nie
  wspomnieć o zmasakrowaniu Wietnamu,
  Iraku czy ostatnio Afganistanu.
  Nikt też nie wie – i chyba nigdy
  nie będzie dokładnie wiedział – ile
  milionów ludzi straciło życie w wyniku
  zbrojnych interwencji USA.
  W Kambodży lotnictwo amerykańskie
  zrzuciło na ten biedny kraj ponad
  pół miliona ton bomb. Zginęło
  około 600 tys. ludzi. W Laosie,
  pół miliona. Na Filipinach, ćwierć
  miliona. W wojnie koreańskiej – milion.
  W Wietnamie – największym
  horrorze made in USA – Amerykanie
  zabili prawdopodobnie ponad
  2 miliony Wietnamczyków (z tego
  połowa to cywile).
  W tych okrutnych akcjach, w szaleństwie
  dominacji i kontroli nad światem
  ginęli również Amerykanie.
  W wojnie w Wietnamie, zginęło prawie
  60 tys. żołnierzy amerykańskich.
  W wojnie z Irakiem o Kuwejt, którą
  zachwycały się amerykańskie media,
  zginęło ponoć tylko 760 Amerykanów,
  a straty irackie sięgały prawdopodobnie
  ponad dwieście tysięcy żołnierzy
  i cywilów. Ale nie mówi się
  o tym, że na skutek zetknięcia się
  z radioktywnym pyłem uranowym,
  dotychczas zmarło około 8000 amerykańskich
  weteranów wojny „Pustynna
  burza” i aż 200 tys. ubiega
  się o odszkodowanie z powodu inwalidztwa.
  W swej książce „Derailing
  Democracy” („Wykolejając demokrację”),
  David McGowan pisze: „Od
  Drugiej Wojny Światowej akcje militarne
  Ameryki spowodowały więcej
  śmierci i zniszczenia na całym świecie
  niż podobne akcje jakichkolwiek
  innych krajów”.
  Nie bój się przeciętnych Amerykanów
  czy Irakijczyków, którzy jak Ty
  kochają dzieci i próbują, jak Ty, związać
  koniec z końcem i w miarę dobrze
  żyć. Ale bój się Prezydenta George’a
  Busha i innych jastrzębi wojny
  w Białym Domu. Bój się CIA i Pentagonu,
  największej machiny wojennej
  w historii świata, która teraz jest
  o krok od rozpoczęcia nowej zmasowanej
  akcji przeciwko Irakowi wyniszczonemu
  poprzednią wojną i nieludzkimi
  sankcjami ekonomicznymi.
  Głównym celem tej kolejnej interwencji
  USA jest oczywiście ropa naftowa,
  której Irak, na swoje nieszczęście
  ma olbrzymie złoża, a której machina
  wojenna USA potrzebuje coraz
  więcej. Wierzyć w to, że celem
  nowej agresji militarnej USA jest
  wprowadzenie prawdziwej demokracji
  w Iraku i zlikwidowanie tzw. zagrożenia
  dla pokoju na świecie, jaki
  stanowi reżym Saddama Husajna
  – to wierzyć, że ziemia jest płaska.
  Kazimerz Dziamka

  [A co oznacza konflikt zbrojny, wojna?! To oznacza kalectwo, śmierć przede wszystkim młodych, zdrowych ludzi (ludzie chorzy, którzy się wtedy rozmnażają..., oraz starzy są, na ogół, chronionymi cywilami). A przeżywają w nich najczęściej najokrutniejsi, mający najmniej skrupułów psychopaci – czyli jest to podwójna selekcja negatywna!!! – red.]


  Wojna w Iraku; cyniczny mord i niszczenie
  https://www.youtube.com/watch?v=aWe2MtNBoZs

  Pieniądze orężem - film dokumentalny. Lektor PL
  https://www.youtube.com/watch?v=cHFfdTXGYho


  www.o2.pl / www.sfora.pl | Środa [19.08.2009, 08:26] 1 źródło
  ZA WOJNĘ W AFGANISTANIE POLSKA ZAPŁACI MILIARDY
  To nasz najdroższy konflikt.
  Minister obrony Bogdan Klich poinformował, że w 2008 roku wydaliśmy na wojnę w Afganistanie 214 mln zł , w tym zaplanowano zakupy na prawie 500 mln. W przyszłym roku będzie to około 800 mln - donosi Forsal.pl.
  Ale tyle kosztuje tylko sprzęt wojskowy. A trzeba jeszcze utrzymać 2 tys, żołnierzy. Łącznie obecność Polski w Afganistanie w latach 2002-2008 kosztowała już 806,9 mln złotych. W tym roku tylko utrzymanie kontyngentu obciążyło skarb państwa kwotą 453,64 mln zł.
  Amerykanie na wojnę w Afganistanie (mają tam 40 tys. żołnierzy) wydali do tej pory 228 mld dolarów. A suma ta dotyczy jedynie bieżących wydatków. Prognozowane długoterminowe oscylują wokół pół biliona. | JS

  www.o2.pl / www.sfora.pl | Piątek [13.01.2012, 10:17]: Na sprzęt i wyposażenie afgańskiej misji w latach 2007-2011 Polska wydała niemal 2 mld zł - informuje TVP Info. | AJ


  http://www.irak.pl/
  OFIARY WOJNY W IRAKU
  Ofiary po stronie okupantów
  oficjalnie 4000 żołnierzy USA (wg rozmaitych źródeł niezależnych ponad 13 000 lub nawet ok. 35 000)

  Ofiary po stronie irackiej:
  Ponad 1 milion (1 200 000) cywili zmarłych i zabitych przy użyciu napalmu, broni chemicznej, bomb kasetowych, itd.

  co najmniej 45 000 żołnierzy (głównie młodych poborowych)

  co najmniej 54 000 powstańców

  2 000 000 (2 miliony) rannych cywili (w tym: poparzonych napalmem, napromieniowanych zubożonym uranem, itd.)

  4 500 000 uchodźców (2 500 000 uchodźców poza granicami Iraku, 2 000 000 uchodźców w granicach Iraku)

  ponad 2 000 lekarzy i pielęgniarek zabitych,

  18 000 lekarzy i pielęgniarek opuściło kraj

  drastyczny wzrost liczby chorób nowotworowych, schorzeń posttraumatycznych, poronień, itd.

  70% - 90% więźniów w Iraku aresztowanych „przez pomyłkę”


  Tak zdobywa się władzę w demokracji, tak się odwdzięcza koncernom zbrojeniowym, naftowym za opłacenie kampanii, tak się zużywa broń, by można było wyprodukować i sprzedać jej następne partie, tak się zwiększa PKB, tak się zadłuża, tak się robi interesy...
  PRAWDZIWSZE OBLICZE M.IN. WOJNY W IRAKU:
  Wojna w Iraku; cyniczny mord i niszczenie
  http://www.youtube.com/watch?v=aWe2MtNBoZs

  Tajne akta wojny w Iraku
  http://www.youtube.com/watch?v=X1Z_iH6WgTA

  O wojnie w Iraku
  http://www.youtube.com/results?search_query=wojna+w+iraku+prawda&oq=wojna+w+iraku&aq=5&aqi=g8&aql=&gs_sm=c&gs_upl=955l8370l0l15762l13l13l0l2l2l1l1078l5182l2-2.2.4.2.0.1l11l0

  http://www.irak.pl/

  http://www.zieloni.osiedle.net.pl/irak-tsunami.htm

  http://www.pka.most.org.pl/publicystyka_08.htm


  Najemnik - opowieści polskiego najemnika
  http://www.youtube.com/watch?v=r6F-jRa40d4


  Prawda o wojnie w Iraku, i każdej innej!
  https://www.youtube.com/watch?v=XHmFXl7cHGI | 10.05.2011


  Afganistan surowce
  https://www.google.pl/search?q=afganistan+surowce&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&gws_rd=cr&ei=EMDRUoj6MeezywPex4DwAg

  Syria ropa
  https://www.google.pl/search?q=syria+ropa&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&ei=A42vV5HMJeiH8Qe04KOwCQ


  POCISKI Z ZUBOŻONYM URANEM (U-238)...
  U-238
  - promieniowanie zubożonego uranu jest o ok. połowę mniejsze niż promieniowanie naturalnego uranu, ale 4-krotnie większe od promieniowania tła...
  - okres półtrwania* wynosi 4,5 miliarda lat...

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Uran_zubo%C5%BCony
  Wysoką szkodliwością cechują się toksyczne pyły uranu i jego tlenki wydzielające się podczas samego niszczenia czołgów, które łatwo mogą wniknąć do organizmu (z wdychanym powietrzem lub poprzez kontakt ze skórą i przeniesienie do wnętrza organizmu z posiłkami). Uran w tej postaci kumuluje się między innymi w kościach, gdzie zarówno efekty trujące (charakterystyczne dla metali ciężkich), jak i pochodzące od promieniowania, są dużo bardziej szkodliwe.

  Osoby które miały styczność ze zubożonym uranem w postaci osłon pocisków m.in. w Zatoce Perskiej skarżą się na bóle kości, mięśni, problemy z układem nerwowym, oddechowym i moczowym (zmiany chorobowe głównie w obrębie nerek). Znaczna liczba weteranów twierdziła, że w trakcie służby pojawiała się na ich ciele swędząca wysypka.

  *Czas połowicznego rozpadu (zaniku)(okres połowicznego rozpadu) - czas, w ciągu którego liczba nietrwałych obiektów lub stanów zmniejsza się o połowę.
  Czasami ze względów praktycznych i tylko w technice przyjmuje się w przybliżeniu, że całkowity rozpad danego radionuklidu następuje po czasie równym pięciu czasom połowicznego zaniku (tj., gdy aktywność spadnie do poziomu 1/32 aktywności początkowej).

  [A zatem m.in. uran będzie krążył w obiegu powietrze-ziemia, -woda, w łańcuchach pokarmowych i skażał-napromieniowywał, -truł przez miliardy lat środowisko, przyrodę, ludzi, bo psychopaci, współpracujący z nimi debile tym się nie przejmują, a ludzkie bydło ich wybrało i nie odsunie od tzw. rządzenia, jak również ich następców... Trzeba do tego również dodać m.in. skutki tysięcy wybuchów nuklearnych, zatonięcia łodzi podwodnych z takimi reaktorami, z rakietami z takimi głowicami, zgubienia, upadku i uszkodzenia takich bomb... Kolejne skażenia wynikają z funkcjonowania elektrowni jądrowych – za sprawą samych elektrowni i powstających w wyniku ich eksploatacji odpadów... Następny biznes to dotowany, drogi przemysł wojenno-ropno-rabunkowo-spalinowo-degradacyjno-hałasowo-wypadkowo-chorobowo-samochodowy... Następne skażenia/trucie ma mse za sprawą mikroplastików... Następny temat, to m.in. niekontrolowane - bo nie ma takiej możliwości - rozprzestrzenianie GMO... Kolejny temat, to rozprzestrzenianie wadliwych genów, w tym za sprawą zapładniania metodą In Vitro... Kolejny biznes/przyczyna skażeń/chorób, uszkadzania genów/degeneracji naszego gatunku, to przemysł kosmetyczny, alkoholowy, nikotynowy, słodyczy, szkodliwej żywności, szkodliwych napoi, środków na porost mięśni, antybiotyków, hormonów dla tzw. zwierząt hodowlanych... Następny biznes/przyczyna degeneracji, to narkotyki... Itp., itd... – To również zwiększa PKB, i jest pretekstem do dalszego zadłużania... Nie, ludzkie bydło nic nie zrobi! Poczytają sobie, następnie posłuchają telewizji, radia, w tym co premier obiecał, i pójdą spać („bo nic nie można zrobić, w tym nikogo posłuchać, wesprzeć, poprzeć. Za to można jedynie czekać, na to co będzie, bo tak widocznie musi być. A poza tym ludzie czynią dobro, rządzący postępują prawidłowo, stosowane rozwiązania, w tym systemy, ustroje są jedynie słuszne.” – Bo tak twierdzą rządzący, więc tak powszechnie uważają ludzie, bo media im to przekazały/wpoiły... A zatem inne postępowanie, rozwiązania są anormalne, złe, i trzeba się i innych przed nimi bronić, aż do śmierci!)... – red.]

  http://piotrbein.wordpress.com/2011/04/15/nato-stosuje-bron-uranowa-w-libii/ | 15.04.2011
  Po ataku NATO bronią uranową na Faludżę w Iraku, drastycznie zwiększyły się objawy radiologiczne: zachorowalność na raka, rak u dzieci, narodziny potworków. W przeliczeniu na liczbę ludności, przekroczyły one skutki Hiroszimy o ok. 25%. Zaś w Bośni po zastosowaniu przez NATO uranowej broni toksyczno-radiologicznej, zachorowalność a raka wzrosła 7-krotnie.

  Skutki broni uranowej
  http://www.youtube.com/watch?v=R_ne6AC2dT4
 • Tymczasem na Bałtyku
  Pojawiło się niespodziewane wsparcie

  https://pbs.twimg.com/media/Cj8wozrWgAErkni.jpg
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 00:24:52
  Wiesz co? Niby niegłupi chłopak jesteś :P
  To się pytam ... w jakim celu robisz takiemu idiocie reklamę?
  Przecież to nie jest nawet bloger tylko jakaś poczwara koentatorska..

  Wstydź się Ruszkiewicz.... naprawdę! :)
 • @Astra - Anna Słupianek 00:35:32
  Masz Pani rację. Chciałem tylko pobudzić dyskusję bo bezmiar głupoty mnie poraził.
  Już usuwam Pani Astro!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej