Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
411 postów 315 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

O prorosyjskich portalach w Polsce

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie bez powodu z obozu koncentracyjnego o nazwie III RP, chce uciec kolejne 2,5 mln ludzi. Pewna znajoma z Kanady powiedziała mi, że to prawdopodobnie polscy politycy poprosili Trumpa, żeby nie znosił wiz dla Polaków, bo wszyscy by stąd wyjechali.

Prawdopodobnie również ja, jak i inni (wszyscy!) autorzy Prawicy.net , jesteśmy na celowniku amerykańskich i europejskich służb. Zapewne dlatego, że swoimi działaniami dążę do dialogu z Rosją i nie podobają się nam haniebne działania, w tym zbrodnie przeciwko ludzkości rządu USA.
 
Zapewne na celowniku jest też wiele innych stron internetowych. Na razie brane są tylko niektóre. Publikuję też na Neonie24, Salonie24, i Niepoprawnych, ale tam mnie znienawidzono, odkąd w tekście „Nie dla amerykańskiej okupacji w Polsce i o nadziei dla idiotów”ośmieliłem się skrytykować obecność wojsk amerykańskich w Polsce jako sytuację hańbiącą.
 
Zrozumiałem, że trzeba dążyć do dialogu (z wszystkimi) nie na kolanach, ale rzeczowego, merytorycznego, który ma przynieść trwały rozwój naszemu wielkiemu regionowi i całej pomiatanej dotąd Słowiańszczyźnie. Trzeba pokoju i porozumienia.
 
Ale zobaczcie jak się boją ludzi, którzy weryfikują stosunki polsko-amerykańskie i polsko-europejskie. Mały portal, który ma kilkadziesiąt tysięcy użytkowników miesięcznie stanowi dla nich zagrożenie. Boją się. Bo piszący są zazwyczaj merytoryczni. I robią to za darmo, a więc mają idee. Są więc niebezpieczni i skuteczni.
 
Różnica pomiędzy totalitaryzmami: nazizmem a komunizmem, polegała na tym, że nazizm był skierowany przeciwko innym narodowościom, a komunizm przeciwko wszystkim, a przede wszystkim tej, której miał zrobić dobrze na siłę.
 
Dlatego ofiarami nazizmu nie byli Niemcy, ale ofiarami komunizmu byli za to Rosjanie. Przy okazji zagadka: dlaczego Niemcy mordowali Żydów? Bo nie bo nie mogą istnieć dwa narody panów, jak pasożyty, korzystające z pracy innych.
 
 
W ogóle bym się tym rankingiem nie przejmował
 
Ranking prorosyjskich mediów w Polsce, węgierskiej (?) organizacji Political Capital, nie wiadomo jak finansowanej i do kogo należącej, oznacza tylko tyle, że robimy - tysiące piszących za darmo autorów - dobrą robotę. Takie z moich tekstów, jak:
 
„Bracia” Amerykanie! Nie chcemy od Was tych wiz
 
Czy Titanic nigdy nie zatonął?
 
Amerykanie to nie nasi bracia!
 
Wielki finansowy szwindel
 
Wysadzono pomnik ku czci pomordowanych przez UPA w Hucie Pieniackiej
 
... obnażają (czasem w sensacyjny sposób) amerykańską politykę w Polsce, Europie i na Świecie. Myślicie, że jak mnie podglądają na Faceboku, to co... Chcę żeby mnie podglądali. Mam was gdzieś „bracia” amerykanie. Wszystko co myślę, natychmiast piszę. Jestem rockandrollowcem, nie jestem autorytetem moralnym, i mam was w dupie.
 
Ja, dawny znajomy Patryka Jakiego i opolskiego PiS (a obecnie krytyk tej partii), przeciwnik haniebnego powiększenia Opola, nie mogę w naszej ojczyźnie znaleźć pracy. Po trzech dniach po chamsku wyrzucili mnie z PAP. Za obiektywizm. A śmiejcie się ze mnie. Ciekawe, czy zrobilibyście mi to prosto w twarz.
 
Zmieszałbym Was z błotem. A jeśli zechcecie zrobić mi krzywdę, będę się bronił z wykorzystaniem wszystkich możliwych środków.
 
Mogę zdychać z głodu, właściwie już zdycham, bo w naszej cudownej ojczyźnie osoby z wysokimi umiejętnościami, nie mogą znaleźć pracy. Pewnie, ktoś się zaśmieje. Mam to gdzieś. Zaśmiałbyś się pół metra ode mnie, to wydłubałbym ci oczy.
 
Pewnie pomyślicie: „Kałwa zwariował”. Nie. Po prostu jestem wkurzony. Nie bez powodu z obozu koncentracyjnego o nazwie III RP, chce uciec kolejne 2,5 mln ludzi. Pewna znajoma z Kanady powiedziała mi, że to prawdopodobnie polscy politycy poprosili Trumpa, żeby nie znosił wiz dla Polaków, bo wszyscy by stąd wyjechali. Nie byłoby komu robić za niewolnicze pensje na swoich panów.
 
Prawda jest jeszcze taka. Nie było by tych śmiesznych list agentur, gdyby nie jakieś grupy w Polsce. Na pewno nie zrobiłyby to służby specjalne. I co do służb! Niech będzie, że tą myślą za Grzegorzem Braunem zakończę swój wpis: nie widzę nic haniebnego w pracy w służbach, dla wolnego i niepodległego państwa, własnej ojczyzny.
 
Ja jestem już na to za stary, i nie mam zdrowia, ale zachęcam młodych ludzi, do pracy w polskich służbach, aby pracowali na rzecz ojczyzny. Są tam patrioci (choć pewnie nie wszyscy). Gwarantuję Wam. 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Raczej mówmy o zdrowym rozsądku i istnieniu w warunkach pokojowych z sąsiadami . No ale obecnie modne jest szczucie na Rosję . Pozdrawiam. 5*. http://konserwatyzm.pl/artykul/12725/dmowski-nigdy-nie-umielismy-myslec-o-rosji/
 • @Repsol 18:14:12
  Kto go namaścił i DLACZEGO Andrzej Duda?
  Czyli namaścicielom teraz B. Komorowski już nie odpowiada chociaż jeden i drugi jest z tej samej stajni.

  Otóż b. Komorowski ma lat 63 i za 5 lat będzie miał 68 lat, a i nie może już kandydować w przyszłych wyborach z racji pełnienia funkcji prezydenta przez dwie kolejne kadencje. Nie nadaje się on na przebudowę pokoleniową na rzecz Izraela.

  Natomiast z ramienia PiS stosownie dobrany Andrzej Duda (lat 43)
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Andrzej_Duda
  ma zapewnić zmianę pokoleniową na samym szczycie władzy dla realizacji celów Izraela w Polsce.
  Na długie lata realizację tych celów gwarantuje swą osobą.
  Wielokrotnie publicznie podkreślał, że będzie on realizował politykę prezydenta Lecha Kaczyńskiego.
  Są to tak istotne i żywotne cele dla Izraela, że Duda obiecywał wszystkim Polakom według pragnień każdego z nich.
  Po 2-ch kadencjach A. Duda będzie miał dopiero lat 53. W międzyczasie przy A. Dudzie zmiany pokoleniowej dokonają inne formacje odpowiedzialne za obecny stan Narodu polskiego i Polski.
  I żegnaj Polsko na wieki.

  Wszak chodzi o realizację testamentu Lecha Kaczyńskiego wyrażonego w Izraelu we wrześniu 2006 r. tymi słowy;

  „I mogę państwa zapewnić,
  że chociaż rządy w Polsce się zmieniają,
  jak w każdym demokratycznym państwie,
  to polityka wobec Izraela się nie zmieni”
  – Prezydent RP Lech Kaczyński, Izrael – 11.09.2006 r.
 • @Wrzodak Z. 20:48:52
  Witam proszę sobie darować , wybór między złodziejami a niedojdowatymi od 1989 roku doskonale widzę . Pozdrawiam i nutka dla Pana . : https://www.youtube.com/watch?v=YvrdclxdJpA
 • Kilka zdań
  Ten tekst, to nie krytyka, ale....odpowiedz na pański tekst.
  Oczywiście ze ludzie -anty, zawsze mieli kłopoty ze znalezieniem pracy. Trzeba jednak liczyć bardziej na siebie, niż na system, skoro jest się-anty. Człowiek decyduje się na pewne kroki w swoim życiu, wiec zawsze są tych kroków konsekwencje.Czy warto poświecić doczesne życie na rynsztok, w imię własnych przekonań?.Dlatego odpowiedz tkwi w podjętych decyzjach.Bo później pozostaje morze łez sienkiewiczowskiego Latarnika.
 • @prese 22:31:38
  Ma Pan rację. Ale czasem, po dekadzie "niezłomności", czasem przychodzi frustracja - złość. Pozdrawiam serdecznie :)
 • @Repsol 21:03:32
  Dzięki :) Fajne nuty.
 • Pozwolę się nie zgodzić...
  Pisze Pan: "Pewna znajoma z Kanady powiedziała mi, że to prawdopodobnie polscy politycy poprosili Trumpa, żeby nie znosił wiz dla Polaków, bo wszyscy by stąd wyjechali. Nie byłoby komu robić za niewolnicze pensje na swoich panów."
  Pozwolę się nie zgodzić z tym stwierdzeniem. "Polscy"politycy z wielką radością przyjmują decyzje Polaków o wyjeździe z własnego kraju.
  Wyjeżdżają Ci, którzy mogliby im zagrozić.
  Rząd się zawsze wyżywi. Dlatego takie parcie na sprowadzenie do Polski jak największej liczby Ukraińców.
 • @Robik 01:14:48
  Tekst z portalu „Kresy”:
  Wiceprezesi firm zatrudniających imigrantów z Ukrainy są zadowoleni z wyjazdu Polaków i przyjazdu Ukraińców.

  „Rzeczpospolita”: mamy milion Ukraińców, a potrzeba ich 5 milionów
  Zapotrzebowanie na imigrantów tłumaczono tym, że wielu młodych Polaków wyemigrowało z kraju.
  – Polskie firmy potrzebują imigrantów, bo ponad 2 mln młodych Polaków opuściło nasz kraj– mówił Włodzimierz Bartkowski wiceprezes zatrudniającej imigrantów z Ukrainy firmy Cedrob. Dodawał, że „dobrze się z nimi współpracuje”, ale zaznaczał,
  że stara się ściągać Ukraińców bezpośrednio, a nie przez agencje pracy. Tłumaczył, że przez to otrzymują oni niższe
  pensje niż Polacy…Wcześniej informowaliśmy, że imigranci stopniowo wypełniają lukę po Polakach, którzy wyemigrowali,
  co cieszy niektórych ekspertów i pracodawców/Kresy/

  Ten tekst z jest przykładem nastawienia autorów na propagandę pro-ukraińską i pro-banderowską w Polsce.
  Ta propaganda przyczynia się do łączenia obu kolonii: Ukrainy i Polski w jedno kondominium
  (sytuację Polski tak nazwał Jarosław Kaczyński).
  Od przełomu Balcerowiczowskiego w obu koloniach trwa łączenie i ujednolicenie systemu :
  polityczne (Balcerowicz, Nowak doradcami w Kijowie), ideologiczne (UPA-OUN zrównane z AK i „Wyklętymi”),
  ekonomiczne ( Kopacz, Komorowski, Duda zasilają rządy kijowskie milionami z budżetu Polski, zbroją, szkolą wojsko ukraińskie, M. Morawiecki zaprasza miliony Ukraińców do pracy w Polsce),
  demograficzne (wydalenie bezrobociem z Polski milionów Polaków i przyjęcie do pracy milionów Ukraińców,
  to sterowana przez rząd zamiana ludności).
  Na naszych oczach z obu państw powstaje jeden system podporządkowany tym, o których nie wolno mówić, nawet szeptem.
 • @Romuald Kałwa 00:04:43
  Spoko .Pozdrawiam. :) https://www.youtube.com/watch?v=Wo2WMvQblTE
 • WPS
  Ta "węgierska" publikacja, to metoda, która pokrótce można scharakteryzować : " opluć, aby umyć " :))) Czyli wypromować " naszych narodowców i rusofil "
 • @stanislav 13:30:25
  Ewentualnie , nie pozwolić wypromować się różnym krytykującym rzeczywistość anty narodowcom i rusofobom . :)))))

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej