Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
203 posty 74 komentarze

Superklaster

Romuald Kałwa - Dziennikarz superklaster.pl

Cały świat zapłakał. Zmarł David Rockefeller

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ten człowiek nikogo już nie zabije. Szkoda tylko, że ma godnych siebie następców.

Trudno wymienić całe zło, które dokonał i za jakie był odpowiedzialny. Urodził się 12 czerwca 1915 roku w rodzinnej willi w Nowym Jorku. Zmarł 20 marca 2017 roku w wieku niespełna 102 lat. Ten człowiek nikogo już nie zabije. Szkoda tylko, że ma godnych siebie następców.

Mówi się, że śmierć jest równa dla wszystkich. To nieprawda i głupota dla naiwnych! Powiedzenie, że złego diabli nie biorą, ma mocne podstawy. Nie można śmierci kilkumiesięcznego niewinnego dziecka porównać do śmierci człowieka (zakałę tego świata) z niesławetnej dynastii Rockefellerów, odpowiedzialnej za cierpienie, wykorzystywanie i agonię milionów ludzi na całym świecie.
O wielu sprawach się nie mówi, m.in. o tym, że bogacze - ludzie bez sumienia - żyją dłużej. Karmieni hormonami, sterydami, zachowują sprawność do późnej starości. Jednak umierają w męczarniach, bo sztucznie wzmacniany organizm się broni przed śmiercią.
Poniżej cytaty z portalu Bankier.pl
David Rockefeller był ostatnim żyjącym wnukiem Johna D. Rockefellera (1839-1937), magnata naftowego i twórcy rodzinnej fortuny, który uważany jest za najbogatszego człowieka w historii, i najmłodszym synem Johna D. Rockefellera Juniora (1874-1960), fundatora Rockefeller Center w Nowym Jorku.
Fortuna zmarłego (...) szacowano przez magazyn "Forbes" na 3,3 mld dolarów. Rzecznik Fraser Seitel powiedział, że w ciągu życia Rockefeller darował na cele dobroczynne blisko dwa miliardy dolarów różnym organizacjom, wśród nich m.in. Museum of Modern Art (MoMA) w Nowym Jorku i nowojorskiemu Rockefeller University.

Za dobryś pan!
Stojąc na czele banku Chase Manhattan (obecnie po fuzjach JPMorgan Chase) w latach 1969-81, Rockefeller zbudował sieć tak bliskich relacji z przedstawicielami rządów i ponadnarodowych korporacji, że komentatorzy mówili, iż bank prowadzi własną politykę zagraniczną. Szacuje się, że przez całe życie spotkał 200 przywódców różnych krajów świata; za granicą sam często był przyjmowany tak, jakby był głową państwa.

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Zmarl-David-Rockef...(link zewnętrzny)
Klan Rockefellerów, niemieckich żydów aszkenazyjskich (pochodzenia azjatyckiego, tzw. Hazarowie) należy do najbardziej znienawidzonych rodów na całym świecie. Wszyscy wiemy jak podle John D. Rokefeller, dziadek Davida, doszedł do majątku.
Jaruzelski 25 września 1985 roku (nr 10 „Uważam Rze” z października 2015 r.) spotkał się z Rockefellerem, gdzie już wtedy dzielono Polskę na strefy wpływów i planowano wyprzedaż naszego majątku. Konieczne było również zlikwidowanie przemysłu i podniesienie podatków-kosztów pracy. Dzięki czemu, jak swoją rozmowę z amerykańskimi dyplomatami relacjonował Stanisław Tymiński, Polska nie zaleje USA swoimi tanimi produktami.
Już wtedy rozmawiano o zalewie rynku polskiego modyfikowanymi genetycznie produktami roślinnymi - GMO.
Czy naprawdę ktoś wierzy, że majątek Rockefellera wynosi jedynie 3,3 mld dolarów? Tyle to może wynosi jego kieszonkowe na paliwo do swoich samolotów.
Rockefeller chorował na serce. Podobno kilka tygodni temu przeszedł siódmy przeszczep serca. Ile ludzi musiało umrzeć, by ten człowiek mógł żyć. Bez wątpienia zabrakło dawców dla ludzi znacznie młodszych i takich, którzy bardziej od Davida R. przydaliby się światu uczciwie pracując, np. mechaników samochodowych, stolarzy...
Skąd brali dawców? Nie zdziwiłbym się, gdyby mordowano ludzi, specjalnie do tego celu hodowanych. Teoria spiskowa? Nie bądźcie naiwni. Tacy ludzie są pozbawieni skrupułów moralnych. Są zdolni do wszystkiego.
Bez wątpienia do przeszczepu serca Rockefellera doszło w 2015 roku o czym donosiły media na całym świecie. Mówiło się, że to czwarty przeszczep serca miliardera. Rockefeller przeszedł jeszcze co najmniej dwa przeszczepy nerek.
Rokrocznie na przeszczep organów w USA czeka 122 000 osób.
https://www.doz.pl/czytelnia/a12277-USA_pozwala_na...(link zewnętrzny)
Informacje są sprzeczne. Dziennik Fakt 30 kwietnia 2015 roku pisał:
David Rockefeller miliarder i filantrop pomyślnie przeszedł szóstą transplantację serca. - Czuję życie pulsujące w całym moim ciele - cieszy się miliarder, który w czerwcu skończy 100 lat.
http://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/david-rockefel...(link zewnętrzny)

Pierwszy przeszczep przeszedł w 1976 roku. Przeszczepy serca, nerek i innych narządów... Korumpowanie władz wielu państw. Niszczenie konkurencji i władających nią ludzi. Produkowanie niezdrowej żywności i odpowiedzialność za ubożejący ludność całego świata system finansowy.
Bez wątpienia piekło zyskało kolejnego mieszkańca.

KOMENTARZE

 • 5*
  I ja bym chętnie łzę uronił, gdyby nie on jeden przeniósł się na Abrahama łono.
 • @Nibiru 20:14:24
  I po co wklejasz te brednie?
 • @Nibiru 21:38:56
  To jakieś nowe seksualne zboczenie - ?
  Tu jest więcej takich dewiantów - widać przemieszczacie sie stadami.
 • @Nibiru 22:08:17
  To jego nowe seksualne zboczenie
  pzdr
 • @Nibiru 22:35:16
  8-)))))))
  Panu Kosher to wybitny zwieracz intelektu
 • @Nibiru 22:53:54
  I ja przepraszam autora.
 • @Nibiru 22:02:08
  Po co piszesz te brednie?
 • Historia tego człowieka dowodzi jednego.
  Nie istnieją systemy demokratyczne w których pieniądze i bogactwo decydują o pozycji społecznej.
  Jeżeli rządzą ludzie bogaci bo pieniądze pozwalają im zdobyć władze to taki system nie jest demokratyczny.
  Bogatych nikt nie wybiera a w zachodniej czyli żydowskiej "demokracji" rządzą bogaci, rządzą za pomoc`a swoich marionetek, z cienia, zza pleców ale to oni podejmują kluczowe decyzje a marionetki tylko je wdrażają w życie, uzasadniają przed pospólstwem..

  Takie systemy są oligarchiczne , kiedyś rządząca oligarchia była jawna (królestwa cesarstwa, arystokracja) a teraz rządząca oligarchia jest bardziej ukryta i rządzi poprzez swoje marionetki.

  W systemie demokratycznym nie ma miejsca na oligarchię.
  System demokratyczny to system w którym każdy obywatel ma równe prawa i obowiązki (Oligarchowie załatwiają sobie za pieniądze inne prawa i inne obowiązki).

  Oligarchowie to zawsze są pasożyty bo 99.9% z nich żyje z wyzysku z ciężkiej pracy tysięcy a czasem milionów innych ludzi.
  W demokracji bogaci powinni być tylko ludzie wybitni mający realne osiągnięcia (naukowcy artyści sportowcy, pisarze, ...) te osiągnięcia to wynik pracy własnej a nie wynik wyzysku pracy innych ludzi.
  Bogactwo nie może być dziedziczone bo to jest tworzenie kolejnego pokolenia pasożytów.

  Jednym słowem demokracja powinna ograniczyć pułap bogactwa to takiego poziomu by bogacz nie stawał się silniejszy od demokratycznej władzy na każdym szczeblu. (inaczej kupi tę władze, wprowadzi prawa korzystne dla siebie i zdegeneruje demokrację)

  Państwo, gmina powinno z mocy prawa stawać się współudziałowcami firm przekraczający określony prawem pułap obrotów albo ilości zatrudnionych..
  Duże koncerny powinny wprost należeć do Państwa z systemowo ograniczony udziałem obywatel poprzez giełdzie (np do 30% i nie więcej niż 0,1% dla jednego podmiotu).
  Podobnie z innymi zasobami Państwa.
  Media, lasy, ziemia, surowce naturalne, ...
  Obywatele powinni mieć prawo do działki rodzinnej, rolnicy do pola na potrzeby rodziny... producenci rolni już powinni działać na ziemiach dzierżawionych od państwa. Latyfundia to zawłaszczanie przestrzeni życiowej innym obywatelom.

  Daleko nam do demokracji.
  PRL był znacznie bliżej.
 • lorenco te brednie nazywają się Wekslowanie tematu !!!!
  Słowianie ! każdy niewygodny temat dla żydostwa jest z miejsca wekslowany ! to stara sprawdzona taktyka ścierw żydowskich , dlatego Adolf Hitler nie przemawiał na zamkniętych spotkaniach gdy zauważył żyda ! z miejsca kazał go wyrzucić , bo znał taktykę ścierw żydowskich !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! PO SLD N PSL to piąta kolumna żydowskiej mafii światowej ! DEPORTOWAĆ do Izraela WSZYSTKICH !!!
 • @ele 07:59:44
  Zabrzmiało jak "zabić wszystkich, Bóg swoich rozpozna".
  Z drugiej strony co ci zawinili Palestyńczycy że chcesz ich tak skrzywdzić.
  Proponujesz to co Merkel Europie... sprowadzić wszystkich terrorystów do Europy by zapanował spokój na Bliskim wschodzie.
  To nierozsądne to czysto emocjonalne.

  żydom należy systemowo odebrać władzę i już.
  Mały żydek to mały człowieczek, niech żyje niech pracuje...niech przestrzega prawa.
  Trzeba zniszczyć zjawisko oligarchii w ogóle nie tylko żydowskie.
  Źródłem zła jest zjawisko oligarchii bo to jest zaprzeczenie demokracji.

  Władza powinna mieć parytet narodowy na każdym szczeblu.
  W Państwie w gminie... itp w gminie żydowskiej niech rządzą żydzi ale w gminach Polskich nie. a na szczeblu rządowym też nie skoro ich w Polsce prawie nie ma.. Te same zasady dla innych narodowości..
  W mediach to samo...w demokracji każdy ma jeden głos
  a w Polsce po 89r żydzi mają 80% głosów (media, służby specjalne i propaganda) a Polacy 5% reszta głosów to głosy innych mniejszości w tym Niemieckiej i Ukraińskiej).

  To żadna demokracja, to karykatura demokracji, to dyktatura żydowska.
 • FAZ także płacze i ubolewa.
  FAZ: Tillerson nie ma czasu na NATO...Decyzja sekretarza stanu USA Rexa Tillersona o rezygnacji z udziału w spotkaniu ministrów spraw zagranicznych krajów NATO na rzecz spotkania z liderem Chin Xi Jinpingiem, a następnie wizyty w Moskwie zaniepokoi natowskich partnerów Waszyngtonu pisze niemiecka gazeta Frankfurter Allgemeine Zeitung. „Tillerson nie ma czasu dla partnerów z NATO", bo zaplanowane na 6-7 kwietnia rozmowy z liderem Chin są dla niego ważniejsze. Ponadto, zaraz po spotkaniu z Xi Jinpingiem Tillerson wybiera się z wizytą do Moskwy. Przeniesieni w stan spoczynku wysocy rangą amerykańscy urzędnicy obawiają się, że „podobne plany mogą wywołać niepokój sojuszników USA". Ich zdaniem, „Tillerson może wzmóc wrażenie, że USA ubiegają się o względy Moskwy" czytamy w artykule.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930