Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
286 postów 185 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Dziennikarz superklaster.pl

Prześlij dowód tożsamości ze zdjęciem

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ja bym nie przesyłał. Czasem prawo sankcjonuje bezprawie. Słyszy się o tych numerach, że na czyjeś dane zawierane są niekorzystne umowy, a nawet brane szybkie pożyczki.

Zacznijmy od początku. Dzwoni do mnie kumple. Pytam: - Gdzie zniknąłeś chłopie, znowu się na kogoś wkurzyłeś na fejsie? Jakaś laska ci nie odpisała, albo kolega z klasy? Odpowiada – że dostał z Facebooka wiadomości z prośba o weryfikację konta. Tylko trzeba przysłać dowód tożsamości ze zdjęciem.

Dziwne...
Obcym osobom nie podaje się takich danych. Obcym, nieznanym instytucjom tym bardziej. A jeśli to hakerzy przejęli dane kolegi i udają administrację serwisu?
Facebook może służyć do zabawy. Czasem do rzeczy pożytecznych. Ale bez przesady. Ciężka zaufać instytucji – korporacji – która nie uznaje prawa miejscowego kraju, w jakim przyszło jej działać.
Poniżej punkt 15. Regulaminu serwisu:
Spory
15. Użytkownik jest zobowiązany do rozwiązywania wszelkich roszczeń, podstaw powództwa lub sporów (roszczenia) w stosunku do nas dotyczących niniejszego Oświadczenia lub serwisu Facebook wyłącznie w sądzie okręgowym Północnego Dystryktu Kalifornii lub w sądzie stanowym hrabstwa San Mateo. Użytkownik zgadza się podlegać jurysdykcji tych sądów w zakresie rozstrzygania wszelkich sporów tego typu. Zapisy niniejszego Oświadczenia oraz wszelkie spory pomiędzy serwisem a użytkownikiem podlegają przepisom prawa stanu Kalifornia, bez względu na przepisy prawa kolizyjnego.
 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Kto normalny tego używa ? https://www.dobreprogramy.pl/Werkezuge/Facebook-totalna-inwigilacja,28134.html 5*Pozdrawiam i nuta dla Pana. https://www.youtube.com/watch?v=KBRu4yx6HBw
 • 5 * Taki ch.. jak im zdjęcie dowodu prześle ;)
  Na ryjbooku mam profil ze zmyślonymi danymi... Mieszkam w los angeles , pochodzę z kabulu, pracowałem w doopie, a zdjęcie profilowe to moja 91 letnia babcia z kotem na rękach :D.. FB przydaje się ze względu na messengera . Ale żeby zamieszczać tam swoje foty ? Albo jak zidiociali do reszty , wstawiać zdjęcia kolacji , którą zamówili w restauracji ?!?

  Też ostatnio zażądali ode mnie zdjęcia dowodu ...albo uaktualnić dane bo Paulus Aquarius przełknąć nie mogą :D No to zmieniłem na Pablo Aquarius :)
  Na razie jeszcze działa...
  Pewnie za jakiś czas się zgłoszą znowu...to założę nowy profil i prześlę im skan dowodu mojej babci

  JEBAĆ RYJBOOKA !!!
 • @Paulus.Aquarius 23:12:09
  Taka refleksja...

  Zamiast "chipa" ze Znamieniem Bestii,
  "wirtualny chip" na Pejszbooku?

  W końcu to produkt "żydowskiej myśli wynalazczej"...

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY