Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
255 postów 136 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Dziennikarz superklaster.pl

Prześlij dowód tożsamości ze zdjęciem

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ja bym nie przesyłał. Czasem prawo sankcjonuje bezprawie. Słyszy się o tych numerach, że na czyjeś dane zawierane są niekorzystne umowy, a nawet brane szybkie pożyczki.

Zacznijmy od początku. Dzwoni do mnie kumple. Pytam: - Gdzie zniknąłeś chłopie, znowu się na kogoś wkurzyłeś na fejsie? Jakaś laska ci nie odpisała, albo kolega z klasy? Odpowiada – że dostał z Facebooka wiadomości z prośba o weryfikację konta. Tylko trzeba przysłać dowód tożsamości ze zdjęciem.

Dziwne...
Obcym osobom nie podaje się takich danych. Obcym, nieznanym instytucjom tym bardziej. A jeśli to hakerzy przejęli dane kolegi i udają administrację serwisu?
Facebook może służyć do zabawy. Czasem do rzeczy pożytecznych. Ale bez przesady. Ciężka zaufać instytucji – korporacji – która nie uznaje prawa miejscowego kraju, w jakim przyszło jej działać.
Poniżej punkt 15. Regulaminu serwisu:
Spory
15. Użytkownik jest zobowiązany do rozwiązywania wszelkich roszczeń, podstaw powództwa lub sporów (roszczenia) w stosunku do nas dotyczących niniejszego Oświadczenia lub serwisu Facebook wyłącznie w sądzie okręgowym Północnego Dystryktu Kalifornii lub w sądzie stanowym hrabstwa San Mateo. Użytkownik zgadza się podlegać jurysdykcji tych sądów w zakresie rozstrzygania wszelkich sporów tego typu. Zapisy niniejszego Oświadczenia oraz wszelkie spory pomiędzy serwisem a użytkownikiem podlegają przepisom prawa stanu Kalifornia, bez względu na przepisy prawa kolizyjnego.
 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Kto normalny tego używa ? https://www.dobreprogramy.pl/Werkezuge/Facebook-totalna-inwigilacja,28134.html 5*Pozdrawiam i nuta dla Pana. https://www.youtube.com/watch?v=KBRu4yx6HBw
 • 5 * Taki ch.. jak im zdjęcie dowodu prześle ;)
  Na ryjbooku mam profil ze zmyślonymi danymi... Mieszkam w los angeles , pochodzę z kabulu, pracowałem w doopie, a zdjęcie profilowe to moja 91 letnia babcia z kotem na rękach :D.. FB przydaje się ze względu na messengera . Ale żeby zamieszczać tam swoje foty ? Albo jak zidiociali do reszty , wstawiać zdjęcia kolacji , którą zamówili w restauracji ?!?

  Też ostatnio zażądali ode mnie zdjęcia dowodu ...albo uaktualnić dane bo Paulus Aquarius przełknąć nie mogą :D No to zmieniłem na Pablo Aquarius :)
  Na razie jeszcze działa...
  Pewnie za jakiś czas się zgłoszą znowu...to założę nowy profil i prześlę im skan dowodu mojej babci

  JEBAĆ RYJBOOKA !!!
 • @Paulus.Aquarius 23:12:09
  Taka refleksja...

  Zamiast "chipa" ze Znamieniem Bestii,
  "wirtualny chip" na Pejszbooku?

  W końcu to produkt "żydowskiej myśli wynalazczej"...

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY