Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
203 posty 74 komentarze

Superklaster

Romuald Kałwa - Dziennikarz superklaster.pl

II tura wyborów we Francji

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Na sześć 6 mln muzułmanów pracuje 800 tysięcy. II tura wyborów we Francji Mówi w rozmowie z Michałem Michalakiem i jednocześnie narzeka dla portalu Interia konsul honorowy RP w Nicei Michel Forkasiewicz, że reszta korzysta z zasiłków:

http://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-prezydenckie-francja-2017/korespondencje/news-muzulmanie-to-wielki-problem-francji,nId,2389361
 
Jako szkoda, chyba się rozpłaczę... Że ci zdrajcy Polski w 1939 roku otrzymują od opatrzności to, na co zasługują.
 
To francuskie bydlę: Emmanuel Macron, ma czelność wyżywać się na Polsce i Polakach, wzywa do sankcji, bo Polska nie chce być już kundlem narodów - naszych zachodnich „przyjaciół”.
 
To pewnie zemsta za te ich latające karakany. Pewnie jeszcze chcieli je wyprodukować byle jak, żeby zarabiać na naprawach. A przy okazji: idioci z poprzedniej władzy nie zastanawiali się, albo mało to ich interesowało, że w czasie wojny helikoptery zostaną zniszczone szybko, i trzeba będzie je produkować na miejscu. Miał rację Macierewicz, że nie chciał tego dziadostwo dla Polskiej armii. 
 
W Wielkiej muzułmańskiej Brytfannie, wielbiony w Polsce nie wiedzieć czemu David Cameron, były premier, na każdym kroku wyżywał się na Polakach.
 
Hugh Williams zasugerował w książce "Wszystko, co powinniście wiedzieć o historii", m.in., że to polityka II Rzeczpospolitej przyczyniła się do wybuchu II wojny światowej. Polityk twierdzi, że doprowadziło do tego "prowokowanie" Adolfa Hitlera przez Polaków, który, w rezultacie podjął decyzję o rozpoczęciu działań zbrojnych.

Dziś II tura wyborów we Francji. Prawda jest taka, że obojętnie kto wygra, wynik zawsze będzie dla nas korzystny. Francja nie jest naszym przyjacielem. Zawsze będzie działała na naszą niekorzyść. Macron żąda sankcji, będzie osaczał nas z Angelą Merkel, a Le Pen ponad naszymi głowami zbliżała z Putinem.

Dziwię się, czy nikt tego nie widzi, nie słuchaliście wypowiedzi muzułmańskich najeźdźców? Ich „wizyta” to zemsta na Francji, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Belgii, za lata poniżeń i kolonizacji, mordowania i wyzyskiwania. Pooglądajcie wywiady z muzułmanami. Tymczasem do roboty Francuzi, Belgowie, Niemcy i Anglicy! Teraz Wy macie robić na tych, których okradaliście i wykorzystywaliście! To Europa zachodnia jest największym złodziejem świata! Nie Rosja, nie ZSRR, nie Polacy, których obrażacie!
 
Stefan Kisielewski: Pocieszam się tylko, że ta stara k...a Francja odcierpi jeszcze za naszą krzywdę, zawsze nas zdradzała i sprzedawała!
 
A w ogóle maja rację narodowcy, że chcą wyrzucić Napoleona – mordercę i zbrodniarza – z polskiego hymnu państwowego. „Napoleon nam pokazał jak zwyciężać mamy”... No cholera jasna, gdzie są te zwycięstwa?! Facet, który zostawiał rannych żołnierzy na placu boju na pastwę maruderów jest dla Polaków wzorem? 

KOMENTARZE

  • No niestety koniec Francji się zbliżył
    Vive la France
    le trotskisme et la pédophilie !

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031