Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
255 postów 136 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Dziennikarz superklaster.pl

Zmarł Zbigniew Wodecki

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dzisiaj 22 maja zmarł Zbigniew Wodecki. Ciężko w to uwierzyć. Muzyk urodził się 6 maja 1950 roku w Krakowie. Miał 67 lat. Przyczyną śmierci był udar mózgu.

Był multiinstrumentalistą, wokalistą, występował w kabarecie z Zenonem Laskowikiem. Jako juror zasiadał w wielu programach telewizyjnych.
Występował m.in. z Ewą Demarczyk, Markiem Grechutą, w zespołach Czarne Perły i Anawa. Był skrzypkiem Orkiestry Symfonicznej PRiTV oraz Krakowskiej Orkiestry Kameralnej. Autor wielu przebojów w tym niezapomnianej „Pszczółki Mai”.
Jak czytamy na oficjalnej stronie internetowej artysty:
W piątek 5 maja Zbigniew Wodecki przeszedł w Warszawie operację bypass-ów. Jeszcze w niedzielę czuł się dobrze i rozmawiał z bliskimi. Niespodziewanie 8 maja nad ranem doznał rozległego udaru mózgu. Mimo niezwykłej woli życia i staraniom lekarzy udar dokonał nieodwracalnych obrażeń. Odszedł od nas w dniu 22. maja w jednym z warszawskich szpitali. Żona i dzieci byli przy nim. Zostanie pochowany w ukochanym Krakowie.
Proszę spojrzeć ile miał planów i zaplanowanych koncertów:

KOMENTARZE

 • Szok
  Przeczytałam, że miał udar. Sądziłam, że z tego wyjdzie. Moja mama przeszła w odstępie paru lat dwa udaru mózgu i wyszła z tego, a była wtedy o wiele starsza starsza od pana Zbyszka. To dlaczego jemu miało się nie poprawić? Informacja o jego śmierci jest dla mnie szokująca. Myślałam, że wyjdzie z tego i jeszcze sobie pożyje, może mniej intensywnie, ale będzie żył. Jak widać różnie ludzie reagują na te same choroby.
  Szkoda, że tak się stało :(((
 • R.I.P
  Biorąc pod uwagę takie wydarzenia jak śmierć Zbigniewa Wodeckiego, pajacowanie piosenkarskiego światka staje się jeszcze bardziej groteskowe.
  ps.
  za dwa trzy dni o spowdowanie tego tragicznego faktu totalni oskarżą faszystowski reżim Kaczynskiego
 • @Husky 19:03:15
  //za dwa trzy dni o spowdowanie tego tragicznego faktu totalni oskarżą faszystowski reżim Kaczynskiego// - shame vicious cur.

  Czy w tej smutnej sytuacji strony sporu o festiwal w Opolu nie mogłyby po prostu zamilknąć i zorganizować koncert pamięci poświęcony p. Wodeckiemu?

  Polska Kulturo masz unikalną szansę na piękne pojednanie.

  Bardzo mi go będzie brakowało...
 • @Nibiru 18:31:57
  Trudno się wypowiadać na temat faktów. Jednak sądzę, że zrobiono wszystko co jest możliwe w tym szpitalu. Tak to już jest i nie ma co porównywać tych samych chorób u innych ludzi. Każdy człowiek jest wyjątkowy i jego choroby również. Dla mnie to swoista "nauczka", aby do wszystkich chorób podchodzić indywidualnie.
 • @Husky 19:03:15
  Już się dostało w tej materii pani Ogórek.
 • @Husky 19:03:15
  Husky pisz na temat albo zamilcz!
 • @leoparda 18:21:51
  a może to sepsa, która teraz panoszy się w szpitalach...moja teściowa trafiła do szpitala do wszczepienia rozrusznika, załapała sepsę, pisał na fejsbooku o tym Zięba...

  https://www.facebook.com/ukryteterapie/posts/1727783237461127

  pisał konkretnie o mojej teściowej...miałem napisać post o tym, ale wstrzymywałem się, bo liczyliśmy na to, że lekarze zgodzą się jej podać askorbinian sodu i nie chciałem robić wokół tego przedwczesnego szumu ...nie zgodzili się, teściowa została wyprowadzona trzema silnie stężonymi antybiotykami, ale sama lekarka stwierdziła, że to cud, ze teściowa przeżyła...w apogeum miała plecy tak sine, jak skórka śliwki węgierki...a teść, dzięki wlewom askorbinianu sodu wyszedł z raka prostaty, ale to tylko temu, że nie "płożył się" w szpitalu i nie dał się ciąć...to się dzieje...ale te skoorwenseny w służbie zdrowia nie chcą tego słyszeć...  generalnie coraz częściej spotykam się z przypadkami zgonów ludzi, którzy przyszli na zwykły zabieg, a umierają na sepsę...pozdr
 • @trybeus 23:02:38
  To co się dzieje w ośrodkach medycznych zwanych szpitalami jest poza kontrolą i świadomością obywatela. Państwo opanowane przez gangi satanistów udaje normalność wdrażając egzekucję...
  Sepsa to procedura tej egzekucji, trudna do uzasadnienia przez obywatela klienta.
 • @Łabaja 00:35:01
  Fachowcy nie mieszają się w cudze. Robią swoje.

  WM: "Róbmy swoje", żeby wyjść na swoje.

  Zbigniew WodeckiW:
  "Jak ktoś ma talent od Boga, to powinien go szlifować. Zająć się ważnymi sprawami. Jak ktoś umie trochę malować, to niech się uczy jeszcze lepiej malować. jak ktoś świetnie umie grać, to niech pracuje nad tym, by jeszcze lepiej grać. I wtedy będzie mógł spokojnie oglądać to, co się dzieje."

  Dobrze że zostały choć takie archiwalne nagrania:
  https://www.youtube.com/watch?v=xTrpdBsUwIY

  Szkoda że już nie ma kto tego dzisiaj powiedzieć... zostały same błazny:
  https://www.youtube.com/watch?v=s-i8hkve4XU

  Ale wszak i błazen może robić swoje. Więc robi, teraz parodiując Kaczyńskiego. Zobaczymy, jak daleko na tym pojedzie. On i Kaczyński, bo z parodiowania Tuska zrobiła się europrezydentura.
 • @ZW - to już ponad pół roku
  https://www.youtube.com/watch?v=slJYaOl-vvc

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY