Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
412 postów 315 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Atak na chrześcijan w Egipcie, 23 osoby nie żyją, 25 rannych

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„Bóg wydał rozkaz zabicia każdego niewiernego”, miał powiedzieć jeden z morderców na 20 minutowym filmie. Wg serwisu FOX News zostali ostrzelani prawdopodobnie karabinem AK 47.

Nie jeździć tam, nie wpuszczać ich do Europy, a gdy nie będą mieli za co żreć, niech zdychają. To jest dzicz. Niech nie zarabiają na turystyce. Ile jeszcze głupi ludzie Zachodu będą dawali im zarabiać? Tym razem zamordowano rdzennych mieszkańców Egiptu. Zamordowano od lat gnębionych Koptów w Egipcie. Autobus miał zostać ostrzelany.

 
Morderstwo Koptów miało miejsce w prowincji Al-Minja w środkowym Egipcie, jak poinformowały lokalne władze. Pojazd, którym podróżowali chrześcijanie, został ostrzelany. 24 osoby są ranne. Dane serwisów różnią się między sobą podając dane co do jednej osoby zabitej.
 
Tymczasem polskich polityków pytam, ile Wam pieniędzy proponują przeróżni łajdacy, że chcecie ściągnąć tych bandytów do nas?
 
Koptowie wykonują w Egipcie od lat najpodlejsze prace. „Używani” są m.in. do karmienia śmieciami świń.
 

KOMENTARZE

 • Zgubiliśmy przyczynę tej eskalacji zbrodni.
  To syjonizm zgotował ludziom ten los....
 • @
  Jak mówił prezydent Trump, cała polityka międzynarodowego Lewactwa ustawiona jest na likwidację Chrześcijan.
 • @ Romuald Kałwa
  W momencie kiedy pojawił się tutaj wirus w postaci idiotycznych fotomontaży Krystyny Trzcińskiej (tzw.„projektant/programista komputerów”) vel Pope Nimrod vel LoneStar vel Bogumił Boguchwał vel lorenco i DEUS DRAGON, artykuł został zatopiony.
  Usuń, i wszystko powróci do zdrowia.
 • @@@
  Rosyjskie siły zlikwidowały ponad 120 terrorystów kierujących się na Palmirę. Rosyjskie lotnictwo zniszczyło 32 pickupy i ponad 120 członków terrorystycznego ugrupowania „Państwo Islamskie”, kierujących się z syryjskiego miasta Rakka w stronę Palmiry, poinformował RIA Nowosti źródło w Ministerstwie Obrony Federacji Rosyjskiej. „25 maja kolumna terrorystów w składzie 39 pickupów z uzbrojeniem kierująca się w stronę Palmiry została odkryta i zlikwidowana przez samoloty rosyjskich Sił Powietrzno-Kosmicznych” – powiedział rozmówca agencji. Według niego, na pickupach były zamontowane automaty dużego kalibru. Jak poinformowało źródło, „Państwo Islamskie” porozumiało się z kurdyjskimi oddziałami ze składu tzw. „Syryjskich Sił Demokratycznych” o wyjściu terrorystów z Rakki i przejściu w stronę Palmiry. Kurdowie zamierzali otworzyć dla terrorystów bezpieczny „korytarz południowy” i pozwolić im na wyjście z miasta. Rosyjskie Siły Powietrzno-Kosmiczne odkryły ten manewr i zapobiegły mu. W tej chwili rosyjskie drony całodobowo monitorują drogi, po których terroryści mogą próbować wyjść z Rakki. Do likwidacji terrorystów przyłączyły się nie tylko samoloty i śmigłowce Sił Powietrzno-Kosmicznych, ale i pododdziały Sił Operacji Specjalnych. Ps..Natomiast Jankesi to takie "pickupki" wyłącznie eskortują.
  Egzystują nagrania w sieci.
 • @Zdzich 18:39:22
  Islam w społeczeństwie Europy przypomina ocet. Tylko małe stężenie pozwala go znieść. Gdy muzułmanów jest po niżej 1% - to tylko bary z kebabami. Gdy przekroczą 3% - żądają szczególnych praw. Gdy jest ich ponad 10% - zaczyna się terror i podbój. Bob Denard.....
 • @kula Lis 67 10:54:19
  Dokładnie tak: utrzymywanie mniejszości w stanie zmierzającym do osiągnięcia określonej masy krytycznej (do 3%), ale niepozwalanie na jej przekroczenie, to uniwersalna zasada udanej asymilacji....

  poza tym wszystkim mniejszościom sprzyja sytuacja, gdy w procesie asymilacji istnieje konkurencyjność, tzn. do kultury większościowej aspiruje większa ilość grup narodowościowych: taka właśnie sytuacja była w Rzeczypospolitej Obojga Narodów, tworze ewidentnie wielonarodowościowym: Żydzi, Litwini, Białorusini, Ukraińcy - o absolutnie i w naturalny sposób asymilujących się Niemcach czy Holendrach nie wspominając. W ten sposób docelowa kultura rośnie w cenę (pożądana przez wielu), a po drugie tożsamość mniejszościowa ulega zwarciu (nie tylko w kontraście do kultury większościowej, ale i innych mniejszości) i potrafi wydestylować w to, co w niej najpiękniejsze, zasilając w ten sposób, naturalnie, bo każdy dąży do tego, co najlepsze, choćby cudze, kulturę większościową.

  Jednocześnie kultury mniejszościowe też z kultury większościowej wybierają to, co dla nich najlepsze, niejako automatycznie kasując najgorsze w niej cechy. Niewykluczone, że najbardziej ksenofobiczne kręgi polityczne II RP nie doszły do władzy właśnie dlatego, że mniejszości narodowościowe skrzętnie je pomijały w głosowaniach...

  Absolutnie zgadzam się, że warunkiem tego stanu rzeczy jest rezygnacja z gett i brak prawnych ograniczeń w wyborze lokum. Nieprzypadkowo dziś w Warszawie "krzyżowe" tereny przy dwóch nitkach metra, nomen omen krzyżujących się na stacji Świętokrzyska (najatrakcyjniejsze lokalizacje, linia Sztokholm-Dubrownik - od Młocin po Mokotów z góry na dół i z Woli na Pragę - linia Berlin-Moskwa) stają się najbardziej pożądane i najwięcej obcokrajowców decyduje się na mieszkania w pobliżu tych stacji położone).

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej