Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
255 postów 136 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Dziennikarz superklaster.pl

Lidl obraził chrześcijaństwo

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Obraził razem z firmą Brandweb. Świadomie bądź nie, ale co się stało, to się nie odstanie.

O sprawie informowali:

 
 
 
 
Lidl wycofał się z kontrowersyjnej? Nie! Wycofał się z obrzydliwej i chamskiej reklamy. Teoretycznie przeprosił. Czy naprawdę chrześcijanie-Polacy nie maja honoru? Czy wystarczy nas przeprosić za wojnę i krzywdy nam wyrządzone, by Polacy zrezygnowali z odszkodowań i domagania się historycznej prawdy? Ile będziemy znosić jakiekolwiek opluwanie? W piątek dokonałem w Lidlu zakupów. Będę omijał ten sklep.
 
Szanowni Państwo, jak widać na zdjęciu, firma Brandweb, udostępniła ten psot na Facebooku.
  
Skomentowałem to emotikonem „wrrr” – co ciekawe, nie widać jego pod postem. W ogóle nie widać tego typu emotikonów. Uważam wiec, że jest to celowa, zaplanowana, chamska akcja mająca ranić uczucie chrześcijan, gdzie negatywne emocje są blokowane.
 
Tymczasem wracając do tematu: autorem tych obrzydliwych reklam jest firma Brandweb. Proszę zobaczyć, jej stronę internetową i zobaczyć dla kogo pracuje:
 
 
 
Platforma Obywatelska, Prawo i Sprawiedliwość, Polska Razem, czy... Opactwo Mniszek Benedyktynek w Staniątkach. Ciekawe, czy nadal te instytucje będą korzystać z usług tej firmy. Skur... i tyle. Jest to jawny atak, wyjątkowe plugawe i zbydlęcone obrażanie Trójcy Świętej, kpina z cierpienia Jezusa Chrystusa i Liturgii.
 

KOMENTARZE

 • Rzeczywiście
  ku..stwo
 • @Dlaczego kupujemy u obcych zamiast wspierać Swoich?
  Rób zakupy w zagranicznej sieciówce a nie u polskich sklepikarzy a potem obrażaj się, że zagraniczniacy z ciebie kpią. "Logiczne".
 • @DO WSZYSTKICH!
  POGAŃSTWO NA ZIEMI LECHA!

  Niestety, pogaństwo kwitnie na naszej Ziemi, ale czyż to nie Wy, katolicy, obrażacie Boga Ojca wybierając w modlitwach „Marię” a nie Ojcowskiego Syna?

  Czyż to nie Wy zbudowaliście bałwochwalcze kościoły w Częstochowie czy w Licheniu na cześć „Marii”?

  No cóż, w zasadzie powinniście bardzo dobrze rozumieć obrażalski i niegrzeczny ton Szefów Lidla i nie tylko Lidla ale i Kauflandu, i innych sieci.

  Czy pogański i bałwochwalczy obyczaj wprowadzony na Ziemi Lecha dotyczy tylko sprawy poruszonej przez Autora tekstu?

  Wyjdźcie na rozstaje dróg i popatrzcie ile stoi tam pogańskich figurek kobiety czy postaci ukrzyżowanego mężczyzny!

  Jesteście po prostu poganami, ponieważ Wasi papieże, (w tym papież Jan Paweł II), nie wpoili Wam wiary. Nie zakorzenili w Was miłości do Boga Ojca i Jego Syna! Tak Przyjaciele, Wy, katolicy, nie znacie podstawowych Zasad płynących z Ewangelii.

  Modlitwy do „Marii” niezgodne są z Duchem Ewangelii. Wasze obrazy i figurki w kościołach, i na rozstajach dróg to obrażanie Majestatu Boga Ojca i Jego Syna.

  Zatem jedyną drogą do Boga Ojca jest Pan Jezus. Do Niego i tylko do Niego wznosić powinniście swoje modlitwy. Tego niestety nie uczył Was papież Jan Paweł II i nie uczy papież obecny!

  Cytat:

  „ 6 Odpowiedział mu Jezus: "Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. NIKT NIE PRZYCHODZI DO OJCA INACZEJ JAK TYLKO PRZEZE MNIE”. 

  Ewangelia według Jana 14/6

  http://www.nonpossumus.pl/ps/J/14.php

  Pozdrawiam!


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg
 • Dla mnie mistrzostwo świata, tak jak nienawidzę reklam tak tutaj muszę
  powiedzieć, że ktoś miał poczucie humoru i z dystansem pokazał, że tzw. "duchowość" ma wiele wspólnego z tzw. kościołem, czyż nie, wielbiciele odpustów ?
  Daję wiele, że skojarzenia te dla ciemnego luda są obojętne, to tzw. "katolicy" z obrazkami świętych w klapach marynar jedynie protestują, bo ich biznes jest ważniejszy, z bobem.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY