Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
233 posty 99 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Dziennikarz superklaster.pl

Lidl obraził chrześcijaństwo

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Obraził razem z firmą Brandweb. Świadomie bądź nie, ale co się stało, to się nie odstanie.

O sprawie informowali:

 
 
 
 
Lidl wycofał się z kontrowersyjnej? Nie! Wycofał się z obrzydliwej i chamskiej reklamy. Teoretycznie przeprosił. Czy naprawdę chrześcijanie-Polacy nie maja honoru? Czy wystarczy nas przeprosić za wojnę i krzywdy nam wyrządzone, by Polacy zrezygnowali z odszkodowań i domagania się historycznej prawdy? Ile będziemy znosić jakiekolwiek opluwanie? W piątek dokonałem w Lidlu zakupów. Będę omijał ten sklep.
 
Szanowni Państwo, jak widać na zdjęciu, firma Brandweb, udostępniła ten psot na Facebooku.
  
Skomentowałem to emotikonem „wrrr” – co ciekawe, nie widać jego pod postem. W ogóle nie widać tego typu emotikonów. Uważam wiec, że jest to celowa, zaplanowana, chamska akcja mająca ranić uczucie chrześcijan, gdzie negatywne emocje są blokowane.
 
Tymczasem wracając do tematu: autorem tych obrzydliwych reklam jest firma Brandweb. Proszę zobaczyć, jej stronę internetową i zobaczyć dla kogo pracuje:
 
 
 
Platforma Obywatelska, Prawo i Sprawiedliwość, Polska Razem, czy... Opactwo Mniszek Benedyktynek w Staniątkach. Ciekawe, czy nadal te instytucje będą korzystać z usług tej firmy. Skur... i tyle. Jest to jawny atak, wyjątkowe plugawe i zbydlęcone obrażanie Trójcy Świętej, kpina z cierpienia Jezusa Chrystusa i Liturgii.
 

KOMENTARZE

 • Rzeczywiście
  ku..stwo
 • @Dlaczego kupujemy u obcych zamiast wspierać Swoich?
  Rób zakupy w zagranicznej sieciówce a nie u polskich sklepikarzy a potem obrażaj się, że zagraniczniacy z ciebie kpią. "Logiczne".
 • @DO WSZYSTKICH!
  POGAŃSTWO NA ZIEMI LECHA!

  Niestety, pogaństwo kwitnie na naszej Ziemi, ale czyż to nie Wy, katolicy, obrażacie Boga Ojca wybierając w modlitwach „Marię” a nie Ojcowskiego Syna?

  Czyż to nie Wy zbudowaliście bałwochwalcze kościoły w Częstochowie czy w Licheniu na cześć „Marii”?

  No cóż, w zasadzie powinniście bardzo dobrze rozumieć obrażalski i niegrzeczny ton Szefów Lidla i nie tylko Lidla ale i Kauflandu, i innych sieci.

  Czy pogański i bałwochwalczy obyczaj wprowadzony na Ziemi Lecha dotyczy tylko sprawy poruszonej przez Autora tekstu?

  Wyjdźcie na rozstaje dróg i popatrzcie ile stoi tam pogańskich figurek kobiety czy postaci ukrzyżowanego mężczyzny!

  Jesteście po prostu poganami, ponieważ Wasi papieże, (w tym papież Jan Paweł II), nie wpoili Wam wiary. Nie zakorzenili w Was miłości do Boga Ojca i Jego Syna! Tak Przyjaciele, Wy, katolicy, nie znacie podstawowych Zasad płynących z Ewangelii.

  Modlitwy do „Marii” niezgodne są z Duchem Ewangelii. Wasze obrazy i figurki w kościołach, i na rozstajach dróg to obrażanie Majestatu Boga Ojca i Jego Syna.

  Zatem jedyną drogą do Boga Ojca jest Pan Jezus. Do Niego i tylko do Niego wznosić powinniście swoje modlitwy. Tego niestety nie uczył Was papież Jan Paweł II i nie uczy papież obecny!

  Cytat:

  „ 6 Odpowiedział mu Jezus: "Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. NIKT NIE PRZYCHODZI DO OJCA INACZEJ JAK TYLKO PRZEZE MNIE”. 

  Ewangelia według Jana 14/6

  http://www.nonpossumus.pl/ps/J/14.php

  Pozdrawiam!


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg
 • Dla mnie mistrzostwo świata, tak jak nienawidzę reklam tak tutaj muszę
  powiedzieć, że ktoś miał poczucie humoru i z dystansem pokazał, że tzw. "duchowość" ma wiele wspólnego z tzw. kościołem, czyż nie, wielbiciele odpustów ?
  Daję wiele, że skojarzenia te dla ciemnego luda są obojętne, to tzw. "katolicy" z obrazkami świętych w klapach marynar jedynie protestują, bo ich biznes jest ważniejszy, z bobem.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY