Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
411 postów 315 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Ankieta. Czy nienawidzisz Polski?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Interesuje mnie prawdziwy stosunek ludzi do Polski.

Od wielu lat wiem, że wielu Polaków jest patriotami, mamy renesans patriotyzmu, ale również wielu ma spore problemy ze swoją polskością.
Niektórzy z polskości są dumni, a inni się jej wstydzą, czy nawet nienawidzą, lecz nie powiedzą o tym głośno. Stąd ta, gwarantująca anonimowość, ankieta. Link do ankiety:
 
  
 
                                                         ***
 
W ankiecie:„Na kogo zagłosował(a)byś w wyborach do Sejmu gdyby były dzisiaj?” zagłosowało 4026 osób. Na tę chwilę wyniki przedstawiają się następująco:
Ankietę wysyłałem wszystkim partiom, w tym przeciwnikom obozu PiS. Dotarła jednak zapewne przede wszystkim do szeroko rozumianego obozu patriotycznego.

Komentarz: zaskoczenie! Znakomity wynik partii rządzącej (85 proc. poparcia) prawdopodobnie wziął się z tego, że choć nie zawsze popierana we wszystkim, ludzie w Polsce nie chcą majdanu, a więc rewolucyjnej zmiany władzy.
Rewolucje, a przecież mamy wiele takich przykładów (nie tylko ostatnio), to terror (przemoc), a więc nic dobrego.

KOMENTARZE

 • Lech Wałęsa chce natychmiast aresztować 15 osób. Kogo tak nienawidzi TW Bolek?
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/05/walesa2_wolnosc24.jpg

  Wałęsa znowu odjechał. W swoim najnowszym wpisie na Facebooku stwierdził, że „aby uchronić Ojczyznę od wojny domowej trzeba jak najszybciej aresztować około 15 ludzi z obecnej władzy w tym polityka Rydzyka ..LW”

  W czasie dyskusji z facebookowiczami Lech Wałęsa doprecyzował:

  „Ja tym zdaniem powiedziałem tylko, że może być i taka sytuacja i decydenci muszą wiedzieć kogo i ilu należy unieszkodliwić .Tu należy dobrze przewidywać i co możliwe przygotować. By koszty i straty były minimalne”.

  Niektórzy z internautów ocenili krytycznie pomysł Lecha Wałęsy.

  „Niestety ale choroba postąpiła już za daleko, przykro mi ale to pan powinien chyba być aresztowany :)”

  „ewidentnie Wałęsa staje w obronie własnego interesu jak i swoich”

  „Nie ma takiej potrzeby, bo nareszcie rządzi władza jako tako chrześcijańska, upragniona, wyczekiwana od wielu lat, wybrana przez katolików w wolnych wyborach demokratycznych, która zaczęła wyciągać biednych ludzi z biedy, to władza, która nie dzieli ludzi na kasty i klasy, a to się bogatszym nie podoba, czują zagrożenie, że biedni tych darmozjadów dogonią i moralności nauczą” Lech Wałęsa odpowiedział, w sposób, który można uznać za antysemicki – „To zapytaj od kiedy tacy wierzący i kiedy się po chrzcili”.

  Zwolennicy groteskowej opozycji skomentowali wpis swego idola.

  „Szkoda, ze Jarek ta pedalska kurwa nie siedziała w samolocie zamiast Lecha”, „genialny pomysł, a Rydzyka pozbawić majątku, który należy się obywatelom, samochodów no i tych chłopców których z pewnością wykorzystuje”.

  Wpis Lecha Wałęsy świadczy, że groteskowa opozycja i jej sympatycy, tak bardzo utracili kontakt z rzeczywistości, że są zdolni do wszelkich zbrodni. Jeszcze parę dni i zaczną latać z siekierami po ulicach.


  Jan Bodakowski

  O opiniach Lecha Wałęsy pisaliśmy w
  Komediant Wałęsa do Olejnik: „Co pani pie…!” Kolejny zabawny występ TW Bolka [VIDEO]

  http://wolnosc24.pl/2017/07/17/lech-walesa-aby-uchronic-ojczyzne-od-wojny-domowej-trzeba-jak-najszybciej-aresztowac-okolo-15-ludzi-z-obecnej-wladzy-w-tym-polityka-rydzyka/

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej