Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
286 postów 185 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Dziennikarz superklaster.pl

Niemiecki portal obraża Polaków

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie Niemcy! Wojny nie zapomnimy Wam nigdy! I nie odpuścimy Wam tego! Jeszcze przyjdziemy po swoje!

Obraża i nasyła nas na innych, pomniejszając inne zagrożenia. Ludzie! Czy my – Polacy jesteśmy ślepi? Czy nie widzimy złowrogiej obecnie działalności zachodniej Europy wymierzonej w polską suwerenność i integralność?!
Pozwalamy, aby media działające w Polsce, a należące do obcego kapitału panoszyły się jak wszy.
Oto zrzut ekranu ze strony portalu Onet.pl należącego do Ringier Axel Springer Polska  (100% udziałów). Kiedyś Onet do spółki Optimus Romana Kluski, a od 2012 kontrolowany jest przez wrogi Polsce niemiecki reżim medialny. No tak, teraz wiecie, dlaczego media i ich Polscy właściciele nie mieli w Polsce spokoju...
Pozwalamy aby niemieckie media pluły nam w twarz. Potomkowie morderców z nas kpią, i skurwiele, nie poczuwają się do żadnej winy. Zhańbieni potomkowie morderców jeszcze nazywają obozy koncentracyjne, które sami budowali, polskimi.
Jak nisko upadli Polacy, skoro pozwalają pisać takie plugastwa i publikować je na polskiej ziemi, bez żadnych procesów sądowych:
„– Kwestia niemieckich reparacji dla Polski została w przeszłości ostatecznie uregulowana prawnie i politycznie. W 1953 roku Polska wiążąco, a dotyczyło to całych Niemiec, zrezygnowała z dalszych świadczeń reparacyjnych dla całych Niemiec i w okresie późniejszym wielokrotnie to potwierdzała – wyjaśniła zastępczyni rzecznika rządu.
Kwestię reparacji od Niemiec poruszył wczoraj minister obrony narodowej Antoni Macierewicz. Minister powiedział w TVP Info, że z punktu widzenia prawnego Niemcy bezdyskusyjnie winne są Polsce reparacje, których Polska się nigdy nie zrzekła. Wcześniej temat odszkodowań za II wojnę światową poruszał prezes PiS Jarosław Kaczyński”.
Aby podjudzić, aby głupich Polaków napuścić na Kaczyńskiego, a każdy kto się domaga odszkodowań, jest ciemniakiem, wstecznikiem i antyunijnym świrem. Łotrostwo!
No tak, bo dla Niemców, naszych (jak się okazuje) bezustannych wrogów, Polska z 1953 roku to państwo, które podejmowało suwerenne decyzje.
A na górze strony ankieta „czy popierasz rząd?”.  Ale spójrzmy na główną stronę portalu:

Pojawia się artykuł o tym, że Polska nie ma prawa, wg niemieckiego punktu widzenia (jeśli ten artykuł napisała PAP – wstydź się agencjo! Takich rzeczy nie zostawia się bez komentarza, specjaliści od siedmiu agencji, tj. boleści) prawa do odszkodowań. Ładnie to sobie dranie wymyślili. Plądrowali nasz kraj, mordowali i palili ludzi, i jedno zdanie wypowiedziane przez PRL-owski rząd pod naciskiem Stalina – ma załatwić sprawę.
Nie Niemcy! Wojny nie zapomnimy Wam nigdy! I nie odpuścimy Wam tego! Jeszcze przyjdziemy po swoje!
„A potem pojawia się artykuł, czego najbardziej boją się Polacy”. A tak, najpierw zadano pytania, a później podano na nie odpowiedzi. No bo o wiele groźniejsze os ataków UE i Niemiec na Polskę suwerenność są cyberataki, istnienie Chin i państwa islamskiego.
Gratuluje sprostytuowania pismakom polskiej narodowości, którzy tam pracują! Mordowali waszych przodków, a Wy liżecie im tyłki.
Ale proszę zobaczyć ile pod artykułem a niemieckich odszkodowaniach jest antypolskich komentarz... jak Polacy są znieważani, jak znieważana jest nasza pamięć, jak obrażani Kresowiacy i ich potomkowie. Rozpoznaję ich od razu. Ten łajdacki, chamski styl. Ruch Autonomii Śląska.
A tak kpi „nocnik”, (na tle innych, nie żartujących sobie z tematu mediów) też należący do tego koncernu, tj. do Ringier Adolf Hitler i spółka
 

 

KOMENTARZE

 • Wywalić ambasadora niemieckiego???
  Czy może od razu poddać się Rosji??? - oto jest pytanie :/
 • Autor
  Polska nawet pod nadzorem Stalina nie podpisała żadnej umowy z Niemcami o rezygnacji z odszkowań. Dlatego v-ce minister bredzi. Zapewne zgodnie z obowiązującym trendem o przyjażni z Niemcami. Tylko że jest to przyjażń jednostronna. Niemcy poczynają sobie coraz bezczelniej. A te ich gazety, portale trzeba by w Polsce pozamykać zgodnie z zasadą wzajemności.
 • Autor
  Nie widze wiekszego sensu wchodzenia na Onet obecnie.Tresc jest manipulowana anty-polska,pro-niemiecka a komentarze "moderowane" czyli usuwane gdy nie sa zgodne z linia przewodnia Axel Springer.
  Najlepszym wyjsciem byloby usuniecie kapitalu niemieckiego z polskiego rynku medialnego a osobiscie nie odwiedzanie tych portali przez Polakow.
 • Autorze
  Polacy, polskie media, polskie filmy..., caly czas, od dziesiecioleci obrazaja Niemcow i co, czy z tego powodu Niemcy powinni pisac tego typu glupawe notki jak ty autorze?
 • Autorze, Adminie (bos umiescil ta notke na czolowce) i wszyscy inni oburzeni
  Szkoda, ze nie znacie nauki Zbawiciela, bo gdybyscie znali i wierzyli, to nigdy tego typu mysli nie naszlyby was.

  No, ale nie znacie.

  Wedlug was Polak swiety, a Niemiec zly.
  Polak swiety, a zyd zly. Polak swiety, a chazar zly.
  Polak swiety, a Rosjanin zly.

  Wedlug was, wszyscy mieszkancy ziemi, ktorzy Polakami nie sa sa zli!

  Jakiez to podobne do komunistow, ktorzy twierdzili, ze polski narod zly.
  Wtedy sugerowano komunistom, by stworzyli sobie rezerwat...

  Teraz, skoro wszyscy inni moieszkancy zeimi wam przeszkadzaja, wybudujcie sobie rakiete i leccie w przestworza na inna planete, gdzie bedzieci TYLKO wy i tam w bezbozny wasz sposob bedziecie sobie wasz raj budowali.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY