Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
203 posty 74 komentarze

Superklaster

Romuald Kałwa - Dziennikarz superklaster.pl

Gdy Niemcy piszą o Smoleńsku, wiedz, że coś się dzieje

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy naprawdę wierzycie, że Jürgen Roth i jego mocodawcy mają dobre intencje? Tymczasem pisząc o historycznej prawdzie, wzmacniając swoje państwo, osłabiamy Niemcy. Musimy zrobić wszystko, by Niemcy nie zapomnieli swojej plugawej historii.

„Możliwym wyjaśnieniem przyczyny katastrofy Tu-154 z 10 kwietnia 2010 r. w Smoleńsku jest wysoce prawdopodobny zamach przy użyciu materiałów wybuchowych przeprowadzony przez Wydział FSB działający pod przykryciem w ukraińskiej Połtawie, pod dowództwem generała Jurija D. z Moskwy” – pisze tajnym w dokumencie niemiecka Federalna Służba Wywiadowcza BND - podobno...

Naprawdę w to wierzycie? Czy naprawdę wierzycie, że Jürgen Roth, niemiecki dziennikarz, który ujawnia rewelacje na temat katastrofy smoleńskiej, ma dobre (i jego mocodawcy również) intencje?

Niemcy rozpoczęli własne śledztwo w sprawie „Smoleńska”. Hurra! Rekcje Polaków były takie, że może Niemcy faktycznie stały się naszym przyjacielem...

O ile pamiętam delegacja niemiecka, podobnie jak wiele innych z UE, nie przyjechała na pogrzeb Prezydenta RP w 2010 roku. Jednak prezydent Gruzji jakoś poradził sobie i przyjechał. Jak się chciało, to można było, prawda?

Czy widzicie, że Niemcy publikując takie rewelacje, chcą doprowadzić w Polsce do wojny domowej, a w końcu do znacznego osłabienia Polski? Boją się projektu międzymorza i odzyskiwania przez Polskę rzeczywistej suwerenności. Boją się utraty niewolnika i dostarczyciela kobiet dla niemieckich mężczyzn, którzy nie potrafią znaleźć wolnej kobiety u siebie w kraju.

Ludzie, którzy obelżywie kłamią na temat naszej historii, pisząc o polskich obozach, którzy pogardliwie się o nas wyrażają, o naszym cierpieniu, każąc nam leczyć się psychiatrycznie, nie są naszymi przyjaciółmi. Zrozumcie to wreszcie, oni nie są naszymi przyjaciółmi!

Nie tylko, że nie mają zamiaru płacić odszkodowań Polsce za II wojnę światową, ale nawet uczestniczyć w procesie odzyskania przez Polskę zrabowanych dzieł sztuki, a które wciąż u nich są.

Tusk – wszyscy wiemy jaką jest gnidą, i jak marnym (szkodzącym gospodarce, infrastrukturze i suwerenności) był premierem. Ale on i zamach? Ludzie, on jest za cienki! W Smoleńsku, na miejscu tragedii, gdy przybijał piąchy Putinowi, był pod wpływem środków uspokajających. Nie zauważyliście tego?

Sam Bogdan Świeczkowski, były prokurator, a w latach 2006-2007 szef Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, powiedział na spotkaniu w Opolu, że po katastrofie w Smoleńsku Tusk wysyłał błagalne wieści do Amerykanów, że Polsce ze strony Rosji grozi wojna. To tchórzostwo zaowocowało słowami „Nic się nie stało”, chociaż sami dobrze wiedzieli, że się stało. Ale Niemcy próbują wykorzystać tę niezgodę do podzielenia i nieustannego osłabiania Polski.

Szczytem naiwności jest wiara w przepowiednie. Poważnie ale ludzie wierzą szemranym przepowiedniom i mistykom, takim jak Teresa Neumann, która przez 40 lat do swojej śmierci miała nie przyjmować pokarmów (tylko nikt tego nie widział), że niby Polska jako jedyna ocaleje, a Niemcy zostaną zniszczone i takie tam.

O naiwności ludzka! Kobieta w swojej wizji końca świata z 1948 roku podobno widziała, że Niemcy zostaną zniszczone a Polska będzie wielka. Domyślam się, że jako niemiecka patriotka, chciała zmobilizować Niemcy (do wiary  i chrześcijaństwa), bo nie byłoby dla Niemców nic obrzydliwszego i bardziej mobilizującego niż wielka Polska.

Takich mamy przyjaciół... Proszę wejść na profile facebook’owe działaczy mniejszości i Ruchu Autonomii Śląska. To co tam się znajduje, jest materiałem na poważne teksty prasowe i reportaże telewizyjne. Polacy, nie bądźmy frajerami, ok?  

Wg Tygodnika „Przegląd” z 2004 roku :

„31% Niemców żywi wobec Polaków sympatię, 21% – antypatię. Dla porównania 72% obywateli RFN odczuwa sympatię do Szwedów, 69% zaś do Francuzów. Obowiązuje zasada, że im bardziej na Wschód, tym mniejsza sympatia Niemców dla mieszkających tam narodów. Rosjanie mogą liczyć na sympatię tylko 20% obywateli RFN, za to wywołują antypatię aż 44%”.

https://www.tygodnikprzeglad.pl/polak-niemiec-dwa-bratanki/(link is external)

A jak to wygląda obecnie? W 2016 roku sympatie Niemców wyglądały:

„26% badanych wskazało na pierwszym miejscu ościenną Austrię, 17% Holandię, 13% Francję, 8% Danię i Szwajcarię, 3% Polskę i Czechy, zaś po 2% uzyskały Belgia i Luksemburg”. Kochają Słowian, prawda?

http://gazetatrybunalska.pl/2016/09/narodowe-sympatie-niemcow/(link is external)

Dlaczego Niemcy nie będą uczyć Polaków demokracji?


Pomogę znaleźć argumenty tym, którzy ich nie mają. Otóż wielu lekarzy z obozu w Auschwitz, miało w Niemczech swoje praktyki jeszcze w latach 90-tych, i byli tam szanowanymi obywatelami. Wielu nazistów nie zostało rozliczonych, wielu morderców – oficerów wermachtu – miało wysokie funkcje, np. we władza miast – burmistrzowie. Poszukajcie tych wiadomości, postarajcie się Rodacy. Dlatego Niemcy nie będą mnie uczyli demokracji. Rozumiecie?

Jeśli prawdę pisała Niezależna.pl, rozszerzenie sondażu z 2016 r., to:

„Na pytanie, z czym utożsamiasz się emocjonalnie, 32 proc. ankietowanych zakreśliło „jestem Niemcem”. 13 proc., w tym najwięcej mieszkańców Badenii-Wirtembergii, wskazało na „mój region”, 12 proc, przeważnie Hamburczycy, zakreśliło „moje miasto”. 11 proc., przeważnie Bawarczycy, utożsamiają się z „krajem związkowym”, a po 10 proc. ankietowanych z tym, że są „Europejczykami” lub „obywatelami świata”. Z dzielnicą miasta emocjonalnie utożsamia się 3 proc. ankietowanych.

Wnioskując z wyników reprezentatywnego sondażu, większość, 61 proc. ankietowanych wiąże z faktem bycia Niemcem same pozytywne aspekty (31 proc „bardzo pozytywne”, 30 proc. „pozytywne”), „neutralne” zakreśliło 30 proc. „negatywne” 26 proc., „coś raczej negatywnego“ 6 proc”.

http://niezalezna.pl/86218-kogo-najbardziej-lubia-niemcy(link is external)

Po prostu, pisząc o historycznej prawdzie, wzmacniając swoje państwo, osłabiamy Niemcy. Dla nich historyczne kłamstwa to walka o wszystko. Upadnie taka bismarckowska niemieckość, budowana na nienawiści do Polski i całej słowiańszczyzny. A to nam wyjdzie tylko na dobre. Musimy zrobić wszystko, by Niemcy nie zapomnieli swojej historii. Plugawej historii.
 

KOMENTARZE

 • NIGDY NIE ZAPOMNĘ!
  NIGDY NIE WYBACZĘ!

  https://pbs.twimg.com/media/DGUy47FVwAAw7rV.jpg
 • chwila chwila...
  ...przecież Jürgena Rotha promowało środowisko rabina Sakiewytcha, tudzież szerokie grono pod patronatem "niezależnego i niepoprawnego szamba"...to teraz Jürgen jest be??:))ło matko:))

  nieżyjący już bloger Czarny Borys spostrzegł i podzielił się na niepoprawnym bagienku, że Roth kłamie jak każdy niemiecki złamany kutas, to niepoprawne cwele stwierdziły, że "lepszy niemiecki kutas niż sowiecki putas" :))...pod linkiem w komentarzach

  http://niepoprawni.pl/blog/czarny-borys/jak-zlecic-zamach-na-prezydenta

  ... nie rozumiem jak można tak w prymitywny sposób wyprać mózgi ludziom...czytelnicy forum niezależna i niepoprawni to jednak prymitywne osobniki...którym można wcisnąć wszystko...brak słów...mam nadzieję, że niepoprawne bagienko zdechnie śmiercią naturalną...ku chwale Ojczyzny...
 • @trybeus 19:34:43
  Widocznie obecnie zarządzający wajchą ma poparcie diaspory .Pzdr. http://zygumntbalas.neon24.pl/post/119876,inz-k-cierpisz-smolensk-dzisiaj-o-co-toczy-sie-gra
 • Chcąc w miarę krótko podsumować
  Historycznie rzecz biorąc zasada jest prosta, jeśli Polska silna, to Niemcy i Rosja słaba i na odwrót. Współdziałanie wywiadu Niemiec, co wyraża beletrystyka Jürgen'em Roth'em z osobą powiązaną z lobbystami USA i agenturą rosyjską, Antonim Macierewiczem wiele wyjaśnia.
  Minęły 2 lata nierządów marionetek Kaczyńskiego i Macierewicza. Żadnego dowodu na zamach nie udało im się przedstawić, mówię od dowodach ludzi z zespołu Macierewicza, nie teoriach spiskowych. Co więcej afera Berczyńskiego wykazała iż intencją tych ludzi nie jest dojście do prawy, a uzyskanie prywatnych korzyści, Ludzie ci pletli bzdury zgodne z zasadą "twardy elektorat PiS (czyli naród głupi) to kupi. Nie ma żadnego dowodu na zamach, są twarde dowody na listę pasażerów urągającą zasadom bezpieczeństwa państwa, (dzieło Kaczyńskich, Sasina, Dudy), próbę lądowania wbrew przepisom bezpieczeństwa z wymuszeniem na pilotach podejmowania ryzyka przez wytyczne zabronionego, za namową "dowódcy", każdy wie o kim mowa, ale ujmijmy to tylko tak (dowódcę ze środowiska PiS), którego żona nie wie, jaką kwotą łzy po utracie męża ma otrzeć.
  Mamy za to próbę przejęcia przez polityków prokuratury, sądownictwa i to przez człowieka, który udowodnił iż moralnie jest ostatnim, co powinien to robić. Sprawa doktora G, sprawa wejść o 6 rano smutnych panów do mieszkań ekspertów Prokuratury, by zacierać ślady. Między innymi odczytu rozmów w kokpicie TU 154, które nie pozostawiają złudzeń, kto odpowiada za katastrofę. Ale również w prywatnej sprawie, rachunków za ekspoetyzy, które rodzina "Zera" miała zapłacić.

  Duda długo był długopisem prezesa, narciarzem, wycieczkowiczem, ale zrozumiał, że to droga prosto za kratki, bo przecież kiedyś Polacy przejmą władzę. A siedzieć za Jarosława K. trochę głupio.
 • @Zawisza Niebieski 21:07:15
  Proszę weż nie pitol . :https://www.youtube.com/watch?v=6QQ8YGf91iY
 • Autor
  Jak media w Polsce nie beda polskie mozna sobie pisac na Berdyczow.Wszelkie sprostowania ,wyrazanie polskiego punktu widzenia beda moderowane,usuwane,chowane,negatywnie oceniane i komentowane itp.
  Obecnie media chazarsko-niemieckie maja ponad 90% rynku medialnego w Polsce ,czyli sa monopolem-dokladnie duo-polem.
 • @mac 21:57:17
  Ano tak. Pzdr.
 • Głowy państwa na pogrzebie Lecha Kaczyńskiego
  Mimo, że wstrzymano loty na europejskim niebie, po wybuchu islandzkiego wulkanu, na pogrzeb Lecha Kaczyńskiego, przybyło kilka głów państwa i parę delegacji rządowych. Nawet z Rosji przelecieli.
 • @Repsol 21:53:18
  Ale czy ktoś ci przeszkadza wierzyć w bajki o sztucznej mgle, o magnesie ściągającym duraluminium?

  Jak pokazano w niedawno wydanej książce, o której była mowa na Neon Macierewicz ma głębokie agenturalne powiązania, czego można było się domyślać po sprowadzeniu obcych wojsk do naszego kraju, po rozbrajaniu naszego wojska, po pozbawieniu naszego wojska wywiadu oraz po zakupach wyłącznie od lobbystów. Więc zatrudnij myślenie, to naprawdę nie boli.
 • @Zawisza Niebieski 21:07:15
  A Ty jak zawsze nie potrafisz się odciąć od własnych sympatii politycznych...
 • Niemcy ? Nie ma takiego państwa.
  Niemcy od II wojny światowej są okupowane przez globalne żydostwo.
  Niemcy są związane traktatowa nie posiadania suwerenności.
  (tajne zobowiązanie każdego kanclerza Niemiec do wasalizmu wobec USA)

  Wszystko co firmują tzw Niemcy to zagrywki globalnego żyda.
  Niemcy podobnie jak Polska to państwo teoretyczne.

  A globalny żyd chce wojny w Europie.
  Stąd masowe ściąganie do Europy islamskiego mięsa armatniego gotowego za pieniądze i z powodów ideologicznych wyżynać Europejczyków.
  Podobna jest motywacja do ściągania do Polski ponad milionowej armii banderowców.
  Temu celowi służy nachalna idiotyczna i skrajna całodobowa propaganda nienawiści a to do Rosji a w Polsce również do Niemiec.
  To globalne żydostwo przygotowuje grunt pod kolejną wojnę w Europie.
  Ta wojna ma zniszczyć Rosję, zniszczyć narody słowiańskie, dorżnąć etnicznych Niemców i francuzów.

  W Polsce realizatorami tej zbrodniczej polityki są posta solidaruchy i z PO i z PISu. Różni ich tylko odłam globalnego żydostwa któremu służą.
  Na świecie jest kłótnia w globalnej żydowskiej rodzinie co do metod zawłaszczania świata (mniej czy bardziej brutalnie)
  Ale jest pełna zgoda na władzę żydów nas światem.

  .

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031