Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
203 posty 74 komentarze

Superklaster

Romuald Kałwa - Dziennikarz superklaster.pl

Polska bez własnych mediów jest w interesie Niemiec

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Gdy niemieckie media mieszają się do polskiej polityki...

Polska słaba, podległa, z tanią siłą roboczą, Polska poniżana, bez godności, jest w interesie Niemiec. I Polska bez własnych mediów.
 
Otwieram niemiecki portal Onet.pl należący do Ringier Axel Springiel. W artykule „Twórcy słynnego apelu: ojciec Rydzyk powinien dostać szlaban na media”czytam o apelu dwóch anonimowych działaczy: „Papież Franciszek: Apel o ukrócenie politycznej działalności Tadeusza Rydzyka”.
 
Skoro apel jest taki „słynny” (wartościujące określenie nadające się do reklamy, ale nie do „poważnego” artykułu), dlaczego podpisy zbierają już od maja. W Internecie zebrać 100 tysięcy podpisów, i to na reklamowanej lewicowej platformie Avaaz, nie jest trudno.
 
„Mamy jak dotąd prawie 54 tys. głosów, ale cały czas walczymy o 100 tys. Liczymy na to, że wtedy papież Franciszek zareaguje - mówią Onetowi Adam N. i Witek M.”.
 
Faceci bez odwagi cywilnej bo anonimowi, chcą zmienić i ograniczyć ludziom dostęp do interesujących ich mediów.
 
„Ja mam wrażenie, że oni wszystkich, którzy myślą inaczej, pakują do jednego worka - stwierdza. - Terazjest takie szczucie, np. na emigrantów. To już się robi niebezpieczne. Ojciec Rydzyk powinien dostać szlaban na media”.
 
Swoją drogą, myślą, że z obecnym papieżem to się na pewno uda. Tak właśnie niemiecki portal klawiaturą polskiego pismaka widzi w Polsce wolność słowa. Będzie premie za artykuł.
 
***
 
Wczoraj: znajomy z Facebooka cieszy się z kary dla Legii za powstańczą inscenizację. Jakiś profesożyna z Uniwersytetu Opolskiego, próbował mnie sprowokować głupimi docinkami o Jezusie itd. Znajomego zapytałem wprost, czy jest patriotą. „Nie, nie jestem i nie mam zamiaru być”.
 
Pytajmy tych ludzi szczerze i żądajmy jasnych odpowiedzi. Dlaczego plują na państwo, które ich utrzymuje. Wielu zwolenników PO mówiło mi, że nie jest patriotami. Warto im powiedzieć: więc skoro głupku nie jesteś patriotą, działasz na niekorzyść wspólnoty jaką jest państwo, głosujesz na szkodników i zdrajców, to dlaczego pieprzysz baranie, że zależy ci na nieruszania brudnego sądownictwa, rządach prawa, dlaczego wyciągasz łapska po państwowe dotacje i przywileje. Tak bardzo nienawidzisz Polski, tak bardzo chcesz jej zaszkodzić? I myślisz, że to ci ujdzie na sucho?
 
No bo przez lata takiego stosunku do państwa (szkodnictwa) uczyły polskie szkoły: podstawowe, średnie i wyższe. Marksizm kulturowy w natarciu.
 
***
 
Artykuł/apel o ograniczenie wolności słowa Tadeuszowi Rydzykowi opublikowano 3 sierpnia: http://wiadomosci.onet.pl/kraj/tworcy-slynnego-apelu-ojciec-rydzyk-powinien-dostac-szlaban-na-media/5rby69y
 
Jak bardzo redakcji portalu i właścicielom zależy na ograniczeniu wolności słowa (i zrobieniu zadymy wokół Rydzyka) w Polsce, skoro tekst na głównej stronie wisiał jeszcze dzisiaj – 7 sierpnia.
 
Rydzyk nie jest moim faworytem. Radia Maryja już nie słucham. Ale ta stacja nie namawia do przemocy, picia alkoholu, niszczenia i dewiacji, tylko do wiary i patriotyzmu.
 
Zwróćmy na recenzję filmu „Dzikie róże”: „Bo choć kamera przez większość czasu śledzi poczynania Ewy, to równie ważne okazuje się tutaj tło, w którym egzystuje – obserwujemy społeczność małej wsi z wszystkimi jej mrocznymi stronami: roznoszącymi się błyskawicznie plotkami czy hipokryzją lokalnego Kościoła”. 
 
 
Pedagogika wstydu: mała wieś i lokalny kościół zawsze muszą być czymś brudnym, niegodnym, nienowoczesnym powodem do wstydu. Ci ludzie nie potrafią inaczej.
 
„Jadowska pokazuje przy tym istotę macierzyństwa i jego paradoksy, a także społeczne oczekiwania wobec matek. Jej film stanowić może więc idealny początek do rozmowy na temat sytuacji kobiet w Polsce”. 
 
Najlepiej, żeby Polski naród zdechł, trzeba tłumaczyć kobietom, że macierzyństwo to tylko problemy (oczywiście, że to nie łatwa sprawa). Ten sam portal w innym artykule pisze, że wcześniejsze przechodzenie na kobiety na emeryturę, jest ich dyskryminowaniem. Tak niemieckiemu portalowi zależy na dobru polskich kobiet.
 
Niektórzy w komentarzu napiszą: nie wchodzić na te niemiecko-judaistyczne portale. Zdecydujcie się, albo niemieckie albo żydowsko-chazarskie. Właśnie, że trzeba wchodzić na te portale i zalewać je falą komentarzy - często się powtarzających, krótkich, prostych, np. pod jednym tekstem opublikować 30 albo i 100 razy „Dlaczego manipulujecie, dlaczego Wasz portal kłamie”.
 
Moderatorzy będą wściekli. Można też robić akcje bojkotujące produkty, które reklamują się na takich portalach. Trzeba coś robić, trzeba atakować. Kulturalnie, ale oni muszą wiedzieć, że kłamiąc, manipulując i jątrząc, są tu niemile widzianymi gośćmi.

KOMENTARZE

 • @ Autor
  Proszę nie przesadzać, Niemcy od 1945r. nie posiadają własnych mediów.

  Książka byłego szefa kontrwywiadu zachodnioniemieckiego (Militärischer Abschirmdienst - Wojskowej Służby Bezpieczeństwa - BND), Gerda-Helmuta Komossy*, pt. „Niemiecka mapa” (Die deutsche Karte).

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/03/52481897.jpg

  Układ z 21 maja 1949 roku, którego treść została zaklasyfikowana przez BND jako ściśle tajna, sugeruje utrzymanie ograniczenia suwerennosci państwowej RFN aż do 2099 roku. Wspomniane restrykcje obejmują m.in. sprawowanie całkowitej kontroli nad mediami niemieckimi oraz środkami komunikacji przez zwycięskich koalicjantów. Poza tym, każdy nowo-wybrany kanclerz musi podpisać tzw. Federalny Akt Kanclerski a na niemieckie rezerwy złota został nałożony areszt.
 • Trzeba coś robić?
  .
  Nic nikt nie zrobi.
  http://m.neon24.pl/6e6cb0ff93efc3731af4dd9c01109d40,14,0.png

  Polska, bez własnej Konstytucji napisanej przez Polaków jest niebezpiecznym państwem z którego ucieka młodzież.

  Tylko nowa konstytucja, szanująca obywateli z prawdziwą równowagą demokracji może uratować Polskę.
 • @Rzeczpospolita 12:06:25
  Teoretycznie tak, ma Pan rację. Niestety, ale rok 2009 minął, a Niemcy, jako bogaty (wzbogacony na kradzieżach) i popierany przez USA naród, robi co mu się podoba. Proszę wejść na profile działaczy mniejszości niemieckiej w Polsce - szlag może trafić. Pozwalają sobie na zbyt wiele, a co dopiero niemieckie elity.
 • @Romuald Kałwa 12:25:33
  2009r. minął, ale 2099r. jeszcze nie. A właśnie do 2099r. ma trwać ograniczenie suwerenności NRF.

  Powtórzę:
  to nie Niemcy robią, co chcą, tylko żydo-anglosaski okupant narzuca im takie działania polityczne.

  Działacze mniejszości niemieckiej - ich szefowie to głównie Żydzi, podobnie jak w NRF przywódcy ziomkostw niemieckich.

  Demontaż Państwa: RAŚ – V kolumna. "Niemiecki" antypolonizm - http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/118300,demontaz-panstwa-ras-v-kolumna-niemiecki-antypolonizm

  Historia Śląska według RAŚ, czyli po żydowsku - https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/01/28/historia-slaska-wedlug-ras-czyli-po-zydowsku/
 • @Rzeczpospolita 13:29:09
  Coś to ograniczanie suwerenności Niemiec USA, Anglii (i Francji) słabo wychodzi...
 • Autor
  Autor pisze"Właśnie, że trzeba wchodzić na te portale i zalewać je falą komentarzy - często się powtarzających, krótkich, prostych, np. pod jednym tekstem opublikować 30 albo i 100 razy „Dlaczego manipulujecie, dlaczego Wasz portal kłamie”.-naiwnosci!!.
  Kazde wejscie na te niemieckie portale jest porazka Polaka-zwieksza statystyki wazne dla kapitalu np. ogladalnosc portalu,czas spedzony na przegladaniu i ilosc komentarzy.Techniki stosowane przez moderatorow to:nie publikowanie komentarzy niezgodnych z linia portalu lub artykulem,wstrzymywanie komentarza do publikacji np. przez kilka minut(komentarz pojawia sie w "moje" ale nie na stronie komentarzy publicznych),ocenianie przez moderatow np. widnieje ocena negatywna zanim komentarz pojawil sie na stronie ogolnej,szybkie publikowanie i pozytywne ocenianie kontr-komentarzy pro-niemieckich itp.
 • Onet
  I dlatego przyszła ustawa medialna jest kluczowa. Już ruszył na nią zmasowany atak i jego zaciekłosc będzie się powiększać.
  Różni rozwadniacze i relatywiści pod płaszczykiem ze to wszystko żydowskie (więc w podtekście - nie warto się wysilać)
  idą na rękę Niemcom, tym onetowym już widać jak popuszczaja zwieracze. Własne media musimy mieć by się wypowiadać własnym głosem w sprawach sądownictwa, "nachodźców" w tym o Unii, przyszłej nowej konstytucji i przed dużymi kampaniami, które nas czekają w niedługim czasie tj odszkodowań od Niemców, o fundacjach, a także w różnych naszych wewnętrznych sprawach w których zatroskane glosy zewnętrzne są jak diabelski mieszajacy ogon.
 • @mac 14:52:49
  Dokładnie tak. Selekcja komentarzy, pod kodziarską potrafi w ciągu godziny pojawić się kilkaset zielonych łapek, tę akcję mają opanowaną perfekcyjnie. Oczywiścię jakiś proc również polskich wypowiedzi ocenianych pozytywnie jako zielony listek.
 • @Romuald Kałwa 12:25:33
  Trzeba zakończyć ten festiwal kłamstw. Pozdrawiam.https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2017/01/7ca5f53bcc62403d80a7835bd416289d.jpg
 • Widzieliście?
  Niemcy w specyficzny sposób przepraszają za II wojnę.
  W tłum: Do Polski latam tylko sztukasem.
  Sqrwesyny j..ane.

  https://pbs.twimg.com/media/DGjQi6BWAAA4e8A.jpg
 • @rymark 14:53:27
  Pewnie, że tak, ustawa, swoją drogą fajnie to brzmi zależnie od kontekstu, "ustawa" jest niezbędna, aby zmienić proporcje, niech te bildy mają te max 15 %, to ważne mieć "inne" spojrzenie na nasze sprawy, jest rydzyko, że pewne media, takie jak "polityka informacyna qrskiej tv" mogą być dominujące bez względu na opcję trzymającą za mordę.
  Z założenia media POwinny być, hahaha obiektywne, i kruczkami prawnymi da się to zrobić, tylko że sprzedajni funkcjonariusze zwani dla niepoznaki dziennikarzami, zrobią wszystko dla swoich korzyści.
  W mądrym społeczeństwie żadna ustawa nie byłaby potrzebna, bo zagłosowano by nogami i żadne gołe cyce na ostatnich stronach bildów nie miałby miejsca,
  EDUKACJA to słowo klucz, zaniechano jej, stworzono mit celebryckiego świata do którego niby mamy dążyć...
 • Polskie media???
  A jakie to?
  Przeciez rowniez Neon spycha do lochu notki Polakow, bo sa nie na reke, sa niezgodne z Watykanem, a Watykan na pewno Polska NIE jest i NIGDY nie kierowal sie interesami polskimi!!!

  A z Rydzyka taki Polak, jak z koziegio zadka traba!
 • @Rzeczpospolita 12:06:25
  Powtarzanie mantry niczego nie zmienia.

  Niemcy mają własne media, a żyjąc pod ograniczeniami wynikającymi z II WŚ, w tym okupacją lekką (ale nie porównanie mocniejszą niż zależność Polski w latach 1968-89) potrafili odbudować kraj, zarobić pieniądze i w zasadzie podbić Europę przez UE.

  Bo nie powtarzali oczywistych mantr, tylko robili co było można.

  Warto to porównać z sytuacją w Polsce w latach 1968-1989.
  Oni będąc spętani ograniczeniami (nawet do dziś) potrafili, a my strajkowaliśmy, buntowaliśmy się, mieliśmy 1970, 1976 i 1980r., a w końcu grabież 1989-90.
  O, oczywiście przy wydatnej pomocy ichnich SS, ale to niczego nie usprawiedliwia.

  Prosta sprawa.
  Przez 70 lat po II WŚ potrafili się wymigać od odszkodowań wojennych dla Polski należnych nam jak świni koryto.
  A my dopiero po 72 latach od końca wojny nieśmiało na poważnie potrafimy jedynie o tym wspomnieć.
 • @AlexSailor 07:59:16
  To jest błędna ocena zarówno sytuacji w NRF jak i w PRL.
 • NIE TYLKO
  "Polska bez własnych mediów jest w interesie Niemiec"

  - http://kdgwna.blogspot.com/2015/03/syj.html

  NIe tylko jak widać, poza tym nie żadnych Niemiec, nie ma takiego państwa

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/oszalamiajaca/#CzegoPolacy

  o czym od dawan jest wiadomo. Poza tym chodzi o interes elit związanych z RFN. Należy używać precyzyjnego słownictwa

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/

  bowiem pewna niedbałość prowadzi do niedbałych wniosków, błędnych.
 • 90 procent mediów niemieckich to dowód agresji niemiec
  Nie trzeba tych gazet wykupywać... wystarczy napisać ustawę, że państwo którego media drukowane przekraczają 20 procent ogółu mediów drukowanych że media tego państwa muszą się zredukować np w ciągu miesiąca czy dwóch do poziomu 20 procent ogółu mediów.... jak to ich sprawa.... i że poziom prasy obcej nie może przekroczyć 30 procent... i wszystko.... zrobić wyjątek dla bbc i już xD ... Obecność w tej ilości obcych gazet jeszcze podpierających się słowem "polska" no to jest agresja, z tym trzeba walczyć wprost militarnie....

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031