Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
203 posty 74 komentarze

Superklaster

Romuald Kałwa - Dziennikarz superklaster.pl

Bułgaria wysyła wojsko do ochrony granicy z Turcją

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

...i zapowiada użycie broni.

To dobra wiadomość. Bułgarskie wojsko nie wyklucza stosowania broni przeciwko nielegalnym islamskich imigrantom! Krasimir Karakaczanow - minister obrony i wicepremier Bułgarii - powiedział w rozmowie z dziennikiem "Die Welt", że Bułgaria podzieli granicę z Turcją na pięć stref, do których wysłana zostanie uzbrojona kompania oddziałów bojowych. Wojsko jest skuteczniejsze niż policja – uważa Karakaczanow.
Bułgarskiemu wojsku, oficjalnie w liczbie 600, a doświadczonemu w misjach zagranicznych, pomogą kamery i drony.
Co nie powinno budzić zdziwienia, plany te zostały skrytykowane przez niemiecką lewicę i organizację pomocy uchodźcom Pro Asyl, gdyż ma to oznaczać łamanie traktatów unijnych, w których zapisane jest poszanowanie praw człowieka. Lewicowa organizacja nie zauważa, że islamscy imigranci zupełnie nie przejmują się europejskimi wartościami, także tymi, które głosi lewica.
Warto pamiętać, że 21 czerwca 2016 roku m.in. dzięki Krasimirowi Karakaczanowi (przewodniczącemu Wewnętrznej Macedońskiej Organizacji Rewolucyjnej – Bułgarski Ruch Narodowy deputowanemu do Zgromadzenia Narodowego, a w 2016 roku kandydatowi na prezydenta Bułgarii) i jego partii, bułgarski parlament przyjął nowelizację kodeksu karnego zakładającą karę nawet trzech lat więzienia za propagowanie radykalnego islamu.
W Bułgarii radykalny islam, finansowany m.in. z Arabii Saudyjskiej, jest poważnym problemem. Dochodzi tam do procesów osób wspierających państwo islamskie. Co ciekawe, bułgarski parlament zakazał noszenia burek w miejscach publicznych, choć należy zaznaczyć, że strój ten nie jest popularny wśród liczącej prawie 600 tysięcznej mniejszości tureckiej w niespełna 7,5 mln Bułgarii.

Podsumowując, za kilka-kilkanaście lat trzeba się poważnie zastanowić co zrobić z francuską bronią atomową pogrążonej w kryzysie Francji. Tymczasem, choć niektóre państwa europejskie upadają, inne się budzą i przechodzą do kontrofensywy (nie boją się) wobec zagrożenia, pomimo tego, że mają u siebie sporą mniejszość muzułmańską.

    

KOMENTARZE

 • @
  No to mamy KOLEJNY (po Węgrzech) kraj na którym możemy WZOROWAĆ politykę, na "arenie międzynarodowej" uparcie twierdząc "to ONI zaczęli pierwsi, my tylko robimy TO SAMO"... :)
 • @laurentp 21:13:01
  Nasz kraj wciąż bardzo bezpieczny. Frontex: Polska granica wschodnia jedną z najlepiej strzeżonych w UE! Według danych Agencji Frontex polska granica wschodnia jest jednym z najlepiej strzeżonych odcinków granic zewnętrznych UE.


  https://pbs.twimg.com/media/DHak27rXUAAOVEf.jpg

  http://newsweb.pl/wp-content/uploads/2016/08/merkel-696x392.jpg

  Czas pomyśleć o polskiej granicy zachodniej..Merkel: Nasze wojska muszą być obecne w Polsce. To konieczność. Nasze wojska muszą być obecne w Polsce. To konieczność powiedziała w kwestii wzmacniania wschodniej flanki NATO kanclerz Niemiec Angela Merkel. Merkel od początku była zwolenniczką planu stacjonowania sojuszniczych (w tym w dużym procencie niemieckich) wojsk na terenie Polski. Podkreślała też gotowość do dialogu z Rosją. To ważne, ponieważ stwierdziliśmy w Sojuszu, że nie wystarczy zdolność do szybkiego przenoszenia wojsk. Konieczna jest także bardziej znacząca obecność na miejscu powiedziała Merkel w swoim przemówieniu w Bundestagu. Jak podkreśliła, solidarność sojuszników, zapisana w art. 5 Traktatu Północnoatlantyckiego, to podstawa ich bezpieczeństwa: Ta solidarność musi być i będzie widoczna i wiarygodna. Przeciwnicy obecności obcych wojsk w Polsce mają obawy, że nasz kraj może zamienić się w istny poligon w przypadku wzajemnych prowokacji przy naszych wschodnich granicach. (jak to dobrze, że na tzw. "wschodniej" flance-Żagań, etc..stoi US Army, bo już by tu byli w ramach "pomocy" PO-ustawa 1066) A co z granicą zachodnią? Czy ta granica jest jakoś chroniona?
  Bo Arabusy przechodzą, Murzyni na niemieckich już papierach też już penetrują Polskę. Kto ich sprawdza? Powinno się ich nękać kontrolami aby zapobiec osiedlaniu się tych typów w Polsce. Trzeba przywrócić realną fizycznie [bo obecna jest iluzoryczna ] ochronę naszej zachodniej i południowej granicy.

  Żydolewactwo wyje, że: Polski rząd lekceważy decyzję Europejskiego Trybunału Praw Człowieka. Nadal łamie prawa Czeczenów uciekających przed prześladowaniami
  https://oko.press/polski-rzad-lekcewazy-decyzje-europejskiego-trybunalu-praw-czlowieka-nadal-lamie-prawa-czeczenow-uciekajacych-przesladowaniami/
 • @kula Lis 67 20:38:23
  Wschodnia to dobry początek.
  Teraz czas na ZACHODNIĄ i POŁUDNIOWĄ.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930