Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
412 postów 315 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Czy jesteś za przyjęciem tysięcy islamskich uchodźców?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy "chcesz się poddać woli Boga"?

Link do ankiety: http://superklaster.pl/czy-jestes-za-przyjeciem-tysiecy-islamskich-uchodzcow
 
 
Trudno mi zrozumieć bezradność medialną PiS. Europa Zachodnia ściąga „brudną armię” o jakiej marzą marksiści. Postępuje zniszczenie Europy, a europejscy politycy polskie władze traktują jak szmatę. Ne rozumiem dlaczego PiS w tej sprawie nie ogłosi referendum, które pokaże, że to sami Polacy się nie zgadzają na sprowadzanie zagrożenia.
 
Prawdopodobnie to nie jest tylko aparat terroru pilnujący nowego marksizmu, jak twierdzi znakomity znawca ideologii marksistowskiej Krzysztof Karoń.
 
Kosmopolityczne środowiska lewicowe (pragnąc różnorodności) chyba naprawdę nie rozumieją, że będą pierwszymi ofiarami wyznawców islamu. Islam nie zna tolerancji. Islam w j. arabskim oznacza „poddanie się woli Boga”. O tym jak jej się poddać wiedzą najlepiej islamiści, którzy stanowią kontrolę jakości tego poddania i decydują jak ono ma wyglądać.
 
Daleka znajoma, kobieta po 50-tce, ale wciąż atrakcyjna, jeździ do Turcji i Berlina spółkować z dużo młodszymi tureckimi mężczyznami. Chwali się tym na Facebooku. Przy czym natrętnie promuje islamistów w Polsce nic nie wspominając o zamachach w Europie. One dla niej nie istnieją. Czy kobiety polskich elit naprawdę są jak te damy w „Salonie warszawskim” - głupie i złe, takie zresztą, jak ich salonowi mężczyźni? Swój ciągnie do swego. W czasie wojny właśnie taki „typ suki” jako obiekt swoich uczuć wybierał niemieckich umundurowanych bandytów.  
 
Ludzie sięgający po władzę często są pozbawieni skrupułów moralnych. Do celu (pieniądze i władza) idą po trupach. To, czy pozwolimy im na zniszczenie Polski, zależy od nas.
 
A może to, że tak wiele Polek pragnie dominacji, świadczy, że nie chcą żadnego równouprawnienia i przepuszczania w drzwiach przez polskich kulturalnych mężczyzn, a tylko męskiej brutalnej siły i ich płynów ustrojowych na swoim ciele? Jeśli tak bardzo tego chcą, niech wyjadą z Polski. Ale jeśli się rozmyślą, powrotu nie będzie. Niech nie realizują swoich marzeń kosztem ludzi, którzy chcą spokojnie żyć: niech nie zapraszają do nas ludzi, których nie interesuje spokojna koegzystencja z gospodarzami.
 
***
Twierdzenie, że przeszłość nie ma znaczenia jest idiotyczne. Nazwijcie mnie rasistą, ale ja i większość kolegów nie chce kobiety zaliczanej przez Pakistańczyków i murzynów, tak jak normalny facet nie chce kobiety z burdelu. Większość czytających się ze mną zgodzi, ale ci, którzy będą mnie obrażać i pomstować na moje poglądy, niech się nad sobą zastanowią. Czy chcą by w przedszkolu ich dziecka lub wnuka jako wychowawca pracował skazany wcześniej pedofil? Przecież odbył karę i jak twierdzi - jest wyleczony, a przeszłość przecież nie ma znaczenia...
 
Mam już trochę lat i obserwuję ludzi. Znajomy, który wziął niewiadomą kobietę, trzyma ją ostro na smyczy. Daje jej utrzymanie. Ona teraz jest dewotką. Wznosi modły do nieba, ale bywa, że zachowuje się tak a nie inaczej. W tym momencie warto zacytować znaną myśl Georga Orwella: „Once a whore, always a whore”.
 
Otóż kultura, która pierwszy dżihad (ekspansję militarną islamu) prowadziła w Europie już w VIII wieku n.e., nagle się nie zmieni. Ja zagłosowałem na „nie”. 

KOMENTARZE

 • Tak
  Polska powinna przyjąć uchodźców !!!!!!!
  Na sam początek tych 4 z Rimini.
  I nigdy już ich nie odsyłać, nigdzie
  potem zobaczymy
 • @Husky 17:11:14
  W tym kontekście należy zaprosić . :))) http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/rzeszow/rzeszow-wiezniowei-zgwalcili-gwalciciela-na-plecach-wycieli-mu-napis/v1wnwdk
 • @Repsol 17:32:59
  A to jakiś uchodźca był 8-)))
  No to będą ci z Rimini mieli .... ane
  pzdr.
 • Relokacja uchodźców. Czy Polska musi zapłacić 1,5 mld euro kary?
  Czy wyrok Trybunału Sprawiedliwości UE odniesie oczekiwany skutek, a Polska i inne kraje zapłacą karę za odmowę przyjęcia "sierotek z Aleppo"?
  - pytają niemieckie dzienniki.

  "Die Welt” wyliczył, że Polsce grozi kara w wysokości 1,5 mld euro.

  Węgrom 325 mln, Słowacji 225 mln.

  Jednocześnie dziennik przypomina, że na przykład Niemcy, którym przydzielono z unijnego rozdzielnika 27 tys. uchodźców przyjęły dotychczas tylko 7 tys. i "teoretycznie” musiałyby zapłacić za niewypełnienie zobowiązań 5 mld euro.

  PAP
 • @Husky 17:40:19
  Niech zabiera ich ten kto sprowokował tam konflikty ? . Jak myślisz ?.
 • @Repsol 17:44:16
  W sumie tam można dojść na piechotę, a nie ryzykować wpław.
  Pytanie czemu nie chcą
 • @Repsol 17:44:16
  Istnieje problem kto spowodowal ta zawieruche na BW.Oficjalnie to armia USA napadajac na Irak,mniej oficjalnie to CIA organizujac ISIS jak kiedys Al-Kaide.
  Moim zdaniem CIA jest organizacja syjonistycznych bankowcow amerykanskich i to oni spowodowali te konflikty oraz powinni zajmowac sie uchodzcami a nie rozprzestrzeniac konflikty terorystyczno-cywilizacyjne na Europe.
 • Czas opuścić bandycką Unie Europejską !
  Unia Europejska jest rządzona przez komisarzy żydowskich ! to zwykłe knajackie bandziorstwo które m za zadanie zniszczenie białej rasy !!!

  NATYCHMIAST OPUŚCIĆ żydowska Unie Europejską ! wolę chleb z margaryną niż Polskę dać zgnoić bandytom żydowskim !!!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach . Unie Słowian zamiast żydo-unie !!!
 • @ele 18:53:26
  100/100 Ave.
 • JESTEM ZA WYDALENIEM WSZYSTKICH UKRAIŃCÓW Z POLSKI
  ...którzy przybyli do polski od czasu majdanu w Kijowie..

  Chętnie zamieniłbym milion Ukraińców szturmujących nasz kraj na 5 tyś..osób z Syrii ( tylko rodziny- skrupulatnie prześwietlone tożsamości ) ...ale wygląda na to, że za parę miesięcy większość Syryjczyków będzie wracać do swoich domów( ruin) w Syrii..
  ..Raczej trudno oczekiwać tego od Ukraińców, którzy masową opuszczają bankrutującą i rozpadającą się Upadline pod rządami waszyngtońskiej junty wojskowej..
  Syjonistyczne pisiorkaczki ochoczo wpuściły do Polski potężną fale emigrantów zarobkowych - no bo skoro judeopolonia w budowie to wykorzysta się ich do wzbudzenia niepokojów na tle narodowościowym między Ukraińcami i Polakami...
  W mętnej wodzie... ŁATWIEJ SIĘ RZĄDZI ..
 • @ele 18:53:26
  Najbardziej charakterystyczne dla UE jest to ,że o naszym losie decydują ludzie którzy tak naprawdę nigdy przez nikogo nie zostali wybrani.

  https://pbs.twimg.com/media/DJNyGg2WsAAZH7E.jpg
 • Do @Husky 08:25:13
  Wiem Husky ! komisarze EU to żydo-mafijny bandycki rząd !!!! rząd który nie wiadomo czemu rządzi Europą i kto ich powołał ?

  Orban Łukaszenko Putin Zeman to osoby które nie służą służalczo bandytom żydowskim z EU . PO SLD PSL N . to agentura żydowskiej mafii

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach .
 • Kongres
  https://pbs.twimg.com/media/DJTQCj6W0AEs4GC.jpg
 • o zapomnianej genezie
  Najgorsze dla nowożytnej Europy, co mogło się stać, to była masakra w Srebrenicy. W jej wyniku Serbowie wybili ponad 8 tys. muzułmanów (mężczyzn i chłopców). To już wtedy zarysował się konflikt, który nie powinien powstać: Prawosławie kontra islam.

  Była to czystka etniczna, która zadziałała jak krucjata antymuzułmańska. Pokój z Dayton przyczynił pośrednio się do tego, że NATO stanęło po stronie boszniaków, a teza Fukuyamy (1989) o świecie, w którym historia się skończyła i wygrał kapitalizm, została obalona. Do dziś nie wiadomo, czy to były konwulsje panslawizmu, czy komunizmu, czy sow-nacjonalizmu, faktem jest, że Serbia dziś jest osamotniona, a dodatkowo utraciła Kosowo (osobiście jestem zdania, że nie ma niezmiennych granic i że demografia to broń równie silna, co armia).

  To wtedy w Europie pojawił się nowy (dla Polaków niezrozumiały) nurt: nurt sojuszu Zachodu z islamem przeciwko Serbii (potem Rosji). Co zyskano? Kosowo.

  Także kryzys na Ukrainie pokazuje to samo pęknięcie: na świat zachodni (łaciński) i wschodni (bizantyjski). Rosja zyskała Krym.

  Dziś po stronie świata zachodniego stoi dawna Rzeczypospolita (z natowskimi Inflantami włącznie), a także Turcja i (mentalnie) przynajmniej połowa Ukrainy, jeśli nie 2/3.

  Świat wschodni (Bizancjum) zdołał zawojować Krym, Ługańsk i Donieck. Nie wierzę w to, by Ukraina po Wielkim Głodzie kiedykolwiek zdołała przekabacić się na prorosyjskość. Lepiej dla niej byłoby odciąć wschodnie (ciążące ku Rosji) prowincje, gdzie jest większość ludności rosyjskojęzycznej, a związać się jednoznacznie politycznie z zachodem, gdyż to świat stabilizacji.

  A muzułmanie?
  Hmm.... Natowska Turcja musi pomóc w rozwiązaniu tego problemu.

  Sama Rosja natomiast to kraj sprzeczności. Kraj postsowieckiej mentalności, którą trzeba wyrugować (dla dobra Rosji przede wszystkim) oraz kraj niesamowitego potencjału kulturowego, którego nie można zmarnować.

  Dlatego kluczem dla przyszłości Europy jest dziś Ukraina. Oczywiście pozyskanie Ukrainy nie może odbywać się na siłę, bo to byłoby krótkotrwałe. To musi być oddolny, głęboko przetrawiony proces.

  Cierniem w oku dla polskich elit jest Wołyń. W interesie Polski trzeba umieć się wznieść ponad te krzywdy.

  Najpierw był Katyń, potem był Wołyń.
  Załatwmy sprawców Katynia, potem można dopiero rozbierać Wołyń na czynniki pierwsze.

  Osobiście nie mam z Wołyniem tak dużego problemu, jak z Katyniem - łatwiej mi zrozumieć (nie mówię o wybaczeniu, bo mnie to nie dotknęło, ale o racjonalnej kategoryzacji) zbrodnie, które należałoby przypisać inicjatorom - liderom UON - a nie wykonawcom (podburzonym przez politycznych fanatyków niepiśmiennym chłopom), podatnym na hasła Czarnej Sotni (jak pokazała historia, bardzo niewiele trzeba, by Żyda skutecznie podmienić na Lacha), niż programowe ludobójstwo popełnione na elitach (czy to przez Niemców na Polakach w 1939 r., czy przez Sowietów w Katyniu pół roku później) przez kraje, które nominalnie uważane były za główne narody Europy.

  Jednak życie pokazało, że ani 6-letnia III Rzesza (powstała wszak w 1933 r.), ani 22 letni ZSRR (powstały w 1917 r.) nie jest w stanie zmierzyć się z potęgą prawdy cywilizacyjnej kilkusetletniej wielokulturowej Rzeczypospolitej.

  Polska uzna wyrok UE.
  Zgodzi się na relokację uchodźców.
 • @maharaja 02:25:42
  //Najgorsze dla nowożytnej Europy, co mogło się stać, to była masakra w Srebrenicy. W jej wyniku Serbowie wybili ponad 8 tys. muzułmanów (mężczyzn i chłopców). //

  Tak, to było ludobójstwo i nikt tu wątpliwości mieć nie powinien.

  Jeśli chodzi o Wołyń to i tu moją ocena tych wydarzeń jest jednoznaczna.
  To było planowane ludobójstwo, a kto je inspirował tego tak do końca nie wiemy.
  To prawda, że do dziś ani Rosja, ani Niemcy czy Ukraina nie są w stanie zmierzyć się z potęgą prawdy
 • ...
  Islam, tak jak w średniowieczu chrześcijaństwo, to jest raj dla rabusiów, bandytów, gwałcicieli, w tym pedofilów, sadystów, morderców, debilów, psychopatów (wielu z nich wszystkich zdaje sobie sprawę, co to jest za gówno, ale, po pierwsze, chcą przeżyć, a po drugie zaspokajać swoje potrzeby, a po trzecie prosperować), a zagłada dla ludzi normalnych, mądrych, prawych..,!!!
  A tymczasem ta ideologia, jak i chrześcijaństwo*, jest nie tylko tolerowana, ale i wspierana, rozpowszechniana...!!!
  * M.in. chrześcijaństwo stanowi precedens, przykład dla islamistów: skoro funkcjonuje ideologia chrześcijańska, to dlaczego nie miałaby funkcjonować ideologia islamska... Ponadto ktoś tutaj błądzi, ale na szeleścicie jest niezawodny i zgodny z ideologią sposób na udowodnienie, kto ma rację - oczywiście ten, który albo przymusi drugiego do wyznawania własnej ideologii, albo opornego zamorduje...

  Oni mają mieć wszelkie prawa, a pozostali żadnych...
  Oni mają mieć prawo do szkodzenia, niszczenia, pogrążania, a ci, którzy nie chcą być ich ofiarami, a także temu przeciwni mają nie mieć żadnych praw, w tym do życia...!!!
  Ofiary islamskiego prania mózgu oraz osobnicy zdający sobie sprawę z tego, co to jest za ideologia domagają się, wymuszają prawo do prania mózgów kolejnym osobom; do rozpowszechniania wymysłów, bredni, okłamywania, manipulowania, ogłupiania, zaśmiecania, zatruwania umysłów, uszkadzania, uzależniania; upośledzania psychik; rozpleniania tej absurdalnej, paranoicznej, anormalnej, zbrodniczej, antyludzkiej ideologii i jeszcze domagają się, zabraniają ją w jakikolwiek sposób, w tym merytorycznie, krytykować, obnażać, przekazywać prawdę na temat tej ideologii; ostrzegać, ratować, wyzwalać ludzi...!!!

  Nie dociera także do nich fakt, że cześć ludzi jest racjonalna, więc już nawet na najdrobniejsze treści religijne reagują psychicznym odruchem wymiotnym! A to głównie takim ludziom zawdzięczamy pozytywne zmiany w relacjach międzyludzkich. Przerażające piekło powszechnej religijności, z tego skutkami i ich konsekwencjami ludzkość już przerabiała (...)!!!

  Opieranie się na wierze także i w innych dziedzinach, np. w polityce, ekonomii, gospodarce, także przynosi fatalne skutki!!!

  Istoty rozumne muszą opierać się na rzetelnej wiedzy, faktach, pozytywnym prawie, być konstruktywni!

  Więc czym jest m.in. islam, tego propagatorzy, to egzekwujący, jego ofiary, osoby na to przyzwalające, to wspierające...!!!

  Islam jest antyludzką ideologią z zbrodniczą, totalitarną, niszczycielską, populacjonistyczną, w tym inseminacyjną i z ekspansywną społeczno-polityczno-militarną doktryną!!!
  Tego założyciel nie tylko („”)zalegalizował, w imię niego, Allacha, wiary, tzw. niewiernych okłamywanie, wobec nich przemoc, na nich gwałt, ich ograbianie, mordowanie, w tym także tych, którzy z wyznawania takiej ideologii, takiego postępowania zrezygnowali, ale jeszcze zapewnił, że tak postępujący otrzymają za to po śmierci nagrodę...
  Jej prominenci mają za cel, jak zwykle w systemach utopijnych/destrukcyjnych, zaspakajanie potrzeby rządzenia, podporządkowywania, własną prosperitę, w tym bogacenie się, oraz szkodzenie, niszczenie, w tym manipulowanie, ogłupianie, uzależnianie, wykorzystywanie; pogrążanie innych: jednostek, społeczeństw, narodów (stanowią oni mieszaninę psychopatów, debilów i mieszańców, w tym w różnym stopniu świadomych, nieświadomych tego co, po co, w jakim celu, z jakimi skutkami, ich konsekwencjami czynią).
  W takich warunkach, jak zwykle, odbywa się negatywna selekcja prokreacyjna, do rządzenia, edukowania, przekazywania informacji itp. – przeżywają, rozmnażają się i prosperują osobniki niedorozwinięte umysłowo, upośledzone psychicznie, debile, psychopaci, osobniki anormalne, obłąkane, chore psychicznie; grabieżcy, gwałciciele, mordercy, bo ludzie zdrowi psychicznie, normalni, wrażliwi, inteligentni, posiadający umysły analityczne, logiczni, świadomi są mordowani...
  Coś takiego trzeba zdelegalizować, a nie szanować, wspierać, propagować!!!

  Trzeba zdelegalizować działalność religijną!!!
  Do obrony m.in. przed islamem trzeba wykorzystać odpowiednik ich prawa: Za szerzenie - w jakiejkolwiek formie, w jakikolwiek sposób, w jakimkolwiek stopniu, bezpośrednio, pośrednio - religijności obowiązuje kara śmierci!
  A zatem nie mają także prawa istnieć, być tworzone państwa, organizacje religijne!
  Oczywiście każdy może sobie wierzyć w co chce, odprawiać co chce, byle tylko tego nie propagował, nie eksponował; nie rozpleniał!

  Poczytajcie oryginalne przetłumaczenie Koranu (w tym o uzasadnionym, słusznym, koniecznym okłamywaniu, manipulowaniu, oszukiwaniu, grabieniu, gwałceniu, mordowaniu itp...)!
  Nie dajcie się zwieść słodkim deklaracjom, zapewnieniom muzułmanów, gdyż nie mają nic wspólnego ani z teorią/założeniami, ani z praktyką!!! Nie pozwalajcie im manipulować, nie wierzcie w ich ewidentne kłamstwa, nie pozwalajcie im oszukiwać itp.; na rozplenianie tych wymysłów, tego steku niedorzeczności, obrzydliwości, niegodziwości; antyludzkiego plugastwa, ścierwa, na wciąganie do tego następnych, czyniąc z nich anormalnych, obłąkanych, psychopatycznych, aspołecznych religijnych zombie; na ich działalność – tak nakazuje im Allach/Mahomet/Koran...!!!
  Np., jeśli muzułmanizm nawołuje do pokoju, to tylko oznacza, że jeszcze nie jest gotowy do wojny (najpierw ewidentnie łże, że dżihad to jest wewnętrzna walka duchowa [Jeszcze powstrzymywanie się od grabienia, gwałcenia, mordowania...], ale gdy już nie są mniejszością, to okazuje się, że chodzi wyłącznie o walkę z tzw. niewiernymi...)!

  Mahomet czynił wszystko w imię BOGA-ctwa!
  Poślubił starszą o 15 lat, ale za to mającą BOGA-ctwo wdowę...
  To dla BOGA-ctwa wpadł na pomysł, by mianować się prorokiem, a by ta działalność była jak najefektywniejsza, to określił się ostatnim i najważniejszym…
  Napadał i ograbiał dla BOGA-ctwa karawany…
  Ścięto tysiące głów (z tego Mahomet osobiście co najmniej setki) zamożnych ludzi w imię BOGA-ctwa, które im zagrabił...
  Zajmował w imię BOGA-ctwa także całe miejscowości...
  I nauczył ludzi, że można bezkarnie kłamać, oszukiwać, manipulować, gwałcić, ograbiać, mordować, byle tylko powoływać się w związku z tą działalnością na BOGA-ctwo...
  Więc Mahomet był psychopatą, oszustem, sekciarzem, bezwzględnym, zachłannym chciwcem, rabusiem, grabieżcą, rzezimieszkiem, seryjnym mordercą, ludobójcą, zbrodniarzem, zwyrodnialcem, zapoczątkował przeogromną, wszechstronnie destrukcyjną lawinę!!!

  http://catalana.pinger.pl/m/22068864
  Islam zabił więcej ludzi niż Hitler, Stalin czy Tajo – a liczba ofiar mordów i okrucieństw islamu może być ostatecznie większa niż wszystkich tyranów razem wziętych. Potworność zbrodni „religii pokoju” tak dalece wykracza poza ludzkie wyobrażenia, że nawet prawdomówni historycy nie dostrzegli jej skali.
  W przeciwieństwie do totalitarystów XX wieku, których zabójcza furia zniszczyła ich samych, skracając im życie, islam kroczy wolniejszym tempem. W efekcie – chociaż trwało to dłużej – odpowiedzialny jest on za śmierć i tortury większej liczby ludzi niż jakakolwiek inna grupa religijna czy świecka. Inaczej niż tyrania świecka, islam pomnaża swoje szeregi za sprawą poligamii i niewolnictwa seksualnego.

  „Islamski podbój Indii jest prawdopodobnie najkrwawszą historią w dziejach”, napisał Will Durant, cytowany na stronie Daniela Pipesa.

  Umiarkowane szacunki mówią o 80 milionach zabitych Hindusów.

  „Według niektórych kalkulacji, populacja subkontynentu indyjskiego zmniejszyła się o 80 milionów pomiędzy rokiem 1000 (podbój Afganistanu) a 1525 (upadek Sułtanantu Delhijskiego)”. (Koenrad Elst, cytowany na stronie Pipesa).
  ---
  „Co najmniej 28 milionów Afrykanów zostało zniewolonych na muzułmańskim Bliskim Wschodzie. Według szacunków, co najmniej 80 procent ludzi złapanych przez handlarzy ginęło przed dotarciem na rynek niewolników. Uważa się zatem, że przez 1400 lat najazdów arabskich i muzułmańskich w Afryce mogło zginąć 112 milionów osób. Gdy dodamy do tego ludzi sprzedanych w niewolę, całkowita liczba afrykańskich ofiar saharyjskiego i wschodnioafrykańskiego handlu niewolnikami może przewyższać 140 milionów.” (John Allembillah Azumah, autor „The Legacy of Arab-Islam in Africa: A Quest for Inter-religious Dialogue”).

  Sumując, liczba ta przekracza wszystkie ofiary totalitaryzmu XX wieku. Ale to nie koniec. Trzeba jeszcze dodać miliony ludzi, którzy zginęli z rąk muzułmanów w Sudanie w czasach nam współczesnych.
  ---
  „W roku 750, sto lat po podbiciu Jerozolimy, co najmniej 50 procent chrześcijan na świecie znalazło się pod hegemonią muzułmanów… Dziś w regionie [Afryki Północnej] chrześcijaństwo rodzime nie istnieje, nie ma społeczności chrześcijańskich, których historię można by prześledzić od czasów starożytnych”. – („Christianity Face to Face with Islam”, Catholic Education Resource Center).

  Co się stało z tymi milionami chrześcijan? Część z nich nawróciła się na islam. Ale reszta? Zgubiła się na kartach historii. Wiemy, że ponad milion Europejczyków zostało złapanych w niewolę przez piratów berberyjskich. Ilu z nich zmarło, pozostaje zagadką.

  „Przez 250 lat, między rokiem 1530 a 1780, liczba ta mogła sięgnąć 1 250 000”. (BBC).
  ---
  „Po tym, jak muzułmanie zdobyli władzę na początku XV wieku, animiści ostatecznie zniknęli w wyniku zniewolenia oraz ‘inkorporacji’ muzułmanów z ludnością Malezji, Sumatry, Borneo oraz Jawy. Działo się to przez najazdy, płacenie trybutów oraz sprzedaż – w szczególności dzieci. Jawa była największym eksporterem niewolników około roku 1500”. (Islam Monitor)

  W taki sam sposób islam dotarł na Filipiny. Jedynie obecność tam Hiszpanów zapobiegła całkowitemu upadkowi i ograniczyła zasięg islamu do wysp południowych. „Przybycie Hiszpanów ocaliło Filipińczyków przed islamem, oprócz południowych krańców, gdzie ludność nawrócono na islam”. (History of Jihad.org)
  Znowu, liczba zabitych nie jest znana, ale mimo wszystko dodajmy ich do naszej sumy.
  ---
  Zsumujmy to wszytko. Ofiary afrykańskie. Ofiary indyjskie. Ofiary europejskie. Dodajmy ludobójstwo Ormian. Następnie, mniej znane, ale bez wątpienia liczne ofiary Azji Wschodniej. Doliczmy jeszcze dżihad muzułmanów w Chinach, napadniętych w 651 r. Dodajmy grabieże Chanatu Krymskiego na Słowianach, szczególnie na ich kobietach.

  Liczba nie jest jasno określona, ale wyraźnie widać, że islam jest bez wątpienia największą maszyną do zabijania w dziejach, a liczba ofiar sięga 250 milionów. Prawdopodobnie między jedną trzecią a połową wszystkich zabitych w wyniku wojen i niewolnictwa można przypisać islamowi, a to tylko pobieżne szacunki.
  http://www.americanthinker.com/articles/2014/05/the_greatest_murder_
  machine_in_history.html#.U4mDhJYczfU.blogger


  Film dokument PL - islam to pseudo religia założona przez sektę | Cały Film Dokumentalny Lektor PL
  https://www.youtube.com/watch?v=E6nOPilBTlA


  http://fakty.interia.pl/swiat/news-pakistan-chrzescijanin-pobity-na-smierc-przez-kolegow-z-klas,nId,2438944 | 11 września 2017
  [b]Pakistan: Chrześcijanin pobity na śmierć przez kolegów z klasy
  17-letni chrześcijanin miał zostać zaatakowany po tym, jak koledzy oburzyli się, że pije on z tej samej szklanki, co muzułmanin.[/b]
  Pierwszego dnia w szkole, ofiara miała być także dwukrotnie spoliczkowana przez uczniów liceum za to, że przyszła do szkoły w swoich ubraniach. Usłyszała także szereg obelg za to, że nie wyznaje islamu.

  "To tylko przypomina nam, że nienawiść do mniejszości religijnych jest przenoszona do populacji w młodym wieku poprzez normy kulturowe i tendencyjny program nauczania" - powiedział dla "The Independent" Wilson Chowdhry, przewodniczący brytyjsko-pakistańskiego Towarzystwa Chrześcijańskiego.

  [b]Islamski nauczyciel bije chłopca w meczecie[/b]
  https://www.youtube.com/watch?v=VXg00uM6V5g | 8 paź 2014

  [b]o MUZUŁMANIE? nie, to ZWIERZĘTA a NIE LUDZIE!!!![/b]
  https://www.youtube.com/watch?v=CiZd4WTot5I | 29 kwi 2015

  [b]Islamiści biją kobietę. Ewa Kopacz chce islamistów w Polsce![/b]
  https://www.youtube.com/watch?v=N9RG55L0mR4 | 17 paź 2015

  [b]Zachowania imigrantów. Biją kobiety. MOCNE[/b]
  https://www.youtube.com/watch?v=-ckb88FzfBM | 6 lut 2016

  [b]Francja - Imigranci biją dwie kobiety w paryskim metrze[/b]
  https://www.youtube.com/watch?v=0C96Q_XVRzw | 14 lut 2016

  [b]Islam - czy tego chcesz dla Polski, naszej ojczyzny? Przeczytaj opis przyjacielu![/b]
  https://www.youtube.com/watch?v=NsubEZXMq4o | 18 mar 2016

  [b]Multikulti Francja materiał filmowy zakazany we Francji, imigranci, uchodźcy[/b]
  https://www.youtube.com/watch?v=De4YDcHsCqY | 16 lip 2016

  [b]Imigranci biją Szwedów[/b]
  https://www.youtube.com/watch?v=IskiHnEijlg | 20 gru 2016

  [b]Imigranci biją anglika[/b]
  https://www.youtube.com/watch?v=HWuO3sJEP-I | 1 lip 2017

  [b]Kobieta w Islamie: Muzułmanin pobił żonę na ich własnym ślubie![/b]
  https://www.youtube.com/watch?v=M2afsyReyCs | 11 gru 2016


  [b]Muzułmanie mordują chrześcijan. Prześladowania na świecie.-sd[/b]
  https://www.youtube.com/watch?v=Yh60z2sM-fo | 2 mar 2013

  [b]Muzułmanie mordują niewiernych (OPIS)[/b]
  https://www.youtube.com/watch?v=DVy27fJpifs | 15 paź 2015


  [b]Gwałcą. biją, zabijają - cała prawda o zachodzie europy...[/b]
  https://www.youtube.com/watch?v=zONCcqW4-Z4 | 19 lis 2015

  [b]Gnijący Berlin od Środka - jak wyglada codzienność w niemieckim miescie Berlin[/b]
  https://www.youtube.com/watch?v=d2qG7qJKRK8 | 23 lut 2016
 • ...
  https://wiadomosci.wp.pl/chrzescijanin-skazany-na-kare-smierci-za-obraze-mahometa-6166708468017281a | 16.09.2017
  Chrześcijanin skazany na karę śmierci za obrazę Mahometa
  35-letni chrześcijanin jest kolejną ofiarą, która została skazana na śmierć w wyniku procesu sądowego za obrazę proroka Mahometa. W Pakistanie, gdzie chrześcijanie są w mniejszości, od 1990 roku zginęło na tym tle 67 osób.

  Kobieta została ukamienowana w Pakistanie
  https://www.youtube.com/watch?v=yktZfWm8nHU | 29 maj 2014

  Kamieniowanie Kobiety Przez Wyznawców Islamu Czcicieli Allaha Czyli Szatana
  https://www.youtube.com/watch?v=3NZlqvuQCt4 | 24 maj 2015

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej