Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
336 postów 226 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Zboczeńców ci w Polsce dostatek

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Policyjna mapa zagrożeń przestępstwami na tle seksualnym

Przestępstwa na tle seksualnym obok zabójstw i rozbojów społeczeństwo zalicza do najbardziej szkodliwych i niebezpiecznych. 1 października Komenda Gówna Policji opublikowała mapę zagrożeń przestępstw na tle seksualnym w Polsce.
Mapa jest interaktywna, tzn. najeżdżając i klikając na wyszczególnione przestępstwa (artykuły i paragrafy) w ramce po prawej stronie pokazują się adekwatne wydarzenia, które miały miejsce na terenie kraju.
Dobra wiadomość z której mogą być zadowoleni ludzie uczciwi! Rośnie wykrywalność przestępstw seksualnych w Internecie wobec małoletnich, a więc o charakterze pedofilskich.
Ciekawe, że Art. 200a § 2 dotyczy publicznego (w środkach masowego przekazu, w tym m.in. Internecie, czy w trakcie zgromadzeń publicznych) pochwalanie lub propagowanie zachowań o charakterze pedofilskim. Oznacza to na przykład, że wszelkie strony www, na których pojawiały się wypowiedzi, sugerujące, iż obcowanie płciowe z dziećmi jest zjawiskiem pozytywnym, stają się nielegalne, a ich twórcy mogą zostać pociągnięci do odpowiedzialności karnej.
Link do strony: http://bip.kgp.policja.gov.pl/kgp/policyjna-mapa-zagrozen/26122,Policyjna-mapa-zagrozen-przestepstwami-na-tle-seksualnym.html
                                                                           ***
Interesuje mnie, kiedy twórcy takich dzieł jak „Lolita” zamkną swoje parszywe mordy. Jeden zboczeniec (Vladimir Nabokov) napisał zboczoną powieść, inny ją wyreżyserował, a jeszcze inny wystąpił w głównej roli zboczeńca. Ok., ale to było na rzekomo wyższym cywilizacyjnie Zachodzie, a ja jestem ciemniakiem ze wsi. W filmie Adriana Lime w roli pedofila wystąpił sam Jeremy Irons.
Ale co zrobić jeśli ceniony reżyser Jan Jakub Kolski rzekomo opisuje swoje doświadczenia z późniejszą kochanką w powieści „Egzamin z Oddychania”, która mówi o miłości 12-latki do starszego faceta. Ze swoją późniejszą dulcyneą ceniony reżyser poznał się w 2000 roku na planie filmu „Daleko od okna”, gdy Aleksandra była 12-letnią dziewczynką.
Środowisko artystyczne jest zdemoralizowane. Aktorki pokazują cycki i mówią, że robią to dla sztuki. To samo reżyserzy. Kariera przez łóżko jest tam czymś normalnym. Później ludzie się dziwią, że aktorzy nie są patriotami. Patriotyzm wymaga zasad. No bo czego oczekujemy?  Liczymy na patriotyzm aktora Jacka Poniedziałka (skarżącego się ze sceny na Polskę za granicą) – faceta – który bierze do ust narządy rodne innych mężczyzn? Oczekujemy patriotyzmu od Pawła Kasprzaka, lidera zbydlęconych Obywateli RP – człowieka, który tylko pieprzy o homoseksualizmie i rzekomo ograniczanych prawach tych dziwadeł? To są degeneraci.
Przy okazji, wspomniany Kasprzak, to wyjątkowo podła persona, bo twierdzi, że Bandera nie odpowiada za Wołyń: https://www.facebook.com/notes/paweł-kasprzak/do-zobaczenia-błaszczak/763848230444125/ (link is external)
Jedno zbydlęcenie i brak zasad goni drugie i jedno wynika z drugiego. Ktoś, kto jest zbydlęconym zboczeńcem na wstępie, będzie jeszcze gorszym, gdy się go nie powstrzyma, na końcu. Tymczasem UE tworzy precedensy legalizujące pedofilię. Muzułmanie są tu preferowani.
Na policyjnej stronie czytamy:

Seksualne wykorzystanie małoletniego potocznie nazywane pedofilią może przybierać formę: obnażania się i masturbowania przy dziecku, dotykania jego narządów płciowych oraz stosunków seksualnych. Czyny takie nie są dokonywane wyłącznie przez pedofilów, lecz także przez osoby mające trudności w znalezieniu partnera seksualnego wśród dorosłych.

Art. 200a §1
Uwodzenie małoletniego poniżej lat 15 z wykorzystaniem system teleinformatycznego lub sieci telekomunikacyjnej - Kto za pośrednictwem systemu teleinformatycznego lub sieci telekomunikacyjnej małoletniemu poniżej lat 15 składa propozycję obcowania płciowego, poddania się lub wykonania innej czynności seksualnej lub udziału w produkowaniu lub utrwalaniu treści pornograficznych, i zmierza do jej realizacji, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Źródło: http://bip.kgp.policja.gov.pl/kgp/policyjna-mapa-zagrozen/26122,Policyjna-mapa-zagrozen-przestepstwami-na-tle-seksualnym.html

By jeszcze bardziej zniechęcić różnych Romków Polańskich do wykorzystywania dzieci, a co gorsza gwałcicieli i morderców, często malutkich dzieci, warto obejrzeć film pt. „Nie sąd cię skaże pedofilu” dostępny w Internecie.

Jeśli ktoś myśli, że to fikcja i w więzieniu przestępcy seksualni nie maja tak źle, niech obejrzy film z przywitania pedofila, gwałciciela 9-letniego chłopca: https://www.youtube.com/watch?v=xnT7u00vmg0

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

ULUBIENI AUTORZY