Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
338 postów 230 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Dziennikarzowi Wirtualnej Polski kop w tyłek od Rydzyka

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

to za mało. Powinny byś odszkodowania od znieważanych patriotów!

Skąd ta przemiana zdradzieccy koledzy? Kiedyś robiliście całkiem dobre dziennikarstwo. Dziś zdradzacie prawdę, manipulujecie, skłócacie ludzi, kłamiecie. Zero społecznej odpowiedzialności mediów. Widzę u Was dużo złej woli. Możecie podać mnie do sądu, ale nie martwcie się, mam zrzuty z ekranu wielokrotnego Waszego sprzeniewierzenia się prawdzie i dziennikarskiej uczciwości.   

 
Jako członek SDP będę się starał, aby Wasz portal dostał tytuł „Hieny roku”. Stosowna dokumentacja w przygotowaniu. No chyba, że się zmienicie.
 
Do red. Kamila Sikory.
Jesteś kłamca i manipulatorem waćpanie. Piszesz:
 
„Jak wyrzucili mnie z konferencji naukowej na uczelni o. Rydzyka
 
Wokół o. Tadeusza Rydzyka działa cały medialny ekosystem. Reszta mediów to konkurencja albo wrogowie, o czym przekonałem się na własnej skórze. Usunięto mnie z konferencji naukowej organizowanej na uczelni o. Rydzyka w Toruniu. Powód? Bo nie wiadomo, co mógłbym napisać - może coś złego”.
 
Z kłamcami się nie dyskutuje. Ciesz się pupilku swoich szefów, że nie dostałeś kopa od Rydzyka, i to w sam środek tyłka. A cos Ty myślał gówniarzu, że będziesz kłamał i nie ponosił z tego tytułu żadnych konsekwencji? Takiego!
 
Wasz, niegdyś powiązany z francuskim kapitałem, portal, odkąd jako państwo przestaliśmy być kolonią Zachodu, w tym Francji i nie kupiliśmy za drogich, a znając francuską myśl techniczną, pewnie wadliwych śmigłowców, ujadacie nie tylko na PiS (do czego macie prawo), ale szczekacie na polski interes narodowy i patriotyzm.
 
To nie tak, że z Wami nie powinno się gadać. Powinno, ale tak, żeby dotarło do Waszych łepetyn, że bojkot Wirtualnej Polski (i innych mediów, które kłamią) dopiero się zaczyna, a będę do tego namawiał innych polityków, dziennikarzy i działaczy.
 
Przykład ohydnej manipulacji WP? Bardzo proszę. Tomuś Orszulik, żurnalista i plotkarz (dziennikarze piszą prawdę, natomiast plotkarze piszą „gównoprawdę”) pisze o Jacku Rybaku, który na uroczystościach podniósł rękę, a Wy manipulujecie, że robi „heil hitler”. Obrzydlistwo.
 
Źródło: „Awantura na prawicy o Piotra Rybaka. Jacek Międlar do Gmyza: "Piłeś, nie pisz... i lecz się pajacu" https://wiadomosci.wp.pl/awantura-na-prawicy-o-piotra-rybaka-jacek-miedlar-do-gmyza-piles-nie-pisz-i-lecz-sie-pajacu-6188647670515841a
 
Pewnie dlatego atakujecie Szydło na swoich portalu, piszecie dobrze o Macronie, że niby poucza polską premier, itd. Każdy atak na Polskę jest przez Was relacjonowany jako coś normalnego i w dobrym tonie.
 
Proszę Państwa. Prędzej czy później powinna powstać organizacja podająca do sądu i żądająca wysokich odszkodowań za dziennikarskie kłamstwa wymierzone w integralność państwa i jego obywateli. Taka pisanina śmierdzi mi zdradą stanu, a to nie może zostać bez odpowiedzi.

KOMENTARZE

 • Ciekawe co piszesz
  Piszesz,że paser złodziei naszych podatków , Przestępców i Spiskowców to także prostytutka, co d..
  Dziennikarzowi wp nadstawiła? Więc dlaczego nie tego? To człowiek za forsę gotowy na wszystko.
 • Z kłamcami się nie dyskutuje...
  /Z kłamcami się nie dyskutuje. Ciesz się pupilku swoich szefów, że nie dostałeś kopa od Rydzyka, i to w sam środek tyłka. A cos Ty myślał gówniarzu, że będziesz kłamał i nie ponosił z tego tytułu żadnych konsekwencji? Takiego!/

  No właśnie! A Pan kim jesteś? Przypadkiem nie toruńskim trolem?
 • @hamurabi 23:57:59
  //! A Pan kim jesteś? Przypadkiem nie toruńskim trolem?.//

  No chyba! Przecież nie z miłości do „lewackiego” ponoć portalu n 24, tu defekuje..
 • No ale
  "Proszę Państwa. Prędzej czy później powinna powstać organizacja podająca do sądu i żądająca wysokich odszkodowań za dziennikarskie kłamstwa wymierzone w integralność państwa i jego obywateli."

  Wówczas TVP by się nie wypłaciła.
  A, przepraszam, niedługo sądy też będą "nasze".

  Do rzeczy jednak.
  Dlaczegóż to przez ćwierć wieku nie powstała taka organizacja?
  To jest niezwykle, ale to niezwykle ciekawe pytanie.

  Oczywiście ks. Tadeusz ma prawo wyrzucać ze swego podwórka, kogo chce.
 • @AlexSailor 17:45:12
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/11/po-powieszeni-narodowcy.jpg

  To będzie kolejny dowód na „faszyzm” w Polsce. Narodowcy wieszali zdrajców w Katowicach. „NIE dla współczesnej Targowicy!” pod takim hasłem odbyło się zgromadzenie narodowców w Katowicach. Ich wiec może może mieć międzynarodowe konsekwencje. W sobotę na Placu Sejmu Śląskiego w Katowicach pojawiło się około 30 przedstawicieli narodowców, m.in. z Ruchu Narodowego Regionu Śląsko-Zagłębiowskiego, Młodzieży Wszechpolskiej i Górnośląskiego Stronnictwa Narodowego. Protestowali oni przeciw „kłamliwym pomówieniom, jakie spadły na polskich patriotów po Marszu Niepodległości”. O wiecu zrobiło się głośno, gdyż narodowcy powiesili na szubienicach zdjęcia sześciu polityków Platformy Obywatelskiej, którzy głosowali za przyjęciem krytycznej wobec polskich władz rezolucji w Parlamencie Europejskim. Byli to Barbara Kudrycka, Julia Pitera, Danuta Huebner, Róża Thun, Danuta Jazłowiecka oraz Michał Boni. Akcja wywołała szybką reakcję Krzysztofa Króla, byłego społecznego doradcy Bronisława Komorowskiego, który na Twitterze zaapelował do europosłów PO, by z powodu protestu narodowców złożyli na Polskę kolejny donos w Brukseli. Krzysztof Król
  @krzysztofkrol
  Różo, Michale pokażcie te szubienice w Brukseli i Strasburgu. Pokażcie, że w Polsce brunatna maź zaczyna zalewać policję, media, prokuraturę, sądy, urzędy. Jeszcze nie jest za późno, aby powstrzymać faszyzm.


  Ps...Bardzo dobra inicjatywa. Tak należy piętnować zdrajców…Czy Krzysztof Król ten zięć agenta bezpieki i kapusia z KPN-u Leszka Moczulskiego ? Fajna akcja! Oj chciałoby się, żeby tak naprawdę…Wieszanie portretów targowiczan to już taka nasza polska tradycja. Karanie za zdradę kraju nie ma nic wspólnego z faszyzmem. W USA nawet w czasie pokoju za zdradę jest kara śmierci.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

ULUBIENI AUTORZY