Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
412 postów 315 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Marek Jakubiak oskarżony o molestowanie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Justyna Samolińska z Partii Razem, kobieta o niezwykle oryginalnej urodzie, oskarża posła Marka Jakubiaka o molestowanie seksualne.

Trudno opisać każde szambo, które publikuje portal Wirtualna Polska. Justyna Samolińska, członkini Zarządu Krajowego partii Razem w tekście: „Obłuda "pornoprawicy". Czekamy na kolejne historie przemocy” oskarża Marka Jakubiaka, jednego z najlepszych posłów w Sejmie z Kukiz’15 o... molestowanie seksualne:
„Pamiętam, jak na wieczorze wyborczym w 2015 roku zostałam w studiu telewizyjnym Piotra Kraśki posadzona przy ogromnym stole obok Marka Jakubiaka, który właśnie zostawał posłem. Program był długi, przez większość czasu zaproszeni goście, przedstawiciele komitetów wyborczych (wśród których byłam jedyną kobietą) nie mieli głosu, a telewizja transmitowała przemówienia Beaty Szydło i Ewy Kopacz. Znudzony Jakubiak najpierw zaczął z obleśnym uśmiechem pytać, czy nie zimno mi w tej cienkiej bluzeczce, następnie stwierdził z żalem, że program długi, on już wypił całą swoją wodę i poszedłby do toalety, może poszłabym z nim?”.
No bo zdrowy mężczyzna nie myśli o niczym innym jak poderwać atrakcyjną inaczej Justynę Smolińską. Kobieta w dodatku miesza fakty, i mówmy szczerze: podaje przykłady faktycznie podłych zakompleksionych facetów, by... dokopać prawicy, której komuna tak nienawidzi.
Osobiście radzę wytoczyć proces redakcji i rzeczonej niewieście z promarksistowskiej Partii Razem. Pozew o naruszenie dóbr osobistych to dobry pomysł. Te zakompleksione kobiety chcą wprowadzić terror, by wystarczyło rzucić oskarżenie (dziwne, że o wydarzeniu przypomniała sobie po dwóch latach), które miałoby wystarczyć do zniszczenia komuś kariery zawodowej, czy politycznej.
Nie pozwólmy na terror brzydkich kobiet, które najpierw kupczą swoim ciałem, by przypominać sobie o gwałcie po wielu latach.
Uważam, że każdemu gwałcicielowi należałoby obciąć przyrodzenie. Ale nie mam ochoty na terror kłamstwa. Niedługo przejazd windą z kobietą będzie wystarczył, by oskarżyć faceta o molestowanie.
Skandalem dziennikarskim jest, że nie próbowano skontaktować się z Markiem Jakubiakiem i wyjaśnić sytuację, czy takie zdarzenie w ogóle miało miejsce. A może rzeczona niewiasta jako kobieta mało atrakcyjna, próbuje zabłysnąć, i połechtać swoje ego rzekomym „niechcianym podrywem”?
A Czy Ty, chciałbyś poderwać Justynę Samolińską z Partii Razem? 

KOMENTARZE

 • Po kilku
  piwach, może...
 • @Casey 20:21:12
  Zlituj się :))) https://wptv.wpcdn.pl/2926455-01prevb.jpg
 • @Repsol 21:08:45
  Dobre:)
  A tak poważnie, facet powiedział jakiś komplement kobiecie, a ta tak mu się odwdzięcza. Masakra...
 • Nie wiem czy to szczyt debilizmu lewaków,
  bo codziennie go pobijają nowym pomysłem.
  Ten gościu, ze wstydu na "białe przywileje" jego rasy poprosił czarnego kolegę o zapłodnienie mu żony


  https://pbs.twimg.com/media/DPvrsUzX4AAyjTR.jpg
 • @
  Ocieplam wizerunek i idę spać.
  Dobranoc


  https://pbs.twimg.com/media/DPv3hLBX0AEF6uP.jpg
 • @Romuald Kałwa 21:39:22
  https://fabrykamemow.pl/uimages/services/fabrykamemow/i18n/pl_PL/201406/1403205943_by_ahab_500.jpg?1403205943
 • @rabszak 22:20:13
  :)
 • @Husky 22:11:04
  Pies fajny, ale wolę modelkę :)
 • @
  Mi to wygląda bardziej na chamsko-szczeniacko-knajpiarsko-maczowate żarty, niż molestowanie... Molestowanie wymaga istnienia zależności służbowej. Już prędzej uwierzę w to, że Durczok przesadził i molestował, niż że Jakubiak chciał w ten sposób poderwać młodą kobietę.

  Ot, cham, który się dostał do sejmu, myślał, że będzie dowcipny.

  Ciekawe, czy TVP ma nagrania z tego, co działo się w studio przed wejściem na żywo. To byłby dopiero rarytas.

  Nie kwestionuję jednak tego, co ona mówi. Bardziej wierzę jej, niż jemu. Taka jest właśnie mentalność maczowatych 50- i 60-latków w Polsce wobec znacznie młodszych kobiet.

  Tylko kwalifikacja chyba nieco inna: werbalne chamskie prostactwo (jeśli prawdą jest to, co ona mówi), a nie molestowanie.

  Co nie znaczy, że z chamstwem nie trzeba walczyć.
 • @Romuald Kałwa 21:39:22, Repsol
  jesteście żałośni....
 • @autor
  Nie ujmuję Jakubiakowi patriotyzmu, inicjatywy gospodarczej i w ogóle tego, ze może być ujmującym człowiekiem i dobrym pracodawcą i współczesnym Wokulskim lokalnego browarnictwa.

  Jednak nawet ujmujący człowiek w apaszce czasem może się zapomnieć i chlapnąć coś absolutnie i niedopuszczalnego chamskiego i prostackiego.

  Mentalnie (socjologicznie rzecz biorąc) to się wpasowuje w pewien model: wykształcenie niepełne wyższe (tutaj: średnie policealne, całe życie wśród facetów (były chorąży WP), branża też, że tak powiem, na promilach... więc i żarty jak za komuny.... buraczano-chamsko-maczowato-toporne

  Jakiż kontrast z elegancką apaszką...

  Uroda adresatki jego wycieczek toaletowych jest tutaj bez znaczenia. Ot, poczuł się przez chwilę panem wszechświata, bo wszedł do Sejmu...

  Warto byłoby sprawdzić w jego firmie, czy te zarzuty się potwierdzają. Jeśli jednorazowy przypadek, to po prostu przez chwilę wyszła z niego postchłopska słoma i mentalność czerwonoarmijcy, i tyle. Jeśli natomiast takich przypadków było wiele, to na pewno poszkodowane się ujawnią, jestem pewien.

  Fakt posiadania przez niego rodziny ma się nijak do sprawy, podobnie jak uroda pokrzywdzonej.
 • @maharaja 10:49:16
  "A Czy Ty, chciałbyś poderwać Justynę Samolińską z Partii Razem?"

  Jak dla mnie to o wiele bardziej chamskie i prostackie (bo celowe i nastawione na dezawuację z pozycji, z której nie wolno nikogo dezawuować) jest to, co robisz, autorze, niż to, co zrobił Marek Jakubiak.

  No ale, jak widać, Neon24 zaczyna skupia coraz więcej takich maczowato-narodowych idiotów. A szkoda.
 • @maharaja 10:04:50
  Czyli akt litości od teraz jest zakazany ?. Zaskakujesz mnie , a gdzie miłosierdzie ?. :)
 • @maharaja 10:54:13
  Jakiś miesiąc temu feministki broniły swoich kolegów którzy na pełnym gwizdku je molestowali ,jako nie groźne żarty typowe dla środowiska dzisiaj nagle Jakubiak staje sie winnym na jego miejscu założyłbym jej sprawę o zniesławienie i gra nawet jakby TV miała nagranie a właściwie tym bardziej.
 • @autor
  w kwestii zachowań akceptowalnych i nieakceptowalnych jest bardzo duży subiektywizm. Znam kobiety, które bardzo pozytywnie odbierały nawet obiektywnie "zaawansowane" zaloty... ba, czekały na to. Istotne było to, by wychodziły one od określonego mężczyzny (określonej grupy mężczyzn).

  W przypadku braku nastawienia danej osoby na tę sferę może dojść do niemiłych sytuacji.... i tutaj chyba Jakubiak nie trafił. STudio tvp, czyli miejssce publicznej debaty, osoba mu nieznana.... a on sobie werbalne końskie zaloty uskutecznia.
 • @maharaja 22:18:19
  Masz 100% racji w tym, co powiedziałeś w swoich komentarzach pod tym żałosnym wpisem Autora. "Maczowato-narodowi idioci" chcą walczyć z feminizmem metodami, dzięki którym feminizm ma jakiekolwiek prawo bytu; i smutne to i śmieszne.
 • @Lotna 09:15:51
  Poseł Jakubiak przeczołga komunistkę przez sądy i tyle. Szkoda czasu na miernotę.
 • @Romuald Kałwa Widok miał pomóc wywołać torsje?
  Najlepszym listem poleconym kobiety jest jej uroda, ale ta kobita jej nie posiada. Proszę, nie nazywać tego kobietą ... to jest 3 płeć która nie chodzi do toalety tylko za stodołę ! i stąd to oburzenie. Wygląda jak mężczyzna może Jakubiak pomylił płeć i chciał wyjść wspólnie na papierosa?
 • @Romuald Kałwa
  Jakubiak odpowiada na oskarżenia o molestowanie: "Jestem bezbronny, bo to jest czysta konfabulacja i pani Samolińska odpowie za nią". Działaczka Partii Razem Justyna Samolińska oskarżyła posła Kukiz’15 Marka Jakubiaka o molestowanie. Zarzuciła mu, że podczas wieczoru wyborczego w 2015 roku, gdy siedziała obok niego w studiu telewizyjnym Piotra Kraśki miał jej rzekomo proponować „wspólne wyjście do toalety”. Jakubiak twierdzi, że są to oszczerstwa i zapowiada wniesienie sprawy do sądu.
  Proszę wybaczyć, ale całe życie uważałem, że toaleta służy do czegoś innego, niż ta pani sądzi. Wychowałem się w takich czasach, że gdy ktoś skrzywdził kobietę, to w całym mieście nikt mu ręki nie podał. I spotkanie się z czymś podobnym jest dla mnie kuriozalne
  —mówi w rozmowie z portalem wPolityce.pl Marek Jakubiak (Kukiz’15).
  wPolityce.pl: Justyna Samolińska z Partii Razem oskarża Pana o molestowanie, Pan twierdzi, że to mitomania. Co zaszło między wami w studiu telewizyjnym dwa lata temu?
  Marek Jakubiak: Ta pani siedziała obok mnie i coś sobie wyimaginowała. Nie wiem o czym ona w ogóle mówi. Zachodzę w głowę i nie rozumiem tego faktu. W ogóle jej nie znam i nie mam z nią kontaktu, raz jeden widziałem ją na oczy. To był wieczór wyborczy i były nieprawdopodobne emocje, miliony ludzi to oglądało, każdy może sobie ten program zobaczyć. To jest jakaś paranoiczna sytuacja. Myślę, że ta pani powinna skonsultować się ze specjalistami od tej dziedziny zachowań, bo to się może dla niej stać niebezpieczne z jakiegoś bliżej nieokreślonego powodu.
  Oskarżenia pod Pana adresem pojawiają się w momencie, kiedy na światło dzienne wypłynęła sprawa Michała Wybieralskiego z „Gazety Wyborczej” i Jakuba Dymka z „Krytyki Politycznej”, którym koleżanki z pracy zarzuciły molestowanie. Dlaczego próbuje się Pana z nimi zestawiać?
  Nie wiem, może przez te oszczerstwa chce się przerzucić ciężar winy na mnie. Jestem bezbronny, bo to jest czysta konfabulacja i pani Samolińska odpowie za nią. Mam rodzinę i będę bronił swojego dobrego imienia. Nic do tej pani nie mam, życzę jej zdrowia, natomiast sprawa musi trafić do sądu. Czytałem setki opinii pod tą całą sprawą w internecie, zabrało mi to trochę czasu i powiem, że ta pani już otrzymała karę.
  W ten sposób chce znów zaistnieć medialnie?
  To jest partia komunistyczna, która Marksa nosi na sztandarach i nie ma w niej czegoś takiego, jak płciowość. Szkoda dyskutować, bo nie jest to warte zauważenia, ani dyskusji. Natomiast opluwanie kogoś i tworzenie jakiejś atmosfery, że ja coś chciałem od niej, coś jej proponowałem jest skandaliczne. Proszę wybaczyć, ale całe życie uważałem, że toaleta służy do czegoś innego, niż ta pani sądzi. Wychowałem się w takich czasach, że gdy ktoś skrzywdził kobietę, to w całym mieście nikt mu ręki nie podał. I spotkanie się z czymś podobnym jest dla mnie kuriozalne.
  Rozmawiał Piotr Czartoryski-Sziler
 • @Romuald Kałwa jeśli ktoś ma miliony, to zamawia exclusive a nie pasztet.
  No niestety teraz na tej pani spoczywa obowiązek udowodnienia tego oskarżenia w sądzie, jeżeli nie ma dowodów to już współczuję samo gadanie to dla sądu za mało. Może, jak większość rewolucjonistek, chciała, żeby i ją przeleciał wiatr historii...? Najwyraźniej lewactwo wymyśliło, że w ten sposób przykryje prawdziwą aferę z dwoma molestującymi lewakami z GWna i Krytyki... Ten pasztet to wymyśliła razem z innymi lewakami...!To prowokacja! Wystarczy upublicznić zdjęcie tej pani panie Jakubiak. Jeśli jest ona tak piękna i powabna jak polskie feministki, to każdy uwierzy w pańską niewinność! To lewackie szaleństwo, słowo podryw zamieniono na molestowania tylko czekać jak Szmidt oskarży Ryśka o gwałt na Maderze.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej