Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
419 postów 321 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Feminizm to zemsta na mężczyznach

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

...mało atrakcyjnych kobiet z ubytkami kobiecości za niskie zainteresowanie nimi

Zasugerowano mi, abym pociągnął temat i znalazł wieczór wyborczy, na którym miało dojść do niemoralnych propozycji Marka Jakubiaka z Kukiz’15 względem Justyny Samolińskiej z Partii Razem.
Link do wieczoru, gdzie omawiane są wyniki wyborów do parlamentu z 2015 roku:  http://wyboryparlamentarne2015.vod.tvp.pl/22342057/pierwsze-wyniki-i-gor...ądać od 46:35
Justyna Samolińska sprawiała wrażenie niezadowolonej z wyników wyborów, do czego miała pełne prawo.
W wieczorze wyborczym uczestniczyli przedstawiciele ugrupowań politycznych:
Marek Sawicki – PSL
Jarosław Sellin – PiS
Krzysztof „Ator” Woźniak – Korwin
Waldemar Czarzasty - Zjednoczona Lewica
Adam Szłapka – Nowoczesna
Marek Jakubiak – Kukiz’15
Aleksander Pociej – Platforma Obywatelska
Wieczór wyborczy prowadził Piotr Kraśko. Warto zapytać zebranych, czy doszło tam do takiego wydarzenia. Sam mam skromny kontakt tylko z „Atorem”, wiec zaraz wyślę mu pytanie.
Proszę zobaczyć zdjęcie na stronie głównej portalu Wirtualna Polska, które sugeruje, że poseł Jakubiak „całuje” występującą na nim kobietę. Wszystko sprawia wrażenie zaplanowanej akcji, mającej zdyskredytować posła.
Pretekstem do artykułu jest karygodne zachowanie Jakuba Dymka i Michała Wybieralskiego względem zatrudnionych w ich redakcjach kobiet.
Justyna Samolińska m.in. pisze: (...) prawica, zamiast jak zwykle mieszać z błotem każdą kobietę, która opowiada o doświadczeniu przemocy seksualnej i pytać, jak była ubrana, zatarła ręce z radości. Wybieralski i Dymek to ich polityczni przeciwnicy - żeby ich pognębić, można przez chwilę udawać, że nie uważa się kobiet za przedmioty.
Polityka jest brutalna i nie ma tu miejsca na litość. Jeśli ktoś poczuje się urażony moim tekstem, to... trudno.
Wracając do felietonu J. Samolińskiej, w której daje wyraz swojej nienawiści do prawicy (patriotyzmu):
„Program był długi, przez większość czasu zaproszeni goście, przedstawiciele komitetów wyborczych (wśród których byłam jedyną kobietą) nie mieli głosu, a telewizja transmitowała przemówienia Beaty Szydło i Ewy Kopacz. Znudzony Jakubiak najpierw zaczął z obleśnym uśmiechem pytać, czy nie zimno mi w tej cienkiej bluzeczce, następnie stwierdził z żalem, że program długi, on już wypił całą swoją wodę i poszedłby do toalety, może poszłabym z nim?
Kompletnie mnie zatkało. Jestem w programie na żywo, zaraz mogą poprosić mnie o komentarz w sprawie wyborów parlamentarnych, a tutaj poseł-nacjonalista bez żenady proponuje mi wspólne wyjście do toalety. Jaką bezczelnością trzeba się wykazać, żeby zrobić coś podobnego? Do jakiego stopnia traktować każdą młodą kobietę w swoim otoczeniu jak kawałek mięsa, żeby składać takie propozycje w studiu telewizyjnym? Jak ten polityk odnosi się do swoich koleżanek, podwładnych w zaciszu swojego biura, gdzie czuje się pewniej niż w programie na żywo?”.
Czy felieton Justyny Samolinskiej z zarządu Partii razem to fantazje erotyczne? Czy uczciwe media nie powinny się skontaktować z posłem Markiem Jakubiakiem? Oto co pisze na swoim profilu facebookowym oskarżony poseł (pisownia oryginalna):
„Ręce opadają,
Czy ta Pani nie wie, że mam rodzinę, czy wypisywanie tych idiotyzmów czemuś służy ? w opiniach odpowiedziałem tej Pani.
"Po mojej prawej stronie siedziała młoda miła stremowana osoba. Nie mam pojęcia o czym Pani pisze, ale współczuję, mitomania nie zawsze dobrze się kończy. Jutro mój prawnik będzie szukał z Panią kontaktu, bo trzeba wiedzieć, że mam swoją szczęśliwą rodzinę którą będę bronił przed złem wszelakim. To jest szaleństwo szanowna Pani "
Na profilu Justyny Samolińskiej znajdujemy niepoważne ataki ad personam (pisownia oryginalna):
„No więc chciałam zauważyć że jest to jedno z moich ulubionych zdjęć, na którym prawdopodobnie dzięki szczególnym umiejętnościom Dawid Majewski wyglądam doskonale, a na pewno lepiej niż Paweł Kukiz, nie wspominając Marka Jakubiaka”.
Na profilu Smolińskiej znalazłem grafikę: „Je Suis Ahmed”, czyli jestem Ahmed. Teraz chyba wiadomo, dlaczego nieatrakcyjne „polityczki”, chcą ściągnąć do Polski mało gustownych islamistów. Dziewczyna czeka na swojego księcia, a on nie nadchodzi. Może nadejdzie z Arabii...
 

KOMENTARZE

 • Autor
  "...mało atrakcyjnych kobiet z ubytkami kobiecości za niskie zainteresowanie nimi"

  Pierwszy tutaj jest satanizm. Z niego wynika opaczne pojęcie wolności z którego wynika chęć dominacji kobiet nad mężczyznami w imię tej ich wypaczonego poczucia wolności, wolności pozbawionej realizmu i odpowiedzialności, a więc i zdrowia relacji międzyludzkich.
  Za tym dopiero idzie ideologia feminizmu, która w efekcie niszczy w kobietach kobiecość, a to już czyni je nieatrakcyjnymi seksualnie dla normalnych, wrażliwych mężczyzn potrzebujących więzi na poziomie duchowym.
  Feministyczne roszczenia dominacji to tyle co femi faszyzm, a nawet feminazizm i duchowy sadyzm. - Feministki potrzebują mężczyzn-masochistów i to tylko po to aby tworzyli z feministkami zboczone związki autodestrukcyjne (tu jest i cel satanistyczny - samozniszczenie ludzkości).


  To że normalni mężczyźni kiedy tylko rozpoznają w kobiecie feministkę uciekają od niej z kolei jeszcze nasila kobiece uzurpacje i roszczenia wobec mężczyzn, aż po chęć stanowienia prawodawstwa, które by wymuszało na mężczyznach określone wobec nich zachowanie.

  To już poważne wynaturzenie - poważny akt satanizmu - odwrotka w systemie wartości - bo prawa kreowane przez feministki, czy wspierającą je ideologię poprawności politycznej (też jest motywowana satanistycznie) oznacza ich uzurpatorstwo względem zdrowej natury relacji męsko-damskich. Oznacza że w efekcie powstanie co najwyżej akt prawny martwy, bo stanowiący wyłącznie literę prawa.

  Oczywiście to wszystko bezsens, bo "Przymuszona miłość się nie darzy". Natura nie posłucha ich roszczeń, a bez miłości (która zawsze jest łaską udzielaną świadomie i dobrowolnie), "psu na buty" z feministycznie pojmowanej wolności .

  Oskarżenia mężczyzn o molestowanie przez feministki zasadzają się na tym, że to feministki jako uzurpatorki do dominacji zawsze chcą być stroną inicjującą zbliżenie.
  Jest tu i zupełny odlot w lewackie (satanistyczne - bo lewactwo zawsze wyraża ideologię faszyzmu lub satanizmu) przekręcenie definicji, bo termin "molestowanie" nie dotyczy jakichś prób podrywu, a jedynie wymuszania świadczeń seksualnych przez szefa wobec pracownicy.
 • @miarka 07:52:55
  Bardzo interesujący wpis. Mężczyźni są stroną inicjującą znajomość, a feministki tego nie zmienią. Z czasów, gdy uganiałem się za kobietami dobrze pamiętam jak śmiałe, samodzielne, ale normalne kobiety, lubią, gdy mężczyzna inicjuje znajomość, podchodzi i rozmawia. Nie zmienia to tego, że to "kobiety wybierają".

  Owszem, typ natrętnego podrywacza jest żałosny i częsty wśród facetów.

  Mnie jednak bulwersuje negatywna, denna rola mediów w sprawach społecznych.

  Pozdrawiam!
 • Feminizm kopie rowy między kobietami i mężczyznami.
  Takie głębokie rowy to stymulowanie dewiacji.
  Wiadomo że np więźniowie odseparowani od kobiet skłonni są do homoseksualizmu.

  Dzisiaj mężczyzna nie może zaproponować kobiecie relacji erotycznych bo to już może być przez prawo interpretowane jako molestowanie seksualne.
  Kobieta z natury swojej nigdy nie był skłonna proponować mężczyźnie relacji seksualnych za wyjątkiem kobiet interesownych czyli kurewek.

  Feministki wykopały rowy trudne do przekroczenia. To ewolucyjna dewiacja. Samce od zawsze i u większości gatunków "molestowały" samice.

  Moim zdaniem to celowa robota napędzająca dewiacje multikulti.
  Multikulti to żydowski projekt.
 • @Oscar 13:45:21
  Chyba nie do końca masz rację "Kobieta z natury swojej nigdy nie był skłonna proponować mężczyźnie relacji seksualnych za wyjątkiem kobiet interesownych czyli kurewek"
  Mam trochę kontaktu z młodymi i słyszę że jest coraz więcej kobiet dla których podejście do mężczyzny w np. barze z frazą idziemy do mnie czy do Ciebie nie jest żadną krępacją. I nie jest działanie dla kasy.
 • @
  Można by długo pisać o tym, czym jest feminizm i jakie są feminizmu, dla wszystkich, z feministkami łącznie, opłakane konsekwencje, ale z pewnością nie jest tym, o czym pisze Autor. Autor, który - niestety - swoim artykułem doskonale wpisuje się w narrację dzielącą kobiety i mężczyzn na dwa wrogie sobie obozy, co jest celem, choć nie jedynym, tych, którzy feminizm tworzyli.

  Łza się w oku kręci na wspomnienie czasów, kiedy roztrząsanie braku urody pań uważane było za gruboskórność i było niedopuszczalne w szanującym się towarzystwie, natomiast szczególnie namolni panowie dla ochłody ich erotycznych zapałów byli odpierani lodowatą ripostą, a w ostateczności policzkowani przez panie, które nie mogły się od nich opędzić w żaden inny sposób - a nie opisywani na forach społecznościowych. (Szczególnie niektórzy "żonaci i dzieciaci" starsi panowie, którym z jakiegoś powodu się wydaje, że wszystkie młode kobiety powinny być nimi zauroczone i czuć się zaszczycone ich końskimi zalotami, podczas gdy jest akurat odwrotnie.) Bo przecież nie wiemy, jak było naprawdę, a fakt, że pani Smolińska nie podoba się panu Kałwie, nie świadczy o tym, że taki sam gust ma pan Jakubiak, ani nawet o tym, że pan Jakubiak zachowywał się jak dżentleman w stosunku do pani Smolińskiej.
  Ponoć piekło jest wybrukowane dobrymi intencjami, Panie Kałwa, proszę mieć to na uwadze podczas pisania następnego artykułu na temat feminizmu.
 • @Lotna 08:57:33
  Zgadzam się Tobą. Dopuszczam myśl, że Pan Jakubiak jakąś propozycję erotyczną Pani Smolińskiej złożył. Powiedział bym , że takie sytuacje są powszechne- i nawet normalne. Jesli chodzi o urodę owej Pani, to mnie akurat nie zniechęca, a wypowiadanie się publicznie o kogoś urodzie z pewnością nie jest w dobrym tonie. Także Pani Smolińska zachowała się w sposób nie przystający Kobiecie z klasą . Po prostu przy okazji kapitał polityczny chciała zbić co niezbyt dobrze o niej świadczy. Ale czego od polityków można oczekiwać. To wszystko prostytutki.
  A tak na marginesie faceci z pozycją i pieniędzmi na co dzień są obstawieni paniami które chcą im uroki swojego ciała sprzedać - oni są wręcz molestowani seksualnie. Mężczyźnie rzadko taki fakt przeszkadza. Stąd są bardzo rozzuchwaleni w tej materii. Mówienie Jakubiaka o udanej rodzinie w tym kontekście to tylko retoryka.
  Jest jeszcze inna możliwość. Jakubiak palnął jak opowiada to Smolińska by sobie po prostu jaja zrobić. Licho wie jakie układy wcześniej mieli, a ta postanowiła to wykorzystać politycznie.
 • @zadziwiony 10:57:59
  Feminizm to reakcja rozgoryczonej kobiety na "świat dla mężczyzn".

  W uproszczeniu: To reakcja dorosłej kobiety, odgrywającej się na własnym mężu za to, jaki świat otrzymała w spadku po swoim ojcu (po swoich rodzicach).

  Lub, w nieco rzadziej, ale także występującym (infantylnym) wydaniu:
  Feminizm to reakcja dorosłej kobiety, odgrywającej się na własnym dziecku za to, jaki świat otrzymała od swego męża.

  Tak więc, mężczyźni zmagający się ze zjawiskiem feminizmu, rozumianego jako odreagowanie, jako wybujała kontrreakcja na nieuprawnione przywileje mężczyzn sprzed iluśtam generacji: niesiemy krzyż, jaki zafundowali nam nasi przodkowie płci męskiej.

  Wielu z nas ten krzyż odrzuca, wybierając normalne kobiety, które nie są skażone niechęcią do wszystkiego, co męskie i potrafią normalnie ułożyć wzajemne relacje w związkach damsko-męskich. Ale wielu z nas musi jakoś z tym żyć.
 • @maharaja 13:15:50
  jako, że jestem wychowany w tradycyjnej rodzinie feminizm jako tako zdecydowanie odrzucam. Nawet moje córki nie są feministkami. Zresztą dzisiaj w dobie rozkładu rodziny mężczyźni są tacy jacy są. Są często wychowywani przez samotne kobiety na facetów których nie chcą ich córki. Kobiety w zasadzie wolą silnych mężczyzn, a tych coraz mniej. Zauważ, że największe powodzenie mają faceci o których chodzi opinia , że są " babiarzami" , podrywaczami. którzy żadnej nie przepuszczą.
  Ostatnio byłem świadkiem rozmowy Matka dzwoni do 35 letniego syna. Przyjdź zaraz do domu bo musisz pranie z pralki powiesić, brudy załadować i włączyć pralkę..... Bez komentarza. Matka sprawna
 • Tiaaaa, feminizm to babska głupota i nic więcej.
  Przepraszam że się wtrącę w dyskusję ale w mojej męskiej opinii pani Samolińska wygląda na kobietę z która idzie się do "kiblą" aby szluga zakopcić, ot tak z nudów, dla zabicia czasu. Nawet gdyby dostała taką propozycje jak mówi mogła ją odczytać inaczej niż powinna. Dość często, z mojego doświadczenia, proponowałem wielu kobietom i w różnych sytuacjach aby dać drapaka z nużących nas sytuacji. To sobie pospacerowaliśmy, to połaziliśmy po sklepach a za młodszych lat nawet poszliśmy do łazienki na papieroska. Kiedyś gdy bycie w pewnym miejscu było udręką zaproponowałem kobiecie pójście do kina. Zaproponowałem nieznajomej kino bez ogródek słowami które dosłownie pamiętam: "cholernie tu nudno, więcej nie wytrzymam, idziemy do kina?". Oczywiście ku zadowoleniu tej pani poszliśmy. W żadnym z tych przypadków nie myślałem o tyłku kobiety lecz czystym zabiciu czasu.
  Tak mogło być i w tym przypadku.
  Co do feminizmu, kobiety same narzucają sobie pętlę na szyję. Niektóre kobiety zaczynają tą sytuację rozumieć i starają się to zwalczać. Prawda jest taką że feminizm doprowadzi kobiety do zabrania im wielu praw i traktowania pań przedmiotowo jak na przykład w wierze muzułmańskiej.
  Kobieta nie wygra w starciu z wulgarną i zwierzęcą siłą a feminizm może doprowadzić właśnie do takiego konfliktu.

  No i jeszcze jedna sprawa. Żebyście baby wszystkie zasługiwały na prawdziwe kochanie to była by inna mowa ale... aż co druga z was to
  zwykłe i pospolite ...... . Tak więc tylko co druga zasługuje na szacunek.
  Czy wy czytające ten wpis zasługujecie? Oceńcie się same! Ja was nie znam.
 • @Stara Baba 20:09:30
  A najwięcej to mnie śmieszy gadanie niektórych kobiet ,że ja mogę ubierać się jak chcę i chodzić gdzie chcę. Nikt nie ma prawa stawiać mi propozycji jakich nie chcę. Kiedyś za moich młodych lat doświadczone kobiety ,babcie, tłumaczyły wnuczkom by nie chodziły w "negliżu po mieście".Oczywiście ,że mają takie prawo. Tylko większość kobiet nie ma pojęcia jakie namiętności targają młodymi mężczyznami. Każdy samiec widzący samicę prezentującą swe wdzięki często dodatkowo kokietującą odbiera je instynktownie jednoznacznie jako swego rodzaju gotowość, zachętę. A potem jest płacz bo któryś nich albo kilku ze skłonnościami psychopatycznymi do tego po jakiś dopalaczach przycisnęło i zgwałciło. To że ma się prawo nie jest jednoznaczne z tym, że jest to bezpieczne.
 • @zadziwiony 08:34:20
  Jestem już stary i może faktycznie nie rozumiem młodzieży.
  W każdym razie kobiety w okolicach 35-40i ...(dalej już nie mnie nie interesuje) są często tak feministycznie nastawione...to często skutki nieudanych związków z młodości.

  A młodzież się rżnie to fakt...w moich czasach też tak było..
  spontanicznie na zasadzie relacji przyjacielskich....
  i stały tekst "co ty sobie o mnie pomyślisz"
 • @zadziwiony 21:31:15
  To jest bardzo mądre co "stara baba" mówi.
  Instynkt to wielka siła często większa od rozumu czy strachu przed karą.
  A do tego alkohol albo inne używki wtedy rządzi instynkt.

  Nie powinno się karać za instynkt ale za uruchamianie instynktów bo to forma molestowania seksualnego.

  Jak ktoś dokonuje przestępstwa w afekcie czyli pod wpływem instynktu (np obrony) to się go nie kara lub minimalizuje karę.
  A jak ktoś leci instynktownie z łapami do ponętnych cycków to się "instynktu" czyli afektu nie uwzględnia w wyroku.

  Problem kulturowy polega na tym że w różnych kulturach różne są progi prowokacji seksualnej.
 • @AgnieszkaS 05:36:38
  Pani @AgnieszkaS, niech Lenon sobie tam brzdęka a my porozmawiajmy o konkretach. (nie mówmy o prawie które jak już dawno wszyscy zauważyli dyskryminuje mężczyzn podłóg kobiet. Nie mówimy o TV gdzie nagminnie to mężczyzna w reklamach gra za idiotę)
  Trochę statystyk.

  - liczby zdrad płci żeńskiej i męskiej prawie że się już zrównały.
  - 30% dzieci zrodziło się z intrygi kobiety bez zezwolenia lub wiedzy
  mężczyzny to znaczy przedziurawianie kondonów, okłamywanie o
  antykoncepcji itd.
  - co trzecie dziecko w związku małżeńskim nie jest poczęte przez męża
  który o tym fakcie nie ma zielonego pojęcia i wychowuje je z
  przekonaniem jako swoje.
  - ostatnio czytałem że co trzecia Latynoska i Murzynka oraz co piąta
  biała kobieta są nosicielami bardziej lub mniej szkodliwej choroby
  wenerycznej rozprzestrzenianej przez seks. (Ja wiem, to niedobrzy
  mężczyźni zarażają te biedne amerykańskie kobiety. Przychodzą do
  nich z "syfem" a one biedne niechcący zarażają męża)

  No i tak dalej, przykładów na brzydki charakter płci pięknej naprawdę jest bardzo dużo.

  Ha, bym zapomniał, ogłoszono najnowsze badania że:
  - Mężczyzna średnio dopuszcza się zdrady żony po jedenastu latach
  małżeństwa. Kobiety natomiast średnio zdradzają już po siedmiu
  latach bycia w związku małżeńskim. Znaczy to że kobieta
  statystycznie zdradza swojego partnera już cztery lata wcześniej niż
  jej mąż. Co także bezwzględnie oznacza że cześć zdrad mężczyzn są
  skutkiem niewierności co do przysięgi małżeńskiej ze strony kobiety.
  Jeżeli Pani jest we wnioskach i liczbach bystrą, nie pozostanie Pani nic innego tylko splunąć i powiedzieć:
  "a to k..... !"
 • @Stara Baba 07:02:13
  A Agnieszka w kłamstwie żyje. Jej zagraniczny mąż prawdopodobnie nigdy nie odkrył przed nią ( bo po co) swojej prawdziwej męskiej natury. Ciekaw jestem jego wypowiedzi na ten temat poza jej uszami.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej