Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
338 postów 230 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

"Berek". Biegali nago w obozie w komorze gazowej

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Środowiska żydowskie są oburzone, ale to osoby związane dziś z "Wyborczą" i "Krytyka Polityczną" nakręciły film.

Sztuka nowoczesna już dawno nie jest sztuką, a tylko prymitywną prowokacją mającą ranić uczucia innych. „Rzeczpospolita” donosi, że Izrael żąda wyjaśnień okoliczności nakręcenia filmu „Berek”:
„Izraelskie Centrum Organizacji Ocalałych z Holokaustu, Centrum Szymona Wiesenthala i kilka innych organizacji zwróciło się w środę do prezydenta Andrzeja Dudy i premier Beaty Szydło o wyjaśnienia, dlaczego zezwolono na nakręcenie filmu "Berek" w byłym obozie Stutthof. Film reżysera Artura Żmijewskiego pokazuje nagich ludzi grających w berka w autentycznej hitlerowskiej komorze gazowej”.
Jeden internauta pod materiałem dziennika napisał:
"Klątwa" - oj tam oj tam
"Berek" - skandal i fashysm
Inny dodaje:
„Czyn tych lewaków wyjątkowo głupi, ale niestety to środowisko tak ma. Ale żeby Prezydent i Premier się tym zajmowali to nie rozumiem. Co najwyżej prokurator, albo po prostu pozew do sądu”.
O Arturze Żmijewskim, reżyserze filmu „Berek”, czytamy na Wikipedii:
„Artur Żmijewski (ur. 26 maja 1966 w Warszawie) – polski artysta multimedialny i redaktor artystyczny kwartalnika „Krytyka Polityczna”, związany z Galerią Foksal. Jeden z głównych przedstawicieli nurtu sztuki krytycznej. Jest zwolennikiem poszerzana pola sztuki aż po granice tego, co uznawane jest za artystyczne. Mieszka i pracuje w Warszawie”.
Dziwne, że sprawa filmu wyszła dopiero teraz, skoro został nagrany w 1999 roku. Dorośli, lecz nadzy ludzie o skłonnościach ekshibicjonistycznych, biegają nago w komorze gazowej i grają w berka. Śmieją się i żartują. To ma być sztuka?
Widzimy tu sporą prowokację. Najpierw osoba reżysera kojarzona ze środowiskiem „Gazety Wyborczą” i jej córką „Krytyką Polityczną” nagrywają film, by sprawa, gdy Polska jest atakowana za granicą i bezczelnie posądzana o nazizm, wyszła dopiero teraz, choć film już w 2015 roku wzbudził skandal. Środowiska żydowskie nie wiedziały o tym wcześniej?
Niech tłumaczą się władze obozu, ci co pozwolili na ten film, ale także ci, którzy ukrywali informację o nim, a nie Prezydent i Premier Polski.  Wszyscy się zgodzimy, że doszło do  rzeczy skandalicznej. W niemieckim obozie koncentracyjnym Stutthof.
Znowu posłużę się Wikipedią:
Stutthof  „Funkcjonował od 2 września 1939 do 9 maja 1945. Był pierwszym i najdłużej istniejącym obozem tego typu na terenach wchodzących aktualnie w skład Polski. Działał on łącznie 1007 dni. W tym czasie przez obóz przeszło około 110 tysięcy więźniów pochodzących z 28 państw. Wśród nich najliczniejszą grupę narodowościową stanowili Żydzi. Natomiast największe grupy państwowe stanowili kolejno Polacy, obywatele Związku Radzieckiego, Węgrzy i Niemcy. Ocenia się, że blisko 65 tys. więźniów zginęło w wyniku chorób, ciężkiej pracy, fizycznego maltretowania oraz niedożywienia”.
O sprawie nie pisze do chwili obecnej główne internetowe wydanie „Wyborczej”, a tekst Doroty Karaś „Kontrowersyjny "Berek" i obóz zagłady z Lego na wystawie w Gdańsku” z 30 listopada 2015 jest wyraźnie zafascynowany filmem. Przy czym za antysemityzm atakuje się w nim polskich kibiców. Wyobraźmy sobie, co by się stało, gdyby jakiś nieżydowski twórca nagrywał film w którym nadzy ludzie oddają mocz i odchody na gwiazdę Dawida. Tłumaczyli by się przy tym, że Izrael jest bezustannie atakowany, cierpienie jego obywateli trywializowane, a film ma symbolizować antysemityzm... Takie przekonywanie z pewnością nie przekonałyby środowiska żydowskie w Polsce i na świecie.

Podsumowując, sprawa wygląda tak, że pewne środowiska najpierw tworzą obrzydliwe treści, by za ich powstanie winić innych. Sprawa powinna skończyć się w sądzie i zawiadomieniem do prokuratury. 

KOMENTARZE

 • Komory gazowe to mit
  Jedyne jakie istniały, służyły do odwszawiania i odpchlania odzieży. Reszta została pobudowana po wojnie przez Sowietów; pobudowano je wyłącznie w obozach, które zostały wyzwolone przez armię radziecką, nie przez siły aliantów. Żydzi rządzący Związkiem Radzieckim także zabrali i utajnili dokumentacje z wyzwolonych przez siebie obozów koncentracyjnych wykazujące ilość ofiar i przyczyny śmierci. Dlatego właśnie liczba pomordowanych żydów spadła z mitycznych, z palca wyssanych 6 milionów, których nie było w Europie, do miliona, a potem o ponad 200 tysięcy. Przyczyną ich śmierci było najczęściej zagłodzenie i tyfus, a nie masowe zagazowywane połączone z paleniem zwłok. Komory, w których niby miało odbywać się to zagazowywane, zatruły by pół obozu, gdyby działały, bo nie były szczelne. Nie ma też żadnych osadów trucizny na ścianach, które powinny by się tam znajdować. Fizyczną niemożliwością było również masowe palenie zwłok w piecach "krematoryjnych". Nie było teź żadnych abażurów zrobionych z ludzkiej skóry, ani też żadnych mydeł zrobionych z ludzkiego tłuszczu, o których uczono nas w szkołach.

  Rozumiem, że film nie jest w najlepszym guście, ale żeby zaraz prokuratura?
 • @Lotna 15:17:26
  Trudno uwierzyć, że dorosły człowiek wypisuje takie brednie. Zmień nick na "nielot".
 • @Casey 16:12:17
  A jakie "brednie" napisała Lotna?

  Może podzielisz się swoją wiedzą, bardzo jestem ciekawy.
 • @Casey 16:12:17
  No, Casey podziel się wiedzą... Poczytaj sobie, te brednie, najlepiej na głos.

  6 000 000 od 1869 do 1945.

  http://www.renegadetribune.com/wp-content/uploads/2017/11/Holohoax_002bbb_5441069.png
 • @Casey 16:12:17
  zaznaczyłem ten moment, gdzie sam dyrektor Aschwitz wypowiada się na temat komór gazowych...musiał się nieźle napocić, bo wywiad przeprowadzał autentyczny żyd z Izraela...ale prawdę powiedział :))...więc nie warto się Casey na forum publicznym tak ośmieszać...

  https://youtu.be/5dE-xE286Zk?t=1479

  zresztą polecam cały film, który na pejsbuku jest kasowany w zarodku...
 • @trybeus 21:07:28
  Franciszek Piper...(„W komorach gazowych Zyklon B działał bardzo krótko, około 20-30 minut w ciągu 24 godzin a w komorach dezynfekcyjnych działał bez przerwy, dzień i noc. Taka była reguła używania gazu w komorach dezynfekcyjnych i komorach gazowych.”)

  no i poczytać koniecznie raport Leuchtera...

  http://wolna-polska.pl/holo-mit/mit-holocaustu-cz-iii-raport-sadowy-fred-a-leuchter
 • @trybeus 21:19:41
  Tekst (a tym bardziej filmik) niczego nie dowodzi poza tym, że Niemcy nie zabili 6mln Żydów. A chyba nie w tym rzecz.

  Z tego co mi świta gazowano w pomieszczeniach do dezynfekcji, a przynajmniej ludzie szli mając taką świadomość (przynajmniej do pewnego momentu).

  Gazowano (i następnie palono) żywe trupy 40kg wagi. Szacunki z powyższego tekstu są bardzo "nonszalanckie".

  Odnośnie mydła - "mydeł" mogło nie być, ja o produkcji nigdy nie słyszałem. Natomiast o eksperymentach nad produkcją takowego jak najbardziej. Nie przypominam sobie, by miano je produkować akurat z Żydów. Podobnie zresztą z paleniem, przypuszczam, że również z gazowaniem.

  Jak macie lepsze dowody, że nie gazowano i nie palono to dajecie.
 • @k4tx 22:19:28
  //Z tego co mi świta gazowano w pomieszczeniach do dezynfekcji, a przynajmniej ludzie szli mając taką świadomość (przynajmniej do pewnego momentu).//  he he...gazowanie w USA...pytanie dlaczego się tak pierdolą z jednym skazańcem przez kilka godzin...zanim gaz zostanie usunięty przez wysokowydajne wentylatory wtedy wyciągają ciało...w "pomieszczeniach do dezynfekcji" w Auschwitz takowych nie było...jestem przekonany, że gdyby jak nam wmawiają chazary było takie gazowanie i na taką skalę...to któregoś, pięknego dnia "gazowania" wyjebałoby w kosmos całe te "gasczembers" :)))

  za wiki..."W komorze znajduje się krzesło, do którego na czas egzekucji przytwierdzany jest skazaniec. Z reguły za (lub pod) krzesłem znajduje się pojemnik, w którym zachodzi reakcja chemiczna. Kat wpuszcza do pojemnika kwas chlorowodorowy (solny). Po napełnieniu zbiornika do pojemnika wrzucona zostaje pewna ilość cyjanku potasu lub cyjanku sodu. W wyniku reakcji chemicznej powstaje cyjanowodór wdychany przez skazańca. Po stwierdzeniu zgonu gaz jest usuwany przez wysokowydajne wentylatory i oczyszczony przez płuczki. Ciało zostaje usunięte później (czasami nawet kilka godzin po stwierdzeniu zgonu za pomocą aparatury przytwierdzonej do ciała skazańca) przez ekipę w specjalnych kombinezonach."
 • @trybeus 23:41:53
  Tryb, nie psuj interesu holo-oszustom :)
 • @trybeus 21:19:41
  Mów prawdę, nawet jeśli kusi cię by kłamać

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/mow-prawde-nawet-jesli-kusi-cie-by-klamac-2016-01
 • @trybeus 21:19:41
  Innocenty III Papież: Żydzi nie powinni pełnić urzędów publicznych

  Innocenty III Papież Sobór Laterański IV69. Żydzi nie powinni pełnić urzędów publicznych.


  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/innocenty-iii-papiez-zydzi-pelnic-urzedow-publicznych-2017-11
 • @trybeus 21:19:41
  Masakry chrześcijan. Już w epoce chrześcijańskiej, ale kilkaset lat przed tym, kiedy (w 1096 roku w Nadrenii) po raz pierwszy doszło do jakichkolwiek aktów fizycznej agresji chrześcijan wobec żydów, bo w 556 roku, żydzi i Samarytanie zmasakrowali chrześcijan w Cezarei i zniszczyli ich kościoły; do podobnych wydarzeń doszło w Antiochii, gdzie po masakrze mordercy spalili ciała chrześcijan, a patriarchę Anastazjusza ciągnęli po ziemi zanim go zabili. Na początku VII wieku żydzi z Tyru chcieli wymordować wszystkich mieszkających tam chrześcijan podczas nocy wielkanocnej, ale na szczęście zamiar ten udaremniono.


  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/masakry-chrzescijan-2017-11
 • @trybeus 21:19:41
  Judaizm i homoseksualizm: małżeństwo zawarte w piekle.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/judaizm-homoseksualizm-malzenstwo-zawarte-piekle-2017-11
 • @trybeus 21:19:41
  KAŻDY, każdy kto publicznie okazuje im sprzeciw jest ich wrogiem. Oto jest Izrael: atakujący swych własnych obywateli za pokojowe protesty przeciwko zmuszaniu ich do „zabijania” w swojej niemoralnej armii.

  https://twitter.com/DaysofPalestine/status/935588453886111744


  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/kazdy-kazdy-publicznie-okazuje-im-sprzeciw-wrogiem-2017-11
 • @trybeus 21:19:41
  Żydzi z diaspory mają dosyć Izraela i syjo-barbarzyństwa. Gilad Atzmon

  Attila Somfalvi, czołowy izraelski dziennikarz pisze w Ynet , że amerykańscy żydzi pokazują objawy syjo-zmęczenia. Niektórzy wybitni liderzy żydowskich społeczności amerykańskich otwarcie potwierdzili, że w ostatnich latach wystąpiła radykalna zmiana w postawach wobec Izraela. Wielu żydów z diaspory woli trzymać się z daleka od Izraela i jego ludzi.


  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydzi-diaspory-maja-dosyc-izraela-syjo-barbarzynstwa-gilad-atzmon-2017-11
 • @trybeus 21:19:41
  Rabin wzywa do „wykańczania” rannych Palestyńczyków. Od tłumacza: Gilad Atzmon powtarza: „My wszyscy jesteśmy Palestyńczykami”. Palestyńczycy doświadczają na własnej skórze czym jest ABSOLUTNA WŁADZA żydów. My, na szczęście, JESZCZE NIE. Ale to się może wkrótce, bardzo szybko, zmienić!!! Izraelczycy uważają, że każdy Palestyńczyk nawołujący do utrzymania praw Palestyńczyków jest terrorystą i musi zostać zabity.
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rabin-wzywa-wykanczania-rannych-palestynczykow-2017-11
 • @trybeus 21:19:41
  Dyrektor Auschwitz Dr.Franciszek Piper przyznał, że komora gazowa została sfabrykowana po wojnie. Na rozkaz Stalina wybudowano tą "komorę" gazową. Warto też wiedzieć, że tam później w 100x gorszych warunkach przetrzymywano prawdziwych Polskich patriotów. Znam osobę, która była świadkiem tych zdarzeń. W Auschwitz przetrzymywano więźniów politycznych do lat 60-tych.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/dyrektor-muzeum-auschwitz-przyznal-komora-gazowa-zostala-sfabrykowana-2014-08
 • @k4tx 22:19:28
  Kłamstwa żydów i lewactwa, fakty o holocauście oraz jak żyd wymordował tysiące żydów.


  https://www.youtube.com/watch?v=LW8zx8hDfjI

  Przede wszystkim Hitler był pół żydem, a NSDAP to przekształcona partia DAP, którą założyła żydomasońska loża okultystyczna Thule.
 • @Arjanek 18:12:13
  Jest żydowska ewolucyjnie ukształtowana strategia grupowa,którą opisał Kevin MacDonald w Kultura Krytyki. Narzędziem stał się kult holocaustu(holokitu), który ma na celu ograniczanie ocen krytycznych żydowskiego etnocentryzmu.
  Na kształtowanie tej strategii wpływ miał żydowski rewolucjonizm z następującą sekwencją zdarzeń :
  a. list rozwodowy opisany przez polskiego badacza antyku Tadeusza Zielińskiego w Hellenizm a Judaizm.
  b. Powstanie judaizmu rabinicznego do walki z chrześcijaństwem.
  c. Reformacja.
  d. Destabilizacja na drodze przemian rewolucyjnych.
  e. Historycyzm Karola Marksa.
  f. Żydobolszewizm jako konsekwencja uznania przez judaizm rabiniczny, że od ateizmu jest gorsze chrześcijaństwo.
  g. Neomarksizm radykalizujący wczesne myśli Karola Marksa aby mógł zapanować chaos i nicość.
  h. Ekonomia polityczna globalizmu, bazująca na ekonomii żydowskiej, to jest takiej, jak ją rozumiał i opisał Feliks Koneczny, autor oryginalnego podziału na cywilizacje, w "Cywilizacja Żydowska".

  W myśl tej ekonomii realizowany jest proces handlowania wojną i pokojem, który doprowadził do wojny o pieniądz. Militaryzacja tej wojny na Ukrainie to wynik procesu od żydobolszewizmu, który przejął w działaniu rosyjski rasizm, do żydobanderyzmu, który z polskiego punktu widzenia odwołuje się do bandyckich korzeni. Destabilizacja Europy Wschodniej może mieć swój określony cel wynikający z żydowskiej ewolucyjnie ukształtowanej strategii grupowej. Nie można wykluczyć, że projekt polityczny Judeopolonia może być zastąpiony Judeo Rzeczpospolitą w ramach poszukiwania nowej przestrzeni życiowej. W tym kontekście, aby lepiej zrozumieć globalizm, można dostosować słownik Bertranda Russella dla komunizmu.
 • @k4tx 22:19:28
  KŁAMSTWO OŚWIĘCIMSKIE

  https://www.youtube.com/watch?v=yJDnjRf_F_A


  Największym kłamstwem o Auschwitz jest to, jakoby żydzi byli ofiarami. Wręcz przeciwnie, nazistowska III Rzesza to była żydowska organizacja przestępcza za pieniądze żydów z USA (American IG -> IG Farben) i kierowana przez żydów (Hitler, Eichmann itd.) z oficjalnym poparciem żydów niemieckich (np. Agencja Żydowska czy Zionistische Vereinigung fur Deutschland (ZVfD) ). W obozie eksterminacji Polaków w Oświęcimiu założonym przez okupujące Polskę żydostwo nazistowskie III Rzeszy przez pierwsze 2 lata w transportach byli jedynie Polacy i inne nacje, nie było tam ani jednego żyda! Pierwsi żydzi zaczęli być tam przywożeni dopiero po 2 latach mordowania Polaków. W rezultacie zamordowano tam przedstawicieli aż 27 nacji, z czego największe straty ponieśli Polacy, aż 3,2 mln, na drugim miejscu byli dopiero żydzi 2,8 mln, których majątek został wywieziony do Szwajcarii do żydowskich banków i posłużył częściowo sfinansowaniu dochodowej dla koncernów żydowskich brutalnej wojny, w której pod pretekstem "nazizmu i komunizmu" i na konto Niemców, Japończyków czy Rosjan (okupowanych przez żydostwo i eksterminowanych w milionach od 1917 roku!) koncerny żydowskie w ramach kartelu IG Farben i American IG (o tym drugim żydowskie ośrodki propagandy zwane "mediami" milczą, czyż nie?) prowadzono niezwykle dochodowe eksperymenty medyczne, farmakologiczne, chemiczne, wojskowe. Śmieć żydów polskich i kompromitacja Niemiec, którym żydowscy naziści narzucili państwowo ów nazizm żydowski dała podwaliny propagandowe do budowy Izraela i rozpoczęcia eksterminacji kolejnej nacji, mianowicie etnicznych Hebrajczyków pomieszanych z Arabami, czyli wyznających islam Palestyńczyków. Za głoszenie publicznie tych faktów w Niemczech i USA do więzień zamykani są dziennikarze i naukowcy, czasami kara więzienia bez sądu (!!!) trwa aż 5 lat, kiedy odsiadują z niebezpiecznymi bandziorami. W Polsce wielu historykom przytrafiło się już "seryjne samobójstwo", właśnie za mówienie tego głośno. Obrady Knessetu, które odbyły się jak przystało na okupanta Polski w Krakowie i Oświęcimiu w 2014 roku zakończyły się wyraźnym poleceniem ze strony izraelskiej wobec namiestników żydowskich na Polskę (KOR -> przejęcie władzy w Solidarności -> Magdalenka -> Nocna Zmiana -> judeopolonia III RP Michników vel Szechterów i Geremków vel Lewartowów) aby zaostrzyć w III RP kary dla Polaków za mówienie prawdy historycznej. TV Republika prawdopodobnie nigdy nie posunie się tak daleko w mówieniu całej prawdy, ponieważ jest telewizją prożydowską i prosyjonistyczną działającą na rzecz agentury USraleskiej (podobnie jak PiS). Dlatego mówienie prawdy ograniczy się do sprostowań, że to nie Polacy byli katami żydów, tylko Niemcy byli katami i Polaków i żydów, ponadto ograniczy się do mówienia, że ZSRR był zły i mordował tak jak Niemcy, ale nie dokończy, że całe NKWD strzelające w tył głowy dziesiątkom tysięcy Polaków to byli właśnie żydzi z Leninem, Marksem, Engelsem, Trockim, Berią, Jeżowem i Jagodą na czele. Podobnie zresztą kłamliwe i obraźliwe dla Polaków są słowa w powyższym materiale, jakoby to była "nasza polityka zagraniczna i historyczna"... jak bowiem może być ona nasza - Polaków - skoro Polaków nie ma u władzy w III RP? Nikt w TV Republice nie wyjaśnił, skąd te kłamstwa o "polskich obozach koncentracyjnych" oraz dlaczego "Zachód miał gdzieś prawdę o Polsce"... a przecież odpowiedź jest zawarta od początku w treści niniejszego wpisu. Do TV Republika - III RP nie jest Państwem Polskim! III RP jest państwem żydowskim, tak samo jak była nim III Rzesza czy ZSRR. 
 • @k4tx 22:19:28
  Ani jeden żyd nie zostanie na Ziemi. Egipski duchowny Mahmoud Al-Masri mówi: Kiedy Mahdi przyjdzie, ani jeden żyd nie zostanie na Ziemi. Kiedy rewolucja zwycięży w Egipcie i w Syrii, nastąpi koniec Izraela i spełnienie zapowiedzi Mahometa o ostatecznej walce muzułmanów z żydami i o islamie, który podbije cały świat.

  https://www.youtube.com/watch?v=fg2W2DfzdJg
 • @k4tx 22:19:28
  Cywilizacyjnie z żydami nic nas nie łączy, judeochrześcijaństwo to wymysł - dr Ewa Kurek.


  https://www.youtube.com/watch?v=hXrSvBQbqAs

  To chazarska dzicz koczownicza w służbie III Rzeszy Niemieckiej, razem z niemiaszkami wymordowała ludność polską pochodzenia żydowskiego. Czytaj na Y.T. Hana Arent " Eichman w Jerozolimie ". Czyli "żydzi żydom zgotowali ten los w II W.Ś. " Dramat trwa, bo "tzw. państwo boga jest rasistowskie". Żydostwo to zaraża niszcząca narody. Stara chazarska mentalność złodziei i rabusiów nigdy się nie zmieni, gdyż została utrwalona w talmudycznym bełkocie i okultystycznej kabale. Ci durnie pejsaci i zajarmułkowani, którzy innych nazywają bydłem, sami są bydłem z Kaukazu i bydlęce wyznają poglądy na Boga, świat i ludzi. najbardziej zakłamany naród świata, który nie przyznaje się do własnego pochodzenia chazarskiego, a mieni się żydami, nie będąc nawet Semitami... zmienili sobie jidisz na hebrajski, wyrzucili z żydowskich encyklopedii hasło "Chazaria" i uznali, że oszukali cały świat...
 • @k4tx 22:19:28
  Ewa Kurek - Prawdziwa historia o żydach. Zbrodniarze i ofiary. Skala zakłamania historii przez lewactwo jest przerażająca - Ewa Kurek - "Polacy i żydzi Problemy z Historią" Solidna dawka prawdziwej historii. W ranach wykładu poruszane są: wątki kłamstwa żydowskie, Judeopolonia, żydokomuna, Bartoszewski, Michnik, kto mordował żydów, Jedwabno, Chazarowie, Żołnierze wyklęci, morderstwa żydów, legenda zagłady żydów i wiele interesujących tematów.


  https://www.youtube.com/watch?v=plnDs3s8Xig

  Tylko jedna mała uwaga, słowo "żydzi" nie oznacza ani narodu, ani grupy etnicznej, ani wyznaniowej - cytat z książki Prof. Shlomo Sand z Uniwersytetu w Tel Awiwie. (Kiedy i jak wynaleziono naród żydowski” – tytuł książki prof. żydowskiego Shlomo Sanda) Każda rozmowa o "żydach" w tym kontekście jest bezprzedmiotowa i źle świadczy o poziomie edukacji osoby wygłaszającej podobne tezy. Po arabsku "żyd" do dziś znaczy dokładnie w tym brzmieniu "dziadek", "starszy", "uczony", "doświadczony", słowem członek starszyzny plemiennej w każdym plemieniu. W słowiańszczyźnie starszyznę plemienną znaliśmy w brzmieniu "dziady", co opisuje Mickiewicz. Na znaczenie ekonomicznej dominacji żydów miała wpływ przede wszystkim religia. Mianowicie chrześcijaństwo zakazywało lichwy, dlatego żydzi skwapliwie wykorzystali tę lukę, bo talmudycznym obowiązkiem wręcz żyda było pożyczanie gojom na wysoki procent. Stąd w ich łapskach ogromna większość banków i instytucji finansowych. Z innej beczki- Henry Ford był zwolennikiem faszyzmu i nienawidził żydowskiej finansjery, zatem zadający na końcu prelekcji pytanie to niedouczony chłopek-rostropek, który chciał błysnąć...
 • @k4tx 22:19:28
  Ilu żydów było w Polsce powojennej? – Dariusz Stola
  Wykład prof. Dariusza Stoli w ramach cyklu "Życie przecięte". Żydzi w Polsce 1944-1968 , 18 maja 2017

  Według szacunków prof. Dariusza Stoli, na terytorium Polski znalazło się po wojnie około 300 tys. żydów. Dlaczego trudno dokładnie określić ich liczbę oraz jakie były przyczyny ich późniejszej emigracji z Polski mówił historyk podczas wykładu w Muzeum Historii Żydów Polskich. Prof. Stola podczas swojego wystąpienia wyliczył czynniki, które uniemożliwiają dokładne obliczenie liczby żydów w Polsce powojennej. Historyk zaliczył do nich trudność ze zdefiniowaniem, co oznacza sformułowanie "po wojnie" w odniesieniu do obszarów Polski. Problemu nastręcza również określenie, kogo można uznać za osobę narodowości żydowskiej. Jak mówił prof. Stola, osoby uznawane przez władze za żydów mogły same nie określać tak swojej tożsamości. Sytuacji nie ułatwia również fakt, że nowo powstała administracja nie radziła sobie z gromadzeniem danych. Historyk podczas wykładu poruszył również temat emigracji żydów z Polski oraz ich przyczyn. Oprócz czynników takich jak trauma po śmierci bliskich w trakcie Holokaustu czy zagrożenie utratą życia ze strony bandytów lub członków podziemia antykomunistycznego w latach 40., dochodziły do tego przyczyny polityczne. Prof. Stola opisał, jak zmieniał się stosunek władz komunistycznych do wyjazdów żydów z Polski oraz jakie procesy kształtowały kolejne fale migracyjne w latach 40., 50. i 60. ubiegłego wieku.

  https://www.youtube.com/watch?v=8bBMN4AaPe0

  Chazarzy Szechter lias Michnik, Kuroń, Lewartow alias Geremek, Silberstein alias Suchocka, HG Waltz,... i inni... - "komandosi marcowi 1968r...Ariel Sharon komandos zza masakry na bezbronnych kobietach i dzieciach palestyńskich został wielokrotnie skazany na kare śmierci a Izraelczyki wybrali go na premiera i chronili mimo międzynarodowego listu gończego za nim... I za te zbrodnie dał mu miano "komandosa jastrzębia"...
 • @Casey 16:12:17
  Muzułmanie atakują żydów na ulicach niemieckich miast. Władze niemieckie nie reagują. Niemcy bezustannie pouczają Polskę na temat tolerancji i otwartości na inne kultury. Polacy przedstawiani są jako rasiści, faszyści, antysemici i islamofobowie, a Polska porównywana jest do hitlerowskich Niemiec. Kolejne debaty w Parlamencie Europejskim służą ugruntowaniu tej narracji. Tymczasem w Niemczech sytuacja wygląda następująco:

  W 2015 roku w obliczu wzrostu antysemityzmu w Europie przewodniczący Centralnej Rady Żydów w Niemczech Josef Schuster uznał za wskazane ostrzec żydów przed noszeniem jarmułek w dzielnicach niemieckich miast, zamieszkałych w dużej mierze przez muzułmanów. Żydowska społeczność w niemieckim mieście Bochum właśnie oficjalnie ogłosiła, że jej członkowie nie będą nosić na ulicy jarmułek, ponieważ wywołuje to agresję i ataki ze strony band młodych muzułmanów. Komunikat podało lokalne Radio Bochum informując, że ataki muzułmanów na żydów nie są incydentami, ale „mają charakter nagminny”: „Muzułmanie atakują każdego, kogo rozpoznają jako żyda”.

  Jaka jest reakcja władz niemieckich? Rabin Abraham Cooper, współpracownik Centrum Szymona Wiesenthala, oświadczył na łamach „Jerusalem Post”, że już w 2014 roku informował ministra sprawiedliwości Niemiec o powszechnej w Niemczech agresji muzułmanów wobec żydów. „Powiedziano mi, że ten problem zostanie rozwiązany poprzez działania niemieckich władz na rzecz integracji imigrantów i uczenie ich niemieckich wartości i stylu życia”. Cooper stwierdził, że od tego czasu nie słyszał o jakichkolwiek działaniach władz niemieckich na rzecz zwalczania antysemityzmu w społeczności muzułmańskiej.

  Wygląda na to, że polscy żydzi powinni całować Polaków po rękach za to, że sprzeciwiają się przyjmowaniu islamskich imigrantów. Zamiast tego, jesteśmy regularnie opluwani i atakowani, a płynąca ze środowisk żydowskich antypolska mowa nienawiści nie wywołuje zdecydowanego sprzeciwu ze strony polskich władz. Mało tego, demoliberalne media i publikujący tam żydzi nazywają Polaków ksenofobami za to, że nie zgadzają się na sprowadzanie muzułmanów do Polski. To jest jakiś obłęd!

  Jeśli ktokolwiek zrobi żydom kolejny holokaust, to będą to islamizujący Europę przybysze z krajów arabskich. Z Francji do Izraela już uciekają tysiące Żydów przyznając, że robią to ze względu na poczucie zagrożenia islamskim terroryzmem. Od 2006 r. uciekło ich już 40 tys., a emigracja wzmogła się szczególnie po zamachach w 2015 r., w tym po styczniowym ataku islamisty na sklep koszerny w Paryżu, w którym zginęły 4 osoby i na centrum żydowskie w Nicei.

  Po sierpniowych atakach terrorystycznych w Hiszpanii naczelny rabin Barcelony, Meir Bar-Hen, nawoływał żydów do opuszczenia Hiszpanii, która według niego jest „centrum islamskiego terroryzmu w Europie”. Bar-Hen oskarżył również lokalne władze i polityków o niechęć do stawienia czoła islamskiemu terroryzmowi.

  Polska po raz kolejny okazuje się być rajem dla żydów. Nie są atakowani, nikt ich nie bije, ani nie morduje. Mogą bezkarnie opluwać Polaków i jeszcze dostają za to medale. A z „demokratycznej, tolerancyjnej, multikulturalnej” Europy Zachodniej wieją na potęgę, żeby nie stracić życia w kolejnym islamskim ataku. Ale to Polakom Jan T. Gross zarzuca „głęboko zakorzenioną etniczną i religijną nienawiści, która jest z Polską nierozerwalnie związana i historycznie skierowana przeciw żydom”. Szajba!

  Źródło: jpost.com, reporters.pl


  Ps...Oczywiście, że tak nazywają Polaków, bo co innego rzeczywistość a co innego propaganda. W końcu RFN to spadkobiercy III Rzeszy (w tym wypadku dr Goebelsa). A poza tym lepiej dla nich żeby eskimosi wyprowadzili się np do Polski (muzułmanin jest dobry na wszystko, zwłaszcza jak się go ubierze w mundur bundeswehry). Jedni warci drugich, a także trzecich czyli gospodarzy. Cóż możemy poradzić na to, że żydzi sami tego chcą. Są jak ta ćma latająca wokół palącej się świeczki. Holocaust ze strony ulubionych przez żydów muzułmanów już się zaczyna. Właśnie muzułmanie zaczynają marsze brunatnych koszul, a tylko patrzeć jak nadejdzie noc długich noży. Niech wracają do Izraela, a niech nie panoszą się co całym świecie. Tylko na kim tam będą zgodnie ze swoimi religijnymi przykazaniami pasożydować? Tam jeżdżą tylko się namawiać, jak przechwycić władzę w poszczególnych krajach, i jątrzyć na Bliskim Wschodzie. Nie na darmo się tam zainstalowali. Tymczasowo zainstalowali. Żyd Soros wróg Izraela nasłał muzułmanów do Europy, żeby ją niszczyli. A tu niszczą oni także żydów. Ci w obawie, wbrew Sorosowi, wracają do Izraela i go wzmacniają. A więc efekt przeciwny od zamierzonego przez Sorosa. I gdzie tu logika ?!
 • @kula Lis 67 09:37:08
  Ja się generalnie z tym zgadzam, że największym wrogiem Żydów są inni Żydzi. Przyszywani czy nie, wierzący czy nie. Problem to syjoniści, żydokomuna, no i ichnia elita finansowo-showbiznesowa, o ile nie wlicza się w żydokomunę.

  W niedalekiej przyszłości znów zwykłym żydom przyjdzie płacić za zakusy wyżej wymienionych, co już się zaczęło (araby), niemniej dziesiątki tysięcy zwożono z wielu krajów zachodniej Europy na pewną śmierć, i tylko akurat ich. Nawet któryś Rothschild zdaje się zginął rykoszetem przez działania wojenne Niemców (bodajże w Austrii). Wojna, czy nawet polityka to chaos, pewnych rzeczy nie można w 100% pozorować. W Polsce oczywiście inaczej było, Polska się nie poddała, więc orali i Polaków jak mogli, a skończyło się na koniec najściem ruskich i może dlatego nie czytamy nigdzie o holokauście 10mln Polaków.

  Ale wcale tacy mądrzy nie są, jak by się mogło wydawać, patrząc choćby na politykę wewnętrzną Izraela, względem swoich. Na pewno też nie stoją za wszystkim, choć chcieliby, a przynajmniej chcieliby być tak postrzegani.
  Trump im nie pomoże.
 • @Lotna 15:17:26
  Tak, tak.
  A ci co przeżyli obozy i widzieli na własne oczy, to halucynacje mieli na pewno.

  Bunkrów głodowych też nie było, zastrzyków z fenolu w serce, pseudo eksperymentów za które firmy niemieckie nie zapłaciły do dziś ani grosza, nie było rozstrzeliwań, pieców, mydła z ludzkiego tłuszczu (o te pozostałe kawałki trochę mieszają co prawda), nie było zdzieranej i wyprawianej ludzkiej skóry, nie było niczego.
  Tylko awans cywilizacyjny.

  Wstyd po prostu.
 • @k4tx 22:19:28
  Mydło zostało, nie udało się zatrzeć dowodów i śladów.
  Co za ból.

  A już jakieś 10 lat temu usiłowali zaprzeczyć, a tu się trochę znalazło.
 • @AlexSailor 18:34:19
  Nie wysilaj się.

  Nie było komór gazowych ani krematorów palących zwłoki na przemysłową skalę, o których trąbi Przedsiębiorstwo Holokaustu; było to po prostu fizyczną, chamiczną i matematyczną niemożliwością.

  A tak przy okazji, masz jakieś udziały?
 • @kula Lis
  Kim jesteś Lisie 67 i dlaczego tak kulasz?

  Filip Bednarek?
  Kiryn Kokoś?
  Marian Krakowiak?
  Stan POLAK?
  Adam Wilki?

  A może wszystkimi nimi?

  pOZDRAWIAM niePOPRAWNIE niePOLITYCZNIE

  Tuz z Talii
 • @AlexSailor 18:36:14
  Mydło z tłuszczu ludzkiego - historia mitu

  http://www.obiektywnie.com.pl/artykuly/mydlo-z-tluszczu-ludzkiego-historia-mitu.html


  Podobna historia. Jakiś czas temu na National Geographic pokazywano film dokumentalny o abażurze który jakoby był zrobiony z ludzkiej skóry. Z tego co pamiętam okazał się być wykonany ze zwierzęcej skóry;

  http://video.anyfiles.pl/videos.jsp?id=40575


  Przenoszę treść: "Opis: W zniszczonym przez huragan Nowym Orleanie zostają odnalezione tajemnicze lampy Nielegalny handlarz twierdzi, że zostały one wykonane przez nazistów ze skóry żydów. Dokumentaliści towarzyszą grupie ekspertów, którzy próbują ustalić prawdę o ich pochodzeniu". Tak się składa, że funkcjonują różne "prawdy". Tu jest to dobrze zaprezentowane (filmy)


  http://holocausthandbooks.com/index.php?page_id=1003

  Tu artykuł

  http://www.whale.to/b/nazi_shrunken_heads.html

  Głównym prowokatorem był Albert G. Rosenberg [żyd] służący w Oddziałach Wojny Psychologicznej. Rosenberg był jednym z motorów ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej. Bardzo ciekawa sprawa z tą "wierchuszką" NSDAP, a później III Rzeszy. Co się człowiek nie obejrzał to wychodziły różne typki o niejasnym pochodzeniu...Różne to było pochodzenie. Często zastanawiam się nad tym, dlaczego gubernator Hans Frank (0% krwi germańskiej) tak łatwo pozwalał na tępienie swych współbraci właśnie na terenie Guberni Generalnej.
  Warto przejrzeć, link:

  http://wirtualnapolonia.com/2014/08/18/dyrektor-muzeum-auschwitz-przyznal-ze-komora-gazowa-zostala-sfabrykowana/
 • @AlexSailor 18:36:14
  //Nie ma najmniejszej wątpliwości co do komór i pieców.//

  Piece to oczywiście, że były, dziś zresztą też są i świetnie zarabiają.
  Ale co do tych "komór" to posłuchaj sobie co ma na ten temat do powiedzenia dyr. Piper z Muzeum w Oświęcimiu. I nie wypisuj bredni.

  https://youtu.be/VHaT0Mp-KIw

  W Auschwitz nie zginą ani jeden żyd!!! Był to obóz pracy, zaplecze siły roboczej dla zakładów chemicznych, tam byli wyłącznie Polacy i inne pracowite nacje. Oni umierali z wycieńczenia, chorób i niedożywienia. To nawet opisuje i omawia w filmach nomem omen uczciwy żyd z USA, jest w internecie, mam na dysku, jak znajdę to wkleję. W obozach dla żydów: W dokumentach MCK w Szwajcarii widnieje liczba ok. 300 tys, zmarłych z powodu chorób, tyfusu, etc..wycieńczenia pracą, etc. Te dokumenty są dostępne w internecie. Pytanie skąd wzięło się 6, potem 4, potem 1.6, a ostatnio ok. 1 mln? Czyli reszta posiadła dokumenty pomordowanych Polaków, jak i banderowcy niedobici z Ukrainy, i rozlazła się po Polsce. Część z nich wyjechała/młodzi budować Izrael, lub w świat, starzy pozostali, więc mamy tego miotu teraz jak Szurmiej mówi 4 mln, + ci co cichcem powrócili z Izraela, lub ich pomiot bo tam zasiedlali kibuce i musieli rękami nie głową pracować, no i w kibucu urodziłeś się i w kibucu umierałeś, więc ich potomkowie wracają. Mówi się o liczbie żydów w Polsce liczącej ok. 6 mln! Także dokumenty gen. Pattona, Departamentu Stanu, mówią o nieistnieniu komór gazowych w Dachau i innych obozach. Można znaleźć to także w internecie.
 • @AlexSailor 18:36:14
  Problem “6 milionów ofiar żydowskich”..Według historyków i badaczy nieoficjalnego nurtu, liczba “6 milionów ofiar żydowskich” nie ma żadnego pokrycia w faktach, jest natomiast symboliczną reprezentacją cierpienia żydów. Po raz pierwszy liczba “6 milionów ofiar żydowskich” pojawiła się już w 1919 roku (np. na łamach dziennika The New York Times, będącego już wtedy w rękach żydowskich właścicieli i stanowiącego wpływową tubę propagandową syjonizmu), gdy mowa była o liczbie ofiar żydowskich podczas I wojny światowej. Potem była systematycznie powtarzana w latach 1930., 40. i późniejszych. Nienaruszalna liczba “6 milionów ofiar żydowskich” odrodziła się na dobre w czasie Trybunału Norymberskiego, kiedy to sędziemu Jacksonowi grupka Żydów zaprezentowała odręcznie zapisane “podliczenie ofiar”. Wiemy jednak, że w tym czasie obowiązywały nierealne, wytworzone przez propagandę sowiecką i syjonistyczną liczby ofiar obozów koncentracyjnych. Na przykład, twierdziło się powszechnie, że w Majdanku zginęło półtora miliona ludzi (co miało stanowić efekt “dogłębnych badań komisji naukowców radzieckich” – cytat z wydawanych po wojnie książek, rozpowszechnianych w milionowych nakładach), w KL Auschwitz – nawet 10 milionów, w Treblince – 3 miliony, w Sobiborze – 350 tysięcy , itd, itp.

  Dziś wiemy, że w Majdanku zginęło kilkanaście do kilkadziesiąt tysięcy więźniów (oficjalnie: 50-80 tysięcy), wiemy że w KL Auschwitz po obowiązywaniu przez kilkadziesiąt lat wyrytych na kamieniach “4 milionach ofiar”, liczba ta stopniała do “miliona”, a żydowscy badacze już obniżają ją nawet do 600 tysięcy, przy czym niezależni historycy od wielu lat twierdzą niezmiennie to samo: że w KL Auschwitz zginęło 120-150 tysięcy osób, w tym żydów. Z “3 milionów” w Treblince, pisze się dzisiaj (J.C. Pressac) o “poniżej 250 tysięcy”, choć w rzeczywistości może się okazać, że mamy do czynienia z liczbą w granicach 80 tysięcy. W Sobiborze dane wskazują na 15 tysięcy ofiar. Itd, itp.

  W związku z tym, że liczba “6 milionów” – wpojona w świadomość społeczną metodą manipulacji medialnej oraz nacisków prawnych – zaczyna stanowić pewien ciężar w przypadku konieczności jej udowodnienia, czyni się próby uwolnienia jej od tego typu nacisków. Przykładem jest artykuł wydrukowany przez baltimorski dziennik The Examiner , w którym autor na bezpośrednio postawione pytanie: “Czy liczba pomordowanych rzeczywiście ma znaczenie?”, odpowiada:

  “Moja odpowiedź to jest bardzo głośne wypowiedzenie: NIE! Liczba nie ma żadnego znaczenia. Czy mamy do czynienia z 60 Żydami czy 6 milionami Żydów, było to wydarzenie [tzn. "Holocaust"], które nie może być pozbawione szczególnego podkreślania.” [zob. link do polemiki "“Liczba nie ma żadnego znaczenia!”, czyli nowa interpretacja sporu o “6 milionów pomordowanych żydów”"]

  Liczbę “6 milionów”, stanowiącą kabalistyczną symbolikę cierpienia narodu żydowskiego, należy tak jak każdą inną historyczną tezę zweryfikować w procesie skrupulatnych, niezależnych, otwartych, pozbawionych nacisków ideologicznych badań naukowych. Tylko wtedy będzie mogła stanowić podstawę do włączenia jej w nurt historycznych faktów.


  https://www.savetubevideo.com/?v=Dda-0Q_XUhk


  Powtarzam ! Auschwitz był wyłącznie dla Polaków. Dla żydów Treblinka. Jeśli ktoś ma wątpliwości to najlepiej spytać zbrodniarzy (Niemców)
 • @AlexSailor 18:36:14
  Mit holocaustu: Komora gazowa w Auschwitz-Birkenau. Fragment książki pt. Mit holocaustu dostępnej do ściągnięcia w dziale pobieralnia. W powszechnej świadomości obóz Auschwitz-Birkenau funkcjonuje jako największe w Europie miejsce kaźni żydów. Stąd też cieszy się on dużym zainteresowaniem historyków. W lipcu 1997 roku, grupa bada­czy z Instytutu Narodowo-Radykalnego przeprowadziła szereg prac dokumentacyjnych na terenie kompleksu obozowego Auschwitz-Birkenau, koncentrując się na krematorium/komorze gazowej II, będącej sztandarowym symbolem holocaustu. Według twierdzeń oficjalnych historyków, w stropie budynku speł­niającego rolę komory gazowej znajdować miały się cztery wbudowa­ne otwory do wprowadzania Cyklonu B. Informację taką prezentuje nie tylko historyczna tablica umiejscowiona obok tego obiektu, ale również tzw. poważne publikacje naukowe. Tymczasem w dobrze zachowanej skorupie stropu odnaleźć można jedynie dwie nieregularne szczeliny (patrz zdjęcia). Co ważniejsze, nie mogły one w żadnym wypadku peł­nić przypisywanej im roli, ponieważ:

  1. są one wybite dość przypadkowo i niedbale – nie usunięto z nich nawet prętów zbrojeniowych stropu;

  2. brak jest najmniejszych śladów istnienia pokryw zamykających otwo­ry i zabezpieczających przed ulatnianiem się gazu. Sprzeczność oficjalnych twierdzeń z rzeczywistością jest, więc tu oczywista, ale oficjalni badacze holocaustu po prostu odmawiają sko­mentowania tych niezgodności. Trudno się temu nawet dziwić, bo prze­cież jeśli nie było otworów do wrzucania Cyklonu B, to całą opowieść o „komorze gazowej” można włożyć między bajki.
 • @wiedzajestwksiążkach 17:17:19
  Trafiłeś kulą w płot! Żadnym z nich.
 • @wiedzajestwksiążkach 17:17:19
  Prawda za bramami Auschwitz – film. David Cole jest poszukiwaczem prawdy i uczciwym człowiekiem. W tym filmie dokumentalnym przedstawia wiele dowodów, że oficjalna historia niemieckiego obozu koncentracyjnego w Auschwitz jest kłamstwem. David Cole jest żydem, dlatego jego świadectwo jest tym bardziej wiarygodne. Jest to dokument poddający w wątpliwość wiarygodność amerykańskich materiałów. Dowiemy się, że np. na oryginalnych rzekomo filmach widzimy komory gazowe w jednym z obozów, gdzie z całą pewnością komór nigdy nie było, a mydło z ludzi to też był chwyt propagandowy, co współcześnie przyznają nawet żydowscy historycy. Rewizjonistyczny film, poddający w wątpliwość nie tylko ilość ofiar obozu w Auschwitz, ale i istnienie tam komór gazowych. Autor filmu przedstawiając się jako żyd, bierze sobie prywatną przewodniczkę i zwiedza z nią obóz. Przewodniczka opowiada to, co zazwyczaj żydzi chcą usłyszeć. Kolejna przewodniczka przedstawia fakty inaczej. Jeszcze inną wersję prezentuje dr Franciszek Piper, dyrektor muzeum. Wszyscy oni utrzymują, że komory gazowe istniały, również ta, w KL 1 – starym, pierwotnym obozie, która przez kilka lat przed wyzwoleniem z całą pewnością pełniła funkcję schronu przeciwlotniczego, miała kilka pomieszczeń, w tym łazienkę i ubikację, a po wyzwoleniu została przebudowana do obecnej postaci. W filmie prezentowane są fakty: wyniki badań Katedry Medycyny Sądowej, wykazujące brak śladów cyklonu B na ścianach komory gazowej, stanowiska współczesnych historyków na temat przekłamań w procesie norymberskim. Konkluzją jest hipoteza, że być może ludobójstwo przy pomocy gazu miało być jedynym argumentem, odróżniającym poczynania Niemców od tego, co z niemieckimi jeńcami robili zwycięscy alianci… Kwestia pozostaje nadal otwarta. Film pod względem technicznym robi wrażenie bardzo amatorskiego, ale i tak jest warty obejrzenia. Materiał zrealizowano w 1992 roku. Film został usunięty z YouTube przez żydowską cenzurę. Za jego udostępnienie podziękowania dla Monitora Kancelarii Prezesa Rady Mędrców.

  http://www.holocaustdenialvideos.com/


  http://www.dailymotion.com/video/xdf6p4_prawda-za-bramami-auschwitz-1-6_news
 • @wiedzajestwksiążkach 17:17:19 Pzdr!
  W czasie drugiej wojny dzięki współpracy żydów /syjonistów żydowskie “państwo ” miało powstać na terenach POLSKI na Lubelszczyźnie. Polacy wywożeni i mordowani w tamtym rejonie mieli zwolnić miejsce dla żydowskich kolonistów. Pisałem o tym kilka lat temu co wywołało furię żydowskich komisarzy i ich usłużnych im idiotów. Tutaj jedna z informacji na ten temat: “Nisko nad Sanem – planowane przez Niemców państwo żydowskie na terenach Polski. Z “Opoki w Kraju”


  http://www.ciemnogrod.net/owk/owk_36.htm :

  “…W czasie II wojny światowej nie tylko Niemcy wysyłali swoich żydów do Polski.(Operacja SEZAM). Czyniły to też inne kraje wówczas z Niemcami kolaborujące. Od dawna wiemy, że czyniła to Francja Vichy. Teraz dowiadujemy się, że czyniła to też Słowacja, a nawet jako jedyny kraj w Europie płaciła Niemcom za te deportacje. III Rzesza otrzymywała za każdego deportowanego żyda tzw. opłatę przesiedleńczą w wysokości 500 marek od osoby, która miała pokryć koszty “osiedlenia się żydów w ich nowych domach w Polsce” (Nasz Dziennik 17.X.00). Kiedy wreszcie historycy serio zaczną studiować temat państwa żydowskiego na terenie Lubelszczyzny?. Przecież wiele krajów chciało się pozbyć swoich żydów lub broniło się przed ich imigracją. Tak na dobrą sprawę nikt imigracji żydowskiej nie chce. Zapomina się, że rzekomo antysemicka Polska w okresie międzywojennym przyjęła i dała obywatelstwo 615.000 żydowskim imigrantom z hitlerowskich Niemiec i bolszewickiej Rosji (dane z książki urzędnika II RP od spraw osadnictwa żydowskiego Stefana Nowickiego pt. “Wielkie nieporozumienie”, Sydney 1970). Natomiast wypomina się stale Polsce, że promowano, zresztą zgodnie z wolą ruchu syjonistycznego, żydowska emigrację. To samo uczynił angielski minister spraw zagranicznych Arthur Balfour, który słynną deklaracją z 2.XI.1917 roku zapowiedział otwarcie Palestyny, ówczesnej kolonii brytyjskiej, dla żydowskiej kolonizacji, by stworzyli tam swe państwo (national home), oczywiście kosztem Palestyńczyków. Palestyna jest za mała, by przyjąć wszystkich żydów Europy, szukano więc innych rozwiązań terytorialnych. Francuzi ofiarowywali swoją kolonię Madagaskar, kosztem Malgaszów, ale pionierstwo żydów nie interesowało. We współpracy niemiecko-żydowskiej, kosztem Polaków, planowano założyć takie państwo na terenie pokonanej Polski, tzw. Lublinland ze stolicą w Nisku. Taki był pierwotny cel zwożenia żydów do Polski. Nie wolno wmawiać Francuzom, Węgrom czy Słowakom, że wysyłali swych żydów do Auschwitz. Wysyłali ich do tworzonego kosztem Polski żydowskiego państwa (osadnictwo żydów w Izraelu, kosztem Palestyńczyków, trwa nadal). To, że Hitler zmienił plany pod koniec 1941 roku lub je dopiero ujawnił(efekt wypowiedzenia Niemcom wojny przez żydów na ich zjeździe w Baltimore w marcu 1941), decydując się na “ostateczne rozwiązanie”, to sprawa wtórna, za którą wysyłający nie odpowiadają. Zresztą i sami Niemcy potrzebowali kilku lat bandyckiej wojny na wystarczające zdziczenie, by móc podjąć systematyczny program likwidacji całych narodów. Nie zapominajmy, ze żydów przede wszystkim mordowali żydzi, tak w Gettach jak i obozach..O sprawie Lublinlandu jest milczenie, bo w jego tworzeniu z hitlerowskimi Niemcami współpracowali żydzi (Judenraty) oraz dlatego, że ujawnia ona programowy żydowski i niemiecki antypolonizm…” Tyle “Opoka w Kraju” nr 36(57) z grudnia 2000 Potwierdzenie informacji o niemieckich zamiarach zorganizowania terytorium żydowskiego w okolicach miejscowości Nisko nad Sanem znaleźć można także w książce niemieckiej żydówki Hannah Arendt “Eichmann w Jerozolimie”.

  NISKO

  “nic nie wyszło z planów, do jakich był najbardziej przywiązany [mowa o Adolfie Eichmannie - wtr. WK.] (ewakuacja żydów na Madagaskar, ustanowienie terytorium żydowskiego w okolicach Niska w Polsce)”.
  Hannah Arendt “Eichmann w Jerozolimie”, Wydawnictwo Znak, Kraków 1998,
  ISBN 83-7006-684-4, Wyd.II, poprawione, str. 46

  ŻYDOWSKIE POCHODZENIE HEYDRICHA I KILKU INNYCH DYGNITARZY III RZESZY

  “W roku 1934 szefem SD był Reinhardt Heydrich, były oficer wywiadu marynarki wojennej, którego Gerald Reitlinger nazwał "prawdziwym architektem Ostatecznego Rozwiązania".
  Hannah Arendt “Eichmann w Jerozolimie”, Wydawnictwo Znak, Kraków 1998,
  ISBN 83-7006-684-4, Wyd.II, poprawione, str. 49

  “Tysiące pół -żydów zwolniono od wszelkich ograniczeń, czym można było wytłumaczyć rolę odgrywaną przez Heydricha i Hansa Franka w SS oraz role feldmarszałka Erharda Milcha w lotnictwie Goeringa, wiedziano bowiem powszechnie, że Heydrich i Milch byli pół -żydami, natomiast generalny gubernator Polski był przypuszczalnie stuprocentowym żydem.”
  Hannah Arendt “Eichmann w Jerozolimie”, Wydawnictwo Znak, Kraków 1998,
  ISBN 83-7006-684-4, Wyd.II, poprawione, str. 173″


  http://www.reocities.com/jedwabne/panstwo_zydowskie_nisko.htm


  Ps. Żona tow. Wiesława żydówka Szybicka vel Liwa Szoken(jej siostra mieszkała w tamtym czasie w Szwecji gdy w Polsce rządziły trzy straszne żydówki, nazwiska znacie), zajmowała się w ramach kończenia przez IW/UB niemieckiej operacji SEZAM, min.zmianą nazwisk żydowskich na polskie, za wiedzą tow, Wiesława. On był już w tym czasie prekursorem: był przeciw a nawet za, Bolek od niego ściągał. W 68 roku gdyby wykonał porządnie robotę, nie było by dzisiaj problemu z żydami, także chazaromongolskiego.
 • @wiedzajestwksiążkach 17:17:19 pod tym linkiem macie wszystkie moje wpisy. Polecam.
  http://zygumntbalas.neon24.pl/post/112095,mydlo-z-tluszczu-ludzkiego-historia-mitu

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

ULUBIENI AUTORZY