Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
417 postów 320 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Kto chciał zgładzić Papieża Benedykta XVI?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

O wyborze pierwszego antypapieża islamisty i heretyka

Na temat abdykacji papieża Benedykta XVI powiedziano już wiele. Niestety, pomimo dobrej woli wielu autorów, nie potrafiono należycie połączyć faktów. Poniższy artykuł planowałem napisać już 13 miesięcy temu, i przyznaję, w pogoni za światem zajmowałem się bieżącymi sprawami politycznymi. W okresie Bożego Narodzenia powracam do jednego z najtragiczniejszych wydarzeń w historii nowożytnego katolicyzmu.
W Santiago de Compostela znajduje się odkryty w IX w. grób Jakuba Apostoła, który przedstawiany jest z nieodłącznym pielgrzymim kijem, sakwą i muszlą. Droga św. Jakuba została spopularyzowana za pontyfikatu Jana Pawła II, ale szczególną, wręcz medialną popularność, zyskała za pontyfikatu Benedykta XVI. To wówczas na polskich drogach, słupach elektrycznych (itp.), pojawiły się intrygujące rysunki muszli – symbolu szlaków wskazujących drogi dla pielgrzymek do tego świętego miejsca.
W „1982 r. Rada Europy uznała Drogę św. Jakuba za trasę o szczególnym znaczeniu dla kultury kontynentu i zaapelowała o odtwarzanie i utrzymywanie dawnych szlaków pątniczych. Szlak ten został ogłoszony pierwszym Europejskim Szlakiem Kulturowym w październiku 1987 r. oraz wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO w 1993 roku”.
Czasy Europy nie odżegnującej się od chrześcijaństwa już minęły. Przejdźmy do sedna:
W Kościele Katolickim św. Jakub Starszy jest patronem Hiszpanii i Portugalii, ale także walk z islamem, zakonów rycerskich i pielgrzymów. 
                                      Duchowa walka z islamem
„W sierpniu 2005 roku Benedykt XVI w Kolonii oświadczył, że dialog między chrześcijanami a muzułmanami jest „kwestią żywotną, od której w dużej mierze zależy nasza przyszłość”, ponieważ tylko on może zagwarantować pokój na świecie”. 
Przypomnijmy sobie zamieszki, gdy Papież Benedykt powiedział:
„Mahomet przyniósł rzeczy złe i nieludzkie”. Benedykt XVI - papież, który przewidział islamską inwazję!
Benedykt XVI nawoływał do konieczności jak najszybszego nowego przymierza między wiarą a rozumem, które zagwarantuje odrzucenie przemocy na polu religijnym. W wykładzie wygłoszonym na Uniwersytecie w Ratyzbonie 12 września 2006 roku, papież mówił o relacjach między religią a rozumem i ostro krytykując sprzeczność wiara – przemoc, pragnął ukazać rozumowość wiary. Jego celem było oderwanie przemocy od jakichkolwiek konotacji religijnych i dowiedzenie rozbieżności między wiarą w Boga a wyznawaniem jej w aktach terroru, jak też sprzeciw wobec instrumentalizacji religii.

Podczas wykładu papież przytoczył część rozmowy prowadzonej przez cesarza bizantyjskiego Manuela II Paleologa z perskim wyznawcą islamu: „Pokaż mi — mówi — co nowego przyniósł Mahomet, a znajdziesz tam tylko rzeczy złe i nieludzkie, takie jak jego nakaz szerzenia mieczem wiary, którą głosił”.
Po zakończeniu wykładu zdanie o Mahomecie zostało przekazane przez agencje prasowe z całego świata wraz ze słowami oburzenia. „Islamski gniew” wybuchł w Indonezji, Maroku, Egipcie, Afganistanie, Pakistanie i Iraku; ludzie wychodzili na place, wykrzykując pełnie nienawiści hasła. Wiele kościołów zostało zniszczonych. Papieżowi grożono śmiercią. Kilkudziesięciu chrześcijan straciło życie. W wielu krajach muzułmańskich rządy wezwały do siebie nuncjuszy papieskich. W świat poszły oficjalne oświadczenia przywódców muzułmańskich oraz ministrów (nawet ze strony takich krajów jak Turcja, Kuwejt, Emiraty Arabskie czy państwa Maghrebu), domagających się przyznania do błędu i publicznych przeprosin”.
Kryzys w końcu został zażegnany, ale islam pokazał swoją prawdziwą „twarz”.
                "Papież umrze w ciągu 12 miesięcy!" Spisek w Watykanie?
11 lutego 2012 r. media informowały, że Papieżowi grozi niebezpieczeństwo. Pisał o tym nie tylko dziennik „Fakt”:
Powyższy artykuł pt.: „Bredzą” o spisku na Benedykta XVI” jest już niedostępny na stronie „e-KAI” – internetowego wydania Katolickiej Agencji Informacyjnej. Tak komentowano (zignorowano) doniesienia włoskiego dziennika „Il Fatto Quotidiano” na ten temat.

Ja jednak wykonałem zrzut ekranu z którym dzielę się teraz z Czytelnikiem. Proszę o dokonywanie kopii i profilaktyczne zapisywanie oraz udostępnianie całego artykułu!
Tymczasem Benedykt XVI ogłosił swoją abdykację... ku zaskoczeniu wiernych, nagle, dokładnie rok później - 11 lutego 2013 roku. Ale to tylko "brednie" i kolejna teoria spiskowa.
Wszystko wskazuje, że abdykacja Benedykta została na nim wymuszona. Czy wybór Franciszka w obliczu powyższych faktów jest ważny? Czy Benedykt XVI wiedział coś, o czym nie mógł powiedzieć światu, a pomimo tego, podjął stosowne działania? Czy został odsunięty za walkę z Islamem? Wszystko na to wskazuje.
Zastanawia inna kwestia: czy od czasów Feliksa V z Chambéry z XV w., papież Franciszek jest pierwszym antypapieżem, czyli został wybrany niezgodnie z prawem?
Kościół broni Franciszka twierdząc, że słów, które powiedział, Franciszek nie powiedział. Proszę obejrzeć film, krótka analizę wypowiedzi Franciszka, który cytuje... św. Jakuba: https://www.youtube.com/watch?v=7IlQKGAU5TU Przypadek?
Na zdjęciu poniżej: przyszły papież - kardynał Jorge Mario Bergoglio z kardynałem Tarcisio Bertone podczas ceremonii beatyfikacyjnej w Chimpay w Argentynie:
Na koniec „zabawny” komentarz internauty:
„Tarcischio Bertone jest szefem masońskiego skrzydła w Watykanie!!!!!!!!!!!!
Będzie on dążył od wybrania papieża-masona który zniszczy Kościół!!!!!!!!!!!!!!
Kandydatem skrzydła tradycyjnego jest kardynał Scola!
Oby Scola został Papieżem inaczej świat zginie!!!!!!”
Kto wie, może to nie prawda, ale czy przypadkiem, jak mówi dr Stanisław Krajski, islam nie jest ostatnim etapem 33. masońskiego wtajemniczenia. Dlaczego Kościół Katolicki jest w takiej defensywie? Zostawiając te rozważania, w świetle powyższych faktów, myliłem się również ja – Romuald Kałwa, pisząc błędną analizę „Wielka abdykacja planem awaryjnym” https://konserwatyzm.pl/wielka-abdykacja-planem-awaryjnym/

Fakty wskazują, że spełniają się złowieszcze prognozy. Bez wątpienia abdykacja Benedykta XVI była wymuszona i nie spowodowana stanem zdrowia. Zamkniętemu w grubych ścianach Watykanu Benedyktowi XVI, ostatniemu prawdziwemu papieżowi, 16 kwietnia na 91 urodziny, będę życzył dużo zdrowia i błogosławieństwa bożego.
Romuald Kałwa ©
superklaster@wp.pl
PS. Autor nie ma zamiaru popełnić samobójstwa.

KOMENTARZE

 • ***
  //czy............ islam nie jest ostatnim etapem 33. masońskiego wtajemniczenia. //
  czyli religia wymyślona przynajmniej 1000 lat wcześniej od pierwszych masońskich intryg ma być jakimś "ostatnim etapem" wtajemniczenia ? Dla masonów każda religia jest archaizmem i zabobonem , które należy zwalczać , stąd nie ma żadnych przesłanek by akurat islam miał tu być jedynie jakimś "masońskim narzędziem" do walki z chrześcijaństwem bo ta walka trwa od VI wieku a kryzysu chrześcijaństwa należy szukać w samej poprawie standardów życia , ludziom zachodu powszechny konsumpcjonizm zasłonił wszystkie inne walory życia , w tym wiarę w Boga
 • @Autor
  .
  "Na temat abdykacji papieża Benedykta XVI powiedziano już wiele. Niestety, pomimo dobrej woli wielu autorów, nie potrafiono należycie połączyć faktów.
  Poniższy artykuł planowałem napisać już 13 miesięcy temu, i przyznaję, w pogoni za światem zajmowałem się bieżącymi sprawami politycznymi..."

  a to ci pojawił się na horyzoncie genialny watykanista - Romuald Kałwa!.... :))))))

  jednego na pewno Panu nie brakuje, a mianowicie wiary w siebie i pychy!

  co do reszty, braki są ewidentne!
 • @RAM 12:00:30
  1) Potem ujrzałem innego anioła - zstępującego z nieba i mającego wielką władzę, a ziemia od chwały jego rozbłysła. (2) I głosem potężnym tak zawołał: Upadł, upadł Babilon - stolica. I stała się siedliskiem demonów i kryjówką wszelkiego ducha nieczystego, i kryjówką wszelkiego ptaka nieczystego i budzącego wstręt, (3) bo winem zapalczywości swojego nierządu napoiła wszystkie narody, i królowie ziemi dopuścili się z nią nierządu, a kupcy ziemi doszli do bogactwa przez ogrom jej przepychu. (4) I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: Ludu mój, wyjdźcie z niej, byście nie mieli udziału w jej grzechach i żadnej z jej plag nie ponieśli: (5) bo grzechy jej narosły - aż do nieba, i wspomniał Bóg na jej zbrodnie
  (Ap 18: 1-5 BT)
 • Kościoła nie można zniszczyć !
  Pan Jezus powiedział, że siły szatańskie nigdy nie przemogą Kościoła.

  Kościół katolicki to sam Chrystus Król obecny w świętych sakramentach i w Słowie Bożym.

  Zatem żadne śmierdzące spisku piekielnej zgrai nic nie zaszkodzą Kościołowi, a to, że tu czy tam gdzieś gangrena odpadnie to tylko Kościołowi na zdrowie wychodzi.

  Bajki i baśnie dla dzieci doprawką horroru nic nie mają wspólnego z prawdą.

  Króluj nam Chryste

  ps

  Biskup Rzymu może osądzić każdego, lecz papieża osądzić może tylko Bóg (Unnam sanctam Bonifacy VIII )
 • Przerwany film - dokument . Co było dalej ?
  https://www.youtube.com/watch?v=iR1WjzQakpc&feature=share

  W 2008 r. , gdy wybuchł konflikt w Gruzji „nasz” bohater narodowy prezydent Lech Kaczyński, gwałcąc wszystkie możliwe międzynarodowe przepisy poleciał do Gruzji z prowokacją, do której cudem nie doszło , gdyż specznazowiec /chwała mu za to / nie odpowiedział ogniem.

  W dniu 10 sierpnia 2017 r. w Łodzi doszło do przetestowania przez NWO broni pogodowej.. Na moje pytanie dlaczego w Łodzi usłyszałem niezbyt miłą dla mojego ucha /ucho bzowe zjadłem wtedy bezpośrednio z tego drzewa / .odpowiedź , iż w Łodzi jest najwięcej odmóżdżonych gojów../jestem rodowitym łodzianinem , urodziłem się na Widzewie , na Górce, gdzie w dzieciństwie się wychowywałem i łobuzowałem, byłem jednym z bandy/
 • @detektywmjarzynski 18:06:35
  Tutaj w pobliżu tego drzewa /zdjęcia z 23 sierpnia 2016 r. - dzisiaj tego drzewa już nie ma/ spotkałem wczoraj świetnego żydowskiego , niezwykle mądrego i odważnego dziennikarza Krzysztofa Gwardysa .

  W pierwszej chwili chciał mnie zabić /miał ukryty w dłoni nóż/. Uratował mnie mój spokój ducha i zimna krew czekisty. Długo się nie zastanawiając podjąłem z nim erystyczny pojedynek na słowa.....no i udało się.

  Gdzieś po pięciu minutach tego słownego pojedynku na słowa mój rozmówca uspokoił się na tyle , iż powiedział mi ,cytuję :" teraz mogę schować swoje zabawki", po czym dopiero teraz zorientowałem się, iż przez cały czas naszej rozmowy miał w ręku nóż, który niechybnie mógł mnie zaatakować . W sumie nie wiem jak wtedy skończyłby się dla nas ten pojedynek. Na szczęście do tego nie doszło. Zupełnie możliwe , iż na placu boju zostałyby dwa trupy.

  Rozpoczęliśmy ze sobą rozmowę . Okazało się , że już kiedyś przed dwu laty poznaliśmy się , lecz nie utrzymywaliśmy ze sobą kontaktów. .On teraz sobie to przypomniał. Wtedy on mi pomógł , ale ja również mu pomogłem/oddzielny temat/ . Mówił chaotycznie , lecz bardzo merytorycznie. Ja o pewnych sprawach o których on mówił wiedziałem , lecz niektóre były dla mnie zupełnie nowe.

  Powiedział mi ,ze jest od wielu lat prześladowany przez swoich współbraci, którzy go systematycznie niszczą za jego otwartość i głośne mówienie prawdy.

  Mój rozmówca jest tym człowiekiem , który w swoim czasie zdemaskował w pojedynkę w Polsce groźną mafię zajmującą się produkcją i rozprowadzaniem wśród młodzieży dopalaczy. Ma również na swoim koncie szereg innych dziennikarskich, śledczych bardzo odważnych osiągnięć związanych min. z podpaleniami i bandyckim przejmowaniem kamienic w Łodzi, czym - o zgrozo- naraził się policji i prokuraturze , w tym bezpośrednio byłemu ministrowi sprawiedliwości Cezaremu Grabarczykowi , a przecież powinien być nagrodzony za to co zrobił. .

  Co ciekawe jakiś czas temu,kilka kroków od miejsca mojej rozmowy z żydowskim dziennikarzem, rósł czarny bez , na którym latem pokazały się grzyby -ucho bzowe, które ,de facto rosną jedynie zimą . Były piękne. Mam zdjęcia tych grzybów. Dzisiaj patrzyłem tego bzu już ta, nie ma -został ścięty. Teraz wiem , iż był to znak od Boga ,zapowiedź tego, co dzisiaj się tutaj wydarzyło, a raczej nie wydarzyło.

  Zapraszam na swoje konto na FB ...tam jest więcej informacji :

  https://web.facebook.com/profile.php?id=100006486979257&_rdc=1&_rdr
 • Dlaczego wtedy?
  " Czy Benedykt XVI wiedział coś, o czym nie mógł powiedzieć światu, a pomimo tego, podjął stosowne działania? Czy został odsunięty za walkę z Islamem? Wszystko na to wskazuje."

  Abdykacja Benedykta XVI została dokonana 11 lutego a wybór Franciszka 13 marca 2013 roku czyli po upływie roku od doniesień "Il Fatto Cuotidiano".
  Aby zrozumieć o co mogło chodzić w tej sprawie, trzeba wpierw uświadomić sobie czym jest UE i jakie są jej korzenie i cele.

  Jej korzenie sięgają czasów tuż po I WS i związane są z projektami paneuropeizmu głoszonymi przez Richard’a Coudenhove-Kalergi.
  Jego ojciec był austriackim dyplomatą o nazwisku Heinrich von Coudenhove-Kalergi (z koneksjami z bizantyjską rodziną Kallergis), matka Japonką – Mitsu Aoyama. Dzięki bliskim kontaktom ze wszystkimi europejskimi arystokratami i politykami, dzięki relacjom arystokraty-dyplomaty ojca, i poruszaniu się za kulisami, z dala od świateł i rozgłosu, udało mu się zwrócić uwagę najważniejszych głów państw na jego plan, czyniąc ich zwolennikami i kolaborantami „projektu integracji europejskiej”.
  W 1922 założył w Wiedniu ruch „pan-europejski”, którego celem było ustanowienie Nowego Porządku Świata, opartego na federacji krajów, pod kierownictwem Stanów Zjednoczonych. Do pierwszych zwolenników należeli czescy politycy Tomáš Masaryk i Edvard Beneš, oraz bankier Max Warburg, który zainwestował pierwsze 60.000 marek. Austriacki kanclerz Ignaz Seipel i następny prezydent Austrii, Karl Renner, wzięli na siebie odpowiedzialność kierowania ruchem „pan-europejskim”. Później swoją pomoc zaoferowali francuscy politycy tacy jak Léon Bloum, Aristide Briand, Alcide De Gasperi i inni.

  Istota planu Kalergi:

  W książce Praktyczny idealizm [Practical Idealism], Kalergi pisze, że mieszkańcami przyszłych „Stanów Zjednoczonych Europy” nie będą narody starego kontynentu, a rodzaj podludzi, produkty mieszania ras. Wyraźnie oświadcza, że narody Europy powinny krzyżować się z azjatycką i kolorowymi rasami, tworząc wielonarodowe stado, bez żadnej jakości i łatwo kontrolowane przez elitę rządzącą.

  Kalergi głosi zniesienie prawa do samostanowienia, a następnie eliminację narodów przy wykorzystaniu etnicznych ruchów separatystycznych i masowej migracji. Żeby Europę kontrolowała elita, chce zamienić ludzi w jedną jednorodną mieszankę czarnych, białych i Azjatów. Ale kto tworzy tę elitę? Kalergi dokładnie to opisuje:

  (…)Człowiek przyszłości będzie rasy mieszanej. Dzisiejsze rasy i klasy będą stopniowo znikać ze względu na eliminację przestrzeni, czasu i uprzedzeń. Eurazjatycko-negroidalna rasa przyszłości, podobna z wyglądu do starożytnych Egipcjan, zastąpi różnorodność narodów i różnorodność jednostek. Zamiast niszczyć europejski judaizm, Europa, wbrew jej woli, uszlachetniła i wykształciła tych ludzi, popędzając ich do przyszłego statusu wiodącego narodu poprzez ten sztuczny proces ewolucyjny. Nic dziwnego w tym, że naród który uciekł z getta-więzienia, stał się duchową szlachtą Europy. Tym sposobem litościwa troskliwa Europa stworzyła nową rasę arystokratów. To się wydarzyło, gdy upadła europejska arystokracja feudalna z powodu emancypacji Żydów [z powodu działań podjętych przez rewolucję francuską].(…)

  Richard Coudenhove-Kalergi był pierwszym laureatem nagrody Karola Wielkiego, utworzonej w 1949 r. w Akwizgranie.

  Otrzymali ją również Winston Churchill, Jean Monnet, Robert Schuman, Helmut Kohl, Bronisław Geremek, Jan Paweł II, Donald Tusk, Tony Blair, Jacques Delors oraz Bill Clinton a ostatnio 6 maja 2016 roku odebrał ją papież Franciszek, chociaż papieże z zasady nie przyjmują żadnych nagród, ale do uczynienia teraz wyjątku miał go nakłonić kardynał Walter Kasper, argumentując, że będzie to wyraz wsparcia dla targanej kryzysami Europy. Swój wyjątek uczyniła też kapituła Nagrody Karola Wielkiego – laureat nie pojechał po nią do Akwizgranu, a na uroczystość wręczenia zaprosił do Watykanu m.in. kanclerz Angelę Merkel oraz szefa europarlamentu Martina Schulza, szefa Komisji Europejskiej Jeana-Claude’a Junckera i kierującego Radą Europejską Donalda Tuska. Ci trzej ostatni wygłosili przemówienia w Pałacu Apostolskim.(papież JPII też dla tej nagrody uczynił wyjątek).

  http://bi.gazeta.pl/im/82/1a/13/z20031618V,Szef-Komisji-Europejskiej-Jean-Claude-Juncker--prz.jpg

  Teraz naszkicujmy sytuację w UE i Europie w ostatnim roku pierwszej kadencji prezydenta Obamy czyli w 2012 roku, którego polityka resetu z Rosją miała na celu związanie Rosji z Zachodem i budowę unii Rosji z UE czyli tzw. Eurazji od Atlantyku po Pacyfik.
  W tym celu była przygotowywana akcja zalewu UE przez tzw. uchodźców, do której USA i UE się przygotowywała poprzez destabilizację Płn.Afryki(Arabska Wiosna) i Bliskiego Wschodu czyli była to realizacja planow proponowanych przez Heinricha von Coudenhove-Kalergi w "Practical Idealism".
  By zachęcić Rosję do mocniejszego współdziałania z USA i UE, Obama na spotkaniu z Miedwiediewem podczas szczytu nuklearnego w Seulu 26 marca 2012 roku obiecywał "być bardziej elastycznym podczas swojej II-giej kadencji zaczynajacej się 20.01.2013 roku.

  Data abdygacji Benedykta XVI nastąpiła krótko po objęciu urzędu na II-gą kadencję przez Obamę(11 lutego 2013 roku) czyli Benedykt XVI zwlekał do ostatniej chwili, licząc może, że Obama nie zwycięży w wyborach z 2012 roku.
  Administracja Obamy, agenta CIA od czasów studenckich, z Sekretarzem Stanu H.Clinton była administracją niesłychanych ludobójczych wojen i zniszczeń o czym mówił podczas kampanii wyborczej D.Trump w Karolinie Półn. w sierpniu 2016 roku.

  Oto istotne fragmenty tego przemówienia, dotyczące tych kwestii:

  "Has she apologized for Iraq? For Libya? For Syria? Has she apologized for unleashing ISIS across the world?

  Has Hillary Clinton apologized for the decisions she made that have led to so much death, destruction and terrorism?”

  http://thehill.com/blogs/pundits-blog/presidential-campaign/291931-full-speech-donald-trump-in-battleground-north

  Tłumaczenie(Tłumacz Google):

  „Czy ona przeprosiła za Irak? Za Libię? Za Syrię? Czy ona przeprosiła za rozpętanie terroryzmu przez ISIS na całym świecie?

  Czy Hillary Clinton przeprosiła za decyzje które podjęła a które doprowadziły do ​​tak wielu śmierci, zniszczenia i terroryzmu?"

  Realizacja projektu Eurazji i Paneuropy Richard’a Coudenhove-Kalergi
  była realizowana poprzez pasmo wojen w Płn.Afryce i na Bliskim Wschodzie(destabilizacja skutkująca zalewem tzw. uchodźców(sponsorowanych przez żydowskiego grandziarza G.Sorosa)
  oraz poprzez zlikwidowanie śp. Prezydenta L.Kaczyńskiego, który organizował kraje Europy Środkowo Wschodniej przeciw planom parcia Rosji na Zachód czyli przeszkadzał planom globalistów dążących do budowy Eurazji czyli pierwszego ogniwa do budowy NWO w skali globu.

  Te plany(Stanów Zjednoczonych Europy jako jeden z elementów NWO) realizowane od początku po IIWS, zostały zakwestionowane po wyborze prezydenta D.Trumpa, który postawił na osłabianie Niemiec(lokomotywy tych paneuropejskich projektów) i UE w tym roli Niemiec w UE, czego widomym znakiem był wspierany przez niego projekt Trójmorza, który jest projektem sprzecznym z projektem Paneuropy, interesami Niemiec i ……Rosji.
  Po wyborach w 2015 roku wygranych przez PIS(z pomocą CIA- afera podsłuchowa), które wybrało(a jaki miało wybór?) Niemcy i niemiecka UE rozpoczęła wojnę z rządem PIS, czego jesteśmy świadkami a postawienie na czele rzadu M.Morawieckiego, przedstawiciela amerykańskich(żydowskich instytucji finansowych), świadczy o woli realizacji projektu Trójmorza ze wsparciem aktualnej administracji USA.
  Dobrze by było, by trwała ona(ta administracja) przez dwie kadencje, bo tylko wtedy jest szansa na realizację tego projektu.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej