Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
255 postów 136 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Dziennikarz superklaster.pl

65 miliardów dolarów kontra ekshumacje w Jedwabnem

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Sposób na nieuzasadnione roszczenia wobec Polski

 „Jak informuje mój Honorable Correspondant w USA, 12 grudnia br. Senat Stanów Zjednoczonych aprobował Act S.447 (na zdjęciu powyżej), znany jako Justice for Uncompensated Survivors Today (JUST) Act of 2017. Otwiera to drogę do przekazania go pod rozwagę Komisji Spraw Zagranicznych Izby Reprezentantów. Jeśli zostanie on przez Izbę Reprezentantów zatwierdzony, to stosowna dokumentacja może trafić na biurko prezydenta Donalda Trumpa, a po podpisaniu ten akt stanie się obowiązującym w USA prawem” - pisze Stanisław Michalkiewicz na swoje stronie internetowej: //www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=4095

 

Polska nie ma pieniędzy, nie ma również możliwości drukowania banknotów jak amerykańska Rezerwa Federalna, bo tego zabrania naszej ojczyźnie międzynarodowa finansjera. e szemrane umowy jakie zawierały "polskie rządy". Red. Michalkiewicz przytomnie stwierdza, że szykuje się przejmowanie nieruchomości w Polsce: „Nasze ulice, wasze kamienice!”.
Sprawa jest przemilczana w mediach, zarówno przez „Koszern Zeitung” jak i te prawicowe, dla których USA jest niemalże drugą ojczyzną. Czyżby te ostatnie były w szoku?
                                    Polska do boju!
Lech Kaczyński, jak mówił Sławomir Cenckiewicz na spotkaniu w Opolu – uważał, że dla ojczyzny, wzorem Piłsudskiego, trzeba czasem umoczyć się w gównie. Pomiędzy Kaczyńskim, a środowiskami żydowskimi miało dojść do porozumienia. Temat 65 miliardów dolarów odszkodowania dla amerykańskich Żydów – choć nie wiadomo za co – ucichł, ponieważ: Lech Kaczyński obiecał, że nie będzie ekshumacji w Jedwabnem. Żydzi strasznie bali się tych ekshumacji.
Swoją drogę ciekawe, że Żydzi nie protestują przeciw ekshumacjom w Gross-Rossen, których byłem świadkiem, ale pewnie sprawa obozu na Dolnym Śląsku nie jest dla nich sprawą polityczną i nie posłuży do politycznego ugrania korzyści ekonomicznych.
Lech Kaczyński był naiwny. Źli ludzie nie dotrzymują umów. Kto wie, może gdyby żył, powiedziałby jak było. Tak czy inaczej, nazywanie go zdrajcą jest nieuczciwe. Bardzo prawdopodobne, że „katastrofa w Smoleńsku” była dziełem masonerii (jak twierdzi dr St. Krajski) i tych samych „środowisk”, które kilkadziesiąt lat wcześniej mordowały polskich oficerów w Katyniu.
W związku z ponowieniem bezczelnych roszczeń, wzywam do przeprowadzenia ekshumacji w Jedwabnem. Wzywam również polskie środowiska do przypominania zbrodni i zdrady probolszewickich żydów w 1939 roku, a także do przypominania, że getta żydowskie były na rękę potomkom Chazarów, ponieważ oddzielały ich od wojny i rzezi, jaką Niemcy urządzali w Polsce.
Jeśli Polska nie zapłaci 65 mld, będzie poniżana na arenie międzynarodowej - mówił, w latach 90-tych Izrael Singer – sekretarz generalny Światowego Kongresu Żydów.
Ja już wyrosłem z miłości do USA. Leszek Żebrowski i Bogdan Świeczkowski na spotkaniach w Opolu odpowiadali mi, że Polska w razie zagrożenia może liczyć tylko na siebie. „Pokojowe” misje USA w Iraku, Syrii, Libii, Afganistanie i kierowanie islamskich najeźdźców do Europy przez amerykańskich żołnierzy, zdają się potwierdzać moje obawy.
                   Szykuje się nowe-stare państwo w Europie
Trzeba przypomnieć, że „Ivanka Trump, córka kandydującego na urząd prezydenta USA miliardera Donalda Trumpa, urodziła w niedzielę wielkanocną 2016 r. synka. „Ojcem dziecka jest biznesmen żydowskiego pochodzenia Jared Kushner. Donald Trump już wcześniej publicznie cieszył się, że będzie miał kolejnego żydowskiego wnuka".
„Ivanka "Yael" Trump przeszła na judaizm w 2009 roku. Kilka miesięcy później poślubiła potentata w sferze handlu nieruchomościami Jareda Kushnera”.
Dziecko Iwanki nie jest niczemu winne. Także tego, że chazarscy żydzi świadomi swojego pochodzenia, jak i tego, że sprawa ich pochodzenia wychodzi na jaw, chcą budowy nowego Izraela na wschodniej Ukrainie.
O tym, że Ukraińcy są przygotowywani do pracy na rzecz nowych panów, może świadczyć, że Godło Ukrainy to chazarska (turecko-mongolska) „tamga”. Na zdjęciu:
Krym a projekt „nowa Kalifornia”. Historie krymskiego geszeftu możecie  obejrzeć na kanale Bald.tv:
Czy ustanawiając stolicę Izraela w Jerozolimie Trump nie spełnia przypadkiem postulatów amerykańskiej żydowskiej finansjery? Takie potraktowanie sprawy grozi wojną i kolejną emigracją Żydów na tereny obecnej wschodniej Ukrainy?
Wróćmy do polskich spraw.
                               Polsko, uwierz we własne siły
Polacy mają problem z wiarą w siebie. Na politykę patrzę realnie i wiem, że jest w nas ogromna moc.
Od wielu lat trwa nagonka na słowiańszczyznę. Podzielona Słowiańszczyzna jest słaba i łatwa do łupienia. Chazarscy Żydzi i inne nacje nienawidzący Polaków, wykorzystują mit tzw. wielkiej Lechii do udowadniania, że... Żydzi, byli na naszych ziemiach pierwsi, już ponad 5000 lat temu, gdy nikt jeszcze nie słyszał o Jakubie, Abra kadabra chamie i Mojżeszu.

„Lechię założyli przodkowie Lewitów. Przodkowie dzisiejszych Polaków dopiero od pięciu tysięcy lat są w Europie Środkowej” - czytamy bzdury wykorzystujące modę na Lechię na dobrze wypozycjonowanej przez Google stronie internetowej:
„Lewici – potomkowie Lewiego (jednego z dwunastu synów Jakuba), a ściślej jego trzech synów: Gerszona, Kehata i Merariego. Od nich pochodzą trzy rody lewickie: Gerszonici, Kehatyci i Meraryci” czytamy na polskiej Wikipedii, której źródła to:
Księga Rodzaju 46:11; Księga Liczb 3:17–33; 7:6–9; 1 Księga Kronik 5:27; 6:1.
Tymczasem Chazarowie – wyznawcy Talmudu, nie są żadnymi starszymi braćmi w wierze. Szowinistyczny Talmud został ukształtowany pomiędzy IV a VI wiekiem i prawdopodobnie miał wpływ na Mahometa i powstanie Islamu. To chrześcijanie są prawowitym „Nowym Izraelem”.
Głupoty gada Wojciech Cejrowski, gdy twierdzi, że Palestyńczycy są „gośćmi na swoje ziemi” i Izraelczycy przybyli tam, skąd pochodzili. Jedynie Żydzi sefardyjscy są prawdziwymi żydami, ale w populacji Izraela jest ich, wg różnych szacunków, od 13 do 7 procent. Jednak istnienie państwa Izrael, z dala od naszych ziem, jest w polskim interesie. Przykro mi Palestyńczycy, choć Jesteście prawdziwymi Żydzami, a Wasi przodkowie znali Jezusa, myślę o swoim narodzie - Polakach.
Izrael Singer mówił, że Żydzi 800 lat słuchali Polaków. Polskie idiotki zgromadzone w Berlinie na kongesie omawiającym budowę Judeo-Polonii twierdzą, że Polin to znaczy „tutaj zostaję” i stwierdzenie to padło na ziemiach polskich w 966 roku – ciekawe, że zbieżne z oficjalną datą chrztu Polski (Wiślanie-Krakowiacy, zostali ochrzczeni 100 lat wcześniej). Teraz przekupieni naukowcy na szemranych stronach internetowych twierdzą, że Żydzi mieszkają na naszych ziemiach od ponad 5000 lat.
Drodzy rodacy! Ile będziecie pozwalali pluć sobie w twarz?
Kto ma uszy, niechaj słucha. Kto ma oczy, niech ogląda: 100 lat dręczenia Polaków – Judeopolonia. Aby obejrzeć kliknij w Link:

https://www.youtube.com/watch?v=uEbxUWRrWCQ&lc=z12thjbbuuqhfj33n221ztqpu...

KOMENTARZE

 • Trzeba sobie uzmysłowić jaką to ogromną sumą jest 65 miliardów USD !!
  Zachęcam do policzenia. Każdy ma komórę. Tam jest kalkulator.
  Zapewniam.
  Gdyby z wyssanej z palucha kwoty 65 miliardów USD spłacać po 1 milionie USD DZIENNIE , to bez odsetek zajmie to 178 lat !
  Dotarło ? Nie sądzę ! To może inaczej. Jak uważasz , ile pokoleń tubylców będzie to spłacać ? Na pewno Twoje dzieci , wnuki i prawnuki !
  Teraz znajdż w internecie zegar długu publicznego i wykonaj taki sam prosty rachunek. Obetnij sześć zer i podziel przez 365.
  Wychodzą przeszło 2 TYSIĄCE LAT ! Według oficjalnego stanu zadłużenia
  Czy rozumiesz co miał na myśli Morawiecki mówiąc o " zagranicznych właścicielach Polski " ?
  Z pewnością zagraniczni właściciele preferują nazwę " POLIN ".
  Powiesz że cały świat jest zadłużony.
  To by oznaczało że starożytni faraonowie mieli ledwie na " waciki " przy tych współczesnych megafaraonach.
  To są prawdziwi właściciele całej planety ! A motłoch nawet nie pozna ich twarzy , nazwisk , potomków , bo media na Ziemi też są ICH własnością . Przypomnę :
  " Jak nie wiesz kto rządzi ,
  Sprawdż kogo nie wolno ci krytykować" - Volter

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY