Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
338 postów 230 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Zaczadzenie w Chróścicach: dwie ofiary śmiertelne

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Powiedzenie: zgubne skutki picia wódki" czasem nabiera dosłownego znaczenia...

Wydarzenie miało miejsce na ul. Kośnego w Chróścicach (woj. opolskie). Zostało zgłoszone o godz. 21:46. Na miejsce przybyło sporo profesjonalnych i dobrze wyposażonych jednostek straży pożarnej, które z racji niskiego zagrożenia pożarowego, bo nie tu w rozprzestrzeniajacym się ogniu tkwił problem, nie brały udziału w akcji.
Najpierw mówiło się o około 70 letnim zaczadzonym mężczyźnie. Po pewnym czasie rozeszła się wiadomość o kolejnej ofierze, około 60-letnim koledze ofiary.
Wiadomo, że zmarli pili alkohol. Młodszy był znany – jak mówili mi mieszkańcy Chróścic – że dawniej, umarło już "przy nim" co najmniej dwie osoby – współuczestnicy biesiad oraz z tego, że był znany policji.
Niestety, choć pożarł nie był duży, ofiary zmarły prawdopodobnie w wyniku nieprawidłowo działającego pieca. Został już ogrodzony teren i trwają czynności procesowe.
Bezpośredni świadkowie zdarzenia mówili mi, że próbowały wyciągnąć pierwszego zauważonego mężczyznę, który leżał na łóżku, na dwór. Niestety, jeden strażak wygonił ich wdzięcznym okrzykiem: „spierdalać”. Tymczasem sporo czasu (około 4 minuty, jak mówią ci mężczyźni), zajęło uruchomienie wentylatora, który odprowadzał zatrute powietrze na zewnątrz.
Obok mieszkał brat, siostra oraz matka tragiczne zmarłego właściciela domu. Powiedzenie zgubne skutki picia wódki, nabiera czasem dosłownego wymiaru.
 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

ULUBIENI AUTORZY