Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
419 postów 321 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Kardynał Nycz postuluje „dzień islamu” w polskim kościele

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

... i mówi to całkiem serio.

"Obym się mylił, ale może być tak, że 20 lat temu ustanawialiśmy Dzień Judaizmu w Kościele, potem także na zakończenie Tygodnia Ekumenicznego - Dzień Islamu, a teraz może się okazać, jeśli już się nie okazuje, że ta czasem niewiedza, uprzedzenia, sprawiają, że za chwilę jeszcze bardziej niż Dzień Judaizmu, będzie nam potrzebny Dzień Islamu w Kościele, żeby nie było postawy ‘anty’, który wynika bardzo często z niewiedzy" - stwierdził metropolita warszawski.
              Islam a Kościół katolicki
„Królem bądź tych wszystkich, którzy jeszcze błąkają się w ciemnościach pogaństwa albo islamizmu i racz ich przywieść do światła i Królestwa Bożego” - Leon XIII.
Allach jest wrogiem Trójcy Przenajświętszej, Jezus Chrystus prorokiem niższym niż Mahomet. To i tak dobrze, bo wg Talmudu Jezus jest ... nieślubnym dzieckiem św. Marii i jakiegoś rzymianina.

Polski kościół zamierza czcić ludzi, którzy mają jednoznaczne zdanie o chrześcijaństwie:
Sura 9 — Skrucha.
5 A kiedy miną święte miesiące, wtedy zabijajcie bałwochwalców, tam gdzie ich znajdziecie; chwytajcie ich, oblegajcie i przygotowujcie dla nich wszelkie zasadzki! Ale jeśli oni się nawrócą i będą odprawiać modlitwę, i dawać jałmużnę, to dajcie im wolną drogę. Zaprawdę, Bóg jest przebaczający, litościwy!
(...)
29 Zwalczajcie tych, którzy nie wierzą w Boga i w Dzień Ostatni, którzy nie zakazują tego, co zakazał Bóg i Jego Posłaniec, i nie poddają się religii prawdy — spośród tych, którym została dana Księga — dopóki oni nie zapłacą daniny własną ręką i nie zostaną upokorzeni.
30 Żydzi powiedzieli: „Uzajr jest synem Boga." A chrześcijanie powiedzieli: „Mesjasz jest synem Boga." Takie są słowa wypowiedziane ich ustami. Oni naśladują słowa tych, którzy przedtem nie wierzyli. Niech zwalczy ich Bóg! Jakże oni są przewrotni!
Ale na portalu Deon w dalszej części artykułu czytamy:
„Jak zauważył, formą systematycznej edukacji jest, np. w oparciu o ofertę Muzeum POLIN w Warszawie, przygotowywanie tam także katechetów do tego, żeby pokazywali judaizm w takiej formie, by ten krąg edukacyjny się ciągle poszerzał. "Najgorszą rzeczą, która budzi wszystkie upiory jest z jednej strony niewiedza, albo nastawienie polegające na szukaniu wroga, gdzie się tylko da" - podkreślił kard. Nycz”.

To jest już jawna zdrada wiary w Chrystusa. Kościół Katolicki zdradza swojego Boga i wiernych, którym zawdzięcza chleb. Gratuluje o czcigodni pasterze Waszej nieomylności. Tylko, że nieomylny, miłujący islam papież Franciszek, nie jest ponad Dekalogiem? 

KOMENTARZE

 • Tak powinno być!
  https://pbs.twimg.com/media/DTh1Gg7WAAEpUQU.jpg
 • @Husky 20:57:07
  Jak ? .Następny który na starość idiocieje . Przekraczasz określony wiek i z automatu masz zakaz wypowiedzi publicznych . Tak być powinno , jak jest wszyscy widzą . KK ,to raczej nie służy.
 • Kardynał Nycz?
  Przecież jemu przeszkadzał krzyż na Krakowskim Przedmieściu. On pierwszy poparł Komorowskiego i wyborczą.

  Ciekawi mnie ilu muzułmanów przyjął pod swój dach Kard Nycz?
  Ilu ugościł na swoich salonach, dał im lokum wikt i opierunek. Tym bardziej że wszystko co posiada podobno nie należy do niego.

  Zaczyna się urabianie Polaków pod "korytarze humanitarne"?
 • Nycz wraz z Gądeckim to funkcjonariusze międzynarodowej mafii żydów
  Nycz i Gądecki to akt zdrady wobec Narodu Polskiego ! oni prowadzą ten żydo-katolicki kościół i wiernych w ślepą uliczkę gdzie na końcu tej uliczki jest zamordowanie kościoła i wiernych .

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach . Uwolnijcie się Słowianie od Nycza !!!!
 • „Proszę nas proislamsko nie agitować”
  Pawłowicz pisze do kard. Nycza

  „Proszę nas, Księże Kardynale, proislamsko nie agitować i nie zawstydzać nieprzyjmowaniem uchodźców, czytaj: Chrystusa.” – pisze do kard. Kazimierza Nycza posłanka PiS prof. Krystyna Pawłowicz.


  „Zrównanie Chrystusa z obecnym uchodźcą islamskim, migrantem terroryzującym goszczące go miejsce jest – myślę – nadużyciem wobec naszej wiary i wobec nas.” – napisała na portali wPolityce posłanka Krystyna Pawłowicz dodając: „Proszę nas, Księże Kardynale, proislamsko nie agitować i nie zawstydzać nieprzyjmowaniem uchodźców, czytaj: Chrystusa.”

  Zdaniem posłanki PiS „pierwszym religijnym celem tych ‚gości’ jest nawracanie innowierców na islam, często przez zastraszanie i terror”.

  Dalej przekonuje, że „Chrystus nie nauczał islamu, nie był muzułmaninem, ani ‚uchodźcą’ czy ‚migrantem’ w obecnym groźnym i odpychającym znaczeniu i we wrogim dla chrześcijaństwa obecnym kontekście historycznym”. Posłanka przypomina też pierwsze przykazanie Dekalogu: „Nie będziesz miał bogów cudzych przede Mną”.

  Posłanka kończy swój tekst stwierdzeniem, że dzisiaj „bronimy Polskę przed naporem bezbożnych nurtów lewackich i będziemy bronić przed antychrześcijańską agresją islamu.
 • @
  Owieczki oto wasi pasterze

  http://racjapolskiejlewicy.pl/owieczki-oto-wasi-pasterze/6639
 • Przczytałem na Deon.pl i załamałem się
  takim duszpasterzom to duszę o żelazka nieroztropnie byłoby powierzyć, ale dłużej klasztora niz przeora - non praevalebunt czyli wbrew Nyczom bramy piekielne nie przemogą
 • słusznie
  Należy bić się w piersi za czyny jakiś Lechów przeciw Carogrodowi i jego legionom. Owszem likwidacja Bizancjum powiodła się po latach, ale skutki uboczne czynów tych asów wywiadu (czy wypędzonych?) Lechii odczuwa dziś cały świat Zbałamucenie wizjami wżenionego w majątek głupca było łatwe, zdalne kierowanie nie

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej