Gorące tematy: Ruch Oporu 2020 Antypartia Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
469 postów 366 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Kardynał Nycz postuluje „dzień islamu” w polskim kościele

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

... i mówi to całkiem serio.

"Obym się mylił, ale może być tak, że 20 lat temu ustanawialiśmy Dzień Judaizmu w Kościele, potem także na zakończenie Tygodnia Ekumenicznego - Dzień Islamu, a teraz może się okazać, jeśli już się nie okazuje, że ta czasem niewiedza, uprzedzenia, sprawiają, że za chwilę jeszcze bardziej niż Dzień Judaizmu, będzie nam potrzebny Dzień Islamu w Kościele, żeby nie było postawy ‘anty’, który wynika bardzo często z niewiedzy" - stwierdził metropolita warszawski.
              Islam a Kościół katolicki
„Królem bądź tych wszystkich, którzy jeszcze błąkają się w ciemnościach pogaństwa albo islamizmu i racz ich przywieść do światła i Królestwa Bożego” - Leon XIII.
Allach jest wrogiem Trójcy Przenajświętszej, Jezus Chrystus prorokiem niższym niż Mahomet. To i tak dobrze, bo wg Talmudu Jezus jest ... nieślubnym dzieckiem św. Marii i jakiegoś rzymianina.

Polski kościół zamierza czcić ludzi, którzy mają jednoznaczne zdanie o chrześcijaństwie:
Sura 9 — Skrucha.
5 A kiedy miną święte miesiące, wtedy zabijajcie bałwochwalców, tam gdzie ich znajdziecie; chwytajcie ich, oblegajcie i przygotowujcie dla nich wszelkie zasadzki! Ale jeśli oni się nawrócą i będą odprawiać modlitwę, i dawać jałmużnę, to dajcie im wolną drogę. Zaprawdę, Bóg jest przebaczający, litościwy!
(...)
29 Zwalczajcie tych, którzy nie wierzą w Boga i w Dzień Ostatni, którzy nie zakazują tego, co zakazał Bóg i Jego Posłaniec, i nie poddają się religii prawdy — spośród tych, którym została dana Księga — dopóki oni nie zapłacą daniny własną ręką i nie zostaną upokorzeni.
30 Żydzi powiedzieli: „Uzajr jest synem Boga." A chrześcijanie powiedzieli: „Mesjasz jest synem Boga." Takie są słowa wypowiedziane ich ustami. Oni naśladują słowa tych, którzy przedtem nie wierzyli. Niech zwalczy ich Bóg! Jakże oni są przewrotni!
Ale na portalu Deon w dalszej części artykułu czytamy:
„Jak zauważył, formą systematycznej edukacji jest, np. w oparciu o ofertę Muzeum POLIN w Warszawie, przygotowywanie tam także katechetów do tego, żeby pokazywali judaizm w takiej formie, by ten krąg edukacyjny się ciągle poszerzał. "Najgorszą rzeczą, która budzi wszystkie upiory jest z jednej strony niewiedza, albo nastawienie polegające na szukaniu wroga, gdzie się tylko da" - podkreślił kard. Nycz”.

To jest już jawna zdrada wiary w Chrystusa. Kościół Katolicki zdradza swojego Boga i wiernych, którym zawdzięcza chleb. Gratuluje o czcigodni pasterze Waszej nieomylności. Tylko, że nieomylny, miłujący islam papież Franciszek, nie jest ponad Dekalogiem? 

KOMENTARZE

 • Tak powinno być!
  https://pbs.twimg.com/media/DTh1Gg7WAAEpUQU.jpg
 • @Husky 20:57:07
  Jak ? .Następny który na starość idiocieje . Przekraczasz określony wiek i z automatu masz zakaz wypowiedzi publicznych . Tak być powinno , jak jest wszyscy widzą . KK ,to raczej nie służy.
 • Kardynał Nycz?
  Przecież jemu przeszkadzał krzyż na Krakowskim Przedmieściu. On pierwszy poparł Komorowskiego i wyborczą.

  Ciekawi mnie ilu muzułmanów przyjął pod swój dach Kard Nycz?
  Ilu ugościł na swoich salonach, dał im lokum wikt i opierunek. Tym bardziej że wszystko co posiada podobno nie należy do niego.

  Zaczyna się urabianie Polaków pod "korytarze humanitarne"?
 • Nycz wraz z Gądeckim to funkcjonariusze międzynarodowej mafii żydów
  Nycz i Gądecki to akt zdrady wobec Narodu Polskiego ! oni prowadzą ten żydo-katolicki kościół i wiernych w ślepą uliczkę gdzie na końcu tej uliczki jest zamordowanie kościoła i wiernych .

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach . Uwolnijcie się Słowianie od Nycza !!!!
 • „Proszę nas proislamsko nie agitować”
  Pawłowicz pisze do kard. Nycza

  „Proszę nas, Księże Kardynale, proislamsko nie agitować i nie zawstydzać nieprzyjmowaniem uchodźców, czytaj: Chrystusa.” – pisze do kard. Kazimierza Nycza posłanka PiS prof. Krystyna Pawłowicz.


  „Zrównanie Chrystusa z obecnym uchodźcą islamskim, migrantem terroryzującym goszczące go miejsce jest – myślę – nadużyciem wobec naszej wiary i wobec nas.” – napisała na portali wPolityce posłanka Krystyna Pawłowicz dodając: „Proszę nas, Księże Kardynale, proislamsko nie agitować i nie zawstydzać nieprzyjmowaniem uchodźców, czytaj: Chrystusa.”

  Zdaniem posłanki PiS „pierwszym religijnym celem tych ‚gości’ jest nawracanie innowierców na islam, często przez zastraszanie i terror”.

  Dalej przekonuje, że „Chrystus nie nauczał islamu, nie był muzułmaninem, ani ‚uchodźcą’ czy ‚migrantem’ w obecnym groźnym i odpychającym znaczeniu i we wrogim dla chrześcijaństwa obecnym kontekście historycznym”. Posłanka przypomina też pierwsze przykazanie Dekalogu: „Nie będziesz miał bogów cudzych przede Mną”.

  Posłanka kończy swój tekst stwierdzeniem, że dzisiaj „bronimy Polskę przed naporem bezbożnych nurtów lewackich i będziemy bronić przed antychrześcijańską agresją islamu.
 • @
  Owieczki oto wasi pasterze

  http://racjapolskiejlewicy.pl/owieczki-oto-wasi-pasterze/6639
 • Przczytałem na Deon.pl i załamałem się
  takim duszpasterzom to duszę o żelazka nieroztropnie byłoby powierzyć, ale dłużej klasztora niz przeora - non praevalebunt czyli wbrew Nyczom bramy piekielne nie przemogą
 • słusznie
  Należy bić się w piersi za czyny jakiś Lechów przeciw Carogrodowi i jego legionom. Owszem likwidacja Bizancjum powiodła się po latach, ale skutki uboczne czynów tych asów wywiadu (czy wypędzonych?) Lechii odczuwa dziś cały świat Zbałamucenie wizjami wżenionego w majątek głupca było łatwe, zdalne kierowanie nie

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej