Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
338 postów 230 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Należy totalnie poprzeć premiera Morawieckiego

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

... w konflikcie z Izraelem!

Skończmy tę dyskusję, czy Mateusz Morawiecki jest idealnym premierem, czy nie jest, bo nikt nie jest idealny, a jeśli ktoś twierdzi inaczej, to niczym Jezus zapytam go, czy w swoim życiu nie zrobił żadnego świństwa i łajdactwa z którego nie musiał się spowiadać?
 
Wreszcie zaczynam rozumieć działania Morawieckiego. Facet działa wg własnej logiki. Nie musimy się pod nią podpisywać w 100 proc., ale...
 
Zagadnienie nr 1.
 
Krytycy totalni! Zrozumcie wreszcie politykę. Otóż jeśli M. Morawiecki mówi o przyjaźni z Niemcami, o tym jakie są dla Polski ważne itd., to znaczy, że niczym Gierek, który na każdym kroku mówił o przyjaźni z ZSRR, premier chce robić w rzeczywistości swoje. Ja wiem, że dla intelektualnych troglodytów dobrym premierem będzie ten, kto wprost fizycznie pobije Adolfinę Hitler, o przepraszam, kanclerz Makrele Angel, ale to nie troglodyci zbudowali świat i cywilizacyjne rozwiązania sporów pomiędzy państwami, jakimi są dyplomatyczne rozgrywki.
 
Zagadnienie nr 2.
 
Morawiecki upamiętnił Brygadę Świętokrzyską, która kolaborowała z III Rzeszą, a której dowódca miał wyrok śmierci od Armii Krajowej. Skąd Premier miał o tym wszystkim wiedzieć?!
 
Na zbity pysk wyrzuciłbym tych, którzy mu to doradzali. To złowroga „wkrętka” najwyższej próby. Trzeba przyznać, że się udała, ale niczym Piłsudski, dla zdrajców nie miałbym litości. Panie premierze, miej się na baczności! W Twoim otoczeniu działają złowrodzy agenci i prowokatorzy. 
 
Zagadnienie nr 3.
 
Morawiecki w Monachium mówił o „żydowskich sprawcach holocaustu”. Szewach Weiss rozpacza z tego powodu, że premier niweluje wszystko, co do tej pory udało się zbudować. Czyli niweluje politykę poddaństwa Polski wobec szkalującej nas narracji po qrewsku obarczającej nas zbrodnią holocaustu.
 
Najważniejsze. Media przed chwilą doniosły, że podczas rozmowy telefonicznej Premiera Mateusza Morawieckiego z oberfurerem Izraela Binjaminem Netanjahu (powinno być napisane: Netanjachuj, ale nie będę niemiły) ten ostatni twierdził, że nigdy nie zgodzi się na podobna narrację, czyli mówienie prawdy o udziale Żydów w mordowaniu innych Żydów.
 
A kim ty jesteś Benjaminku?! Gdy wyszły sprawy nieudolnych przekrętów gospodarczych Twojej grubawej żony, to wziąłeś i rozpętałeś w Izraelu antypolską narrację, haniebnie obarczając nas, de facto, za rozpętanie II wojny światowej. Zamknij swój plugawy ryj. Jesteś w Polsce niemile widzianym gościem.
 
Beata Mazurek, rzecznik PiS pisze: „PMM (Mateusz Morawiecki, dop. autora) w Monachium powiedział prawdę, która jest trudna do przyjęcia przez stronę izraelską. Nie przeczymy, że dochodziło do indywidualnej współpracy z okupantem z różnych stron, dlatego za mówienie prawdy nie ma potrzeby przepraszać”.
 
Retoryka PiS jest o wiele lepsza w tej sprawie niż doradczyni prezydenta Dudy - Zofii Romaszewskiej, która twierdzi, a pewnie mówi to, co nie wypada w tej sprawie powiedzieć Prezydentowi Andrzejowi Dudzie, że ustawa IPN jest niepotrzebna. Pani Romaszewska nie rozumie polityki. Co w ogóle robi na tym stanowisku?!
 

Tymczasem Premier Morawiecki swoimi działaniami buduje zaufanie do siebie. I bardzo dobrze. Należy go bezwzględnie poprzeć w działaniach międzynarodowych, a nie tylko ględzić i niczym przysłowiowa menda, czyli wsza łonowa, nieustannie doszukiwać się dziury w całym.  

KOMENTARZE

 • tyle w temacie
  http://zaprasza.net/a.php?article_id=34609
 • Przepraszam !!!!
  Skakał mi obraz przy odświeżaniu strony i miast 5*
  dałem 1 *
  Przepraszam
 • "Należy totalnie poprzeć premiera Morawieckiego"
  .
  TOTALNIE JESTEM ZA 5*
 • No i udzielili sobie rozgrzeszenia...
  Jonny Daniels:
  Polacy kolaborowali z chciwości i nienawiści,
  Żydzi – aby się ocalić


  https://pbs.twimg.com/card_img/964150643777835009/x49pZHtp?format=jpg&name=600x314
 • @Husky 17:32:38
  Ocalenie przez "samozagładę" :) dobre. Pozdrawiam
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 17:32:14
  A tak na marginesie, ... Żyda przeciwko Żydowi przyszło nam popierać. / Źle się dzieje w Państwie POLAN, że własnego Mieszka nie mamy! :D
 • 1* - Fatalny błąd politycznego myślenia
  Dobry Żyd, polski patriota, Morawiecki kontra zły Żyd Netanjahu - daje się Pan nabierać jak dzieci.

  _________________
  "Morawiecki upamiętnił Brygadę Świętokrzyską, która kolaborowała z III Rzeszą, a której dowódca miał wyrok śmierci od Armii Krajowej. Skąd Premier miał o tym wszystkim wiedzieć?!"

  On wiedzieć nie musi (choć jest historykiem z wykształcenia !), ma politycznych doradców. A to był szczególny gest polityczny, który miał mieć właśnie odpowiednią wymowę, bo jednocześnie Morawiecki wskazał, że naszym największym wrogiem i zagrożeniem jest Rosja.

  To jest realizacja żydowskiej, syjonistycznej polityki i Żyd Morawiecki wypełnia ten obowiązek z zaangażowaniem. A do głupich gojów robi oko za przyzwoleniem Żydów (Netanjahu prawdopodonie będzie siedział za korupcję) i mówi o żydowskich sprawcach holokaustu, bo to niczego w stosunku Żydów do Polaków nie zmienia.
 • @Rzeczpospolita 20:11:18
  Coś jest na rzeczy .Po ostatnich 30 latach , należy pilnie patrzeć na łapy nami rządzących . Ciekawe co to miało oznaczać z Brygadą Świętokrzyską ja w przypadki nie wierzę szczególnie u historyka . Trzeba się przyglądać. Pzdr. https://www.salon24.pl/u/loremipsum/827475,wiem-kim-pan-jest-panie-morawiecki
 • @Romuald Kałwa 17:50:28
  Zagadnienie nr.2 https://www.salon24.pl/u/nick/482110,nsz-podziekowanie-wiezniarek-za-wyzwolenie-obozu-w-holiszowie
 • Narodowe Siły Zbrojne
  https://pbs.twimg.com/media/DEcsnAYWsAMZsCj.jpg
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 17:54:41
  Mieszki zostały dawno opróżnione przez żydowskie korporacje .No , a teraz kto ich zaprosił ?. http://politykapolska.eu/2017/10/28/m-morawiecki-zaprasza-jpmorgan-goldman-sachs-hsbc-mozna-tym-instytucjom-ludziom-zaufac/ . http://www.ekspedyt.org/wp-content/uploads/2017/12/Morawiecki_JP_Morgan.jpg
 • Będzie coraz więcej takich takich entuzjastycznych deklaracji promoarawieckich.
  Bo....
  """"EU needs ‘steel tanks, not think tanks’ to counter ISIS & Russia – Polish PM """"
  https://www.rt.com/news/419135-europe-tanks-russia-poland/

  Premier Mateusz M. mobilizuje do obrony przed zagrożeniem ISIS i.... rosyjskim.

  Uwiarygodniony w hałasie syjonistycznej sprzeczki pociągnie za sobą na front wschodni jakąś część młodzieży polskiej.
  Przypomnijmy sobie, ze na front iracki poszła część wojska polskiego znęcona mirażem przechwycenia zysków z "pol naftowych'.
  Zysków nie ma , a hańba została.
 • @Zbigniew Jacniacki 22:30:29
  Dokładnie, tu też możemy wdepnąć w pejsaty syf.
  Więc "na dziś", poprzeć ALE tak, by jeśli trzeba móc się z tego wycofać.

  Jeśli Morawiecki jest żydem a nie Polakiem... (pochodzenia żydłaczego).
 • @Zbigniew Jacniacki 22:30:29
  Polecam . :) https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=86tQeSIhhF0
 • autor
  //Morawiecki upamiętnił Brygadę Świętokrzyską, która kolaborowała z III Rzeszą, a której dowódca miał wyrok śmierci od Armii Krajowej. Skąd Premier miał o tym wszystkim wiedzieć?!//

  Pewnie, zamiast na wykłady chodził na wagary,dyplom po znajomości, Moritze tak mają.

  //Należy go bezwzględnie poprzeć w działaniach międzynarodowych...//
  Przecież poparcie międzynarodowe ma, np.Husky`ego i innych...
 • popierać Morawieckiego to za mało.
  Nie tylko należy poprzeć Morawieckiego ale definitywnie przejąc w skali społeczeństwa inicjatywę. Nie łudźmy się, pod biurkiem rządowej machiny
  robione są lichwiarskie konszachty (poczytajcie posty @Nikandera). Aby to zniszczyć społeczeństwo musi przejąć czyli zabrać od rządu inicjatywę oraz raz na zawsze skończyć z uległością względem lichwiarzy holokaustu ale i również a może i przede wszystkim dosłownie przygwoździć polski rząd aby nie sprzedawał pod ladą Polaków. Tego nikt za Polaków nie zrobi. Rząd PiS niechcący wdepnął w krowi placek i jest przygwożdżony. Należy to wykorzystać w pełnym zakresie i zacząć uzdrawiać system.
 • @Stara Baba 00:25:16
  "raz na zawsze skończyć z uległością względem lichwiarzy holokaustu ale i również a może i przede wszystkim dosłownie przygwoździć polski rząd aby nie sprzedawał pod ladą Polaków."

  Czyli w sumie piszesz co ja mówię OD LAT:
  nawet 1000 "trybunałów" nie będzie miało takiego znaczenia (dyscyplinującego), jak 10-20-50 zasądzonych (i WYKONANYCH!) ("Trybunały Ludowe"?) WYROKÓW ŚMIERCI!!!

  ZDRAJCOM (państwa i Narodu) należy się TYLKO sznur o świcie!
 • Solidarność w Polsce jest dziełem CIA
  Sztuczne rozdzielanie Solidarności na starą i nową i przypisywanie jej ,że ta stara jest ok , a ta nowa jest be jest ogólnie mylące , chociaż samo w sobie nosi znamiona samousprawiedliwienie się tych starych przed tym , co zrobili i robią Ci nowi . Dodatkowo z psychologicznego punktu widzenia w zakresie socjotechnicznym jest samooszutwem /vide: samooszukiwanie jako jedna z metod rozwiązywania konfliktów zewnętrznych i wewnętrznych/.

  Koncepcja ta jako metoda dochodzenia do prawdy jest metodologicznie błędna, chociaż epistemologicznie dopuszczalna. Chcąc dokonać trafnej oceny Solidarności z punktu widzenia dobra Polski lub jej szkodliwości dla Polski należy patrzeć na nią całościowo, holistycznie, bez rozbijania ją na starą /tę rzekomo dobrą/ i tę nową /tę złą/ , z podkreśleniem jednakże , iż na tzw."suwaku polskości" ta stara faktycznie była lepsza od tej nowej min. dlatego , że był w niej duży pierwiastek narodowy/ narodowowyzwoleńczy/ , co nie zmienia jednakże faktu, że te obie Solidarności były dziełem i owocem skutecznie zaplanowanej i zrealizowanej przez CIA operacji specjalnej występującej u nich pod tą samą nazwą.

  Wszyscy , którzy twierdzą , że Solidarność była ruchem stricte polskim są w błędzie .....w błędzie celowo zaprogramowanym przez teoretyków CIA po to , by Polacy w to uwierzyli , co też się stało i pomimo upływu lat nadal /przyp. własna : chodzi o ten zaimplementowany z zewnątrz do struktur poznawczych Polaków błąd poznawczy/ nadal tkwi w świadomości wielu Polaków , którzy nie potrafią , tak jak to w swoim czasie zrobił Andrzej Szubert z Niemiec , aktywny działacz Solidarności , krytycznie myśleć i zerwać raz na zawsze z tą ichnią socjopropagandą.

  Andrzej wyszedł poza krąg tego samouwielbienia , charakterystycznego dla wielu byłych i obecnych działaczy Solidarności przez co realnie ocenia sytuacja na froncie walki ideologicznej dwóch przeciwstawnych ideologii nie będąc zakładnikiem żadnej z nich, co świadczy bardzo pozytywnie o jego otwartym myśleniu , które nie jest zaczadzone żadnymi ideologicznymi "izmami" i obciążone religijną kulą u nogi , z czym mamy do czynie w przypadku wielu dyskutantów dla których powołanie się na religijność jest predykatem ich wszelakich "prawd".

  Przypomnę i przytoczę jeszcze raz , gdyż już to robiłem dowód na to , iż Solidarność była operacją specjalną CIA. Mówi o tym fragment rosyjskiego filmu o generale Jaruzelskim . Chodzi o fragment w którym dyrektor Centrum problemów geopolitycznych w Rosji generał Leonid Iwaszow przywołuje wypowiedź wielkiego amerykańskiego ideologa i stratega, jednego z największych w świecie rusofobów /zmarłego w zeszłym roku/ Zbigniewa Brzezińskiego, który powiedział i potwierdził wprost, bez żadnych ogródek fakt , że „Solidarność była operacją specjalną CIA”.
  .https://youtu.be/bOJxNu_pUnQ?t=1246
  .https://www.youtube.com/watch?v=ldb7UM27zcU&t=11s

  Obejrzyjcie sobie cały ten film zarówno część I , jak i II Nie ze wszystkim się zgadzam , co jest w tym filmie . w swoim czasie jak ukazał się na YT w polskiej wersji w 6 odcinkach , ja go szczegółowo tam pod tymi filmami omówiłem . Efekt był taki, że ten film zniknął z YT , a zamiast jego ukazał się inny zmanipulowany jednoczęściowy film , który oprotestowałem jako manipulację i który został przez YT też usunięty. Niedawno , dzięki pomocy kolegów /krzyk 58 /piszących na blogubruska dotarłem do oryginału tego filmu /przytoczony wyżej/ , z czego się bardzo cieszę.

  Informuję także , iż będąc oficerem kontrwywiadu wojskowego w 1986 roku , gdy pracowałem w Zarządzie WSW w Bydgoszczy jako inspektor udałem się do Gdańska w celu kontroli podległych nam tam oddziałów WSW i wtedy dla relaksu poszedłem sobie do tego kościoła ś.Brygidy, by go zwiedzić. W Zarządzie WSW bylem wówczas głównym inspektorem do walki z dywersją ideologiczną zwaną współcześnie wojną informacyjną . Podlegała mi w tym zakresie wojskowa Polska, patrząc na mapę w trójkącie od Łodzi do Szczecina , Koszalina,Gdańska , Olsztyna i do Łodzi. Był wtedy bardzo gorący czas . W związku z czym miałem pełne ręce roboty.

  Osobiście ja do Solidarności miałem i mam cały czas negatywny stosunek, ponieważ tak , de facto Solidarność jest dziełem , koniem trojańskim USA/CIA powołanym po to , by zniewolić Polskę i rozgrabić ją / co obecnie się dzieje , a w zasadzie dobiega końca/ , a docelowo wykorzystać Polskę i Polaków jako "mięso armatnie" by ich rękami skoczyć do gardła Rosji i Rosjanom, czemu należy za wszelką cenę przeciwdziałać.

  Mamy negatywny przykład przerobionej w ten sposób Ukrainy . Nie bierzmy z niej przykładu, nawet jak "nasz" agenturalny wobec USA rząd oraz polskojęzyczne media , w tym prostytutki dziennikarskie będą nas do tego namawiać i nakłaniać , co też się na co dzień dzieje.

  Oficjalnie to co mówię potwierdził Zbigniew Brzeziński / jeden z apostołów Tajnego Światowego Władzy Centrum w skrócie TŚWC/, do niedawna jeden głównych ideologów i strategów rządu USA .
 • @detektywmjarzynski 03:51:29
  "Solidarniost" (J.Baez) bez sprzętu / kasy z "zachodu" to by kupę zrobiła...
  Ile w tym było "bratniej pomocy" a ile "ciemnych prawek agencji" to możemy się domyślić.
 • @Stara Baba 00:25:16
  Oburzające! Prezydent Izraela o słowach premiera Morawieckiego: "Mówienie, że nasi ludzie kolaborowali z nazistami, jest nowym dnem". Prezydent Izraela Reuwen Riwlin skrytykował wypowiedź polskiego premiera Mateusza Morawieckiego w Monachium, nazywając ją „nowym dnem” i ocenił, że światowych przywódców należy edukować w kwestii Holokaustu. Mówienie, że nasi ludzie kolaborowali z nazistami, jest nowym dnem stwierdził Riwlin, zwracając się do głównych przedstawicieli żydowskiej diaspory, biorących udział w konferencji w Jerozolimie. Jego wypowiedź przytoczył w niedzielę późnym wieczorem portal Times of Israel. Dzisiaj bardziej niż kiedykolwiek musimy pracować, by edukować świat, nawet niektórych z jego przywódców, na temat ciemnych czasów, strasznych zbrodni popełnionych przez nazistów i ich stronników dodał prezydent Izraela. Ps..Reuwen Riwlin to niemiecki żyd. Byli żydowscy kolaboranci. Tak mówi starsze pokolenie Niemców.....I o czym my tu mamy z tymi tumanami z Izraela rozmawiać jak sam prezydent nie zna czy raczej nie chce znać bo dla nich bardzo niewygodna, historii jak jego bracia kolaborowali z Niemcami i wysyłali swoich do obozów ! Kto jak kto, ale już prezydent jakąś wiedzę powinien mieć. Jeżeli taka wiedza jest tajna w Izraelu, to powinien chodzić na tajne komplety nauczania. Ten człowiek to wypisz wymaluj Haim Rumkowski z getta jakie Niemcy stworzyli w Łodzi. Zapytał bym go dlaczego ścigają tak prawego uczonego człowieka jakim jest Norman Finkelstein, dlaczego? Prawie wszyscy żydzi to albo kłamcy albo potomkowie szmalcowników i kolaborantów Hitlerowskich. Uczciwi i biedni żydzi zginęli. Dlatego w Yad Vashem nie ma honorowych odznaczeń dla żydów. Te słowa prezydenta Izraela winny uświadomić wszystkim Polakom, że pan premier Morawiecki ma całkowitą rację w sporze na temat kolaboracji obywateli poszczególnych państw w tym żydów wtedy polskich obywateli z niemieckim i sowieckim okupantem. Bo ta kolaboracja przez was żydów, to naprawdę zasługuje na miano "dna". Prawdziwe dno osiągniecie dopiero jak już powiemy co mamy do powiedzenia. Będziecie zdruzgotani. Tylko prawda was wyzwoli żydzi. Panie Riwlin pan się dokształć bo takich żydowskich kolaborantów było tysiące, widać że prawda kole w oczy żydów! Oni nie tylko kolaborowali, oni swe rodziny, żony dzieci ładowali do wagonów i wysyłali do obozów, tak się niszczyliście, nawet rodzina dla was była niczym jak szło o pieniądze żydzi byli najkrwawszymi katami wobec swoich i innych nacji w tym Polaków. Tą edukację winien zacząć od siebie dając przykład. Nie trzeba zbyt wielkiego wysiłku aby posiąść minimalną wiedzę o tym jak postępowali żydzi wobec siebie w czasie okupacji na terenie Polski. On widać nawet nie wie ile tysięcy spraw za kolaborację i za zbrodnie przeprowadzono po II WŚ tylko w samym Izraelu? Panie prezydencie Izraela to pana trzeba edukować to pan próbuje karmić własny naród kłamstwem i pobudzać do nienawiści ! To prawda , Izrael sięgnął dna ! Byli żydowscy kolaboranci i nie zakłamiecie prawdy. Prawdziwe dno osiągniecie dopiero jak już powiemy co mamy do powiedzenia. Będziecie zdruzgotani. Rozumiem dlaczego was z całej Europy goniono. Na nieszczęście nasze, przodkowie nasi was tu osiedlili. Nigdzie was nie chciano. Dożyliśmy czasów w których publiczne powiedzenie prawdy historycznej okazuje się być antysemityzmem i negowaniem holokaustu/ holokitu maski opadły a Azari poderżnęła izraelskiej polityce historycznej żyły. Polacy uratowali tysiące żydów nie przed Polakami czy Niemcami ale przed samymi żydami. A co mówi polski prezydent? Kiedy Duda wyjdzie z szafy? Jego milczenie w obecnej sytuacji opluwania Polski świadczy dobitnie o tym, że jest on wybranym przez Polaków prezydentem wszystkich żydów. A tzw. "polski" prezydent milczy, nabrał doradców typu żydówka Romaszewska, więc czeka na SMSa od babci widać.
 • @Repsol 23:00:56
  Amerykańska pisarka w „Haaretz”: Żydzi uważają wszystkich Polaków za antysemickie bestie. Niemców natomiast usprawiedliwiają na każdym kroku. „Polacy entuzjastycznie przyczynili się do ludobójstwa sześciu milionów żydów. Zrobili to, ponieważ są zagorzałymi katolikami, prostymi i szowinistycznymi. Dlatego prawomyślni obserwatorzy muszą nieustannie wzywać Polaków do porzucenia ich postawy defensywnej, przyznania się do winy i dokonania zadośćuczynienia” - pisze na łamach izraelskiego dziennika „Haaretz” amerykańska pisarka i poetka Danusha V. Goska, wykładowca literatury na Uniwersytecie Williama Patersona w New Jersey. Jak twierdzi Goska polsko-żydowskie relacje zostały sprowadzone do prostego równania, w którym czarne (czyli źli Polacy) znacznie przewyższa białe (Polacy, którzy zachowali się właściwie, jak choćby Jan Karski). Takie podejście jest jednak intelektualnie i etycznie nieuczciwe, nie tylko dlatego, że wypacza tysiąc lat relacji polsko-żydowskich oraz horror lat 1939-1945, ale także ponieważ nie pozwala na to, by widzieć historię jasno i wziąć za nią etyczną odpowiedzialność
  podkreśla autorka książki „The Brute Polak Stereotype, Its Role in Polish-Jewish Relations and American Popular Culture” (Biegański. Stereotyp Polaka bydlaka w stosunkach polsko-żydowskich i w amerykańskiej kulturze popularnej). Według niej łatwiej zrucić winę na rzekomo prostych i katolickich Polaków niż na „elitarnych niemieckich nazistów”. W mojej książce zbadałam, jak ludzie mówią o Holokauście, jego ofiarach i sprawcach. Wielu, ale nie wszyscy z tych, z którymi rozmawiałam mówili o Polakach zupełnie inaczej niż o Niemcach. Odnośnie Polaków używa się słownictwa trzewnego, z widocznymi odniesieniami do świata zwierząt. Np. w pamiętniku Fanii Fenelon z Auschwitz pod tytułem „Gra na czas”. Fenelon pisze, że Polacy wykazują „szczególnie niepokojące” bestialstwo; są „potworami”, „świniami”, „sukami”, „szkodnikami” wylicza amerykańska pisarka i literaturoznawczyni. Jak zaznacza ocaleli nie stosują takiego języka gdy piszą i mówią o Niemcach. Fenelon opisuje jednego z nazistowskich oficerów: „Boże, jaki był przystojny. Tak przystojny, że dziewczyny instynktownie uruchamiały dawno zapomniane odruchy z innego świata, i palcami poprawiały rzęsy, gryzły usta, by nabrzmiały oraz poprawiały spódnice i koszulki. Pod spojrzeniem tego człowieka znów poczuły się kobietami. Ten nazistowski oficer z lekkością i nieporównywalnym stylem nosił swój mundur. Śmiał się i żartował świadomy swojego uroku”. Tak Fenelon opisała dr. Josefa Mengele pisze Goska. Jej zdaniem wielu Żydów nie uważa nazistów za przedstawicieli niemieckiego narodu, narodu uważanego przez nich powszechnie za „cywilizowanego” i „przyzwoitego”. W przeciwieństwie do zacofanej, szarej, gotyckiej, prymitywnej i katolickiej Polski. Jeden wariat, czyli Hitler oraz poniżająca porażka Niemiec w I wojnie światowej wraz z traktatem z Wersalu zmusiła ogólnie przyzwoitych Niemców do popełnienia zbrodni antysemickich opisuje pisarka sposób rozumowania wielu żydów, w tym ocalałych z Holokaustu. Polacy z drugiej strony jak mówił były premier Izraela Yitzak Shamir „wyssali antysemityzm z mlekiem matki”. Wszyscy Polacy zawsze czyhali i zawsze czyhać będą na żydów. Naukowcy, którzy porzucili rasistowskie podejście w odniesieniu do innych narodów wciąż uważają, że można w ten sposób podchodzić do Polaków. Świadczy o tym choćby artykuł Paula Bermana w New Yorkerze z 1994 roku, w którym pisze on o „najciemniejszej Polsce” przekonuje Goska dalej. Według niej naukowcy starają się odróżnić nazistów od Niemców. Gdy chodzi jednak o zbrodnie popełnione przez pojedynczych Polaków wszyscy Polacy są winni. Wszyscy bez wyjątku. Profesor Joan Mellen choćby pisze: „Polacy są winni. Polacy wszystkich klas społecznych. Stary porządek oraz armia, nowy komunistyczny aparat, kardynałowie i biskupi to wszyscy konspirowali ze sobą by zabić ostatnich pozostałych w Polsce żydów”. Proszę zauważyć przymiotnik: WSZYSCY. Wszyscy Polacy są antysemitami. Wszyscy Polacy mordowali. Polacy to czyste zło wylicza pisarka i poetka. I przypomina jak Elie Wiesel mówił o powojennym antysemityzmie w Polsce: „wszystko to co prymitywne, odrażające, i brzydkie w ludzkim zwierzęciu”. W ten sposób to nie niemieccy naziści tylko prości polscy chłopi stali się wzorem zbrodniarza Holokaustu. Łatwiej jest bowiem zaakceptować, że prości chłopi mordowali żydów niż , że czyniły to światłe, postępowe, laickie i nowoczesne elity niemieckie, które przecież niemal niczym nie różnią się od dzisiejszych światłych, zachodnich elit twierdzi Goska. Według niej nazizm i naukowy rasizm nie wyrosły bowiem z wiosek ani kościołów. Tylko z uniwersytetów, miejsca które „miało zrobić z nas wszystkich lepszych ludzi. Popieram wolność słowa i jestem przeciwna ustawie o IPN. Ale wzburzenie, który nastąpiło po uchwaleniu ustawy nie opadnie tak długo jak ten fałszywy stereotyp nie zostanie obalony. Potrzebujemy lustra. Autorami okrucieństw nie są oni, tamci, tylko my zaznacza pisarka.

  haaretz.com


  Ps...Żydów krew zalewa że może skończyć się wyciskanie soków z Polski. A jaką kulturą dysponują żydzi niech świadczą ich akcje na polską ambasadę. Trzeba im uświadamiać, że nie są kryształowym narodem za jaki się uważają. A któż to witał najeźdźców niemieckich i sowieckich kwiatami...? Czyż to nie byli żydzi? Tak podziękowali krajowi, który ich przyjął, podczas gdy wszystkie inne wystawiły środkowy palec...
 • @kula Lis 67 14:40:40
  65 mid $ uciekło im sprzed nosa , to wyją . Ave.
 • @Repsol 15:20:12
  300mld$ nie 65!
 • @Repsol 15:20:12
  https://a1.warszawskagazeta.pl/media/k2/items/cache/f098f36eba9b964449f01fde2818ef52_L.jpg


  Przedstawiamy twarde fakty historyczne! Francuzi są odpowiedzialni za śmierć tysięcy żydów!.....Napisane przez fit.

  W czasie II wojny światowej do władz niemieckich na terenie Francji wpłynęły 3 mln listów, w większości denuncjujących żydów lub zdradzających miejsce ich przebywania pisze na łamach najnowszego numeru tygodnika Warszawska Gazeta dr Rafał Brzeski. Dlaczego Warszawska Gazeta zajmuje się tym tematem?

  Minister spraw zagraniczych Francji Jean-Yves Le Drian publicznie uznał, że nowelizacja ustawy o polskim IPN jest niewłaściwa i godna potępienia. Jego zdaniem pamięć o Holokauście należy głosić „wszędzie, regularnie, systematycznie”. To bardzo mądre zalecenie. Należy głosić wszędzie, że w czasie II wojny światowej do władz niemieckich na terenie Francji wpłynęły 3 mln listów, w większości denuncjujących żydów lub zdradzających miejsce ich przebywania.

  Dr Brzeski wskazuje: Należy też przypominać, że ukazujący się w Paryżu tygodnik „Au Pilori” ogłosił w grudniu 1940 r. wśród 60 tys. swoich czytelników konkurs na najlepszy pomysł, jak pozbyć się żydów. Nagrodami były jedwabne pończochy. Wśród nagrodzonych rozwiązań znalazły się: wywieźć do dżungli i wygnać na żer dzikich zwierząt, deportować do kolonii dla trędowatych oraz spalić w piecach krematoryjnych. Wydaje się, że z rad czytelników francuskiego tygodnika skorzystali logistycy Adolfa Eichmanna, głównego koordynatora Endlösung, niemieckiego programu „ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej”.

  I dodaje: Wszędzie należy też rozgłaszać, że we wrześniu 1941 r. w budynku szkoły języków obcych Berlitza przy boulevard des Italiens otwarto wystawę „Le Juif et la France” („Żydzi i Francja”), którą odwiedzały tysiące paryżan, z uwagą słuchając wykładów, jak z wyglądu rozpoznawać żyda.

  Przeczytajcie o wiele więcej przykładów francuskich morderstw na żydach, na łamach najnowszej Warszawskiej Gazety!
 • @Repsol 15:20:12
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/02/adolf_hitler_nazisci_niemcy_wolnosc24pl.jpg

  Szok! „Polacy to bestie”. „Niemcy to cywilizacja”. Tak rozumują żydzi. Całość pod linkiem.

  http://wolnosc24.pl/2018/02/19/szok-polacy-to-bestie-niemcy-to-cywilizacja-tak-rozumuja-zydzi/
 • @Repsol 15:20:12
  Korwin-Mikke: Żyje wielokrotnie więcej żydów skrzywdzonych przez Polaków niż żydów skrzywdzonych przez Niemców.


  http://nczas.com/wiadomosci/polska/korwin-mikke-zyje-wielokrotnie-wiecej-zydow-skrzywdzonych-przez-polakow-niz-zydow-skrzywdzonych-przez-niemcow/
 • @Repsol 15:20:12
  Żydzi chcą od Polski 300.000.000.000 dolarów. Warto przypomnieć, że już w 1997 roku władze III RP gigantyczny majątek. W 2013 roku w artykule „Kadisz za milion dolarów” Wojciech Surmacz we współpracy z Nissan Tzur oskarżył Żydów o megageszeft jakiego mieli się rzekomo dopuścić w III RP w związku z majątkiem, który rząd III PR przekazał gminom żydowskim z 1997 roku.

  Majątek który chcą przejąć Żydzi ma być wart -zdaniem Forbesa -ponad 1.000.000.000 dolarów. Żydzi dostali już, według ustaleń miesięcznika, 500 nieruchomości, często zabytkowych – synagog, mykw, ubojni rytualnych i cmentarzy. Uzyskane pieniądze, zdaniem Wojciecha Surmacza, trafiły nie na cele zachowanie zabytków kultury żydowskiej, a na konta Związku Wyznaniowych Gmin Żydowskich i Fundacji Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego. Informacje o sprzedaży synagog i cmentarzy potwierdził Forbesowi Jakub Szadaj – lider Niezależnej Gminy Wyznania Mojżeszowego.

  Forbes ujawnił, że gminy te dostały z budżetu państwa w latach 1997–2009, nieruchomości warte ponad 205.000.000 złotych. Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji poinformowało, że dodatkowo z budżetu państwa w formie transferów finansowych za mienie, którego nie można dać w naturze Żydzi dostali 82.000.000. Redakcji nie udało się ustalić jakiej wartości były nieruchomości przekazane z budżetu państwa w latach 2010–2013, bowiem rządowa komisja nie prowadzi takich zestawień – komisje do spraw restytucji mienia innych związków wyznaniowych takie zestawienia prowadzą i bez problemu o nich informują.

  Przekazane na własność Żydom cmentarze, które przetrwały II wojnę światową i prawie pół wieku komunizmu, dziś są przez Żydów sprzedawane jako działki komercyjne. Podobnie dzieje się z zabytkowymi synagogami. Przedstawiciele społeczności żydowskiej twierdzą, że pieniądze z sprzedaży trafiają na utrzymanie innych zabytków kultury żydowskiej na ziemiach polskich – zdaniem miesięcznika tak się nie działo. Warto w tym kontekście przypomnieć o 100.000.000 złotych, jakie zostały przekazane z kieszeni polskich podatników pod koniec 2017 roku na renowacje popadającego w ruinę cmentarza żydowskiego w Warszawie.

  Według Forbesa ludzie związku gmin za każdą z uzyskanych 500 kamienic należących do państwa dostawali od związku gmin 1 procent odzyskanego mienia – wartość samego szpitala przy ulicy Leszno w Warszawie szacowano na prawie 20.000.000 złotych, więc 1 procent wynosi 200.000 złotych. Inną formą transferów do prywatnych kieszeni była sprzedaż osobom z związku gmin nieruchomości poniżej wartości. Przedstawiciele globalnej społeczności żydowskiej akceptują taką politykę Żydów w III RP.

  Forbes przypomniał na swoich łamach, że Związek Wyznaniowych Żydowskich zrzesza 1200 wyznawców judaizmu – z 1 miliarda dolarów, które chcą przejąć Żydzi przypada więc po 83.500 dolarów czyli 269.000 złotych na jednego członka gminy. Prócz nich III RP według Centrum Mojżesza Schorra zamieszkuje 100.000 innych Żydów. Władze gmin żydowskich nie chcą przyjmować nowych członków, by – zdaniem miesięcznika – nie stracić kontroli nad pieniędzmi.

  Według informacji miesięcznika 1996 nie było sukcesora prawnego przedwojennych gmin żydowskich, tak jak miało to miejsce w wypadku np. parafii katolickich. Rządząca SLD zadecydowała wówczas więc, że ustawa będzie dotyczyć nie odzyskania, czyli restytucji mienia, tylko przekazania mienia z majątku państwa związkowi gmin. Co samo w sobie było dla wielu sprzecznym z prawem skandalem.

  Pod naciskiem globalnych środowisk żydowskich politycy SLD prezydent Aleksander Kwaśniewski, premier Włodzimierz Cimoszewicz, i szef MSW Leszek Miler, jako przywódcy rządzącej lewicy, zadecydowali o uchwaleniu w 1997 ustawy, z godnie z którą przekazano majątek Żydom. W 1999 Żydzi z Polski ustalili z Żydami z USA reprezentującymi Światowy Kongres Żydów i Światową Organizację Restytucji Mienia Żydowskiego, że amerykańscy Żydzi zyskają połowę majątku przekazanego przez władze polskie Żydom za 800.000 dolarów zainwestowanych w prawne uzyskiwanie mienia. Do przeprowadzenia odzyskiwania mienia Żydzi z USA i III RP powołali Fundację Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego. Już wtedy planowano komercyjną sprzedaż odzyskiwanych cmentarzy.

  Tematykę restytucji mienia żydowskiego poruszył też Wojciech Surmacz w wydanym przez Frondę, zbiorze wywiadów „Klincz? Debata polsko – żydowska” poświęconych relacjom Żydów i Polaków, autorstwa Gabriela Kayzera.

  W wywiadzie tym Wojciech Surmacz stwierdził, że Związek Gmin Wyznania Żydowskiego w RP powstał z inspiracji funkcjonariuszy WSI, a jego szefostwo miało mieć związki z UB i SB. Celem powstania związku było przejęcie majątku przed wojną należącego do gmin żydowskich, które w III RP nie miały swoich następców prawnych.

  Według Surmacza WSI miał doświadczenie w bezprawnym przywłaszczaniu majątków z okresu stanu wojennego. Już w 1981 w WSW (poprzedniczce WSI) powstały komórki zajmujące się przejmowaniem na postawie spreparowanych dowodów majątków bezpotomnie zmarłych Polonusów na zachodzie. W czasie transformacji ustrojowej część funkcjonariuszy WSW weszła w skład WSI a 2.500 funkcjonariuszy przeszło do biznesu prywatnego i państwowego.

  Zdaniem Wojciecha Surmacza w 1993 powstał World Jewish Restitution Organisation (WJRO) powołany przez Europejski Kongres Żydów, Światowy Kongres Żydów, American Jewish Joint Distribution Committee, żydowską loże masońską B’nai B’rith International, Conference on Jewish Material Claims Against Germany. Kiedy w 1997 zdominowany przez SLD i PSL sejm przyjął ustawę o stosunku państwa do gmin wyznania żydowskiego w Rzeczpospolitej Polskiej, to ZGWŻ i WJRO powołały Fundacje Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego. Nie wiadomo czemu majątkiem po Żydach z II RP mieli zająć się nic z nimi nie mający wspólnego Żydzi z USA (obojętni wobec tragedii Żydów w Europie w czasie II wojny światowej). Skandalem było to, że bezpodstawnie przekazana przez władze III RP kasa trafiła nie do ofiar holocaustu ale do bogatych amerykańskich Żydów. Najważniejsze jednak jest to, że ZGWŻ nie jest spadkobiercą przedwojennych gmin, więc nie była to restytucja tylko przekazanie mienia.

  Zdaniem Surmacza komisja majątkowa przy MSWiA nie wie, ani jak majątek przekazano, ani właściwie komu.

  Majątek przekazany w 1997 roku to nie koniec żydowskich bezpodstawnych roszczeń. Od 2007 roku szefem Projektu HEART instytucji państwa Izrael do spraw restytucji mienia jest były generał izraelskiego wywiadu Rafael „Rafi” Eitan.

  Eitan wraz z innymi Żydami z całego świata w ramach Projektu HEART (Holocaust Era Asset Restitution Taskforce, czyli Grupy Zadaniowa Restytucji Mienia Okresu Holocaustu) lobbował w Polsce w ministerstwach oraz w czasie spotkań z polskimi parlamentarzystami w sprawie restytucji mienia żydowskiego.

  Ps..W TVP, w gazecie polskiej, na niezależnej, w paplaninie różnych Glińskich , Brudzińskich, Sellinów, Czaputowiczów……nic o dobijaniu Polski przez szachrajską międzynarodówkę. Nic. Cisza! Kawa na ławę. Nie ma co się certolić z rabusiami. Najwyższy czas skończyć z tą hucpą, z zakłamywaniem historii. Traktują nas jak idiotów, jak śmieci, jak gojów, którzy będą krwawicą robić na Chazarów. Myślę, że należy rozróżniać tych „gości” , tych którzy z takim zapałem nazywają się żydami i chcą dokonać rabunku Polski, z żydami Izraelitami. Ci roszczeniowi to nie są żydzi Izraelici, lud który znamy z czytań Biblii, to są Chazarowie, lud koczowniczy pochodzenia tureckiego, który przyjął Judaizm dla celów politycznych, który niemiłosiernie łupił i rabował narody słowiańskie, i rozbity w 965 roku przez kniazia kijowskiego Światosława, rozpełznął się po całej Europie, przepędzany przez różne kraje, osiedlał się w Polsce, i skolonizował New York. I jak widać, dalej rabują narody. „Żydzi pozostaną tym, czym zawsze byli; żądni władzy i pieniędzy” (de Gaulle). A potem… A potem… Wiemy, jak to zawsze się dla nich prędzej czy później kończy…
 • @Repsol 15:20:12
  Ronen Bergman – żydowski nacjonalista i kłamca, specjalista od Mossadu i propagandy

  http://www.kontrowersje.net/ronen_bergman_ydowski_nacjonalista_i_k_amca_specjalista_od_mossadu_i_propagandy
 • @Repsol 15:20:12
  Dr Ewa Kurek: "Powoli zmierza to wszystko do tego, że jedynymi ofiarami będą żydzi i Niemcy, a my będziemy zapisani jako oprawcy"...


  https://wpolityce.pl/historia/382286-dr-ewa-kurek-powoli-zmierza-to-wszystko-do-tego-ze-jedynymi-ofiarami-beda-zydzi-i-niemcy-a-my-bedziemy-zapisani-jako-oprawcy


  Ps...Dlaczego Gliński nie został jeszcze zdymisjonowany?

  Osobliwy apel organizacji żydowskich: "Oczekujemy przyznania, że antysemityzm zagraża dzisiejszej Polsce i musi być napiętnowany".

  https://wpolityce.pl/polityka/382277-osobliwy-apel-organizacji-zydowskich-oczekujemy-przyznania-ze-antysemityzm-zagraza-dzisiejszej-polsce-i-musi-byc-napietnowany

  Oczekujemy od władz publicznych Izraela przyznania, że antypolonizm zagraża dzisiejszemu Izraelowi i oczekujemy napiętnowania! Posrańcy a co to już w Polsce ustawowo mamy "kochać" żyda ??? won do siebie jak Polska nie pasuje !!! To jest ewidentnie obliczone na ulicę, czyli na zamieszki i wystąpienia uliczne w Kraju. Żeby był pretekst do pójścia na całość. A oczywiście na zagranicę, na której zamówienie / polecenie ten wyskok został sprokurowany. Mamy nadzieję, że państwo polskie (i.e. rząd RP) jakoś to ogarnia? Przetłumaczyć, rozesłać do wszystkich gazet, tv, portali, polityków, organizacji -Eichman w Jerozolimie Hannah Arendt i pracę dr Ewy Kurek Stosunki pół żyd 39-45 i skończyć raz z mitem antysemityzmu.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

ULUBIENI AUTORZY