Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
471 postów 367 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Niszczenie Polski Niemcom zawsze się opłacało

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Naga prawda o Niemczech

Plan jest taki: jeśli wciąż będziemy poniżani Niemców i haniebnie obarczani przez nich na arenie międzynarodowej, Niemcy będą poniżane i atakowane tak długo, dopóki nie zapłacą Polsce należnych odszkodowań za zabitych, zrabowane mienie i zdewastowane państwo - 37 bilionów euro.
 
Moja powyższa emocjonalna opinia jest, przyznaję, hurraoptymistyczna, bo żeby przeprowadzić akcję odzyskania od Niemiec odszkodowań, nie może przeszkadzać mało dumna z polskości część naszego narodu, która żałuje, że nie urodziła się Francuzami, Anglikami czy Niemcami właśnie, a która przez to nie czuje poczucia wspólnoty.   
 
Oto komentarze pod popularnym artykułem w Internecie pt.: „Ziemie Zachodnie nie są rekompensatą”:
 
Apoloniusz - 12 Września, 2017 - 22:46
 
(...) Odnośnie reparacji (a raczej odszkodowania za zniszczenia i wymordowanie kilku milionów Polaków dlatego, że byli Polakami) to proponowałbym nie przejmować się co mają do powiedzenie i co mówią Niemcy. Wszak co mają mówić, zwłaszcza na obecnym etapie. (...) Aktualny czas i okoliczności są dla Polski optymalne:

Niemcy są krajem okupowanym mającym ambicję odzyskać niepodległość. W ich interesie nie leży stawianie siebie w roli podmiotu jakiejkolwiek międzynarodowej zadymy. Więc najrychlej jak to możliwe należy (po okresie koniecznych dwustronnych negocjacji) skierować skargę do międzynarodowego trybunału.

Są różne szkoły w kwestii czy za PRL-u ktoś się zrzekł czy nie, ale to nie na naszej stronie leży dowód, iż nastąpiło zrzeczenie się roszczeń. Ten dowód leży po stronie przeciwników procesowych. To Niemcy muszą wskazać taki akt międzynarodowy i uzasadnić, że obowiązuje Polskę. Po stronie rządu polskiego leży określenie szkód, wysokości szkód oraz określenie sposobu szacowania. Polski rząd nie powinien się samoograniczać w określeniu wysokości odszkodowania ze względu na niemożliwość spłaty, lecz wyrazić zgodę na rozłożenie spłaty w ratach choćby to był okres kilkudziesięcioletni (wszak Rzesza miała trwać tysiąc lat).

Gdyby to ode mnie zależało ogłosiłbym przetarg wśród kancelarii na Manhattanie specjalizujących się w wyrywaniu odszkodowań. Strona Polska może szukać kancelarii oferując 0,001% od wygranej kwoty i będzie to kwota kilkudziesięciu miliardów dolarów, natomiast strona niemiecka musi wyłożyć gotówkę "na dzień dobry" (dodatkowy atut).
(...)
Wszczęcie postępowania otwiera przed (poniżaną) Polską szereg szans. Politycznie wywlekając Niemcy przed międzynarodowy trybunał zaświadczamy przed opinią światową oraz sami przed sobą, że wreszcie dźwigamy się z klęczek, że kilkudziesięciomilionowy naród (liczę też polską Polonię) mający pond tysiącletnią historię odzyskuje honor. Mam taką cichą nadzieję, iż potomkowie oprawców i ich sojusznicy mentalni zaprzestaną prób zrzucania na nasze konto części swoich win (nota bene: ten aspekt powinien znaleźć się w zapisach przyszłej ugody, wraz z żądaniem jednoznacznego sprostowania informacji kto katem, a kto ofiarą. Raz na zawsze.). Bez względu na to jakiej wysokości uzyskamy odszkodowania (a jestem pewien, jak podatków i śmierci, iż uzyskamy) to już sam aspekt polityczny jest nie do przecenienia.
 
Powinniśmy dziękować Panu Bogu, że wreszcie doczekaliśmy się polityków (polityka) zasługujących na miano Polskich.
(...)
 
mary - 13 Września, 2017 - 22:30
.... polskie roszczenia reparacyjne.  Tylko mam problem z wyliczeniem ceny za miliony żyć ludzkich.  Stracone domy, fabryki, stocznie, mosty, dworce ,szyny kolejowe jest łatwo obliczyć. Jak wycenić życie ludzkie i żal po stracie bliskich -  NIE WIEM.
(...) 
 Apoloniusz - 13 Września, 2017 - 23:44
(...)  amerykanie po zestrzeleniu przez libijskich agentów samolotu pasażerskiego nad Lockerbie zażądali od Kadafiego po milion dolarów za każdego pasażera i tyle otrzymali. Według pana Zorbasa ta kwota stała się oficjalną w tego typu żądaniach i tę kwotę pan Zorbas proponuje zastosować w stosunku do okupantów niemieckich, stąd określił wówczas polskie żądania z tytułu poległych i zamordowanych Polaków na odszkodowanie w wysokości kilku bilionów dolarów.
(...)
 
I chyba najbardziej wstrząsający komentarz, który powinien być kubłem zimnej wody na głowy wielu Polaków:
 
misio - 14 Września, 2017 - 06:38
(...) Nasz problem z Niemcami polega na tym, że oni nigdy za zniszczenie Polski i mordowanie Polaków nie ponieśli żadnych konsekwencji i to wszystko uszło im całkowicie bezkarnie. Inaczej mówiąc nie dostali z tego absolutnie żadnej nauki, a wyłącznie utwierdzenie w przekonaniu o naszym statusie podludzi, jak im to już Adolf tłumaczył.
 
Zasada jest prosta, sama psychologia - jeśli coś niszczysz i ponosisz za to dużą karę to znaczy, że to coś miało dużą wartość. Natomiast jeśli nie ponosisz żadnej kary to znaczy, że to było bezwartościowe. I oni tak nas właśnie postrzegają i tak traktują - stąd permanentna niemiecka agresja wobec Polski, tyle że prowadzona takimi metodami na jakie w obecnych warunkach mogą sobie pozwolić.
 
Albo, w trochę innym ujęciu tej samej kwestii - niszczenie Polski zawsze im się opłacało bo nigdy nie ponosili z tego tytułu żadnej kary. Więc robią to i będą robić nadal, to z ich punktu widzenia jak najbardziej racjonalne postępowanie. Z kolei niszczenie np. Żydów bardzo im się nie opłacało więc tego już nie robią, a wręcz się do nich na różne sposoby umizgują. Gdyby więc Niemcy zostali zmuszeni do zapłacenia nam tych gigantycznych reparacji to od razu zmieni się również ich stosunek do nas. Prosty mechanizm.
(...)
 
Komentarze są niezwykle błyskotliwe, wręcz genialne. Pozdrawiam Komentujących.
 
Sądzę też, że jeśli będziemy uparci/konsekwentni - osiągniemy swój cel: odzyskamy godność, honor, pieniądze i należny nam szacunek. Tymczasem poniżanie Polski trwa w najlepsze i dostarcza wulgarnej rozrywki w cieniu wielu gabinetów naszych zachodnich „przyjaciół”. A Polacy...? Może wreszcie przestaną dziękować za to, że Niemcy kilka lat temu pozwolili im pracować u nich legalnie, wykonywać najcięższe prace, za najniższe stawki... 

KOMENTARZE

 • Niemcy kilka lat temu pozwolili im pracować u nich legalnie, wykonywać najcięższe prace, za najniższe stawki...
  Pieprzysz facet od rzeczy ..

  ,,osiągniemy swój cel: odzyskamy godność, honor, pieniądze i należny nam szacunek. ,, pisanie głupot nie nie kosztuje ..poza niszczeniem wizerunku kraju .
 • @Autor
  Ta po prawej - jeszcze się kwalifikuje. Pewnie któreś z rodziców było ze wschodu.
 • Autorze
  Niemcy to problem w Europie. Dziś w Niemczech mieszka ok. 7,5 mln funkcjonalnych analfabetów, tj. osób mających kłopoty z rozpoznawaniem liter, składaniem je w słowa i budowaniem z nich zdań. Aż 2,3 mln osób spośród nich w wieku 18–64 lat w ogóle nie potrafi czytać ani pisać. Oczywiście owe 7,5 mln analfabetów potrafi żądać socjalu i egzekwować swoje żądania. To zaczyna docierać już nawet do niektórych aktywistów, dotychczas mocno zaangażowanych w pomaganie „uchodźcom”. Całość pod linkiem.

  https://warszawskagazeta.pl/kraj/item/5419-niemcy-to-problem-w-europie
 • @fabi 14:12:18
  Niemcy jak każdy naród szanują ludzi podobnych do siebie.. w sensie poziomu życia.
  Polacy przy Niemcach zawsze byli biedakami, pariasami.. i to jest ten fundament pogardy dla biednych i głupich.

  Solidaruchy w ramach zaplanowanej przez "animatorów" nienawiści do Rosji też o czasach wojennych uzasadniali pogardę dla nich ich ówczesną biedą i brakiem wykształcenia prostych żołnierzy.

  Bogaty najczęściej gardzi biednym widać to też w relacjach społecznych
  (Polacy a cyganie, Rumuni...).

  Poczucie wyższości jest tym wyraźniejsze im bardziej prymitywny jest "nowobogacki"... wystarczy popatrzeć na postawy Solidaruchów z PO.
  Dorobili się na zdradzie narodu Polskiego na wspólnym z zagranicą rabunku Narodu Polskiego i teraz gardzą zabiedzonym ograbionym za ich sprawą Narodem Polskim. Pogardliwa nazwa populiści na wszystkich którzy chcą ulżyć Narodowi Polskiemu jest typową reakcją zdrajców.
 • Cycki Merkel z topu SG
  Fajna fotka. Zwykle nie komentuję u pana Kalwy, gdyż on nie komunikuje z komentatorami. Przyznaję przyciągnęły mnie tu cycki Merkel.

  Ale wyszukany przez niego komentarz, również uważam za bardzo wartościowy.

  Już przed 30 laty dawałem podobne nauki, jak te z komentarza:
  " misio - 14 Września, 2017 - 06:38 http://niepoprawni.pl/ludzie/misio

  (...) Nasz problem z Niemcami polega na tym, że oni nigdy za zniszczenie Polski i mordowanie Polaków nie ponieśli żadnych konsekwencji i to wszystko uszło im całkowicie bezkarnie. Inaczej mówiąc nie dostali z tego absolutnie żadnej nauki, a wyłącznie utwierdzenie w przekonaniu o naszym statusie podludzi, jak im to już Adolf tłumaczył.

  Zasada jest prosta, sama psychologia - jeśli coś niszczysz i ponosisz za to dużą karę to znaczy, że to coś miało dużą wartość. Natomiast jeśli nie ponosisz żadnej kary to znaczy, że to było bezwartościowe. I oni tak nas właśnie postrzegają i tak traktują - stąd permanentna niemiecka agresja wobec Polski, tyle że prowadzona takimi metodami na jakie w obecnych warunkach mogą sobie pozwolić.

  Albo, w trochę innym ujęciu tej samej kwestii - niszczenie Polski zawsze im się opłacało bo nigdy nie ponosili z tego tytułu żadnej kary. Więc robią to i będą robić nadal, to z ich punktu widzenia jak najbardziej racjonalne postępowanie. Z kolei niszczenie np. Żydów bardzo im się nie opłacało więc tego już nie robią, a wręcz się do nich na różne sposoby umizgują. Gdyby więc Niemcy zostali zmuszeni do zapłacenia nam tych gigantycznych reparacji to od razu zmieni się również ich stosunek do nas. Prosty mechanizm. "

  Mądre komentarze, uwzględniają zachowanie się Niemców pod ścianą przed rozstrzelaniem. Niemcy byli, dlatego znienawidzeni przez wszystkich zwycięzców w czasie 2WŚ i po wojnie. W obliczu pewnej śmierci tracili resztki człowieczeństwa i godności. Żaden Niemiec nie szedł na śmierć z godnością człowieka. Podpatrzyli to pewnie od zachowania żydów, gdy ci szli bez buntu do pieców w oczekiwaniu, że Bóg im pomoże.

  Odsłaniam tajemnicę poliszynela:
  Niepisanym prawem w kapitalizmie jest prawo Pawłowa: nagradzanie poprawnego zachowania i karanie złego zachowania.
  To po prostu tresura, ale idealna na wszystkich, którzy idą drogą zaspokajania potrzeb wykreowanych przez kapitał.
  Niemcy są tresowani od przedszkola na odruchy Pawłowa.

  Dlatego tylko SANKCJE, ODSZKODOWANIA i inne kary np. odpolszczenie mediów może mieć skuteczne działanie!
  Rosjanie to wiedzą, zresztą tak im przed 20 laty też radziłem.
  Dobry Niemiec to pokonany Niemiec!!
 • @adevo 16:28:57
  A nie sądzicie że PIS nas wpuszcza w maliny ?
  Polska nie ma już żadnych przyjaciół za sprawą polityki PISu.

  Z Rosją na noże , z Niemcami na ostro coraz ostrzej, z żydami i Ukraińcami też (tu akurat się zgadzam.. trzeba się bronić) ale Rosję i Niemcy to my atakujemy a nie oni nas.

  Nie mam złudzeń to gra operacyjna..
  Wkrótce obudzicie się innym świecie.
  W jakim ? sami zgadujcie.
 • Autorze
  https://a1.warszawskagazeta.pl/media/k2/items/cache/b4343502e24562f6ac613daaa0a0cfe5_L.jpg


  Niemieckie stacje telewizyjne namawiają dzieci i nastolatków do przejścia na islam. Niemcy oszaleli. Po tym, jak chrześcijańskie społeczeństwa uległy laicyzacji, na Zachodzie powstała luka wyznaniowa, która jest właśnie wypełniana islamem. Młode Niemki i młodzi Niemcy są namawiani do mieszanych związków i przechodzenia na islam. Europejskie elity serwują nam islam na złotej tacy.

  Klucz do szczęścia

  Niemiecka 16-latka Malwina opowiada o swoim związku z 19-letnim Syryjczykiem. Mężczyzna i nastolatka wyglądają na zakochanych, chociaż on jakby zbyt dojrzale jak na swój wiek. Diaa, bo tak ma na imię jej wybranek, przybył do Niemiec, gdy wybuchła wojna domowa w Syrii. Malwina przyznaje, że w ich związku są pewne problemy, ale „młodzi” są zakochani w sobie do tego stopnia, że przezwyciężają je. Malwina z pasją opowiada, jak przeszła na islam, jak przestała jeść wieprzowinę i jak pilnie uczy się arabskiego. Jej nauczycielem jest jej ukochany. Nawet rodzice Malwiny, rodowici Niemcy, którzy mogliby starać się o członkostwo w NSDAP, twierdzą, że Diaa jest dla nich jak syn. Diaa i Malwina gotują razem, on jest bardzo opiekuńczy, a ona chętnie uczy się kuchni halal (takiej, która spełnia religijne wymogi islamu). Audycja kończy się, gdy Malwina opowiada o tym, czy założy burkę, a jej rodzice przyznają, że to już ich jednak trochę przeraża.

  To nie propagandowy klip europejskiej lewicy promujący politykę multikulti. To fragment audycji stacji telewizyjnej KIKA, której głównymi widzami są niemieckie dzieci i młodzież.

  Problem w tym, że Diaa nie wygląda na typowego 19-latka ani na 24-latka, ani na 30-latka. W trakcie programu pokazuje, że jest władczo nastawiony do dziewczyny. Kluczem do szczęścia obojga wydaje się być jej uległość i przyjęcie zwyczajów islamu – stwierdza to sama dziewczyna. Diaa okrasza materiał swoimi wypowiedziami. Jedna z nich to: „Chcę ją poślubić tak szybko, jak to możliwe. Potem będzie moja”. Dziewczyna jest zauroczona słowami Diaa i niczym karp czekający na wigilię głupio się uśmiecha.

  Nauka seksu z imigrantami

  Seks i związki z afrykańskimi czy bliskowschodnimi imigrantami to temat promowany już w przeszłości. W holenderskich szkołach swego czasu rozprowadzany był podręcznik seksualny dla 12-latków. Omówione w nim były różne rodzaje seksu, no i rysunki, a na nich białe dziewczynki z czarnoskórymi, można przypuszczać, Holendrami w trakcie stosunku. Książka wywołała poruszenie, ponieważ była skierowana do 12-letnich dzieci. W Holandii podobnie jak w Polsce stosunek seksualny jest dozwolony od 16. roku życia. Zatem w jakim celu uczy się 12-letnie dziewczynki seksu z imigrantami?

  Wróćmy do Niemiec. Wyobraź sobie, Drogi Czytelniku, że twój 8–10-letni syn lub wnuczek ogląda program dla dzieci. Twoją uwagę zwraca audycja, w której młoda kobieta uczy dziecko w wieku twojego synka lub wnuka, co to jest islam. Dowiaduje się, że Allah to Bóg w niebiosach. A także w jaki sposób zostać muzułmaninem. Taki program został wyemitowany na antenie niemieckiej telewizji publicznej. Kobieta wypowiada przerażające z punktu widzenia chrześcijanina słowa: – Muszę ci coś ważnego powiedzieć. Mówiłam ci o Bogu, który żyje w niebie i zawsze patrzy na nas. Jest jeszcze jedno imię Boga. Allah. Powiedz: Allah. Gdy chłopiec powtórzył, kobieta pochwaliła go. Potem znów zwróciła się do niego: – Jesteś muzułmaninem. Każde dziecko jest muzułmaninem. Kobieta uczy też chłopca, aby modlił się do Allaha.  To jest zaraźliwe!

  W Wielkiej Brytanii cyklicznie wychodzą na jaw sprawy, że islamscy nauczyciele próbują indoktrynować chrześcijańskich uczniów. Ci niestety są w niektórych szkołach w mniejszości. Podczas jednego z posiedzeń National College for Teaching and Leadership w Coventry dwóch nauczycieli – Akheel Ahmed i Inamulhaq Anwar – zostało oskarżonych o usiłowanie włączenia ekstremistycznego, islamskiego nauczania do programu szkolnego. Zarzuca się im też zachowanie niezgodne z profesją nauczyciela.

  W tym całym zamieszaniu zapominamy o Polsce. Tymczasem w naszym kraju także trwa islamistyczna indoktrynacja. W zeszłe lato nagłośniono sprawę odwiedzin niektórych polskich przedszkoli przez muzułmanów. Przedstawiali oni maluchom zalety islamu i ugruntowali ich w przekonaniu, że są oni wyznawcami „religii pokoju”. Dzieci były nauczane też filarów wiary islamu.

  Co się kryje za modą na islam? Czy to, że światowe elity chcą zniszczyć chrześcijaństwo? A może chodzi o wykorzenienie Europy z jej chrześcijańskich wartości? Islam może być etapem na drodze do pełnej laicyzacji Europy. Bez względu na to jest to przerażające. Świadczyć też może o tym, że program islamizacji Europy demograficznie się powiódł, a islamizacja rdzennych mieszkańców europejskich krajów jest drugą fazą projektu islamskiej Europy. Napisane przez Łukasz Pawelski
  https://warszawskagazeta.pl/polityka/item/5432-niemieckie-stacje-telewizyjne-namawiaja-dzieci-i-nastolatkow-do-przejscia-na-islam


  Ps..Ano zbliżamy się do czasów apokalipsy. Przepowiednie Biblijne się sprawdzają....
 • @Oscar 16:34:11
  A ilu i jakich przyjaciół mają Chiny?
 • @Krzysztof J. Wojtas 16:37:28
  No tak.. ale Chiny mają siłę i słabszych sąsiadów...nie są zależni ich przyjaźni.
  Z Polską jest akurat odwrotnie.

  To duża i niebezpieczna różnica.

  USA też nie ma przyjaciół .. USA ma wasalów którzy muszą się podporządkować za sprawą narzuconych im rządów... w takim układzie można skutecznie udawać przyjaźń.

  Izrael tak samo z tym że głównym wasalem Izraela są USA za sprawą głębokiego państwa w USA.
  Głębokie państwo w USA to państwo żydowskie...a jego siła wynika z siły ekonomicznej globalnej mafii żydowskiej.
 • @Oscar 16:52:32
  Jeśli oprzemy się na wartościach cywilizacyjnych i odrzucimy hegemonię żydowską, to polskie wartości cywilizacyjne mogą stworzyć grupę państw o potencjale wystarczającym do uzyskania niezależności.
  Nie państw wasalnych, a traktujących się jako partnerzy.
  (Obecny konflikt z Izraelem ma przecież takie tło).
 • @Oscar 16:34:11 Patrzeć na konretne wyniki polityki PiS-u
  "A nie sądzicie że PIS nas wpuszcza w maliny ?
  Polska nie ma już żadnych przyjaciół za sprawą polityki PISu.

  Z Rosją na noże , z Niemcami na ostro coraz ostrzej, z żydami i Ukraińcami też (tu akurat się zgadzam.. trzeba się bronić) ale Rosję i Niemcy to my atakujemy a nie oni nas."

  W polityce nie ma przyjaciół. Są sojusznicy na czas.
  Dzisiejszy zakręt historii pokazuje jak to funkcjonuje. Assad zaczął popierać Kurdów. W ten sposób Kurdowie są popierani przez USA i Syrię przeciwko sojusznikowi USA i członka NATO Turcji i popierającej Turcję i Syrię Assada Rosji.

  W polityce panuje wojna środkami pokojowymi, ale pomimo to jest to wojna.

  Czy PiS robi Polaków w konia?
  To trzeba się przyjrzeć jakie ustawy robi PiS.
  Co zdziałał.

  Bilans jest negatywny. Dużo hałasu, ale efekty są marne.
  Nie ma pisowskiej rewolucji, pomimo wszelkich parlamentarnych możliwości. Niestety totalna opozycja nie pomaga, co tłumaczy częściowo rząd PiS-u.

  W rzeczywistości, rząd PiS-u jest to rząd Żydów-syjonistów. Trzeba popierać polskie struktury. Niestety do demokracji bezpośredniej Polacy w dalszym ciągu nie dorastają. Dlatego mogę tylko tak apelować:

  Żydzi wypowiedzieli Polakom wojnę. Dosyć taryfy ulgowej!
  Nie wybierajcie żydów ani do sejmu ani do sądów, ani do administracji.
  Trzeba konkretnie patrzeć na wyniki:
  ustawy, kontrakty, bilanse, a nie na jakieś puste deklaracje.
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:41:25
  Z tym się zgadzam. Podkreślam tylko że warto się asertywnie przyjaźnić
  z sąsiadami i dalszymi "znajomymi".

  A to co robimy to jest agresywne, nienawistne i złośliwe atakowanie większych od nas sąsiadów od których tak czy siak zależymy gospodarczo.
  Było by pięknie gdybyśmy mogli z nimi handlować z korzyścią dla obu stron
  a nie jak dzisiaj od jednych się odcinamy a drudzy nas doją.
 • @autor
  Czytam, że znowu żydki (Apoloniusz) zniuchali odszkodowania: "kilkudziesięciomilionowy naród (liczę też polską Polonię) (..) mający pond tysiącletnią historię (..)".

  Jakie to plemię, na odwiecznym terytorium słowiańskim, powołuje się na ponad tysiącletnią tradycję? Oczywiście żydowiny! Mając na uwadze dzień, kiedy to rzekomo pierwszy żyd (handlarz) postawił swoją nogę na świętej ziemi rodu SŁOWIAN?

  Otóż, my SŁOWIANIE, nie przewidujemy dla żydków, z rzekomo przeszło 1000 letnią historią w okupowaniu ziem słowiańskich, jakiegokolwiek udziału w uzyskanych reparacjach, odszkodowaniach, zadościuczynieniach, od sprawców II WŚ, którymi są w każdym przypadku żydki!

  To żydzi, w każdym przypadku, planowali likwidację najdoskonalszego na Ziemi rodu SŁOWIAN (16 kanałów krwi). Protoplastą rodu SŁOWIAN jest nieśmiertelny SAMON, w Egipcie zwany Thot'em, a w Lechii - ŚWIATOWIDEM (świat widział z lotu ptaka-kosmonauta)!

  Żydki z rzekomo przeszło 1000 letnią tradycją w okupowaniu ziem słowiańskich, nie są SŁOWIANAMI, tym samym planowany wobec SŁOWIAN shoah (całkowita zagłada), przez: żyda Hitlera i przez jego żydowskie komando (generałowie żyda Hitlera prawie w każdym przypadku byli żydami), policja żydowska (Judendraty)! SZ samego załozenia nazistów (prawie w każdym przypadku bedących żydami) shoah nie obejmował żydków z rzekomo przeszło 1000 letnią historią w okupowaniu ziem od zawsze słowiańskich!

  Dlatego proponuję, aby żydki odstąpili dobrowolnie od planowania napełniania sobie worów pieniędzy za śmierć SŁOWIAN, z rąk żydów (żydowski okupant POLSKI), który nadal okupuje słowiańskie ziemie, w tym przypadku POLSKĘ inaczej zwana Lechią! #HolocaustIndustry

  W Polsce inaczej Lechii, do nadal obowiązuje słowiański, królewski przywilej #DeNonTolerandisJudaeis='"Żadnej tolerancji dla żydów''

  #ReparationsForSlaws #POLSKAbezŻYDÓW #wonżydkizPolski #freePoland
  #Shoah=całkowita zagłada Słowian otwarcie planowana w II WŚ do wykonania w okresie 30 lat!
 • @adevo 16:31:44
  :))) Prymityw to prymityw . Pozdrawiam. http://m.neon24.pl/d8009fdcb7aaab365db99f0c0f372667,20,0.jpg
 • @Oscar 16:29:23
  Najwięcej mają do powiedzenia ci co znają coś z opowieści im podobnym .
  Od lat pracowałem w Niemczech , tam jest szacunek dla fachowców nawet tych co układają bruk , tym się różnimy . To w nas wykształcił się z czasów socjalizmu podział klasowy , szczególnie z racji wykształcenia .
  tak jak zauważyłeś , mamy teraz nowobogackich , dziwne bo w tym katolickim kraju tak mało mamy szacunku do siebie .
  Niemcy po wojnie były biednym krajem , cytrusy pojawiły się pod koniec lat 50-tych . Ciężko pracowali na swój dobrobyt , szczególnie jak coś robili to robili dobrze w przeciwieństwie do nas .
  W czasie wielkiego bezrobocia cała ściana zachodnia miała utrzymanie pracując w Niemczech . Teraz u nas pracują Ukraińcy , czy według autora są godnie traktowani i zajmują kierownicze stanowiska godnie wynagradzani . .. trochę myślenia . tu można by dużo pisać .

  ,,na wspólnym z zagranicą rabunku ,, zmieniliśmy system ,naiwnie myśląc że zaraz będziemy bogaci . Niestety kapitalizm rządzi się swoimi prawami , tu nie ma litości liczy się kasa .
  Kasa była za granicą i jest rzeczą normalną że ten obcy kapitał przejmował nasz rynek . My tego kapitału nie mieliśmy.
  Oczywiści co sprytniejsi nasi obywatele , i ci co jeszcze mieli jakieś układy w upadających zakładach , uwłaszczyli się na tym .
  Powstało bardzo dożo firm Polskich i zaczęły dobrze prosperować .
  I tu musimy się uderzyć w piersi ... z różnych przyczyn ... a zwłaszcza z zazdrości i nienawiści sami niszczyliśmy przedsiębiorczych , nie będę tu dawać przykładów . Cwaniacy zajmujący się polityką za kasę zrobili wszystko by wchodzić w różne układy ograbiający nasz kraj .

  Obecny układ rządzący udaje że nie ma z tym nic wspólnego .
  J Kaczyński , twierdzi że to jego brat tak naprawdę stał za przemianami w kraju . Stawia się pomniki , nazwy ulic ... itd , o wespół odpowiedzialności już cisza . Krzyczą komuna post komuna tak to oni okradli Polskę , to jest zakrzaczanie prawdy . To jest nic innego jak likwidacja konkurencji do koryta .

  Nie podoba mi się skłócanie Polski z innymi krajami gdzie to jest możliwe . Takie sianie nienawiści wróci do nas .. i tu już nie ma znaczenia kto jak myślał .
 • @Oscar 16:34:11
  ,, Żaden Niemiec nie szedł na śmierć z godnością człowieka. Podpatrzyli to pewnie od zachowania żydów, gdy ci szli bez buntu do pieców w oczekiwaniu, że Bóg im pomoże. ,,

  jesteś zwykła kreatura
 • @Repsol 19:48:26
  Właśnie dzisiaj około 3 w nocy, w knajpie rozmawiałem z nieznajomym o kobiecej piłce nożnej. Opowiedziałem mu jak to trenowałem na początku lat 80-tych przy boisku, gdzie te panie goniły za piłką nożną. On był zdania, że te kobiety mają bardzo twarde rysy, ciało i są zbyt męskie w zachowaniu, patrz powyższe zdjęcie Angeli Merkel z koleżankami. To mu się nie podobało. Szybko zrozumiałem, że mamy taki sam obraz prawdziwej, pięknej kobiety. Nie jesteś Niemcem,- on przyznał mi rację.

  Potwierdził mi, że jest w Niemczech urodzony, ale jako Turek. Był na oko znacznie młodszy ode mnie, ale jak ja chciał by kobieta ubierała się po kobiecemu w sukienki, a nie w spodnie, by miała wdzięk, miękkie rysy i kształty, łagodne zachowanie itd. Wyszło wspólne zdanie, że Niemki jako kobiety w większości się nie nadają.

  Historia z #youtoo wcale nie jest taka nowa. W Niemczech od 30 lat znam tylko terror kobiet. Dotkniesz taką i już możesz mieć proces o zgwałcenie. Zrobisz dziecko, to ciebie wyrzuci z domu, zabierze dziecko i będzie jeszcze ścigać o alimenty itd.

  Merkel by ratować zaludnienie i niemieckie renty musiała więc ściągnąć tych z Afryki z długimi kutasami. Są oni przez Niemki akceptowani. W ten oto mądry sposób rośnie grupa podatników opłacających niemieckich i innych rencistów.
  Pozdrawiam
  adevo
 • @adevo 20:39:23
  Jako były piłkarz RKS 'Sarmata" Pozdrawiam . Swoją drogą patrząc na Niemki wiem skąd na świecie mamy pederastów . Salut. :)))
 • cytat
  "Nasz problem z Niemcami polega na tym, że oni nigdy za zniszczenie Polski i mordowanie Polaków nie ponieśli żadnych konsekwencji i to wszystko uszło im całkowicie bezkarnie"

  Nie jest to dla mnie dziwne:

  Nad wszystkim czuwa chazarski bydlak,który z "nich" się wywodzi.
 • @Repsol 20:49:46
  http://newsweb.pl/wp-content/uploads/2018/02/PILNE-3.png
  Przecieki prosto z Brukseli! Eurodeputowany: Oto data ROZWIĄZANIA UE! Zdumiewające informacje z Brukseli! Znany eurodeputowany podzielił się w wywiadzie wiedzą, która nie miała wyjść na światło dzienne. Przynajmniej jeszcze nie teraz. Okazuje się, że koniec Unii Europejskiej jest bliższy, niż ktokolwiek mógł przypuszczać. Te informacje dla osób usposobionych narodowo-konserwatywnie są spełnieniem marzeń, natomiast dla euroentuzjastów – największym koszmarem. Pozycja Brukseli w przepychankach dyplomatycznych z kolejnymi państwami słabnie. Odkąd Polska poważnie postawiła się butnym europejskim dygnitarzom, a Brytyjczycy zdecydowali całkowicie wypisać się z tak zwanej wspólnoty, prestiż tworu politycznego pod tytułem Unia Europejska stale spada. Miliony Europejczyków, szczególnie w Polsce, od lat zastanawia się, kiedy w końcu Unia się rozpadnie. To – w ich opinii – byłoby scenariuszem zbawiennym dla idei państw narodowych, którą chcą tępić czołowi eurokraci – jak Frans Timmermans czy Martin Schulz. Co ciekawe, takich ludzi jest coraz więcej. Coraz gorsze notowania instytucji przyległych do UE są nie lada satysfakcją dla patriotów w Polsce i krajach sąsiednich. Rośnie również liczba polityków, którzy jak najgorzej życzą „rządowi centralnemu”. Jednak takich doniesień nie oczekiwali nawet najwięksi optymiści. Jeden z najbardziej znanych europarlamentarzystów, który zasłynął na świecie z kontrowersyjnych, acz szczerych wypowiedzi, właśnie zdradził, o czym mówi się w kuluarach brukselskich gmachów. Poznaliśmy też przybliżoną datę upadku Unii Europejskiej. Gościem telewizji wRealu24.tv był legendarny polski polityk – Janusz Korwin-Mikke. Prowadzący program Marcin Rola zapytał go, co sądzi o pogłoskach, że chce zrezygnować z mandatu europarlamentarzysty. Wcześniej pan mówił, że pan będzie rozsadzał tę Unię Europejską, a teraz chce pan stamtąd odejść? – pytał dziennikarz. Polityk nie uciekał od odpowiedzi na to pytanie. Zastanawiam się czy tego nie zrobić. To by dało chyba dobry efekt, że nawet Korwin-Mikke uznał, że sprawa jest beznadziejna i trzeba czekać na nowe wybory – powiedział. Jednak to zdanie, które wypowiedział jako następne, budzi prawdziwe zdumienie. Dowiedzieliśmy się, że kolejne eurowybory (w 2019 – przyp. red.) będą ostatnimi. […] Trzeba czekać na nowy, zresztą ostatni już pewnie europarlament, bo tam w kuluarach się mówi, że to będzie ostatni parlament zdradził europarlamentarzysta. Ten akurat polityk słynie z tego, że jego polityczne zapowiedzi i prognozy prawie zawsze się spełniają. Rzadko koloryzuje rzeczywistość, a powołanie się na napomknięcia europejskich polityków i nastroje panujące w PE, tylko uwiarygadniają wypowiedź znanego polityka. Jeśli zatem przepowiadany scenariusz się sprawdzi, to rozwiązania Unii Europejskiej możemy spodziewać się między 2019 a 2024 rokiem. To bardzo krótki okres, biorąc pod uwagę, że UE istnieje aż 66 lat, a wielu dotąd przypuszczało, że jest to instytucja niezniszczalna.

  Ps...No i super. Czekam na koniec tej żydolewackiej Sodomy i Gomory z utęsknieniem. Wszystko się, kiedyś kończy i wszystkie imperia upadają, ostatnio sowieckie i trochę wcześniej Tysiącletnia III Rzesza Niemiecka, która przetrwała tylko 12 lat. Tylko, kto wtedy będzie krociowe emerytury takim Tuskom, Langmanom i Bieńkowskim wypłacał?
 • @kula Lis 67 14:01:31
  Ty nie martw się Tuskiem i innymi .. martw sie o siebie .

  Podniecasz się jak małe dziecko co ma dostać lizaka . Nie wiem co jest powodem że wam rozum odbiera . Jedna baba , powiedziała drugiej babie ... i zaczyna żyć swoim życiem .

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej