Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
338 postów 230 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Proponuję pewną antyizraelską „prowokację”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W tym roku 40 000 licealistów żydowskich przyjedzie do Polski. Czy ich ochroniarze będą strzelać do Polaków?

Podobno dyrektor muzeum pamięci mordów dokonanych przez Niemców w Oświęcimiu na Żydach, Polakach, Cyganach i Rosjanach, zabrania poruszania się po terenie obozu z polskimi flagami.
 
Z flagami po terenie muzeum wolno jednak poruszać się Żydom, których ma odwiedzić w tym roku 40 000. Ciekawe, czy ich ochroniarze będą strzelać do Polaków? Możemy spodziewać się serii prowokacji. Proponuję wspólną wycieczkę do obozu w Auschwitz Polaków, Rosjan, Cyganów (Romów), Shinti i przedstawicieli innych narodowości, z własnymi flagami.
 
Wybrać się wieloosobowa grupą... Ciekawe czy dyrektor muzeum wezwie izraelską policję lub wojsko. Czy jakieś prawo zabrania polskich flag? Jeśli dyrektor wykaże się antypolską bezwzględnością, poniesie konsekwencje. Obóz to nie jest prywatny folwark filosemitów i środowisk żydowskich.
 
***
 
Podobno Akct S. 447 i H.R. 1226 to prowokacja środowiska Hilary Clinton wymierzona w Donalda Trumpa.  Act S.447, znany jako Justice for Uncompensated Survivors Today (JUST) Act of 2017 - zobowiązujący państwa naszego regionu do zapłacenia amerykańskim środowiskom żydowskim 140 mld dolarów. Nie wiadomo za co.
 
Czy uda się ten rabunek (rabunek to bezczelne działanie z bronią w ręku, gdy okradający bandyta się nie ukrywa)? Raczej nie. Do zakończenia procesu potrzebne są jeszcze dwa kroki - Izba Reprezentantów i podpis prezydenta. 
 
***
 
Anna Azari... Azar – Chazar. Rudzi, blondwłosi, skośnoocy czy czarnoskórzy Żydzi mają tyle wspólnego z semitami, co zespół Led Zeppelin ze sterowcem Led Zeppelin. Semici to przede wszystkim Arabowie, a ja do Arabów nic nie mam, pod warunkiem, że nie chcą mnie przekabacić na swoją religię, ale to nie ma nic wspólnego z pochodzeniem-narodowością.
 
Przestańmy używać terminu antysemityzm. Określa się go nawet w stosunku do Palestyńczyków, rodowitych mieszkańców tamtych ziem, potomków autentycznych hebrajczyków z czasów Jezusa Chrystusa, którzy jakoby nienawidzą Żydów - Semitów. Każdy Palestyńczyk-chrześcijanin, to potomek pierwszych chrześcijan z początków naszej ery i jak najbardziej semita.  

KOMENTARZE

 • Mam proste pytanie
  Komu Polacy zawdzięczają nagonkę na POLSKĘ

  https://pbs.twimg.com/media/DUtp0nhX4AEOvts.jpg
 • @Husky 20:02:20
  Tym którzy hurtowo otrzymują polskie obywatelstwo . http://telewizjarepublika.pl/quotrozdajemy-izraelskim-zydom-obywatelstwa-jak-ulotkiquot,16442.html
 • @Repsol 20:40:02
  POPIS-ali sie
  dodajemy do zagadki 8-)))
  pzdr.
 • @Husky 20:02:20
  Będziemy im (GW, TVN, PO i nie tylko) to pamiętać. Pozdrawiam!
 • @Husky 20:46:16
  Jeszcze trochę i Narodowcem zostaniesz . Saludo .
 • @Repsol 21:40:11
  Zawsze się z nimi identyfikowałem.
  Choć czasami "odpalają" głupotę.
  Ale tylko czasami
  pzdr.
 • Gross trafi za kraty, jeśli ...
  Profesor Jan Żaryn powiedział, że polska prokuratura powinna zająć się pseudohistorykiem, polonofobem Janem Tomaszem Grossem, jeśli powtórzy on po 1 marca swoje kłamliwe tezy odnośnie tego, że w czasie wojny Polacy zamordowali więcej Żydów niż Niemcy!

  Profesor Żaryn mówi jasno o tej "sławnej" wypowiedzi Grossa:  "Ta wypowiedź jest publicystyczna, a nie naukowa. Jest kłamliwa i podpada pod ustawę. Będę takiego prokuratora wspierał. Dzięki informacjom od organizacji społecznych i obywateli będzie można ścigać osoby, które wypowiadają się w sposób kłamliwy i antypolski".
 • @
  Jewish Police in German Nazi service from Krakow Ghetto (Jüdischer Ordnungsdienst) is hanging 7 Polish partisans in Plaszow 26 06 1942 in presence of German Nazis.

  https://pbs.twimg.com/media/DWj0UNdXkAAXkoW.jpg
 • @Husky 23:13:10
  No i co duduś ma jaja żeby wszystkim ich potomkom odebrać nasze obywatelstwo .Zakład że pisowaci tematu nie odważą się poruszyć ?. Ave.
 • @Repsol 23:45:04
  Ponoć jest inicjatywa "złap banderowca" i do tego ma być aplikacja: http://romualdkalwa.neon24.pl/post/142577,i-ty-mozesz-zlapac-w-siatke-banderowca
  Dobrze by było, gdyby jakiś patriota wykradł bazę danych "pejso-polaków", ze zdjęciami, a jakże.
  Możliwość identyfikacji podejrzanego o bycie z "rasy panów" byłaby wielkim ułatwieniem dla szukających takiego "elementu" młodych ludzi...

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

ULUBIENI AUTORZY