Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
287 postów 186 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Dziennikarz superklaster.pl

Nie przyjął odznaczenia od Andrzeja Dudy!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Może wreszcie ktoś zacznie oglądać jego filmy...

Media należące do obcego kapitału podniecają się Krzysztofem Siemieńskim, który nie przyjął odznaczenia od Prezydenta Andrzeja Dudy. Tymczasem nikt nie wiem kim ten pan jest, i co wyreżyserował. Media te nie przepuszczą żadnej okazji, by jak tylko móc dołożyć obecnej władzy. 
Jego dorobek na popularnym Filmwebie nie przedstawia się imponująco. Jeden nisko oceniany film, niedoceniony przez zaledwie (na obecną chwilę) 10 osób.
Jedno jest pewne. Media próbują robić z tego histerię, ale...W nienawiści do Andrzeja Dudy nie zachowują powagi. Żartobliwe podsumowując: jak Andrzej Duda to wytrzyma... ;)
Krzysztof Siemieński był korespondentem Polskiego Radia we Francji za rządów Platformy Obywatelskiej, więc chyba wszystko jasne komu służy. 
Na łamach Newsweeka w artykule „Jak nie zabiłem Jaruzelskiego” opublikowanym 19 czerwca 2009 roki, chwali się, że darował życie generałowi. Bez powody „dowala” w nim Romualddowi Trauguttowi i Jarosławowi Rymkiewiczowi.
Sugeruje  też, dlaczego został zabity ksiądz Zych:
„Ksiądz Sylwester Zych odebrał od nich przysięgę. Poczuli się żołnierzami Polski Podziemnej. Zaczęli rozbrajać wojskowych i milicjantów. Najpierw poszło gładko, ogłuszyli cegłą pijanego chorążego. Z sierżantem Karosem nie dali sobie rady. Podczas szamotaniny w tramwaju pistolet wypalił. Milicjant zmarł w szpitalu. Uczestnicy akcji zostali wytropieni i po brutalnym śledztwie skazani na długoletnie więzienie. Robert tylko dlatego, że nie był jeszcze pełnoletni, dostał 25 lat, a nie karę śmierci. Odsiedział połowę, potem wyemigrował do Francji”.
Trochę to świństwo, prawda?
O tym "wybitnym reżyserze" można pisać na portalach blogerskich, ale... może lepiej go przemilczeć. Zbyt wielu nikczemników próbuje się wybić na obrażaniu ludzi zasłużonych.
Źródło: Facebook Krzystofa Siemieńskiego 

KOMENTARZE

  • A kto to ?
    Nie znam tego Pana i nie chcę go znać, bo to menda. Dlaczego jednak Duda chciał go odznaczyć ? Bo chyba nie za tekst o księdzu ?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY