Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
539 postów 480 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

„Życie podziemne doktora Lubicza”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

To nie jest artykuł tylko dla mężczyzn

Nie interesuje mnie dzielny i heroiczny doktor Lubicz, przed kamerami odwalający przedstawienie dla milionów wpatrzonych weń rodaczek. Mnie interesuje życie podziemne doktora Lubicza – pisze Michała W. Pistolet w swojej książce: „Życie podziemne mężczyzny”.
 
Potwornie mnie bawi rozdźwięk pomiędzy tym, co mężczyźni deklarują, a tym, co robią naprawdę.(...) Mam kilkunastu przyjaciół, mężczyzn w różnym wieku, różnej profesji o zróżnicowanym wykształceniu i zainteresowaniach, rozrzuconych po całej Polsce. (...) Tylko dwóch z nich nie zdradza swoich kobiet. Jeden jest byłym klerykiem i człowiekiem szalenie religijnym. Reszta robi to mniej lub bardziej regularnie.(...)
 
Nie ma podziału na złych facetów i dobrych facetów. Są tylko źli. Wszystko jest więc pod kontrolą”. Kłamliwe są również wyznania miłości: „Gdy mężczyzna mówi kobiecie „Kocham Cię” to albo JĄ pożąda albo ma z NIĄ dzieci. I tylko wtedy. Kosmos, to dla mężczyzny mieć to i to.
 
Wg Michała W. Pistoleta zdradzają zarówno kobiety, jak i mężczyźni, tylko kobiety to ukrywają, a mężczyźni chwalą się swoimi podbojami:
 
Cóż, prawa statystyki są nieubłagane. Zdradza porównywalna ilość kobiet jak i mężczyzn - różnica polega jedynie na tym, ile do tego się otwarcie przyznaje... Kobiety starają się być sprytne i przebiegłe - faceci bywają bezmyślni, nie zacierają śladów, rozpowszechniają wiadomość nie tym ludziom, co trzeba...
 
***
 
Znajomy, który podsunął mi temat tego artykułu twierdzi, że kobiety zaniżają przed swoimi mężczyznami liczbę partnerów, a mężczyźni zawyżają liczbę seksualnych partnerek. To nie możliwe! To nie prawda, że wszyscy zdradzają. Nie wierzę, że moi znajomi masowo chodzą do burdeli. Nie dla mnie takie kity. Nie wierzę!
 
Warto zastanowić się w jakim towarzystwie i jakich znajomych ma autor książki. Ludzie przebywają przecież w różnych środowiskach.
 
Uspokój się Romulusie i posłuchaj profesora
 
„Polacy deklarują, że ich średnia liczba partnerów seksualnych w życiu wynosi 4,28 i przyznają się do średnio dwóch stałych, czyli trwających dłużej niż 6 miesięcy związków – tak wynika z najnowszego raportu prof. Zbigniew Izdebskiego i Polpharmy „Seksualność Polaków 2011”.
 
Wg danych profesora Izdebskiego, statystyczna Polka w latach 90-tych miała swój „pierwszy raz” w 19 roku życia, a Polak około roku wcześniej. Można z tego wynieść wniosek, że skoro kobiety wolą starszych od siebie mężczyzn, jako tych bardziej męskich, a polscy chłopcy korzystali z wdzięków prostytutek.
 
„W 2005 r. średni wiek inicjacji wyniósł odpowiednio: 18,83 dla kobiet i 18,06 dla mężczyzn. W 2001 roku wyniki badań profesora Izdebskiego wskazywały, że średnia liczba partnerów seksualnych w Polsce wynosi 4,5 dla populacji do 49 roku życia”.
 
Wg danych Polskiego Radia dane wskazują na zróżnicowanie liczby partnerów kobiet i mężczyzn:
 
„Dostępne w Polsce badania wskazują jednak na większe zróżnicowanie: ilość partnerów to 4,4 w przypadku kobiet i 11,6 w przypadku mężczyzn. Badania dotyczą jednak grupy wiekowej od 20 do 59 lat”.
 
Ej, zaraz! Skąd się wzięła ta spora liczba partnerek u mężczyzn?!
 
Przecież mężczyźni nie zdradzają swoich partnerek z „dziurą w płocie”. Czy naprawdę tylu facetów korzysta z domów publicznych?
 
Podobnie jest w Czechach: W 1993 r. mężczyźni deklarowali, że uprawiali seks z 10 kobietami. W 2011 roku Czesi przyznawali, że mieli dziewięć partnerek seksualnych. Czeszki w 1993 r. miały przeciętnie pięciu partnerów i wynik ten nie zmieniał się w kolejnych latach.
 
Przeciętna Amerykanka miała od 4 do 6 partnerów seksualnych w ciągu całego życia. Amerykanie w swoim życiu mają średnio 7 kobiet.
 
Ktoś tu robi z kogoś idiotę
 
Zaraz, zaraz. To z kim uprawiają seks mężczyźni? Wniosek jest tylko jeden: albo kłamią, albo uprawiają seks z ... innymi mężczyznami.
 
Skąd ta różnica względem liczby partnerów u kobiet? Kłamią? Albo jest inne wyjście: prostytutki nie wliczają swoich klientów do liczby partnerów seksualnych, za to mężczyźni wliczają prostytutki. I kolegów z internatu...
 
„Z badań prof. Zbigniewa Izdebskiego z 2005 roku, podczas których pytał o seksualność 3.200 Polaków (w tym 1800 kobiet) wynika, że Polki pomiędzy 15 a 49 rokiem życia mają średnio 2,2 partnera. Być może przyczyną takiego wyniku jest to, że badano kobiety w różnym wieku, również starsze, dorastające w czasach większej pruderii i mniejszej otwartości seksualnej. Być może gdyby badano Polki do 24. roku życia, wynik byłby zbliżony?”.

Tak czy inaczej, współczesne młode kobiety mają 3 razy więcej partnerów niż ich babcie, które miały w życiu tylko jednego męża i tylko z nim zaznawały seksualnej rozkoszy, ewentualnie z drugim mężem, jako wdowy, po ślubie kościelnym...
 
Masakra! Czy polscy mężczyźni to desperaci biorący za żony kobiety z którymi są nieszczęśliwi? Czy to dlatego je zdradzają? A może mają pociąg do czynienia zła i z prostytutkami robią rzeczy, na które żony by się nie zgodziły, tak jak w swoich książkach pisze Michał W. Pistolet.
 
Co o tym myślicie? Zagłosujcie w ankiecie:
 
 
 
Źródła danych :
 
 

Co sądzisz o zdradzie? http://superklaster.pl/co-sadzisz-o-zdradzie 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej