Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
471 postów 367 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Czy Bóg stworzył Indian i murzynów?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Szatan, chów wsobny i depopulacja

Ziemia jest płaska! Wg kreacjonistów wiek ziemi ocenia się na 6000 lat. Nie próbuj myśleć inaczej, bo nazwą Cię szatanem. W czasach Noego ludzie żyli ponad 900 lat i to też jest niepodważalny fakt. Noe jako jedyny przeżył potop i jest przodkiem wszystkich ludzi. 

Pomimo, że Noe stosował chów wsobny, co zaleca Polakom wybitny przedstawiciel masońskiej loży B’nai B’rith prof. Jan Hartman, należy zadać kilka pytań: skąd się wzięli murzyni, Indianie, Chińczycy, Eskimosi i Słowianie?

Przecież żaden cywilizowany przedstawiciel świata Zachodu nie będzie twierdził, że Indianie, murzyni, Polacy, czy Rosjanie, to tacy sami ludzie jak Anglicy, Francuzi, Niemcy, czy Żydzi. Na II wojnie zginęło 6 mln ludzi, a wszyscy był Żydami.      

O swoim podłym pochodzeniu wie wielu dumnych inaczej europejsów, pochodzących, jak jej wybitny przedstawiciel herr Tusk, świadomy swojej odmienności „przedstawiciel mniejszości etnicznej”, śpiewający z rodziną kolędy po niemiecku, wybrany przez świadomą swojej wrodzonej bylejakości część tubylców urodzonych w środkowej Europie. 

Bogobojni papieże, przedstawiciele średniowiecznego państwa kościelnego wiedzieli lepiej jak nas nawracać! Ogniem, krzyżackim meczem i szczeblem z drabiny, co się przyśniła Jakubowi.
 
Na szczęście Polacy mieli wtedy cohones i Krzyżacy oraz Templariusze dostawali wpier-dol; tzn., wpierw dolary, później modlitwa. Ne byłoby krzyżackiej potęgi, gdyby nie wsparcie miłującego Boga Papiestwa, Watykanu, nie tylko szwabików, ale rycerstwa całej Europy.

No dobrze, ale czy murzyni i Indianie są ludźmi i jak ich zapłodnił Noe? Skoro jego arka pływała kilka lat, to jak z tak ubogiej mieszanki genetycznej, 8-osobowego „Noe familiy”, powstały przeróżne ludzkie rasy, które świadczą o bogactwie planety Ziemia i przepięknej różnorodności? Na to pytanie kreacjoniści, przeważnie protestanci, nie odpowiedzą. Pewnie postarała się o to tradycyjna niemiecka jakość. 

„Jezus był niebieskookim blondynem” twierdził z przekonaniem graniczącym z pewnością Jurgen Strop, morderca warszawskiego getta i jego popierdoleni koledzy z wojska. Ten i inni wybitni przedstawiciele narodu niemieckiego, oj przepraszam, co za faux pas, nazistowskiego ma się rozumieć, wiedzą lepiej, że zajmowali ziemie Polaków, zanim powstali pra-słowianie, czyli Ariowe, a więc już 10 000 lat temu. Nie ma przy tym znaczenia, że nie ma genu germańskości, a sami Niemce są pochodzenia celtycko-staroeuropejsko - i coś tam, coś tam. 


A może Noe był murzynem? To by się nawet zgadzało. Przecież spora część narodu nadwybranego ma czarną skórą, jak „ten nasz koleżka”. A może miał skośne oczy, podobne jak Chazarowie, Hazarowie, Indianie, prototurki i Mongoły, Chińczycy, Japończycy i Hiszpańczycy. No dobrze, nie Hiszpańczycy. Tak czy inaczej, wielu przedstawicieli rasy żydowskiej, to rasowi antysemici mordujący Libańczyków, Palestyńczyków i innych.  

Przedstawiciele wyrodnej córy kościoła na Polskę, wrednej i zdradzieckiej francy, WP, odkąd Polska przestaje (choć niedoskonale, ale lepiej tak niż wcale) być zachodnim popychadłem nie kupując Caracali (mój boże, ile łapówek poszło się jeb.ć) martwią się, publikując swoje tabloidowe, pełne błędów artykuły szkalujące polską rację stanu, przypomina, że Polacy traktowali Żydów jak obywateli drugiej kategorii. 

Publikują przy tym list Sprawiedliwych wśród Narodów Świata, którego fragment budzi zastanowienie: „Apelujemy, aby nasze dwa narody połączone blisko 1000-letnią, wspólną historią, budowały w Polsce, Europie, Izraelu i Ameryce przymierze i przyszłość, oparte na przyjaźni, solidarności i prawdzie”.

Nie wiem skąd wzięli 1000 lat wspólnej historii, no chyba, że wliczają w nią żydowskiego handlarza niewolnikami Ibrahima Ibn Jakuba. To tak jakby pisać o ponadtysiącletniej przyjaźni polsko-niemieckiej, czy czcić szczególnie intensywne stosunki polsko-niemieckie w latach 1939-1945.  

Historia stosunków polsko-żydowskich zaczęła się od gwałciciela Kazimierza Wielkiego, który pożyczając pieniądze od Żydów, wywoływał wiele wojen, by te długi spłacić. Szkoda tylko, że atakując Wschód, zabrakło mu odwagi do zaatakowania naszego zachodniego przyjaciela i odzyskania Śląska, Ziem Lubuskiej oraz Pomorza, przez co Polacy na wieki osłabili swój etnos.  

Czy Bóg stworzył Słowian? No nie, ich stworzyły demony. Talmud z VI w. naszej ery wie lepiej. Czemu w ogóle zadaję takie głupie pytanie? 

Polski chłop, Indianin, murzyn – łączy ich jedno. W zaborze rosyjskim pańszczyznę, czyli niewolnictwo, zlikwidowano w 1864 r. ukazem cara Aleksandra II, gdy polscy chłopi skutecznie stłumili powstanie styczniowe – akcję sprowokowaną przez Angoli i Prusaków oraz co niektórych przedstawicieli nadludzi. Polski chłop mógł wreszcie zastrzelić swojego pana, który go bił, upokarzał i którego nie obowiązywało żadne prawo. Ten przecież mógł go zabić, a szlachcic, niczym szatniarz z „Misia” mógł powiedzieć – i co mi możecie zrobić!

W Polsce niewolnictwo zlikwidowano w 1864 roku. Na Wikipedii czytamy:

„W 1823 niewolnictwo zniesiono w Chile, w 1829 w Meksyku. W 1833 Wielka Brytania uchwaliła zniesienie niewolnictwa w imperium brytyjskim. Następnie uczyniła to Francja (1848) i Peru (1854). W Stanach Zjednoczonych nastąpiło to w wyniku wojny secesyjnej (1863 Proklamacja Emancypacji, 1865 13. poprawka do konstytucji). Brazylia była ostatnim państwem Ameryki Łacińskiej znoszącym niewolnictwo (1888)”.  

A wiec polska szlachta była potomkami Noego, ale nie byli nimi niewolnicy – polscy chłopi, których potomkowie do dziś odczuwają, że Polska jest tylko po to, aby ich doić, wykorzystywać i ograniczać rozwój. Sytuacja ta jest na tyle poważna, że od wielu lat Polacy bojkotują przyrost naturalny, bo nikt nie chce rodzić dzieci w więzieniu – obozie koncentracyjnym. 

Podobna sytuacja była w Meksyku, gdy Indianie bojkotowali przyrost naturalny i sami dobrowolnie się depopulowali podczas najeźdzów białych hiszpańskich bogów na początku XVI w. 
 
Państwo, jakie stworzyły niedojdy pookrągłostołowe, to dla wielu z nas obóz koncentracyjny z którego wciąż wielu chce uciekać, choćby do Argentyny.
 

Czy Ziemia jest płaska? Nie! Ziemia, to tak naprawdę kotek (patrz: rysunek).  

KOMENTARZE

 • Adam miał pełną informację genetyczną człowieka.
  Miał idealne DNA, z którego na zasadzie rozdzielania cech można było wyprowadzić wszelkie rasy i typy ludzkie.
  Dzieci Noego już miały w tylko częściowo pełną informację genetyczną, to jest każde z nich już w niewielkim stopniu część tej informacji utraciło.
  Związki z siostrami nie szkodziły w zasadzie w niczym, gdyż nie było niemal możliwości, by z tego powodu pojawiły się dzieci kalekie przez uszkodzony kod genetyczny.
  Ten zaczął się uszkadzać ostro dopiero po potopie.

  Tak więc cała populacja ludzka, Polacy, murzyni, Eskimosi, Indianie, Chińczycy, itd. pochodzą dokładnie od Adama i Ewy, a następnie od trójki synów Noego i ich trzech żon.

  Nie wiem, czy autor wie o przypadkach, gdy np. w Afryce Południowej, podczas apartheidu rodziły się po pięciu, a nawet dziesięciu pokoleniach białych, czarne dzieci.
  I nie ze skoku w bok, tylko z całkowicie białej kobiety i mężczyzny, których pra do potęgi piątej czy dziesiątej babcia lub dziadek byli kolorowymi.

  W ten sposób odtwarza się też rasy, które wyginęły, np. konika polskiego.
  Zjawisko jest znane i można o tym poczytać, zanim się popisze swoim kpieniem Biblii.
 • @
  Zacznijmy od początku;
  Adam był protoplastą Słowian, Ewa była żydówką.
  Były z tego białe dzieci.. namnożyło się tego tyle, że w Świta poszły..
  Czarni są Słowianami, co to przez tysiące lat zbytnio się opalali.
  Żółci są Słowianami co to przez tysiące lat sikali pod wiatr (kształt oczu też wiatr uformował)
  Czerwoni są Słowianami co to po zamarzniętej wodzie z Syberii na Alaskę poszli i w Ameryce południowej za dużo kąpali się we krwi.

  Kreacjonizm boski na początku, a potem ewolucja zrobiły swoje..

  Ta Ewa/Esterka to większy problem, na światową skalę..

  Noe to już lokalne wydarzenie, potop był lokalny, czarni, czerwoni oraz żółci już byli.. Biblia w tym miejscu kłamie, jak w wielu innych..

  W normalnym świecie jest się tym kim jest po mieczu, a nie po kądzieli; czyli wszyscy są Ariami/Słowianami :))

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej