Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
417 postów 320 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Kilka dowodów na to, że USA są państwem zbrodniczym

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Poniżej kilka mniej znanych faktów, ale czy coś nie przypominają?

 1. W od 1919 do 1933 roku rząd USA w trosce o swoich obywateli truł alkohol, w wyniku czego zmarło co najmniej 10 000, a wg niektórych ocen nawet 50 000 osób.
 2. MKUltra – program kontroli umysłów. W latach 1954-1973 CIA w szpitalach, więzieniach, z uczestnictwem uniwersytetów, prowadzono badania na ludziach, na których badano techniki wpływu społecznego. To dzięki tym badaniom amerykanie wiedzą, jak poprze mass-media kontrolować umysły, nie tylko swoich obywateli.
 3. W wyniku szeroko zakrojonych protestów w Iranie, w których zginęło 300 osób, władzę w 1953 roku otrzymał Mohammad Reza Pahlawi. Zamach został zainicjowany przez naszych wiernych sojuszników – USA i Wielką Brytanię. Przyczyną była nacjonalizacja ropy naftowej. Szach został odsunięty w wyniku rewolucji islamskiej w 1979 r.
 4. Operacja Northwoods – zaproponowana przez amerykański rząd i miłujących pokój generałów, takich żołnierzy wolności w 1962 r., miała być przeprowadzona pod fałszywą flagą. Zakładała przeprowadzenie ataków terrorystycznych w amerykańskich miastach, w których miało zginąć kilka tysięcy ludzi, w celu uzasadnienia ataku na Kubę!
 
Czy powyższy plan nie przypomin Państwu ataku na Pearl Harbor lub incydentu w Zatoce Tonkińskiej, który dotyczył rzekomego ostrzelania okrętu USA przez wietnamskie jednostki, dzięki czemu prezydent Lyndon B. Johnson rozpoczął wojnę w Wietnamie? Czy nie przypomina to ataku z 11 września 2001 r. na World Trade Center, o którym to rząd amerykański wiedział miesiąc wcześniej? A wszystko po to, by uzasadnić atak na Irak. I ta dziwna przyjaźń Bushów z Saudami i rodziną Bin Ladenów...
 
Operacja z Szachem Pahlavi przypomina arabska wiosnę. Nie wiem też, czemu nikt nie mówi o tym, że to amerykańskie wojska dosłownie kierowały muzułmańskich „uchodźców”, wskazując im, jak mają dotrzeć do Europy.
 
Odzyskująca suwerenność Polska budzi wrogość. Z pomocą pożytecznych idiotów i jawnych zdrajców wciąż będzie destabilizowana. Skoro o zmianach w ustawie o IPN nasi przyjaciele – Żydzi i USA – wiedzieli od września 2016 r., a Beata Szydło uzgadniała ją z Binjaminem Netanjahu – premierem Izraela posądzonym o przyjęcie wielomilionowych łapówek, a który by odwrócić podejrzenia od siebie, rozpętuje antypolską furię – to jest to zaplanowana akcja złupienia Polski. Ci ludzie posuną się do wszystkiego, choćby do sprowokowania wojny z Rosją na naszym terenie.  

KOMENTARZE

 • Czy ma to jakiś związek z tym, że...
  USA są krajem protestanckim? Tylko 20% społeczeństwa w USA to katolicy.
  Dla porównania, Polska w której ok 90% to katolicy, nie miała tradycji kolonialnych i podboju militarnego innych krajów.
 • @Jan Paweł 07:36:04
  Jak więc te dwa przeciwstawne ideowo państwa (Polska I USA) mogą być sojusznikami?
 • @Jan Paweł 07:37:57
  Ma Pan rację, ale właściwie to nie jest nawet ideowe przeciwieństwo. Bandyci robią zło i zamęt dla przyjemności.
 • @Romuald Kałwa 07:56:54
  "Bandyci robią zło i zamęt dla przyjemności"

  No więc, właśnie. Należałoby się w tym momencie zastanowić, kto cieszy się ze zła i zamętu. Jeżeli dodamy do tego, że Obama wprowadził naukę satanizmu do szkół, bo tysiące "świątyni" satanistycznych to już budowały się od dawna (na bazie tego satanistycznego protestantyzmu), to mamy pełny obraz tej Ameryki, która ten swój dobrobyt ma od Pana Boga czy szatana któremu wielcy amerykańscy (i nie tylko) oddają cześć ( i prośby o powodzenie) np w Bohemian Grove...

  Niestety, ten polski katolicyzm, jest juz także bardzo zagrożony herezjami protestanckiego Neokatechumenatu i Ekumenizmu...
  Księża którzy stają w obronie Tradycji, spychani są na margines bądź suspendowani.
  Nie dziwmy się więc, że teraz to już i Polska zaczyna mieć niechlubne tradycje kolonialnego podboju
 • @Jan Paweł 07:37:57
  I w USA i w Polsce tzw "głębokie państwo" jest żydowskie.
  i to wyjaśnia w zasadzie wszystko, cala politykę wewnętrzną i zewnętrzną USA od wielu lat oraz solidaruchów od 89r.

  My w mediach widzimy wyłącznie marionetki "głębokiego państwa"
  Marionetki ideologiczne, komercyjne, lub przymuszane jakimś szantażem.

  Przejęcie że rdzeniem wszystkich działań są interesy tego rdzenia czyli interesy globalnej mafii żydowskiej układa w logiczną całość politykę tzw zachodu oraz NATO jako sił zbrojnych globalnej mafii żydowskiej.
 • Izrael przyjął prawo do wydalania Palestyńczyków z Jerozolimy
  jeżeli rząd uzna że nie popierają władzy żydowskiej.

  Polska powinna przepisać tę żydowską ustawę i zmienić słowa "Palestyńczycy" na "żydzi" i zastosować do Polski.

  Nikt nie mógłby tego racjonalnie skrytykować bo to kopia ustawy żydowskiej. Zastosowanie prawa żydowskiego do żydów.
  Taką metodą można by zrobić jeszcze wiele kroków ku wolności...
  trzeba tylko przestudiować ustawy żydowskie i je adoptować do warunków Polskich.
  Izrael to nas "przyjaciel", starszy brat, bierzmy z niego przykład i stosujmy ustawy starszego brata ale tylko wobec starszego brata.
  Starszy brat powinien być dumny że bierzemy z niego przykład.

  Wobec innych stosowanie tych ustaw było by niesprawiedliwe.
 • @Jan Paweł 07:37:57
  Sojusznicy to byli w czasach socjalizmu natomiast w kapitaliźmie nie ma sojuszników,są tylko interesy i w zasadzie jest dyktat silniejszego i bogatszego.Biedny co najwyżej może prosić na kolanach.
 • @matterhorn 11:51:46
  "Biedny co najwyżej może prosić na kolanach."
  I tak właśnie czyni:
  https://www.salon24.pl/newsroom/850379,andrzej-duda-prosi-o-wybaczenie-za-marzec-68-obywatele-rp-probowali-zaklocic-obchody
 • @matterhorn 11:51:46
  Z punktu widzenia globalnej mafi syjonistycznej sa tylko: najemnicy,wasale i wrogowie.Najemnicy i wasale sa tez wrogami ale do utylizacji w pozniejszym czasie-na razie zajmuja sie pretendentami do samodzielnosci regionalnej tzn. tymi ktore nie chca przyjac ultimatum kapitulacji ekonomicznej czy wojskowej.
  I nalezaloby rozpatrywac dzialania globalistow z tego punktu widzenia -nie ma sojuszy czy wiarygodnych umow -jest walka o calkowita dominacje i wyeliminowanie "wrogow",czy to realnych ,czy potencjalnych,czy wymyslonych.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej