Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
419 postów 321 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Żądzę niszczenia mają we krwi

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Mają wielkie zasługi dla wojskowości, idei wojny totalnej, zbrodni i ludobójstwa. Niemieccy militaryści...

Stefan Ulrich w „Sueddeutsche Zeitung” twierdzi, że Polska nie ma prawa do reparacji, ponieważ nie upomnieliśmy się o nie podczas procesu zjednoczenia Niemiec i konferencji „2 + 4”. Nie można pozwolić zapomnieć o arogancji i bucie niemieckiego dziennikarza, potomka morderców, który plując w twarz Polakom napisał: „Niemiecki rząd nie musi płacić miliardów reparacji wojennych, ale musi w UE wpływać na to, aby skończyły się ekscesy rządu PiS. To jest najcenniejsza reparacja, którą Niemcy mogą ofiarować Polsce”.
Polskie słowo wojna pochodzi od „starofrancuskiego słowa werre „wojna” (Fr. guerre), z frankońskiego *werra, z protogermańskiego *werso (por. starosaksoński werran, w starogermańskim języku literackim werran, w niemieckim verwirren „zamieszać, wprawiać w kłopot”)” – czytamy w Słowniku Terminów z zakresu bezpieczeństwa narodowego” wydanego przez Akademie Obrony Narodowej.

Niemcy w dziedzinie wojny, a więc napadania i mordowania, mają wielkie zasługi:
Carla von Clausewitz w I poł. XIX wieku stworzył dzieło „O wojnie”. Jego rozważania o „wojnie absolutnej” posłużyły tak reprezentatywnym postaciom z historii Niemiec jak cysorz Wilhelm i „przewodnik” Adolf.
 
„Twórcą teoretycznych podstaw wojny totalnej był niemiecki generał E. Ludendorff". Ten urodzony we wsi pod Poznaniem Prusak, „wybitny” generał z czasów I wojny światowej, po prostu lubił zabijać. "Jego teorię wojny totalnej, czyli mordowania kogo się da i niszczenia co się da, wcielały w życie Niemce hitlerowskie w czasie II wojny światowej” – czytamy w „Słowniku...”.
Wojna błyskawiczna (niem. blitzkrieg). Tę doktryna rabunku i mordowania również wypracowali nieminiemieccy. Wszyscy to wiemy, ale powinniśmy się zastanowić, co takiego jest w tych ludziach, skąd ta nienawiść i żądza zabijania, czy to defekt genetyczny? Na zdjęciu pod artykułem feldmarszałek August Von Mackensen w mundurze pułkowym huzarów przybocznych („Huzarów Śmierci”) z trupią czaszką, a jakżeby inaczej. Czaszka ta inspirowała SS-manów czystej krwi, z których co trzeci był sodomitą.
Polacy nie potrafią zniszczyć pomników kultu sowietyzmu, czy pomników niemieckich, sławiących niemieckie mordowanie innych narodów. Niby niszczą banderowskie pomniki łajdactwa, ale zastanawiam się, czy Naród, który pozwala na wciąż trwającą kulturową ekspansję morderców swoich przodków i taką pomnikową bezczelność, wybije się kiedykolwiek na faktyczną niepodległość?
Izrael musi być podpuszczany za pieniądze naszych „przyjaciół”. Nie ma innego wyjścia. Ciekawi mnie w ilu stolicach to tłumaczenie się przez Polaków, że nie byli mordercami w czasach II wojny światowej, budzi śmiech i pogardę. Co się z nami dzieje, że tak wielu z Nas daje się poniżać, zapominając czym jest godność i honor? „Tylko winny się tłumaczy” mówi ludowe przysłowie. Zamiast atakować, kpić, nie podawać ręki, pozwalamy się unicestwiać wrogiej antypolskiej agitacji.
Wielu nie pozwoli, aby Polska otrzymała odszkodowania. Zbyt wielu by straciło, m.in. ci, którym zaszkodziłaby odradzająca się polska gospodarka. Za Niemcami stoją potężne siły. Czy nie dziwi Państwa ta „zbieżność” – odpowiedzią na polskie roszczenie jest amerykańskie S 447/HR 1226! Przecież USA uczestniczące w II wojnie światowej dobrze wiedzą, kto mordował. To przemyślana polityka. Tymczasem to z kraju naszego sojusznika, tego zza oceanu, wychodzą obelżywe twierdzenia, że naziści to Polacy. 
Na stronie Kongresu czytamy, że HR 1226 dnia 27 lutego został zwrócony do amerykańskiej komisji spraw zagranicznych:
https://www.congress.gov/bill/115th-congress/house-bill/1226
„Mając takich przyjaciół, nie potrzebujemy już wrogów”. Jak Państwo myślicie, o jakim sojuszniku powiedział to sławne zdanie legendarny brytyjski premier? Dlaczego w jednym artykule łączę niemieckie bestialstwo z chęcią złupienia Polaków? Bo te sprawy się wiążą. Z polską naiwnością i dobrodusznością oraz potężnymi siłami, które od wielu lat są skierowane przeciw Polsce, a wynikają z wzajemnej kontynuacji. Wojna przeciw Polsce wciąż trwa.

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej