Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
539 postów 480 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Rosją znowu będzie rządził nienawidzący Polaków gangster

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pewnie narażę się wielu Czytelnikom NEonu, ale trudno. Gdybym był medialną dziwką do wynajęcia, dzisiaj pewnie byłbym bogatym człowiekiem i siedział na tłustej dupie w jakiejś sponsorowanej red"fuck"ji.

Fot ekranu: Romuald Kałwa   

Wkurzają mnie te ruskie trolle na fałszywych kontach facebookowych. To taka operacja Pijarowska „przyjaciół ze Wschodu”. Łatwo ich rozpoznać nie tylko po radości ze zwycięstwa Putina, ale po chamskim stosunku do Polaków i używaniu obelżywego słowa „polaczki”, które używali nazistowscy – niemieccy mordercy. W Rosji niektórzy widzą zbawiciela słowiańszczyzny, a ja w nich widzę pożytecznych idiotów.  

 
Swoją drogą, czemu Polacy nie prowadza takich akcji dezinformacyjnych w krajach, które ciągle atakują Polskę.
 
Polska nie ma przyjaciół, a już na pewno we władzach Rosji, które nienawidzą nas bez powodu, a które widzą nas tylko w roli imperialnych niewolników.
 
Poniżej komentarze pod artykułem na portalu Onet informującym o zwycięstwie sojusznika Niemiec, Putina: „Władimir Putin po raz kolejny prezydentem Rosji”
 
 
Prestiż Putina, to prestiż gangstera z karabinem maszynowym/ bronią atomową. 

 

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  No rzeczywiści. Nawet nie jest Pan "medialną dziwką do wynajęcia", bo ta kieruje się swym interesem.
  Pan po prostu jest chory z nienawiści do Rosji.

  To trzeba leczyć.
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:11:52
  uderz w stół, a putinowskie dziwki się odezwą
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:11:52
  Rosja i Niemcy to odwieczni wrogowie Polski.
 • Co to za bełkot żydowskiego bandyty syjonisty ?
  Bracia Słowianie ! w TVP i TVP-info aż się roi od żydowskich przygłupów
  syjonistów zwolenników Izraela i mafii żydo-USA ! to PATOLOGIA !!!

  Słowianie ! te żydowskie przygłupy mają dzis swoje 5 minut więc opluwają rzygają na wszystko co ze Słowiańszczyzną się im kojarzy !
  myślą że są bezkarni i na wieki będą bezkarni !!!

  Ale jak życie uczy przychodzi czas i trzeba za tą bezkarność zapłacić !!! czego klasycznym przykładem była II wojna światowa gdy niemieckie wojska wkroczyły w 1941 r zagarnięte polskie ziemie wschodnie ! nastał wtedy sądny dzień na żydów !! żydów wyciągano z domów i linczowano na ulicach za co ? za donosicielstwo do NKWD na Polaków !! za kolaborowanie z komuną bolszewicką Stalina !!!!
  co można zobaczyć na starych filmach z tamtego okresu YouTube

  Słowianie łączy sie bo żyd zagraża nam i zagraża naszej Tożsamości !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach
 • Do @Talbot 09:34:02
  Odwiecznym Wrogiem Słowian jest żyd !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @ele 09:41:21
  W "słowiańskiej" Rosji - żydzi czują się jak u siebie w domu.
 • @Talbot 09:34:02
  Zgoda.
  Proponuję , aby przeniósł Pan tych wrogów gdzieś na odległe krańce świata. A wtedy porozmawiamy jak ich traktować.

  PS. Żydom uczyniono miejsce na ziemi (Izrael), a patrz Pan jak się do nas garną. Po co?
 • @Romuald Kałwa 09:28:49
  To niech Pan nie wali w stół tylko w głowę - siebie.
  Im mocniej tym lepiej.
 • Autor
  Ruskie trolle na fałszywych kontach powiadasz ?
  Puknij się Romuś w berecik . Słyszysz pusty dudniący dźwięk ?
  A więc słuch masz dobry a reszta no cóż....
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:11:52
  "Nawet nie jest Pan "medialną dziwką do wynajęcia", bo ta kieruje się swym interesem."

  Ale widać, że Romuald ma już właściwe aspiracje ;-DDDDD

  Ukłony
 • @ Autor
  Według Ciebie mieszkańcy Federacji Rosyjskiej wybrali gangstera.

  Czy podobną tezę postawisz, że mieszkańcy Rzeczpospolitej Polskiej wybrali gangstera nienawidzącego Rosji , nieposiadającego broni atomowej i nieumiejącego obsługiwać karabinu maszynowego ?
 • @Romuald Kałwa 09:28:49
  "uderz w stół, a putinowskie dziwki się odezwą"

  Romualdzie, masz na myśli siebie?

  ;-)))))))

  Ja też walnę. Pałą. Nie w stół, tylko w ten wpis.

  Ach, jak mi psiklo ;-DDDDDD
 • @Romuald Kałwa 09:28:49
  Daleko panu do klasy p.Wojtasa.
 • Coś w temacie....
  http://racjapolskiejlewicy.pl/rozkwit-rosji-jest-koncem-swiata-zydowskich-finansowych-elit-czego-sily-ciemnosc-posiasc-nie-moga-usiluja-zniszczyc/8331
 • @Romuald Kałwa 09:28:49
  ,, Polska nie ma przyjaciół ,, ......... sam na to ,, ciężko,, pracujesz .

  Piszesz ..,,Gdybym był medialną dziwką do wynajęcia ,, .. ja bym to nawet zrozumiał , różnie to ludzie pracują na chleb .

  nie rozumiem dlaczego nie masz szacunku dla siebie , a może jednak jesteś tak prymitywny .

  piszesz ,, Pewnie narażę się wielu Czytelnikom ,, ... pochlebiasz sobie ,

  ,,Prestiż Putina, to prestiż gangstera z karabinem maszynowym/ bronią atomową. ,,

  Powiedz... jak można być tak prymitywnym i głupim zarazem ..
 • @fabi 10:48:48
  Dla nienawidzących Rosji i prez. Putina wzorem jest karzeł który sprzedał własne państwo a obywateli oddał w niewolę i dalej uchodzi za patriotę.
  Niektórzy próbują przekonywać, że został zmuszony!

  http://i67.tinypic.com/352lyfq.jpg
 • @fabi 10:48:48
  /Prestiż Putina, to prestiż gangstera z karabinem maszynowym/ bronią atomową/
  takie zalecenia przyszły z ambasady ... , z czegoś trzeba żyć.
 • @Romuald Kałwa 09:28:49
  Komentarz na miarę banderpiteka . Wstyd .
 • @Romuald Kałwa 09:28:49
  Bzdzisz człowieku! Lubię Rosjan bardziej niż naszych "przyjaciół" z ameryki , Niemiec, Izraela GB czy też innych jedzących żaby. Byłem , pracowałem, nawet kochałem się w Rosji i niczego złego nie mogę powiedzieć mimo, że akurat był w Polsce stan wojenny. Putin nie różni się od innych przywódców światowych. Kibicuję mu z powodu potrzeby zachowania świata wielobiegunowego. Tylko wespół z Chinami może tego dokonać. Dodatkowym plusem dla niego jest pogonienie z Rosji Sorosa i Rotschilda i całej kamaryli tęczowych zboczeńców. Obiektywnie patrząc ro Rosja jest obiektem niesamowitego ataku ze strony międzynarodowego żyda i to jest też powód kibicowania Rosji.
  Panie Kalwa trzeba być niespełna rozumu by stać po stronie która chce nas Polaków wydoić do cna i puścić w skarpetkach. A to nie Putin chce tego dokonać.
 • @Repsol 11:19:09
  "Komentarz na miarę banderpiteka . Wstyd ."

  Właśnie Romuald "dowalił systemowi" ;-DDDDD

  Pozdro!
 • @zadziwiony 11:32:47
  Chce ci się dyskutować z chamskim idiotą?
 • @zadziwiony 11:32:47
  //Putin nie różni się od innych przywódców światowych.//
  Tym zdaniem zaprzeczasz sam sobie. Czy nie?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:45:03
  Toż łałtor (od efektu "wow" -z ang.) co i rusz na piedestale... Co można wymędrkować z takim spustoszeniem w umyśle... to nie wiem.
  Patrzy taki na wszystkich z góry i mówi "maluczkim" co dobre a co złe... Ba... żeby mówił... A to tylko: "tu plujcie a tam klękajcie"... "bo jak nie to "kacapy", "gupi""...
  Ale deprecha... Łapy łopadają.
 • @Franek Ganek 11:59:10
  Jak zdarzy mu się coś sensownego napisać to czemu nie promować?
  NEon to porządny portal i dopuszcza różne opinie. To nie jest "niepoprawna" piaskownica albo "niezależna" (od rozumu) Sakevycza.
 • @Franek Ganek 11:45:58
  może niezbyt precyzyjnie sie wyraziłem
  W tym sensie jest podobny, że nie jest "święty" i swoje wady ma.
 • @Romuald Kałwa 09:28:49
  Polski obserwator: „musimy to u nas wprowadzić"...„Znaczna część społeczeństwa rosyjskiego popiera Putina, o czym świadczy zainteresowanie głosujących i wysoka frekwencja za wyborach” powiedział przewodniczący Państwowej Komisji Wyborczej Wojciech Hermeliński. Na czele grupy zagranicznych obserwatorów z Polski śledził za procedurą głosowania w lokalach wyborczych w obwodzie podmoskiewskim. Jestem pierwszy raz w Moskwie zaproszony jako przewodniczący Państwowej Komisji Wyborczej. Cieszę się bardzo z tego, że mogłem przyjechać. Jestem często zapraszany do różnych wydarzeń wyborczych przez różne kraje. Natomiast po raz pierwszy przyszło do nas zaproszenie od Centralnej Komisji Wyborczej Federacji Rosyjskiej. Bardzo jestem z tego rad. Oglądaliśmy, jak działają komisje wyborcze w rejonie podmoskiewskim. W zasadzie nie różni się to od tego, jak to się odbywa w Polsce. Natomiast to, co się nam bardzo podoba i co musimy w Polsce wprowadzić, mówię musimy, bo przepisy nas do tego zmuszają, to właśnie system transmisji online tak, jak to jest tutaj. Każdy wyborca, który chce zobaczyć, jak na przykład głosują wyborcy w jakiejś komisji w dowolnym miejscu w kraju, czy w jaki sposób liczy się głosy, może to przez komputer w odpowiednim momencie sprawdzić. My to musimy wprowadzić, bo takiego systemu jeszcze nie mamy. Widzę, że to jest tutaj już na bardzo wysokim poziomie. Wczoraj nam opowiadano podczas spotkania z przedstawicielami Centralnej Komisji Wyborczej, że to już od jakiegoś czasu funkcjonuje, i jak widzimy sami bardzo dobrze. Natomiast, jeśli chodzi o pobyt w komisjach wyborczych obwodowych, to w zasadzie nic nas nie zaskoczyło. Głosowanie odbywa się podobnie. Widziałem, że ludzie głosują niekoniecznie w kabinach. Nas teraz czekają wybory na przełomie października i listopada — wybory do samorządu terytorialnego. Są to najtrudniejsze wybory. Już się przygotowujemy pomału i chcemy wprowadzić to, co jest tutaj w Federacji Rosyjskiej, chociażby ten system głosowania online, co z pewnością będzie ułatwieniem. To spowoduje, że część społeczeństwa nie będzie podejrzliwa. Uważają, że wybory mogą być w jakiś sposób sfałszowane, więc, żeby temu zapobiec, chcemy wprowadzić ten system pokazywania głosowania na bieżąco. A czy nie zauważył Pan w lokalach wyborczych jakiś naruszeń? Wiem, że napływają informacje na ten temat…Tak, słyszałem, że napływają, ale przyznam się, że nie widziałem. Myśmy byli w dwóch komisjach wyborczych. Dosyć długo oglądaliśmy. Nic takiego nam się w oczy nie rzuciło. A może tylko to, to taka ciekawostka lokalna, że są tam wystawione stoły, gdzie można kupić żywność, pewnie taniej, żeby trochę zachęcić wyborców. U nas czegoś takiego nie ma. Natomiast żadnych naruszeń nie widziałem. Co prawda czytałem nawet, że niektórzy obserwatorzy alarmują, że są jakieś fałszerstwa. Ale jest trudno coś na ten temat powiedzieć. Myśmy tu nie przyjechali po to, by komentować, oceniać rosyjski system wyborczy. Przyjechaliśmy tutaj na kurtuazyjne zaproszenie. Chcemy zobaczyć, jak to funkcjonuje i tyle. Czy według Pana wyniki głosowania są przewidywalne? Myślę, że tak. Śledzę z Polski, może nie tak dokładnie to, co się dzieje w Rosji, i jesteśmy tu już parę dni i rozmawiam tutaj z ludźmi, chociaż nie z mieszkańcami, bo na to nie było okazji, ale mam takie przekonanie, że znaczna część społeczeństwa popiera obecnego prezydenta. Putin zadecydował, że nie będzie prowadził takiej kampanii w postaci plakatów. On uważa, że jego praca mówi sama za niego. Zainteresowanie wyborców w komisjach wyborczych jest duże.

  Ps..Aż dziwne, że tak spokojnie i obiektywnie, widać są jeszcze czasem i normalni ludzie na stanowiskach.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:16:07
  //Jak zdarzy mu się coś sensownego napisać//
  Ja w "przypadek" nie wierzę :)
  Nie no... poczytać można ale nie ma co się łudzić dyskusją, moim zdaniem.
  //NEon to porządny portal i dopuszcza różne opinie.//
  Mówisz...?
 • @Nibiru 13:56:21
  O Boże, jaki ty jesteś oświecony w tych sprawach.
  Możnaby pomyśleć, że sam jesteś w tym "sanhedrynie".
  Z taką wiedzą nie może być inaczej...
 • @Nibiru 13:56:21
  A Ty czemu się bawisz klawiaturą? Nie popsujesz? Wszyscy wiedzą, że wywodzisz się ze środowiska niemowląt... Ciągnąłeś smoka jak zły... Nie gadaj tylko, że nie :)) Teraz proszę grzecznie dokończyć kaszkę bo wystygnie i będziesz musiał łyżeczką. I nie opuszczaj leżakowania potem!
 • @Nibiru 13:56:21
  " Putin jest frontmenem oligarchów wiadomego pochodzenia szabrujących Rosję. Putin namaszczony przez Jelcyna i CIA działał i nadal działa w interesie sanhedrynu tworząc drugą strone tej samej monety. Biernie oraz czynnie brał udział w dewastacji Bliskiego wschodu. Czeka tylko na rozkaz z góry aby przystąpić do wojny z innym bandytą z zachodu i zdepopulować świat"
  Nie do końca, zimny czekista Putin ich wykolegował. Doskonale wie, że bez kontroli "serca lądu" nie ma mowy o kontroli świata. Może dla tego jeszcze żyjemy, bo wsadził kij w szprychy NWO. Po redukcji populacji do "złotego miliarda" za pomocą szczepionek "ochronnych" medycynie rokefelerowskiej, truciu "żywnością" ostatnim elementem miała być pandemia choroby "X"
  Pewnie wirusy są gotowe do rozpylenia w magazynach CIA. Dla Słowian miejsca tam niema, mieliśmy przestać istnieć. Teraz muszą zwolnić tempo, bo im może zabraknąć mięsa armatniego w razie konfrontacji. Gwoździem do trumny NWO będzie powrót do parytetu złota, międzynarodowi lichwiarze stracą możliwość tworzenia pieniądza z powietrza. Pytanie, czy w ramach BRICS się odważą? Ostatnio Orban zciągnął złoto z Londynu,więc coś wisi w powietrzu.
 • @Nibiru 14:28:52
  //Tylko na tyle cię stać w obronie świra Władymira? //

  To znaczy na ile? Co wyczytałeś? Bo ja na ten przykład nie mam pojęcia co to "tyle" dla Ciebie jest... Wątpię nawet w to, że sam wiesz.
 • @Nibiru 14:28:52
  Nic więcej nie przedstawiłeś poza wiarą w niezmienność rzeczy... Masz coś do dodania? Może polityka międzynarodowa? Jakieś przemówienia, dokumenty? Stosunek do prawa międzynarodowego i innych (nagminnie i bezczelnie łamanych) ustaleń?
 • @Nibiru 15:16:22
  skompromitowałeś się dzisiaj absolutnie. Wyrażanie opinii niezgodnej z Twoją jest trolowaniem? Chyba Cię poniosło. Jeszcze powiedz ,że na garnuszku Putina jestem, a pogrążysz się już całkowicie ze swoją charyzmą dedukcyjno-analityczną.
 • Autor
  KaGieBowscy Patrioci

  Romuald Kałwa - 19 Marca, 2018 - 14:44

  Powinien nimi zająć się kontrwywiad

  Romuald Kałwa
  http://niepoprawni.pl/comment/1560425#comment-1560425
  -------------------------------------------------------------

  Autor, idź ty sobie lepiej na tę "niepoprawną" piaskownicę i nie wradzaj, będziesz pasował do tych kilku zabiedzonych idiotów i nie zawracaj gitary.
 • A skądżeś się to Pan...
  urwał?
 • @Robik 11:13:21
  mina tego "patrioty" mówi sama za siebie, jak to został on "zmuszony" do sprzedania Polski.
 • @Robik 11:13:21
  wszyscy chyba są tam po jakimś wielkim ochlajstwie z powodu dobrego geszeftu zrobionego na Polsce.
 • @
  Putin: Rosja nie planuje wyścigu zbrojeń
  Rosja nie zamierza wdawać się w nowy wyścig zbrojeń - oświadczył w poniedziałek prezydent Władimir Putin. Chcemy konstruktywnego dialogu z międzynarodowymi partnerami - zapewnił na spotkaniu z kandydatami w niedzielnych wyborach prezydenckich.

  Putin, który je wygrał, zapewniając sobie czwartą kadencję, wskazał, że zaplanowana jest redukcja wydatków na cele obronne w tym i w 2019 roku. Jednocześnie podkreślił, że należy poświęcać uwagę dalszemu umacnianiu zdolności obronnej kraju.

  Zwrócił uwagę, że główne wydatki na tworzenie najnowszych systemów uzbrojenia poczyniono w minionych latach.
  Prezydent powiedział, że Moskwa będzie się starała rozwiązywać wszelkie problemy w relacjach z innymi krajami środkami polityczno-dyplomatycznymi, ale zapewniając ochronę własnych interesów narodowych. Zastrzegł przy tym, że "nie wszystko zależy od nas".
  Putin zapowiedział, że skoncentruje się na podnoszeniu standardu życia, poprawie ochrony zdrowia i edukacji.


  http://fakty.interia.pl/swiat/news-putin-rosja-nie-planuje-wyscigu-zbrojen,nId,2558833
 • @hamurabi 11:16:55
  ,, takie zalecenia przyszły z ambasady ... , z czegoś trzeba żyć. ,,.. nie sądzę . Myślę że Repsol trafił , pisząc o nim ... ,, Komentarz na miarę banderpiteka ,, . To jakieś skrzywienie umysłowe , niestety dość powszechne u nas . Tacy ,,ludzie ,, byli cenieni w katowniach UB po wojnie .
 • @Nibiru 18:08:29
  //Trollowanie to nie wyrażanie odmiennej opinii, lecz nękanie tych którzy piszą racjonalnie i z sensem zalewem obelg//

  Czy napisanie do szanowanego blogera w słusznym wieku - "uderz w stół, a putinowskie dziwki się odezwą" uważasz za przejaw kultury autora?
  Albo pisanie w innym miejscu o blogerach i komentatorach NEonu - "KaGieBowscy Patrioci. Powinien nimi zająć się kontrwywiad".

  Jak to ocenisz?

  Za moich czasów gostek już by wyleciał z hukiem no ale obecna administracja jest bardziej wyrozumiała...
 • Hmmm...
  Prezydent FR Władimir Putin sam był zdziwiony, że opcja tzw. liberalna zgarnęła tak mało głosów, ta pani od Nawalnego nawet nie doszła do 2%.
  Ja rozumiem wściekłość Autora notki i bezsilność, ponieważ miało być inaczej, praca nad rosyjskim społeczeństwem nie powiodła się, wręcz jest odwrotny skutek: Rosjanie pokazali środkowy palec tzw. zachodnim "partniorom".
  A na Krymie ludzie to już wręcz wypięli pośladki aby Zachód pocałował ich w żopy.
  Dot. nienawidzący Polaków gangster - nie wiem skąd Autor pisze, w Polsce jest prawo, które zakazuje obrażania publicznie głów państw, tu nie Ukraina.
 • @Nibiru 19:16:35
  Pozwolę sobie jednak pozostać przy zdaniu.
  Czegoś jednak nie zrozumiałeś - ja nie oburzam się na krytykę Putina, ja się oburzam na zwrot "putinowskie dziwki". Putina sam krytykuję i uważam, że to zdrowe i normalne bo Putin popełnia jednak błędy.

  //Kto zatem trzęsie NEONem24 ?//

  O to chodzi, ze nikt i to też jest w pewnym stopniu problem. Uważam, że już czas, żeby trochę "potrząsnąć".
  Ale jeśli to miała być jakaś krzywa aluzja to ci nie wyszła :)
 • @Nibiru 18:50:14
  //Skoro Szanownemu nie przeszkadza że zwolenników USA, Niemiec czy Izraela obrzuca się tu błotem, to dlaczego nagle zwolennicy Putina, czy sam Putin mają mieć taryfę ulgową. Jak wszyscy to wszyscy, babcia też.//

  https://thumb1.shutterstock.com/display_pic_with_logo/631318/344117888/stock-photo-no-comment-red-rubber-stamp-over-a-white-background-344117888.jpg
 • @Nibiru 19:16:35
  Nibiru, nie wiem skąd nadajesz, może z Kijowa?
  Co Ciebie obchodzi prezydent Rosji?
  Jak masz zamiar go zastąpić, startuj w wyborach, masz czas 6 lat się przygotować, może Rosjanie Cię wybiorą.
 • @lorenco 19:23:58
  Prezydent FR Władimir Putin sam był zdziwiony,
  Rok 2048, Putin wygrywa kolejną kadencję
  8-))))))
  https://pbs.twimg.com/media/DYplULlX0AAGd6C.jpg
 • @Husky 19:30:52
  Z frau Merkel stworzą parę doskonałą.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:26:38
  Marzenia o posadzeniu na kolana Rosji, niektórzy to nawet marzą posadzić sobie na kolanach Putina, jednak on hetero, choć obecnie chyba bez kobiety co daje nadzieję anglosaskim gejom, że jednak on nie hetero.
 • @lorenco 19:50:06
  Dlugo tak jest bez kobiety ????
  hmm
 • @Nibiru 19:50:24
  Dziękuję za łaskę. Jestem groteskowy.
  Lubię prezydenta Rosji i życzę mu powodzenia.
  Zazdroszczę narodowi rosyjskiemu mądrości i odwagi.
 • @Husky 19:55:36
  Nie wiem. Jakby mnie atakowała taka Teresa May, chciałbym na długo odpocząć od płci "pięknej".
 • @Nibiru 20:07:59
  Lubię też prezydenta USA, Trumpa. Kibicowałem mu w wyborach.
  Trochę mnie zawiódł, cóż polityka.
  Jednak nadal go lubię.
  A modlę się do kogo chcę, zastanawiam się czy nie do Swarożyca najlepiej się modlić.
 • @lorenco 20:00:22
  może jak przystało na prawdziwego macho, jest on samowystarczalny
  8-))))
  ps.
  no do do burdelu chyba nie chodzi
 • @lorenco 20:00:22
  Teresa nie ale ta ....

  http://www.telegraf.lv/upload/picture/picture/2018_01/390271/940x511_1_107f2fba99d3f156ff22f7305a41ff06-940x511_0xc0a839a4_13669554201486387065-new_article.jpeg?1514954365
 • @Husky 20:17:11
  Ja nie wiem dlaczego Ty myślisz nie głową tylko prąciem?
  Prezydent największego państwa na świecie, ma chyba większe problemy i ambicje niż patrzeć aby ktoś mu loda robił?
  A tzw. zachodni przywódcy tylko patrzą aby im obciągnąć a niewiasty rządzące to też jakieś dziwne są: bezdzietne albo o końskiej urodzie albo blondynki ( tu przepraszam nasze niewiasty, mądre piękne Słowianki).
 • @Husky 20:20:52
  Ta akurat gapiła się na Putina aż się Trump zdenerwował.
 • @Nibiru
  Podziwiam, jak sobie z psiarnią radzisz. Gratulacje!
 • @Nibiru 20:56:22
  Psiarnia, czerwone wilki: masz coś do Husky?
  Mnie nieraz denerwuje, jednak mam szacunek do innych poglądów niż moje.
  Zatem proszę z szacunkiem do Husky!
 • @Nibiru 21:07:49
  //jeśli nie masz czerwonego futra lub poglądów//
  no nie mam
  Pozdrawiam
 • @Nibiru 13:56:21
  Pierwsze gratulacje.
  Kolejne łzy szczęścia.

  https://pbs.twimg.com/media/DYhFmYOWkAAqaz0.jpg
 • @Nibiru 14:24:41
  I pomyslec, ze kiedys lubilam panskie wpisy....
 • @Nibiru ,1abezmetki
  Pogieło Was dokumentnie. Jeśli choć jeden z Was udowodni mi grosz wzięty z powodów politycznych od kogokolwiek w ciągu całego mojego życia, , a nawet znajdzie choć jednego mojego pracodawcę od jesieni 88 roku, to będę rzygał - a loda wam robił , lub starą patelę lizał kiedykolwiek tylko będziecie mieli na to ochotę.
  No wkurwili mnie pierdoląc ,że robię cokolwiek na polityczne zamówienie.
 • @Nibiru 21:42:27
  Spodnie (kultowe) niczego sobie, ale czy fryzurę też miał Putin w tym stylu 8-))))

  http://i.iplsc.com/kim-dzong-un-z-zona-odwiedzaja-dzieci/0002AZTRBAIR8WUM-C322-F4.jpg
 • @Nibiru 21:42:27
  Mnie to się żaden polityk nigdy nie przyśnił.
  Jeśli chodzi o facetów, raz, nie tak dawno przyśnił mi się Robert Kubica, że wsiada do czerwonego bolidu. To był piękny sen!
  A żeby miał mi się Putin śnić? Z jakiej racji?
  To prezydent Rosji. Duda mi się nie śni.
 • @Nibiru 15:16:22
  "Wykolegował? A w którym momencie, że tak spytam? Czyżby odebrał aferantom rosyjskie bogactwa naturalne i ważniejszy majątek narodowy, którym podstępnie się uwłaszczyli? Czy kazał zachodnim "partniorom" i syjonistom iść do diabła?"
  Zatrzymał ludobójstwo Rosjan, realizowane na zlecenie "zachodnich yelit" przez żydowskie partie Jawlińskiego i Gajdara podczas rządów pijaka Borysa Jelcyna w latach 90-tych XX wieku. Oficjalnie zmarło z głodu 15 milionów obywateli rosyjskich ( według oficjalnych danych – faktyczne mogą być większe), wskutek nie wypłacania wynagrodzeń, emerytur i rent przez ponad 2 lata w Rosji pod koniec lat 90 -tych. Zabójstwo Niemcowa, czy obecnie Skripala jest ważniejsze niż ludobójstwo 15 milionów głownie Rosjan zrealizowane przez żydo –Zachód. Rosja miała stać się tym, czym my obecnie, tanią siłą roboczą i rynkiem zbytu, pozbawieni przemysłu, wkrótce również zasobów naturalnych z wodą włącznie. Wyniszczani biologicznie, ostatecznie skierowani na kurs kolizyjny z Ukrainą w celu ostatecznego rozwiązania kwestii polskiej. Tu ma być nowa Chazarja, nowym "Polakom" wydaje się paszporty jak papier toaletowy , ale tylko obywatelom państwa położonego w Palestynie.
  Kiedy Putin najpierw jako Premier, następnie jako Prezydent krok po kroku porządkował Rosję wyprowadzając ją z głębokiej, grożącej rozpadem państwa zapaści, to żydowskie mendia zaczęły go porównywać do największych zbrodniarzy i zarzucać brak „demokracji zachodniej” i nie przestrzeganie „praw człowieka” wobec żydowskich agentów w Rosji.
  Największe sukcesy odniósł przywracając Rosji pozycję mocarstwa, jednocześnie nie dając się sprowokować i uniemożliwiając kilkakrotnie satanistom żydo-anglosaskim rozpętanie jądrowej III wojny światowej.
  Rosja z Władimirem Putinem na czele stanowi największą blokadę nie tylko zaprowadzenia na świecie Żydowskiego Nowego Porządku Świata, czyli jednego wielkiego światowego gułagu, ale także wspólnie z Chinami i innymi krajami BRICS – koniec obecnego żydowskiego systemu finansowego, jako głównej siły napędowej NWO.
  Jeśli ktoś tego nie rozumie, powinien obciąć se łeb, bo poco komu dwie dupy?
 • @Nibiru 21:50:20
  :)) Życzę spokojnych snów tej nocy, już bez żadnych "objawień". Mi się humor poprawił, bo obśmiałam się jak norka z tej słownej szermierki.
 • @Nibiru 22:21:58
  Putin został prezydentem Rosji na następną kadencję.
  I tak przez sześć lat będziesz pluł?
  Rosjanie go wybrali a nie kosmici.
  Jeśli plujesz na Putina, plujesz na rosyjski naród, gdyż on go wybrał.
  Jeśli uważasz, że plucie na Rosjan tu na portalu POLAKÓW ulży Ci, jak najbardziej pisz. Choć uważam, że to nie jest portal medyczny, mający za zadanie leczenie z fobii.
 • @rysio 22:24:58
  //Oficjalnie zmarło z głodu 15 milionów obywateli rosyjskich//
  //faktyczne mogą być większe//
  @rysio

  gdzie znalazłeś te dane
  to więcej niż w czasie głodu na Ukrainie
  masz jakiś link do tych wstrząsających danych ?
 • @Nibiru 22:28:45
  Tak mu powiedz, niech mnie "zniepokoi". Jako kulturalny Polak, pogratuluję mu wygranej. Potem zadam mu kilka pytań od siebie.
  Możecie tu dać propozycje, jakie jeszcze pytania mu zadać.
  Po przebudzeniu i obowiązkach już na jawie, wieczorkiem zdam relacje w notce.
 • @lorenco 22:33:59
  Putin to :
  łaskawca, mąż opatrznościowy,oswobodziciel, wybawiciel, wyzwoliciel, zbawiciel etc.
  Dla Rosjan

  Dla nas jest to prezydent Rosji i tylko tyle.
  Ich (Rosjan) sprawa
  Nam nic do tego
 • @zadziwiony 21:40:14
  Nie przejmuj się nimi, niedługo zacznie się sezon urlopowy :)
 • @Husky 22:35:09
  Zdaje się, że na https://www.veteranstoday.com, tam często są art. o Rosji.
  Za VT, tłum automatyczne:
  Putin wygrał niedawne wybory w Rosji przez osuwisko. Komunistyczny kandydat na prezydenta Pavel Grudinin został pokonany na dużą skalę. Machina propagandy na Zachodzie znowu się zatraciła. Polski rząd i Angela Merkel są smutne, ponieważ Putin po raz kolejny dowodzi.

  "Polski wiceminister spraw zagranicznych Konrad Szymański wezwał Niemcy do anulowania budowy gazociągu Nord Stream 2, który ma przesyłać rosyjski gaz przez Morze Bałtyckie do Niemiec i Europy." [1]

  Chiny, Wenezuela, Iran, Francja i Japonia gratulowały Putinowi tego historycznego momentu. Ale obrzydliwie agenci New World Order sypią się i próbują stworzyć niespójną odpowiedź. Są również przerażeni, ponieważ wiedzieli, że sprawy nie układają się dobrze w ciągu ostatnich siedmiu lat, kiedy Rosja zdecydowała się działać na Bliskim Wschodzie i zmienić krajobraz polityczny.

  W grudniu zeszłego roku Irish Times oświadczył, że "Bliski Wschód ma nowego przywódcę: Władimira Putina". [2] Lee Smith z magazynu Neocon tygodnik Standard ubolewał nad tym, że "Putin jest nowym szeryfem w mieście" [3]. The Economist przyznał w grudniu zeszłego roku, że "większość celów Putina zostało osiągniętych: rosyjskie bazy wojskowe na Bliskim Wschodzie są bezpieczne; Zachodnie próby izolowania Rosji zawiodły; a pan Assad pozostaje prezydentem Syrii, powstrzymując to, co Kreml uważa za popieraną przez Amerykę falę zmiany reżimu "[4].
  (...)
  Putin jest znienawidzony przez agentów Nowego Porządku Światowego nie dlatego, że ma swoje słabości, jak każda ludzka istota na planecie, ale raczej dlatego, że zajął stanowisko niezgodne z ideologią Nowego Ładu Światowego. Putin widzi rzeczywistość w kategoriach moralnych, ale agenci Nowego Ładu nie. Putin powiedział:

  "Co może być lepszym dowodem na kryzys moralny społeczeństwa ludzkiego na Zachodzie niż utrata funkcji reprodukcyjnych? A dziś prawie wszystkie "rozwinięte" kraje zachodnie nie mogą przetrwać reprodukcyjnie, nawet przy pomocy migrantów ... bez reguł i wartości moralnych, które ukształtowały się i były rozwijane przez tysiąclecia, ludzie nieuchronnie utracą ludzką godność i staną się brutalnymi ".

  Jak przekonywałem w innym miejscu, najtrwalszym dziedzictwem Nowego Porządku Świata jest pogarda dla moralności i dla tego, co Immanuel Kant nazywa rozumem praktycznym w zrozumiałym wszechświecie. Nowi agenci World Ence nie dbają o to, ile osób musi umrzeć, aby ich plan mógł się rozwijać. Nie obchodzi ich, jak wiele narodów musi zniszczyć. Chcą, aby ich plan przetrwał, ponieważ działają one na zasadzie, która nie pozwala im myśleć w kategoriach moralnych. Jest to jeden z powodów, dla których agenci New World Order są także satanistami. Chcą podporządkować porządek moralny swojej woli, a nie odwrotnie.
  Trump ostatnio zwolnił Rexa Tillersona i zastąpił go Mike Pompeo, marionetką z Neokonów. Mark Dubowitz, "wykonawca w Fundacji Obrony Demokracji, który ma bliskie powiązania z administracją Trumpa", powiedział:

  "Dla każdego, kto sądził, że Trump blefuje o swoim terminie wyznaczonym na 12 maja, aby naprawić umowę lub ją zamknąć, powołanie Mike'a Pompeo na sekretarza stanu powinno być sygnałem ostrzegawczym."

  W ten sposób Trump ponownie udowodni, że jest agentem izraelskiego reżimu. Jest także w zmowie z Głębokim Państwem, bardzo diabolicznym bytem, ​​który powiedział, że będzie drenował podczas kampanii prezydenckiej. W tym sensie Trump jest niebezpieczny.

  Ale pytanie brzmi: jak on odpowie na stoisko Rosji w Syrii? Czy izraelski marionetka wysłucha głosu rozsądku i zawiesi tajną operację w Syrii?"
  VT.

  Po pokazie fajerwerków w Syrii mam wrażenie, że Trump, lub jego otoczenie nie jest nastawione na konfrontację z Rosją, bo jednak ich ostrzegli.


  https://www.veteranstoday.com/2018/03/19/putin-won-election-new-world-order-agents-obviously-panic/
 • @1abezmetki 20:48:13
  //Podziwiam, jak sobie z psiarnią radzisz. Gratulacje!//

  Dobrze się bawisz pajacu?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:53:14
  // niedługo zacznie się sezon urlopowy :)//

  Faktycznie warto by się zastanowić nad jakimś dłuższym urlopem od pisania.
  Z czasem nachodzi mnie taka refleksja że co za dużo to nie zdrowo i dla ducha i dla ciała. Sporo jest innych ciekawszych zajęć
  Przemyślę to bo warto
  Dobranoc
 • @Nibiru 22:59:55
  Hehehe, już niejedni mu zarzucali owo bogactwo i badali we wte i we wte i nic nie znaleźli:) Pewnie gdzieś w bunkrze trzyma przeciwatomowym to bogactwo. Tylko wtedy jakby co, po co mu.
  A dron to na pewno przeleciał nad Tobą: Koleżanka Morgan ma rację: albo coś Ci z tego drona na mózg padło albo ktoś przejął konto Nibiru lub się podszywa!
  Pozdrawiam.
 • @rysio 23:07:27
  Ta witryna nie umożliwia bezpiecznego połączenia

  Serwer www.veteranstoday.com używa nieobsługiwanego protokołu.

  LIPA
 • @Husky 23:12:35
  Bo jest blokowana przez chazarską przeglądarkę. Zainstaluj TOR browser, nawet filmy z blokadą regionalną na niej działają. Nie udostępnia danych o lokalizacji.
  https://www.torproject.org/download/download
 • @Husky 23:12:35
  U mnie działa:
  https://www.veteranstoday.com
 • @lorenco 23:22:10
  Na chrome wywala taki błąd.
 • @lorenco 23:22:10
  no bo ty mieszkasz bliżej Moskwy
  pewnie mają mały zasięg
  8-))))))))))
 • @Husky 23:09:21
  To nie było do ciebie.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:08:28
  Dowcip ma toporny.
 • @rysio 23:25:06
  Ja zawsze w Operze:)
 • @Husky 23:28:45
  To w Londynie.
  Czyżby prezydent Rosji Cię docenił?
  Miss me?
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=37&v=StTuMPLi4R0
 • @Nibiru 00:12:15
  Napięcie to macie we dwóch/ dwoje/ troje: Autor notki, ten/ ta bez metki co usuwa spod swoich notek nie po myśli wytycznej komentarze i osoby, zresztą szkoda słów.
  Mnie tam nie przeszkadza, że prezydentem Federacji Rosyjskiej jest Władimir Putin, to Tobie i Tobie podobnym gula urosła i się wściekacie na ten fakt.
  Ja jestem Polakiem i mam obowiązki polskie.
  I to, jak wybrało rosyjskie społeczeństwo, to ono tak zdecydowało i ja to szanuję.
  Jeśli w Polsce zostanie wybrany ktoś taką większością głosów przy tak wysokiej frekwencji a nie po mojej myśli, będę musiał to uszanować a nie się indyczyć.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:45:03
  Kagiebowski troglydyta i kloanczy autorytet się odezwał :) a telep się ze złości i obrazaj, bo tylko to potrafisz
 • @Repsol 11:19:09
  Wstydź sie własnego poziomu umysłowego, kto nie z Putinem to banderowiec, weź się ogarnij :)
 • @Romuald Kałwa & 1abezmetki
  Uprzedzałem, że zaczął się sezon urlopowy. Wykorzystajcie na poratowanie zdrowia.
 • @Romuald Kałwa 01:02:02
  Samemu proszę się ogarnąć . http://macgregor.neon24.pl/post/121393,kto-nie-skacze-ten-moskal
 • @lorenco 00:46:37
  Wybory w Rosji bez oficjalnych wyników. Wstrzymany komunikat
  Rosjanie w najbliższym czasie nie poznają oficjalnych wyników niedzielnych wyborów prezydenckich. Zwycięstwo Władimira Putina jest oczywiście pewne, ale Centralna Komisja Wyborcza odłożyła wydanie stosownego komunikatu.

  Urzędnicy Komisji poinformowali, że oficjalny komunikat opublikują dopiero po tym, jak sprawdzą wszystkie skargi dotyczące złamania ordynacji wyborczej. A takich zawiadomień jest kilkaset.

  Jak podaje polskieradio.pl, dotyczą one m.in. zmuszania obywateli do udziału w głosowaniu i skreślania konkretnego kandydata, dorzucania nielegalnych głosów do urn, wielokrotnego głosowania przez te same osoby i utrudniania pracy obserwatorom w lokalach. Skargi złożyli przedstawiciele sztabów kandydatów oraz organizacje monitorujące prawidłowy przebieg wyborów.
 • @Nibiru 13:22:18
  Wiesz co? Ja na twoim miejscu bym się tak Putinem nie przejmował, on da sobie radę, naród najwyraźniej go kocha.
  Szef twojego mocarstwa ma za to coraz większe problemy, nie wiadomo czy dociągnie do końca kadencji (żywy). No ale to przecież wiodąca demokracja jest :))))))))
 • @Nibiru 15:44:18
  Miałem cię za inteligentnego komentatora ale najwyraźniej się pomyliłem. Wg. ciebie jak ktoś nie pluje na Putina i Rosję tak jak ty to "dałby sobie torbę ogolić zardzewiałą żyletką na sucho".
  Dochodzę do wniosku, że jednak jesteś, wbrew pozorom, prymitywnym trollem.
  Nic osobistego :)
 • @Romuald Kałwa 01:01:05
  Jakoś Trump złożył gratulacje. Juncker pogratulował Putinowi wygranej w wyborach. "Pozytywne relacje UE i Rosji mają kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa". Gratulacje z okazji ponownej wygranej w wyborach prezydenckich. Relacje Unii Europejskiej z Rosją są jednymi z najbardziej kluczowych — napisał na Twitterze Jean-Claude Juncker. I podkreślił wagę bezpieczeństwa dla całego kontynentu europejskiego. Z kolei kanclerz Angela Merkel napisała w oświadczeniu opublikowanym na stronie niemieckiego rządu, że życzy Putinowi sukcesów w stojących przed nim zadaniach. Dzisiaj jest ważniejsze niż kiedykolwiek, by dążyć do dialogu oraz promować relacje między naszymi krajami oraz narodami. Na tej podstawie powinniśmy starać się, by konstruktywnie odpowiedzieć na ważne dwustronne oraz międzynarodowe wyzwania oraz znaleźć trwałe rozwiązania — napisała Angela Merkel. Gratulacje dla Putina wysłał również premier Izraela Benjamin Netanjahu. Panie Prezydencie, proszę przyjąć moje szczere gratulacje z powodu Pańskiego zwycięstwa we wczorajszych wyborach. Głęboko doceniam osobisty dialog między nami i nie mogę się doczekać kontynuowania naszej ścisłej współpracy, w duchu zaufania i porozumienia między nami, w celu promocji żywotnych interesów naszych krajów — napisał izraelski premier. Minister Krzysztof Szczerski podkreślił, że prezydent Andrzej Duda nie wyśle gratulacji prezydentowi Putinowi. Dodał, że nie ma jeszcze nawet oficjalnych wyników. Natomiast nie wykluczam, że prezydent wyśle gratulacje takie formalne, dyplomatyczne, kurtuazyjne, w momencie objęcia urzędu na kolejną kadencję przez prezydenta Putina mówił minister Szczerski.

  Ps dedykuję tobie bo pasuje do ciebie jak ulał: Stare porzekadło, w tym mojej śp. Babci: z chama choćby nie wiem ile posiadł fakultetów nigdy nie zrobisz pana, odwrotnie zawsze.
 • @lorenco 23:22:10
  Hitler: Vladimir Putin Defeats Netanyahu and the New World Order


  https://www.youtube.com/watch?time_continue=22&v=6hUsClIU4gw
 • @lorenco 23:22:10
  Putin Tells Everyone Exactly Who Created NWO

  https://www.youtube.com/watch?v=nVw7tO_Nyo4
 • @Nibiru 18:13:33
  Ja nic nie wykasowałem bo nie mam takiej możliwości, to mogą tylko admini albo gospodarz bloga.
  I nie należę do żadnej grupy alfonsa.
  Przez miesiąc będziesz musiał obejść się bez towarzystwa twoich dwóch nieuprzejmych kolesi.
  Uważaj na słownictwo i oskarżenia bo możesz do nich dołączyć.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:59:52
  Golenie torby zardzewiała żyletą na sucho to sfera działalności ANTYPUTINOWCÓW
  https://www.google.pl/search?q=%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B1%D0%B8%D0%BB+%D1%8F%D0%B9%D1%86%D0%B0+%D0%BD%D0%B0+%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%BE%D0%B9+%D0%BF%D0%BB%D0%BE%D1%89%D0%B0%D0%B4%D0%B8&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj7s-fevPvZAhWIWCwKHTxVDEAQ_AUICygC&biw=1152&bih=572#imgrc=_
 • @fretka 19:07:11
  https://gallery.chill.de/d/116311-1/double-facepalm-picard-riker.jpg
 • @Husky 19:12:41
  Takie są fakty.
 • @fretka 19:21:55
  Pozostawię bez komentarza.
  Linku nie wklejam, bo nie będę przykładać ręki do...............
  8-)))))
 • @Husky 19:48:02
  Paradoksalnie, kiedy Pawlenski wyjechał do światowej stolicy kultury, do Paryżu i zaaranżował performance pod nazwą ''Oświecenie'' który polegał na podpaleniu banku, władze Francji przyjęli sztukę dość chłodno.
  Mam nadzieje, że uda mu się ''zakosić pod świra'' ponieważ maksymalna kara za umyślne podpalenie we Francji - do 10 lat pozbawienia wolności i grzywny do 150 tysięcy euro.
 • @Romuald Kałwa
  Przykre co się narobiło , ale trzeba oddzielić polactwo od Polaków . http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/570983,manifestacja-ambasada-ukraina-onr-narodowcy-bandera.html

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej