Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
338 postów 230 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

O tych przestępstwach nie usłyszysz w TVP

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

- Polskie suki, dziwki. Polaczków trzeba mordować – (...). Jedna z Polek poprosiła, by ich przepuścili. – Ty suko stąd nie wyjedziesz – Pozabijam Polaczków. Polska suko na kolana. Zabiję cię – krzyczał Volodymyr P.

Grzegorz Kijowski – piłkarz Garbarni Kurów – został zmordowany w połowie września 2017 roku. Ukrainiec zadał 10 silnych ciosów nożem. Serhii V. pod koniec września został skazany na dożywocie. „Smaku” sprawie doznaje fakt, że w Ukrainie ten 37-latek odbył już 15-letni wyrok za zabójstwo – informuje Dziennik Wschodni.
Źródło: https://www.dziennikwschodni.pl/lublin/ukraincy-brutalnie-zaatakowali-polakow-na-przejsciu-granicznym-jest-wyrok,n,1000228283.html
 - Polskie suki, dziwki. Polaczków trzeba mordować – mieli krzyczeć Ukraińcy. Jedna z Polek poprosiła, by ich przepuścili. – Ty suko stąd nie wyjedziesz – odparł jej Mykola T., jeden z oskarżonych. – Pozabijam Polaczków. Polska suko na kolana. Zabiję cię – tak do pasażerki peugeota miał krzyczeć 38-letni Volodymyr P., główny oskarżony w późniejszym procesie czytamy w Dzienniku Wschodnim. (...) - Zrobimy wam powstanie i będziemy was wyżynać – krzyczała Vira D., jedna z oskarżonych.
Volodymyr P., Konstanty V., Roman G. zostali skazani na rok więzienia w zawieszeniu na 3 lata i grzywnę 1 tys. zł. Sąd Okręgowy w Lublinie uznał, że zachowanie Ukraińców spełnia znamiona znieważania i stosowania przemocy z powodu przynależności narodowej. Łącznie wyrok usłyszało 7 obywateli Ukrainy: Volodymyr P., Konstanty V., Roman G. zostali skazani na rok więzienia w zawieszeniu na 3 lata i grzywnę 1 tys. zł. Muszą zapłacić również po 5 tys. złotych dwójce pokrzywdzonych. Oleg G. został ukarany karą 11 miesięcy wiezienia w zawieszeniu na 3 lata i grzywną 1 tys. zł. Na 8 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 3 lata i grzywnę 1 tys. złotych został natomiast skazany Mykola T. Viera D. dostała karę 8 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 2 lata i 700 zł grzywny; musi także zapłacić poszkodowanym 2 tys. zł. zadośćuczynienia. Wyrok usłyszała także Olha S.- 6 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 2 lata, 700 zł grzywny i 1,5 tys. zł zadośćuczynienia. – pisze Kurier Lubelski.
źródło: https://kurierlubelski.pl/hrebenne-atak-ukraincow-na-polakow-incydent-na-przejsciu-granicznym-jest-wyrok/ar/13558737
Śmiesznie niskie wyroki. Ukraińcy, którzy protestowali przeciwko zawieszeniu przez Polskę przepisów o małym ruchu granicznym, tym samym pokazali, że zawieszenie takich przepisów może nie było tak głupim pomysłem. Polecam wpisać w wyszukiwarkę internetową frazę: Ukraińcy, przemyt broni do Polski.
W Chełmie działał gang Ukraińców napadających na Polaków i torturujących ofiary rozgrzanym żelazkiem.
Ukraińcy pobili chłopaka w Oławie, ale sami też padają ofiarami pobić, np. we Wrocławiu pobito młodego Ukraińca, który zwrócił uwagę wandalom niszczącym klatkę schodową. W warunkach recydywy przestępstwa dopuścił się 22-letni Mariusz J., który pobił trzech Ukraińców, a jednego podpalił.

Tajemnicza jest również śmierć 20-letniego Ukraińca, podczas letniej imprezy plenerowej w jednej z wsi w woj. opolskim. Ciało odnaleziono w wodzie zupełnie przypadkowo, bo poszukiwano 3,5 letniego chłopca, którego na szczęście znaleziono. Nie wiadomo co robił, z kim przebywał, i czemu nie zgłoszono jego zaginięcia. W dodatku do dziś nie poznaliśmy przyczyn śmierci mężczyzny. Tymczasem takich uciszanych spraw na terenie Polski może być wiele. 

KOMENTARZE

 • O tych także nie usłyszysz.
  Lubuskie. Na oczach rodziny pobito trzech Polaków. Podejrzani to amerykańscy żołnierze. Lekarz ze Skwierzyny i jego dwóch dorosłych synów zostało pobitych pod swoim blokiem. Jeden z nich stracił przytomność. Polacy wyszli zwrócić uwagę czarnoskórym mężczyznom mówiącym po angielsku. Zajście rozegrało się na oczach kobiet. W tym ciężarnej narzeczonej jednego z synów. Jak dowiedział się "Super Express" pobity lekarz jest znanym w okolicy stomatologiem. W piątkowy wieczór do jego parterowego mieszkania w jednym z bloków na osiedlu Grunwaldzkim doleciały odgłosy walenia w drzwi klatki schodowej. Doktor i jego synowie wyszli przed blok z interwencją. Mężczyźni odkryli, że przed blokiem trwa awantura pomiędzy kilkoma czarnoskórymi mężczyznami. Byli wysocy i dobrze zbudowani. Mówili po angielsku. Polacy zostali przed nich dotkliwie pobici. Po zajściu napastnicy pobiegli w stronę koszar amerykańskiej armii. Na miejsce przybyła policja i pogotowie. Lokalna prokuratura rozpoczęła już postępowanie w tej sprawie. O pobicie podejrzanych jest trzech żołnierzy. Innych szczegółów nie ujawniono.


  Ps...Ha, ha, ha ha ..... czyli sojusznicy już nam mordy leją.... a może to okupanci, a nie sojusznicy? A kto nas obroni przed amerykańską armią? Będzie FORT TRUP. A teraz okaże się, że przestępców z armii USA nie będzie można nawet przesłuchać, nie mówiąc już o przedstawieniu im zarzutów. Taka "murzyńskość" polskich elit w pełnej odsłonie. I co z tego, że prokuratura wszczęła postępowanie. Amerykańscy żołnierze są nietykalni za granicą. Śmiechu warte, wyjadą z Polski i tyle ich zobaczy ta nasza prokuratura. Ale oczywiście niech wszczyna. Prokuratura może sobie wszczynać postępowania a policja może sobie co najwyżej raport spisać. Naturalne następstwa naszego włazidupstwa jankesom. A żeby było śmieszniej (?!?) to żołdacy JuEsEj za przestępstwa popełniane na okupowanych terenach, w okupowanych krajach (jak RP) podlegają jurysdykcji sądów USA a NIE NASZYCH !
 • Neród broni się przed wrogimi najeżdzcami
  Niestety rządzący zdrajcy Narodu sprowadzają do Polski coraz więcej wrogów narodu Polskiego.

  Oni wiedzą (zdrajcy) że Naród Polski wcześniej czy później powstanie przeciw zdrajcom. Kto ich wtedy ochroni ? Na pewno nie Naród Polski .. i dlatego ściągają do Polski wrogów Narodu Polskiego bo oni chętnie będą "riezać Lachów" czyli Naród Polski.

  Amerykanów ściągają w identycznym celu, w końcu zdrajcy pracują na jakiegoś zagranicznego "animatora" i wiemy kto jest tym animatorem to globalna mafią żydowska a USA to ich najsilniejszy wasal którego "używają" do niszczenia całych krajów.
  Ten żydowski wasal trochę się boi Rosji i w tym miejscu opiera się globalnej mafii żydowskiej... ale mafia naciska na wasala.
  Polska dla tego wasala to żaden przeciwnik.. uzbroi się banderowców a ci z radością wymordują ile się da Polaków tak jak to zrobiono w Syrii tylko tam zamiast banderowców zastosowano islamistów (i nie wiadomo którzy gorsi)
  Fajne narzędzia do "demokratyzacji" mają nasi najlepsi przyjaciele co ?
  (do tego humanitarne bombardowania, strefy zakazu lotów...masowe naloty tomahawkami...)
 • Gdzie jest Talbot?
  Nasz "ekspert" od Wschodu z pewnością nie pojawi się pod tym wpisem!
  Ciekawe dlaczego...?
 • @kula Lis 67 12:16:21
  Dobrze że w Warszawie nie stacjonują...
  Jeszcze by nam pobili prezydenta.
 • Takich spraw jest sporo i są istotnie uciszane, a wyroki śmieszne!
  Motyw "II Wołynia" pojawia się często!!
  https://wpolityce.pl/polityka/355410-tak-wyrzucano-powstanca-warszawskiego-z-kamienicy-przy-poznanskiej-14-i-zastraszano-lokatorow-swiadek-przed-kw-bedziecie-mieli-wolyn

  Polskie "k...wy" do kobiet też!
  https://www.o2.pl/artykul/pijany-ukrainiec-chcial-bic-kobiety-grozil-powtorka-z-wolynia-6239374271514753a

  https://kresy.pl/wydarzenia/polska/lublin-ukrainiec-ktory-grozil-powtorka-z-wolynia-pozostanie-bezkarny/

  Sprawy są umarzane,bo Polaków w Polsce można poniewierać i opluwać!KTO chce!!
  Nawet ci, co biorą pełnymi garściami pieniądze polskich podatników..

  https://kresy.pl/wydarzenia/lider-zwiazku-ukraincow-w-polsce-grozi-drugim-wolyniem/

  Więc ta bezkarność i nie stosowanie ustawy o IPN się zemści!spowoduje lawinową ekskalację przestępstw przeciwko Polakom!
  Podobno bal się dopiero zaczyna:
  https://nczas.com/2018/08/24/ukrainiec-zdemolowal-zaklad-grozil-wlascicielce-smiercia-krzyczal-do-policjantow-bal-dopiero-sie-zaczyna-foto/

  https://wiadomosci.wp.pl/ukrainiec-zdemolowal-sklad-porcelany-policji-powiedzial-ze-bal-dopiero-sie-zaczyna-6287553262639233a

  Poza tym to nasz najlepszy przyjaciel i sojusznik!

  W końcu, po to się pieści i ożywia i zbroi banderowskiego demona jako nową AlKaidę czy ISIS, z kierunkiem na Wschód.  Polacy, będąc pełnoprawnym członkiem UE płacącym niebotyczne składki do jej budżetu też są w Anglii ,Irlandii, Francji mordowani, bici,obrażani.
  W Polsce zaczynają mieć to samo.
  No i jeszcze wybierają się do rządzenia Polską..Niemcy z niemieckiej diaspory w Elblągu, obiecali poprzeć
  Z artykułu:
  "Decydującą ideą było to, w jaki sposób my, ukraińska społeczność Elbląga, możemy się zjednoczyć, aby pokazać naszą siłę w wyborach, zarówno jako wspólnota, jak i siła polityczna.
  Jest to ważne, ponieważ wśród miejskich radnych była grupa, która przedłożyła rezolucję, aby nazwać rondo w Elblągu, nazwą "Ofiar OUN-UPA".

  Kiedy doszło do głosowania podczas posiedzenia rady miejskiej, niektórzy uczestnicy jedynie w milczeniu obserwowali przebieg wydarzeń. Burmistrz stanowczo stwierdził, że jego zdaniem w Elblągu nie może być tak oczywistych antyukraińskich decyzji politycznych.
  Ostatecznie jedno rondo nazwano "obrońców Birczy", ale ta nazwa nic nie mówi przeciętnemu mieszkańcowi Elbląga." ....cieszy się ukraiński kandydat na Radnego Elbląga!!!
  i dalej:
  "W związku z tym pomyślałem, że powinniśmy wreszcie przetestować nasze siły w kampanii wyborczej. W tym celu skontaktowałem się z innymi mniejszościami narodowymi w Elblągu. Niemcy i Romowie obiecali mi, że poprą mnie w wyborach. Będę agitował w dzielnicy, w której mieszka wielu Ukraińców. Mam więc nadzieję na sukces w głosowaniu."

  http://www.nasze-slowo.pl/spravi-ukrainskoi-gromadi-v-elblonzi-politika-politika/
 • @trojanka 15:42:55
  Doskonale zdaję sobie sprawę, że to tylko PSI ogon machający jak kosher PIeS POmyśli, ale tu i teraz w skrócie najkrótszym z możliwych:
  W PIS_du !
 • @kula Lis 67 12:16:21
  Może się okazać "następnym razem", że (niekoniecznie nawet czarny) ale "mówiący po angielsku", nawet jak się nie będzie awanturował dostanie od kwiatu NASZEJ młodzieży słuszny, "prewencyjny" łomot... A sprawcy rozpłyną się we mgle :P :). Nauczą się siedzieć albo w koszarach, albo BARDZO grzecznie. Polak potrafi.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

ULUBIENI AUTORZY