Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
286 postów 185 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Dziennikarz superklaster.pl

Zmobilizowane lemingi a polityka

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie będę umierał za demokrację - żulokrację w Polsce

„Polacy wyginą jak dynozauri”. Nie wierzę w jakąś zbiorową inteligencję większości i w sukces demokracji konstruowanej przez głupków i bandytów.
Polacy to niezbyt wdzięczny naród. I statystycznie niezbyt mądry. Mając syndrom sztokholmski, zawsze dobrze wie, jakiego bandytę wybrać, by czuć się przy nim bezpiecznie.
Brak poczucia godności większości Polaków nie daje o sobie zapomnieć. Chcesz wygrać wybory w Polsce? Bądź złodziejem, nie szanuj ludzi, okradaj ich i z niczego się nie tłumacz. Czy skazana prawomocnym wyrokiem prezydent łodzi Hanna Zdanowska będzie dobrym prezydentem tego umierającego miasta? Może Łódź, mając takich mieszkańców, zasługuje na taki los. 70 proc. poparcia dla Zdanowskiej mówi samo za siebie. Może ci głosujący zasługują by pracować na zmywaku w Anglii?
Warszawa? Tu Patryk jaki ciężko i uczciwie pracował. Warszawiacy ponownie wybrali kamieniczników. Odwdzięczyli się niespotykanym w szanujących się cywilizowanych społeczeństwach poważaniem. Ale czy cywilizowani ludzie robili szambo pod krzyżem w 2010 roku? Czy cywilizowani ludzie maksymalną nienawiścią, graniczącą z ekstremalnym zbydlęceniem, mogą nienawidzić w swoim mieście jakiegokolwiek wspomnienia o zmarłym prezydencie swego miasta i Polski - Lecha Kaczyńskiego?
W Opolu prezydentem Opola został mało sympatyczny Arkadiusz Wiśniewski. Mało sympatyczny to niedopowiedzenie. Syn funkcjonariusza Służby Bezpieczeństwa, wnuk milicjanta oskarżanego o straszne rzeczy. Ich nazwisko rodowe to Mol, musieli je zmienić, ale i tak wszyscy wiedzą kim są. Nie przeszkodziło to Patrykowi Jakiemu i szefowej jego biura poselskiego poprzeć człowieka, który wprost nienawidzi PiS robiąc aferę z opolskim festiwalem. Wiśniewski jest wielbiony za to, że jego miasto dzięki aneksji najlepszej części sąsiednich gmin, zyskał wielomilionowe środki do budżetu. Mało kto wie, że lokalnie Patryk Jaki poparł burmistrza Nysy Krystiana Kolbiarza, znanego z robienia synekur w mieście. Zdobył 62 proc. głosów w pierwszej turze.
Te wybory to klęska, nokaut - powiedział Witold Gadowski - klęska medialnej polityki PiS
Jarosław Kurski nie zna i nie czuje mediów. To on jest winien sowieckiej propagandy w kierowanej przez siebie telewizji, promując Trzaskowskiego. Ten medialny amator promujący namiestnika „przekręciarzy” nieustannie promował tego kandydata ze stronnictwa złodziei i mafii. Lemingowo górą! Monetyzowanie dobrych działań się nie sprawdza. Ludzie są niewdzięczni. I głupi w swojej zapalczywości. Hołota jest prymitywna i sadystyczna. Lubi niszczyć dobro. Tak, wściekam się, bo z prądem płyną ścieki. Stado idzie w przepaść, i można wołać, ale ono nie zawróci.
Wygrywają ci, którzy maja dużo dobrze przygotowanych plakatów i banerów. Ludzie głosują bezmyślnie. Byłem w komisji wyborczej i widziałem, jak wielu ludzi ma problemy ze zrozumieniem prostego pisemnego komunikatu. „Nie myślę, ale jestem”. Polska jest kształtowana przez wykształconych ignorantów.
Mówi się, że przeciętny Polak nie czyta. To nie prawda. Czyta Pudelka i inne brukowce. Przy tym ma się, chociaż przeczą temu wszelkie fakty, za kogoś lepszego. Demokracja to system preferujący miernoty. Złoszczę się? A czemu mam się nie złościć? Nie będę zadowolony z tego, że jest jak jest. Czy Polska przetrwa? Nie. Grozi nam wymarcie, wynarodowienie, wytrzebienie. Ochlokracja to zwyrodniała forma demokracji. Rządy krwawego tłumu.
Samorządy to wciąż festiwal przekrętów, głupich decyzji, synekur, i ładowania kasy do własnych kieszeni. Ci, którzy myślą, że ich faworyci wygrali, de facto przegrali, ale są za głupi, żeby to zrozumieć.
Prof. Jacek Bartyzel:
"Generalnie mało mnie obchodzą wyniki wyborcze, bo nie jestem partyzantem żadnej partii (choć żałuję aż tak niskiego rezultatu Ruchu Narodowego i Wolności, co odbiera nadzieję powstania w szybkim czasie czegoś poważnego na prawicy). To, co mnie naprawdę porusza i przygnębia, to aż nazbyt liczne dowody tego, co Anglicy nazywają moral insanity, u wyborców. Bo jeśli w moim rodzinnym mieście (mieście wyjątkowej kumulacji kretynów, trzeba to powiedzieć bez ogródek) zwycięża przez nokaut osoba, na której ciąży sądowa kondemnatka za oszustwo; jeśli w Olsztynie zwycięża - i to głosami kobiet - kandydat z poważnym zarzutem o gwałt; jeśli w Poznaniu wygrywa ostentacyjny protektor dewiantów; jeśli w Gdańsku najlepszy i prawdopodobnie biorący rezultat osiąga lokalny kacyk, który ma 36 kont bankowych, więc nic dziwnego, że o nich "zapomina"; jeśli wreszcie w stolicy wygrywa w pierwszej turze nie tylko kompletne zero umysłowe, ale środowiskowy i polityczny dziedzic gigantycznego złodziejstwa w Ratuszu, to znaczy, że żadne normy moralne nie mają dla Jaśnie Nieoświeconego Demosu żadnego znaczenia, że wolno najbezczelniej kraść, gwałcić i naruszać wszystkie inne przykazania Dekalogu. Protagoras mówił, że tym, co wyróżnia człowieka spośród innych istot jest Wstyd i Poczucie Prawa, ale najwyraźniej to już jest nieaktualne w naszym społeczeństwie, które ma po prostu chorą duszę. Co zresztą było już wiadome, skoro 3 mln ludzi z entuzjazmem zanurzyło głowy w gnojówce, waląc drzwiami i oknami na "Kler"."
Romuald Kałwa

superklaster@wp.pl 

KOMENTARZE

 • Cóż
  Zazdrość i zawiść to te 2 przypadłości, jakie kwitną w ustroju socjalistycznym, czyli w Polsce
 • Retoryka TVN
  Niedziela - euforia, radość, PIS poniósł klęskę!

  Poniedziałek - zadowolenie po wyborach

  Wtorek - otrzeźwienie i PIS jednak wygrywa.


  Jaka to porażka, skoro PiS miał 1 sejmik, teraz ma 6 lub 7? Jaka to porażka, skoro w innych województwach jest często tyle samo mandatów PiS co PO i większość ma opozycja tylko za sprawą pokracznych koalicji?
 • „Polacy wyginą jak dynozauri”. A jaką to RASĘ ustanowiono na zarządzanie Sławianami? Ich narzędziem opresji była i jest naHajka
  .


  Rysy twarzy tych na zdjęciach powyżej są KANAANYJSKO-MONGOIDALNE.  Dla Sławian nic się nie zmieniło !!

  Ci z na-Hajka-mi to ich płatne psy gończe.

  https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2016/12/bc0e4b329adc456f0ab1fd968d632bc0.jpg
  https://d-pt.ppstatic.pl/k/r/1/26/3d/58ef3481e31e8_p.jpg  Zamiast bronić Sławian przed FRANCAmi, to chronią FRANCE france przae Sławianami terroryzując Sławian.  Dla Sławian nic się nie zmieniło !!

  Okupant za to ma doskonalsze narzędzia zastraszania i przemocy - Zbrodni~!


  https://s5.dziennik.pl/pliki/8982000/8982716-policja-900-555.jpg  .
 • @Husky 19:26:06
  W miastach dali dupy
 • @Romuald Kałwa
  Nic dodać .5* Salut.
 • @zbig71 19:56:10
  Czy we wszystkich?
  pzdr
  http://antykomunista.neon24.pl/post/146020,wyborcza-weryfikacja-propagandy-anty-pis

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY