Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
286 postów 185 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Dziennikarz superklaster.pl

Ukraińcy żądają usunięcia lwów z Cmentarza Orląt Lwowskich

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

To nie zostanie nagłośnione w polskich pro-ukraińskich mediach, podobnie jak inne "incydenty", np. atak na Bronisława Komorowskiego, atak rakietowy na polski konsulat, czy podkładanie bomb pod autokary z polskimi turystami.

„Rada Obwodowa we Lwowie żąda usunięcia lwów z Cmentarza Orląt” donosi Polska Agencja Prasowa.
 
„Dążenie do ustawienia potajemnie pomników polskiej okupacji Lwowa trwa na tle niszczenia ukraińskich pomników na terytorium Polski, co odbywa się za milczącą zgodą polskich władz lokalnych” – głosi oświadczenie, przesłane w piątek PAP przez służby prasowe lwowskiej Rady Obwodowej.
 
Tymczasem publikując artykuł, gdzie opisywałem niskie wyroki na Ukraińcach, którzy w czasie zamieszek zaatakowali polskich naukowców z Lublina, niejaki Senr63 napisał: „Notka sponsorowana z Kremla ?”.
 
To smutne, bo ten sposób omijania prawdy w służbie poprawności politycznej bywa po prostu głupi i niezgodny z polskim interesem narodowym. Postanowiłem napisać do zarzucającego mi współpracę z Kremlem, którego zresztą bardzo nie lubię”
 
R.K. - Dlaczego zarzuca mi Pan, że pisząc o przestępstwach Ukraińców w Polsce, jestem finansowany z Kremla?
 
Senior62 - Proszę Pana, takie notki o złych Ukraińcach zawsze śmierdzą mi Kremlem.
Pomimo zaszłości , a mieszkam w mieście gdzie w promieniu kilunastu kilometrów jest kilkadziesiąt firm które ratując się przed bankructwem zatrudniają Ukraińców i z ręką na sercu nie było ani jednego przypadku kryminalnego z nimi.
Tak że etykietowanie ich młodych chłopaków którzy tak jak miliony Polaków wyjechali za chlebem jako zdziczałych banderowców jest nie na miejcu, a na ręke Putinowi.
 
R.K.- Ukraińcy nie są przyjacielami Polaków, a ignorowanie opisanych wydarzeń, świadczy, że bardziej nienawidzi Pan Rosji, której też nie lubię, niż kocha Polskę. Widzę, że nie wie Pan co to jest wolność mediów i obowiązek pisania prawdy. PRL już się skończył proszę Pana.
 

Nie doczekałem się odpowiedzi. Swoją drogą, co jest z nami, Polakami. Prezydent Andrzej Duda po raz swojej wizyty w Niemczech i zapewnieniom z kampanii wyborczej, że lubi Niemcy, znowu był tam obrażany, a na sali było słychać prowokujące buczenie „kulturalnych” Niemców, którzy na terenie Polski mają pomniki swoich „ofiar” z czasów I i II wojny światowej. Ukraińcy zachowują się roszczeniowo, prowokacyjnie, agresywnie i bezczelnie. Tymczasem nawet sporo wyborców PiS, czy też Zjednoczonej Prawicy, udaje, że nic się nie dzieje. Co z Wami, Polacy? 

 

"Karę pół roku więzienia w zawieszeniu na dwa lata i 2 tys. zł grzywny wymierzył warszawski sąd obywatelowi Ukrainy Iwanowi S. za znieważenie w 2013 r. w Łucku ówczesnego prezydenta Bronisława Komorowskiego, na którego ramieniu rozgniótł jajko" - donosi PAP.


Prędzej, czy później, Polskę czeka kolejny Smoleńsk, tylko tym razem całego narodu.

KOMENTARZE

 • No wiadomo, że cały czas od wszystkich czegoś żądają.Od Polaków najwięcej, bo mogą!
  Opracowali portret psychologiczny polskich władz!i polskich "byznesmenów", chociaż podobno głównie sponsorujemy z naszych podatków, robotników zachodnim korporacjom w Polsce.Wyprowadzającym swoje dochody za granicę.
  Na 3 mln Ukraińców składki ZUS i podatki płaci 403 tysiące.
  Szczepienia na choroby zakaźne , które szaleją na Ukrainie, też będą opłacać polscy podatnicy, nie pracodawcy.Bandziorów ukraińskich w polskich więzieniach tez będą karmic polscy podatnicy. Utrzymanie jednego to 3150 złotych miesięcznie.
  Kiedyś przeczytała z oburzeniem na jednym portalu wypowiedzi Ukraińców, że Polska będzie Ukraińska, a nawet Ukrainą!
  No i idzie ku temu!
  Na Wołyniu ,tez się "obudzili jak już płonęły wsie i dzieci wisiały na płotach.
  Nic nam nie zrobią, mówili....przecież to sąsiedzi, razem świętowaliśmy imieniny, a tam demony się czaiły z siekierami!
  Poeta napisał dwuwiersz;Teraz nową przypowieść Polak sobie kupi.....

  https://staropolska.pl/renesans/jan_kochanowski/piesni/piesni_31.html

  Cieszy mię ten rym: "Polak mądr po szkodzie";
  Lecz jesli prawda i z tego nas zbodzie,
  Nową przypowieść Polak sobie kupi,
  Że i przed szkodą, i po szkodzie głupi.

  https://kresy.pl/wydarzenia/diecezja-warszawsko-praska-sabotuje-proces-asymilacji-ukrainskich-imigrantow/

  https://kresy.pl/wydarzenia/33-ukraincow-zdobylo-mandat-w-wyborach-samorzadowych/

  Dwóch Ukraińców, Zbigniew Homza i Miron Sycz (znany negacjonista wołyński), dostało się z list Koalicji Obywatelskiej do sejmiku województwa warmińsko-mazurskiego. Uzyskali odpowiednio 11,8 tys. i 7,9 tys. głosów. Zdaniem szefa Związku Ukraińców w Polsce Piotra Tymy to wielki sukces, gdyż w 2014 roku żaden przedstawiciel mniejszości ukraińskiej nie dostał się do sejmiku. Sycz z ramienia PO pełnił funkcję wicemarszałka województwa.

  https://www.wykop.pl/link/2732933/posel-po-wychowalem-sie-w-nienawisci-do-polakow/
 • Już się sprowadzają., nie chcę wiedzieć co by się stało gdyby robotnik zaczął ten wagon rozładowywać!
  http://fakty.interia.pl/podkarpackie/news-podkarpackie-podczas-kontroli-pociagu-znaleziono-pocisk-arty,nId,2649898
 • @Romuald Kałwa
  Wystarczy to bydło przebywające w naszym kraju opodatkować tak z 50 Euro dziennie , a zaraz banderopitekom przejdzie ochota na prostytucję historyczną . Tylko ,kto w Polin ma cojones aby tego dokonać .Salut Amigo.
 • @Repsol 14:38:18
  Widziałem, jak ta kreatura Juda zapraszał ich do Polski ze swoim debilnym uśmiechem . Nigdy nie przypuszczałem, że będzie ktoś gorszy od Komorowskiego, a jednak chyba jest. Zresztą obaj są przyjaciółmi chłopaków z WSI
 • Niszczenie pomników?
  Hmm
 • 5*
  Ukraińcy nie są naszymi braćmi, ale są mordercami naszych polskich braci z Wołynia i Małopolski Wschodniej.
 • Dot „Notka sponsorowana z Kremla ?”.
  Niech się Pan nie przejmuje ani nie zniechęca.

  Agentura i pożyteczni idioci nie maja innych argumentów.
  Za pierwszych rządów PiSu w 2005-2007 dzień w dzień media cytowały ludzi "wstydzących się być Polakami".
  dzis mamy jeszcze komentarze w stylu "ruskie onuce, ruski agent", ale to paliwo już się dopala

  pozdrawiam
 • MSZ powinien to wykorzystać
  i z miejsca wstrzymac jakiekolwiek programy pomocowe dla banderlandu oraz bandersynów w polsce i w krainie U

  Ijeszze jedno - wykorzystac afrykański pomór swin i szybko wybudowac płot i strażnice/strzelnice na granicy z U i jeszcze żadac na to kasy z UE

  pozdr
 • PROF. W. OSADCZY O CHĘCI USUNIĘCIA PRZEZ ROL LWÓW Z CMENTARZA ORLĄT LWOWSKICH :UKRAINA PO RAZ KOLEJNY UPOKARZA POLSKĘ
  http://www.radiomaryja.pl/informacje/polska-informacje/prof-w-osadczy-o-checi-usuniecia-przez-rol-lwow-z-cmentarza-orlat-lwowskich-ukraina-po-raz-kolejny-upokarza-polske/

  PROF. W. OSADCZY O CHĘCI USUNIĘCIA PRZEZ ROL LWÓW Z CMENTARZA ORLĄT LWOWSKICH: UKRAINA PO RAZ KOLEJNY UPOKARZA POLSKĘ
  26 października 2018 13:50/w Informacje, Polecamy, Polska
  Radio Maryja
  Ukraina zażądała usunięcia lwów z Cmentarza Orląt Lwowskich. Oświadczenie w tej sprawie przyjęła wczoraj Rada Obwodowa Lwowa. Jej członkowie uznali, że posągi to „symbol polskiej okupacji Lwowa”, a lwy postawiono nielegalnie.

  W uzasadnieniu czytamy, że ustawianie pomników odbywa się na tle niszczenia ukraińskich monumentów na terytorium Polski. Zdaniem Rady Obwodowej Lwowa jest to prowokacja Ukrainy, która doprowadzi do pogorszenia się polsko – ukraińskich stosunków.

  Do sprawy odniósł się prof. Włodzimierz Osadczy, dyrektor Ośrodka Badań Wschodnioeuropejskich – Centrum Ucrainicum Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Jego zdaniem Ukraina po raz kolejny upokarza Polskę.

  – Trwamy w stanie upokorzenia od lat. Takiego upokorzenia doświadczaliśmy po kolejnych wypowiedziach pana ambasadora Deszczyty, który w kategoriach ultimatum rozmawiał z państwem polskim.

  Takiego upokorzenia doświadczamy regularnie, kiedy zabiera głos nt. spraw polsko-ukraińskich pan minister Klimkin z wielką dumą i butą się wyraża. Wycieranie nóg do Polski stało się dobrym obyczajem wśród naszych partnerów strategicznych.

  To kolejny krok, który ma chyba nas oswajać ze stanem świadomości, że mamy być upokarzani permanentnie, że to jest nasze właściwe miejsce dla wyższych jakiś celów – podkreślił prof. Włodzimierz Osadczy.

  Dwa kamienne lwy stanowiące niegdyś integralną część kolumnady Pomnika Chwały powróciły na Cmentarz Orląt Lwowskich w grudniu 2015 r. Obecnie monumenty są zasłonięte płytami paździerzowymi.
 • Polska wstała z kolan!!
  https://kresy.pl/wydarzenia/romaszewska-i-tyma-oburzeni-zwyciestwem-kandydatow-kukiz15-w-przemyslu/

  https://kresy.pl/wydarzenia/ukrainski-wicepremier-w-sprawie-ustawienia-lwow-na-cmentarzu-orlat-naruszono-prawo/

  https://kresy.pl/wydarzenia/klimkin-spotkal-sie-z-kuprianowiczem-zawsze-bedziemy-wspierac-i-chronic-nasza-wspolnote-w-polsce/
 • A nasz(?) geniusz
  Andrzej D. zauważył zwykłe żarówki a tego problemu nie widzi. Wyjątkowa ślepota-czyżby na czyjeś polecenie?
 • @trojanka 09:07:50
  Dziś w Polsce też w TVP mówią, że imigranci z Gruzji zamordowali 28 latkę z Łodzi... Kto zapraszał tych imigrantów do Polski ?...
 • @kula Lis 67 17:26:37
  https://gloria.tv/article/1pZpbqDFDdCKAnRTyB4utko6o
 • @trojanka 17:50:13
  Poznań: Marokańczyk zadał Polce kilka ciosów nożem. W Jeżycach, dzielnicy Poznania, doszło do ataku nożownika na kobietę. Jak się okazało napastnik był imigrantem z Maroka. Jak podaje Radio Poznań, w ubiegłym tygodniu w poznańskich Jeżycach doszło do drastycznych scen. Mężczyzna miał ugodzić kobietę nożem. Poszkodowana Polka trafiła do szpitala. Jedna z wersji wydarzeń mówi o tym, że powodem agresji Marokańczyka miała być rzekoma kradzież telefonu, której to miała dopuścić się poszkodowana. Imigrant z Maroka zadał swojej ofierze kilka ciosów nożem. Na szczęście żaden z nie był śmiertelny.
  Pochodzący z Maroka nożownik został zatrzymany w środę, 15 sierpnia. Jeśli decyzja o jego aresztowaniu się uprawomocni wówczas spędzi w areszcie następne trzy miesiące. Napastnik usłyszał zarzut uszkodzenia ciała i narażenia kobiety na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia.

  Źródło: epoznan.pl; medianarodowe.com

  wmeritum.pl/…/243952
 • @trojanka 17:50:13
  Starachowice: Libijczyk napadł na 59-letnią Polkę. Starachowiccy policjanci w niespełna godzinę od rozboju zatrzymali 23- letniego Libijczyka, który w nocy z wtorku na środę, napadł na 59- letnią mieszkankę Starachowic zabierając jej torebkę, w której miała pieniądze i dokumenty. Za czyn grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności. W nocy z wtorku na środę, przed północą dyżurny starachowickiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na jednej z ulic w Starachowicach nieznany mężczyzna napadł na 59- letnią kobietę. W wyniku rozboju pokrzywdzona straciła torebkę, w której miała dokumenty, pieniądze w kwocie ponad 1700 złotych i telefon. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach po zebraniu niezbędnych informacji rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Niespełna godzinę po zdarzeniu, na jednej z sąsiednich ulic stróże prawa zauważyli mężczyznę, który rysopisem odpowiadał sprawcy. 23- latek został zatrzymany. W czwartek Sąd Rejonowy w Starachowicach zastosował wobec 23- letniego Libijczyka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy. Za rozbój grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

  źródło: swietokrzyska.policja.gov.pl

  ndie.pl/starachowice-li…
  Nasila się pro-imigracyjna propaganda

  dakowski.pl/index.php
  Rząd Morawieckiego wciska nam Hindusów, Nepalczyków czy Bengalczyków. Natychmiast zamknąć wydział konsularny Ambasady Polskiej w New Delhi!

  dakowski.pl/index.php
 • @trojanka 17:50:13
  Pruszków: Muzułmanka odmawia rozmowy z policjantami z przyczyn religijnych. Rankiem na ul. Sienkiewicza w Pruszkowie doszło do wypadku. Dwójka dzieci została potrącona. Według relacji lokalnego portalu to dzieci muzułmanów, jednak muzułmanka nie chciała rozmawiać z policjantami z przyczyn religijnych. „Integracja” ze społeczeństwem w praktyce. Według relacji jednego ze świadków zdarzenia, policjanci z Komendy w Pruszkowie zachowali się skandalicznie. „Policjanci nie mogą zrozumieć, że religia zabrania tym dziewczynkom rozmawiać z obcymi mężczyznami. Policjanci wypowiadają się bez poszanowania obcych religii, wręcz z pogardą o uchodźcach, mówiąc, że tu jest Polska i mają się podporządkować” – napisał anonimowy czytelnik, którego cytuje lokalny portal wpr24.pl.
  O komentarz ws. wypadku i zachowania policjantów została poproszona podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. „Najstarsza siostra, opiekunka dzieci, nie chciała rozmawiać z funkcjonariuszami. Osoba postronna, u której zamieszkuje rodzina, poinformowała policjantów, że kobieta nie może z nimi rozmawiać ze względu na swoje wyznanie. Na miejsce została więc wezwana funkcjonariuszka policji. Chwilę przed jej przybyciem na miejscu wypadku pojawił się ojciec dzieci” – wyjaśnia rzeczniczka.
  Rzecznik zaprzeczyła, aby funkcjonariusze znieważyli wiarę poszkodowanych w wypadku, prawdopodobnie świadek zmyślił historię o skandalicznym zachowaniu policjantów, co nie zmienia faktu, że muzułmanka nie chciała rozmawiać z policjantami. Pokazuje to jak imigranci „integrują się” w naszym kraju.
  wpr24.pl

  ndie.pl/pruszkow-muzulm…
 • @trojanka 17:50:13
  Czat Obserwuj
  Islamiści z Tadżykistanu w Polsce. Zorganizowali zjazd w Warszawie
  9 września kilka opozycyjnych ugrupowań tadżyckich odbyło wspólną konferencję w Warszawie i podpisało porozumienie o współpracy. Organizatorem była Islamska Partia Odrodzenia Tadżykistanu, która jest uznawana za ekstremistyczną.

  Organizator konferencji Partia Odrodzenia Tadżykistanu w 2015 roku została zdelegalizowana i uznana za organizację terrorystyczną i islamistyczną przez Sąd Najwyższy Tadżykistanu. Podczas konferencji w Warszawie Partia Odrodzenia Tadżykistanu podpisała umowę o współpracy z kilkoma innymi partiami opozycyjnymi i powołały Sojusz Narodowy Tadżykistanu.
  Balli Marzec, dziennikarka i działaczka ze stowarzyszenia Wspólnota Kazachska poinformowała na Twitterze, że partia islamistów dostaje pieniądze na działalność od Mukhtara Abljazowa z Fundacji Otwarty Dialog.

  „Kilka tysięcy islamistów z Tadżykistanu już jest w Polsce i aktywnie działają. Są dobrze zorganizowani, mają zarejestrowane stowarzyszenie i zaprzyjaźnionych polityków. Mają kasę od #Ablyazov i czekają na rozkazy. Rosyjski ślad – ich lider i Czeczen #Kadyrov ściśle współpracują” – napisała Marzec.

  Według informacji Balli Marzec, zjazd islamistów w Warszawie byłby niemożliwy, gdyby nie pomoc dwóch posłów z PiS. „Bez wpływowych posłów jak #Dworczyk #Lipiński zjazd byłby niemożliwy” – informuje na Twitterze.
  „Politycy twierdzą że islamistów w Polsce nie ma. Islamiści nazywają siebie opozycją jak #otwartydialog. Jest ich już w RP kilka tysięcy” – ostrzega.

  Balli Marzec @BalliMarzec

  9 września w Warszawie Islamska Partia z Tadżykistanu zorganizowała zjazd. Bez wpływowych posłów jak #Dworczyk #Lipiński zjazd byłby niemożliwy. #Ablyazov #otwartydialog wspiera ich finansowo i politykami a islamiści dają armię ludzi gotowych do działanianews.tajinfo.org/…/tadzhikskaya-op…

  Balli Marzec @BalliMarzec
  Otwarty dialog wspiera Partię Islamskiego Odrodzenia Tadżykistanu z których 200 osób mieszka w Polsce już zarejestrowali stowarzyszenie i aktywne działają. Czy służby RP wiedzą o tym?
  Balli Marzec @BalliMarzec

  Islamiści z Tadżykistanu są w Polsce. Żadne media o tym nie piszą. Politycy twierdzą że islamistów w Polsce nie ma. Islamiści nazywają siebie opozycją jak #otwartydialog. Jest ich już w RP kilka tysięcy.
  Foto Warszawa dnia 9.09.2018www.salon24.pl/…/761195,tadzycy-…news.tajinfo.org/…/tadzhikskaya-op…
  14:52 - 10 wrz 2018
 • @trojanka 17:50:13
  „Małe” kalendarium "religii pokoju" https://gloria.tv/article/PcrLHuDFbvK44WEQreX4DdF2h
 • @trojanka 17:50:13
  14 października we Freiburgu (znowu!) 15 z Syrii plus jeden Niemiec zrobiło takiej 18 letniej Freiburg tzw. Taharrush czyli cztery godziny gwałcili ja na różne sposoby, to taka arabska zabawa z kobitami.
 • @trojanka 17:50:13
  W Warszawie islamska indoktrynacja? Ukrainka w sidłach islamu. Oksana i Wiktor R. to ukraińskie małżeństwo mieszkające w Polsce. Ich córka podczas nauki w warszawskim gimnazjum przeszła na islam i zerwała z nimi relacje. Dziewczynka pod wpływem kontaktu z islamską grupą przebywającą w Polsce zradykalizowała się i brutalne odseparowała od rodziny. Zagubiona córka zaatakowała własnych rodziców a potem oskarżyła ich o stosowanie przemocy. Wsparcia rodzicom udzielił Instytut Ordo Iuris. Małżonkowie są znanymi na Ukrainie piosenkarzami. Wiktor R. angażował się także w protesty na kijowskim Majdanie. W trakcie ich trwania został ranny. Następnie przyjechał do Polski, po czym sprowadził tu swoją żonę i dziecko. Dziewczyna rozpoczęła naukę w jednym z warszawskich gimnazjów. W ramach aktywności pozalekcyjnej chodziła ona też na zajęcia teatralne, gdzie nawiązała relacje z osobami uczęszczającymi do Ośrodka Kultury Muzułmańskiej. Kontakt z radykalną muzułmańską grupą, którą tam spotkała, skończył się dla niej konwersją na islam i zerwaniem więzi z rodzicami, którzy nie zgodzili się na jej decyzję. Małoletnia została umieszczona w pogotowiu opiekuńczym. Co więcej, fundacja Dajemy Dzieciom Siłę, która rzekomo wspiera dziewczynę, a nie widzi nic gorszącego w jej radykalnej przemianie złożyła wniosek o wgląd w sytuację rodzinną Oksany i Wiktora R. oskarżając ich o przemoc wobec dziecka. Grozi im teraz ograniczenie władzy rodzicielskiej. Problem w tym, że to konwersja na islam w przypadku ich córki skończyła się brutalnym traktowaniem rodziców z jej strony. „Jeżeli mówimy o przemocy w rodzinie Państwa R., to niewątpliwie jej sprawcą jest córka a ofiarami rodzice. To dziewczyna fizycznie zaatakowała swoją matkę i ojca. Rodzice mają pewność, że za taką postawą ich dziecka stoi radykalna islamska grupa. Do czasu zetknięcia się z islamistami w Polsce, córka miała normalne relację z rodzicami. Sprzeciw rodziców wobec konwersji na islam, wtedy 14-letniej córki spowodował falę agresywnych zachowań dziecka. W związku z jej brutalnym postępowaniem przeciwko dziewczynie toczy się sprawa o . Rodzice, którzy w trosce o córkę starali się odseparować ją od niebezpiecznego środowiska dostawali pogróżki od innych muzułmanów z zagranicy” komentuje adw. Maciej Kryczka z zespołu Interwencji Procesowej Ordo Iuris. Podkreślenia wymaga fakt, że aktualnie 16-letnia dziewczyna przebywająca w pogotowiu opiekuńczym składa do sądu pisma, które mają m.in. na celu udzielenie jej zgody na wyjazd na wakacje z nieznaną osobą, prawdopodobnie z Czeczenii. Pierwsza rozprawa na ten temat odbędzie się 13 września 2018 r., ale już informują o niej media. Ta sprawa może pokazać na ile w Polsce jest dozwolona islamska indoktrynacja i co w takich przypadkach do powiedzenia mają rodzice. Wiktora i Oksanę R. przed sądem reprezentują mec. Jerzy Kwaśniewski i mec. Maciej Kryczka z Instytutu Ordo Iuris.

  ordoiuris.pl/…/dziewczynka-w-s…

  ndie.pl/w-warszawie-isl…
 • @trojanka 17:50:13
  Egipcjanin usiłował zgwałcić dwie Polki. Policja w Namysłowie zatrzymała mężczyznę podejrzanego o próbę zgwałcenia dwóch kobiet. Podejrzany to Egipcjanin, który pracuje w jednym z lokali w centrum miasta. Ta historia ujrzała światło dzienne za sprawą reportażu TVP Opole. Dziennikarze dotarli do niedoszłej ofiary, która była klientką mężczyzny. Kobieta nie zna dobrze Namysłowa i ostatnio zabłądziła w mieście. Z racji tego, że było już późno, czekała na znajomego, który miał odwieźć ją do domu. Egipcjanin podszedł do niej, złapał za rękę i zaczął szarpać. Wyrwałam się, uderzyłam go w brzuch. Zamachnął się ręką, podrapał mi twarz. Uciekłam w drugą stronę wspomina ofiara napaści. Funkcjonariusze wydziału kryminalnego ustalili, że doszło do innej czynności seksualnej oświadczył w rozmowie z TVP Opole nadkom. Andrzej Ostrycharczyk, Komendant Powiatowy Policji w Namysłowie. Gdy do tego doszło, druga kobieta zaatakowana przez Egipcjanina także zdecydowała się zgłosić na policję. Egipcjanin, który posiada stałą kartę pobytu, został już przesłuchany. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów i chce dobrowolnie poddać się karze. Będzie odpowiadał z wolnej stopy.

  ndie.pl/egipcjanin-usil…
 • @trojanka 17:50:13
  Rząd Morawieckiego będzie edukował Polaków do multikulti !!! Rządowa strategia na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju (SOR), czyli Plan Morawieckiego zapowiada m.in edukację Polaków na temat pozytywnej roli cudzoziemców. „Prowadzenie działań informacyjnych i edukacyjnych skierowanych do polskiego społeczeństwa nt. pozytywnej roli cudzoziemców, których celem będzie przeciwdziałanie dyskryminacji, promocja postawy otwartości, przełamywanie stereotypów i uprzedzeń” taki zapis znalazł się w rządowej Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju przyjętej przez Radę Ministrów. Rząd planuje też „rozwijanie sektora organizacji pozarządowych działających na rzecz cudzoziemców, w tym organizacji imigranckich” oraz „zwiększenie środków finansowych na obsługę procedur związanych z dostępem cudzoziemców do rynku pracy”. Szczególnie niebezpieczna jest zapisana w strategii deklaracja wspierania organizacji pozarządowych działających na rzecz cudzoziemców Co to oznacza? Budowanie Polski ukraińsko-hindusko-muzułmańskiej?. Takiego określenia w kontekście Warszawy użył ostatnio były radny PiS Dariusz Karczmarczyk, który przeszedł do Ruchu Narodowego. Pikanterii dodaje fakt, że słowa zdymisjonowanego wiceministra Pawła Chorążego ponoć nie były zgodne z linią rządu. To czemu znajdziemy je w rządowej Strategii Morawieckiego na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju? Może dlatego, że przeciętny zjadacz chleba nie czyta rządowych dokumentów, tylko artykuły cytujące słowa Morawieckiego, że „nie przyjmujemy żadnych imigrantów”.

  źródło: miir.gov.pl

  ndie.pl/rzad-bedzie-edu…
 • @trojanka 17:50:13
  A o tym nie piszą: W piątek rano w jednym z mieszkań w Opolu Lubelskim znaleziono zwłoki młodej kobiety. Zmarła miała poderżnięte gardło. Jej ciało leżało w kałuży krwi. 27-latka była młodą matką.
 • @trojanka 17:50:13
  Napiszcie o pięknej Polce z Łodzi,...zamordowanej przez obcokrajowców z Gruzji. UWAGA-od stycznia do września z woj Łódzkiego zginęło 382 kobiety,o czym to świadczy? Panie Prokuratorze Krajowy? KE-opublikowała nowe dane: w Polsce przebywa aż 21% wszystkich imigrantów z UE.
 • A to proste
  Zakaz wjazdu obywateli zameldowanych we Lwowskim do Polski z tłumaczeniem że to dlatego że debili mają u władzy. No i wilczy bilet do UE dla tychże władz
 • @MacGregor 16:07:01
  Gdy sobie uświadomisz że mongołowie, a potem tatarzy wyludnili Ruś Kijowską. Gdy zrozumiesz że w Polsce brak było wojen chłopskich. To uświadomisz sobie że to jednak bracia. Z tym że nie z każda rodziną da się żyć

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY