Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
417 postów 320 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Świat się boi polskiego patriotyzmu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jack Daniels w The Wall Street Journal znów nawołuje do likwidacji patriotycznych organizacji

Antysemici, faszyści rodem z latach 30-tych, maszerują na polskim Marszu Niepodległości – pisze The Wall Street Journal. Tymczasem światowi liderzy spotkali się we Francji, aby przysiądź sobie obronę liberalnego (homoseksualnego) porządku świata.   
 
Cytowany w artykule Johny Daniels (nieformalny ambasador Izraela w Polsce): – wiem o bardzo wielu ludziach, którzy opuścili Warszawę, aby uciec przed tym marszem. Dostaję wiele pogróżek odkąd nawołuję do rozwiązania Młodzieży Wszechpolskiej  i innych grup organizujących Marsz Niepodległości, jak np. Obóz Narodowo-Radykalny. Ludzie się boją, a to nie jest miejsce w którym powinna być Polska w stulecie niepodległości.
 
Mój komentarz: Johny, nie będziesz mi mówił, jak mają świętować niepodległość moi rodacy. Naucz się najpierw mówić po polsku.
 
Atak na marsz niepodległości to większy problem. Natalia Ojewska, która razem z Drew’em Hinshaw negatywnie przedstawiła Marsz Niepodległości na łamach The Wall Street Journal w artykule „Far-Right Groups Join Massive March Marking Polish Independence”, pracuje dla All-Dżaziry,. Marsz obserwowała z wysokiego pietra warszawskiego hotelu, gdzie zrobiła promowane w mediach antyniepodległościowego nurtu sławne, i rzekomo wybitne zdjęcie, którym ekscytuje się Wyborcza i niemieckie oraz francuskie portale w Polsce dla Polaków.
 
W atakującym i zakłamującym rzeczywistość artykule „Skrajnie prawicowe grupy dołączają do masowego marszu nawiązujacego do niepodległości Polski” - „Far-Right Groups Join Massive March Marking Polish Independence” (pewnie nie do końca ściśle przetłumaczyłem tytuł, ale wiadomo o co chodzi – dop. R.K.).
 
Zło o Polsce wypływa z samej Polski
 
Mam wrażenie, że większość negatywnych informacji wypływa od samych, pracujących w zagranicznych mediach Polaków. Nie oszukujmy się. Polski jest trudnym językiem, a poligloci z Zachodu go nie znają. Nie byłoby złych opinii za granicą, gdyby nie sami Polacy – ci, którym uwiera nawet nie niepodległość, a sama Polskość, a którzy chyba żałują, że nie urodzili się Francuzami, Niemcami, Anglikami, Szwedami, Żydami czy Amerykanami. Polscy patrioci nazywani ekstremistami? Trudno.
 
Świat ma się powody obawiać polskiego przebudzenia. Niemcy, Anglia, Rosja, USA, Francja, międzynarodowe instytucje finansowe – to przez nich i ich szkody wywołane na przestrzeni wieków, Polska znalazła się w tarapatach. Jestem dumny z moich Rodaków na Marszu!
 
Chwała Wielkiej Polsce!

KOMENTARZE

 • "Nie byłoby złych opinii za granicą, gdyby nie sami Polacy
  Polacy? jacy to oni są Polacy?
 • @Jan Paweł 14:02:13
  Każdy naród ma szmaty w swoich szeregach. My trochę za dużo.
 • @Romuald Kałwa 14:10:33
  A co jest złego w haśle Bóg, Honor, Ojczyzna?! Co nagannego?! Skoro ''niezależna'' prasa zachodnich bezpiek tak zawzięcie nas delegitymizuje, to znaczy, że świat ma wobec Polski bardzo złe zamiary z kolejnym rozbiorem włącznie, poprzedzonym jakąś wojenką. Polska odważnie i bezkompromisowo opiera się NWO i to masońskich krasnali tak wkurza. Nigdy się nie poddamy! Polska wymknęła im się z dalszego ograbiania i dlatego taki lament. Robić swoje i olać ten cały wrzask. Nigdy, ale to nigdy nie będzie już rządów typu PO/PSL, Lewactwa i reszty eurożydopedalskiejbolszewii. Daniels chciałby zdelegalizować ONR i MW, co te indywiduum ma do gadania w Polsce, prędzej niech delegalizuje sobie coś w Izraelu! A jak ten sierżant IDF Daniels się tak boi, to niech jedzie do Izraela. Przecież nikt go tu nie trzyma. Daniels powinien dostać kopa w żydowską dupę z biletem do Izraela z zakazem powrotnego wjazdu do Polski. Dosyć już szkalowania i opluwania Polaków! Jonny Daniels nie jest obywatelem Polski więc ktoś przedłuża jego wizę w nieskończoność! Kto i dlaczego? Pluje na na nas, więc niech wyjeżdża natychmiast! Normalny Niemiec Francuz czy Włoch jest całym sercem z nami. Ato co wypisują żydolewackie media to jest wojna ideologiczna. Chroń Nas Boże przed totalitaryzmem Brukselskim. Oni tam, w Paryżu, Berlinie przyzwyczaili się do spolegliwości obecnej opozycji i traktowania nas jak wyrobników za 1 euro. Wściekłość ich mediów są tylko potwierdzeniem.
 • Świat / żydy /? Boi się Polskiego patriotyzmu ?
  Przymierzam się nasmarować coś o tzw. Marszu i tego co z niego wynika, ale ten qreski świat teraz mnie wciągnął, bo żydoski nacjonalizm z szowinizmem pierwszej wody, świata nie interesuje ?
  https://i1.wp.com/www.nasul.tv/wp-content/uploads/2014/07/israel-palestine-conflict-2.jpg?resize=320%2C229&ssl=1
 • @Romuald Kałwa
  No fakt; mają się czego bać.
  Przecież te głąby za nic w świecie nie nauczą się języka polskiego, a jest to język (także sanskryt, rosyjski i podobne), w którym można wyrazić najbardziej jednoznacznie i precyzyjnie różne sytuacje i filozoficzne zawiłości.
  Angielski - to przecież język dla prostaków. Tam nawet dzieci mówią w tym języku [;-)))]. Czyli jest to taki wstęp do nauczenia się jak wyrażać swe myśli. Są min. 2000 lat za Hindusami.
 • Wielki plus
  widze w nej nagonce: miliony ludzi dowiedzialy sie, ze Polska to wazny kraj ,wiec trzeba sie z nim liczyc. Moze nawet wyszukaja nas na mapie..
  Pulchny Daniels zgodzil sie za psa, wiec musi szczekac.
 • @kula Lis 67 14:23:58
  https://pbs.twimg.com/media/Dr3OjMKW4AAkdJt.jpg
 • @Krzysztof J. Wojtas 16:00:25
  //Angielski - to przecież język dla prostaków.//

  co?????
 • @Krzysztof J. Wojtas 16:00:25
  To prawda, dlatego trzeba chwycić za mordę polskich donosicieli, którzy obrabiają nam tyłek.
 • @Husky 17:06:35
  Nawet psy szczekają po angielsku - taki to łatwy język.
 • @Krzysztof J. Wojtas 21:03:02
  Even dogs bark in English ????
 • @Krzysztof J. Wojtas 21:03:02
  Proszę nie pisać głupot . :)
 • @Repsol 21:18:31
  To nie są żadne głupoty.
  Języki słowiańskie mają strukturę pozwalającą na bardzo precyzyjne wyrażanie myśli. (Sanskryt to ta sama grupa).

  Jeśli przeczyta Pan Ewangelię Janową, to za słowami "na początku było Słowo...." kryją się bardzo precyzyjne treści, które wyraźnie są nawiązaniem do słowiańskich ujęć tego tematu.
  Skąd języki słowiańskie w Palestynie? Z Egiptu, a tam - przecież Hyksosi to fala ludów należących do plemion aryjskich.
  Więc może nich Pan nie wtrąca swych "mądrych" uwag w tematach o których nie ma Pan pojęcia, a swą wiedzę opiera na zakłamanych opracowaniach głównie niemieckich.
 • Polski patriotyzm jest dobrze skanalizowany, świat (czyli żydo-media) nie boi się naszego patriotyzmu, tylko nań pluje
  https://i.postimg.cc/yNKz9PDh/narodek.jpg
 • @Rzeczpospolita 13:15:20
  I to jest racja, obydwaj biegną do kościółka i modłą się do żydowskiego boga. Dla tego takie fotki mnie nie dziwią.
 • @Rzeczpospolita 13:15:20
  .
  "Jack Daniels w The Wall Street Journal znów nawołuje"

  "The Wall Street Journal", jedno z ważniejszych mediów stoi natychmiast do dyspozycji żydoskiej społeczności, a dokładnie jest tubą żydowskiej propagandy, pdobnie zresztą jak niezliczone media w Polsce

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/gadz/

  @Rzeczpospolita 13:15:20

  "Polski patriotyzm jest dobrze skanalizowany, świat (czyli żydo-media)"

  Naturalnie to nie jest żaden "polski patriotyzm" a jedynie "żydowski patriotyzm dla Polaków", autor tekstu w linku ostrzega przed wysługiwaniem się dla okupanta w naiwnym przekonaniu, że centralne organizacje mogą być polskie, z reguły nie mogą być.

  - https://marucha.wordpress.com/2018/10/28/kto-zwyciezyl/#comment-788922

  "Praca u podstaw", tę formułę wypracowały pewne środowiska XIX. wieku, kiedy Polacy żyli pod zaborami, jak widać nic się przez 100 lat tzw. "niepodległości" nie zmieniło, także metody są te same.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej