Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
471 postów 367 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Wojciech Sumliński: Andrzej Lepper był seksoholikiem

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Andrzej Lepper zaufaniem darzył nieodpowiednich ludzi

Link do filmu (trwa 3 minuty). Kliknij w odnośnik: www.youtube.com/watch

 

KOMENTARZE

 • @Romuald Kałwa
  Sam w to nie wierzysz , Amigo . Ps. wiedział za wiele to seryjny go dopadł . Jakoś tak jak z Ratajczakiem i Wróblem . No i o tym wspominać nie wolno https://www.youtube.com/watch?v=MRoEebKevy0 Salut .
 • @Repsol 23:22:31
  ,,ktoś,, Le0erowi dał cynk odnośnie talibów w Klewkach. Prawdopodobnie Rosjanie. No i znieśli chłopaka że szczętem
 • Kto nie jest?
  A który facet nie jest seksoholikiem?
  Który?
  No, może prezes.
 • @Robik 00:25:54
  A Biedroń?
 • @zbig71 00:45:59
  Biedroń chyba też.
  Problem polega na tym, że się facet zagubił i stracił orientację.
 • Już samo logo Solidarności...
  pewnie stworzone w najlepszym jakimś amerykańskim biurze marketingowym, budzi niesmak.
  Więc gdy widzę to logo, to od razu wyłączam się.
  Do widzenia
 • autor
  Znowu Sumliński pluje na śp. A. Leppera. Propaganda jego zmierza do tego, aby odwrócić uwagę od rzeczywistych morderców Leppera.
  Sumliński robi z Leppera nie dosć, że agenta KGB, to jeszcze sexholika.
  Wszystko wskazuje na to, że Sumlński ma zadanie kompromitowania sp. A. Leppera.
  Kiedy A. Lepper w sejmie IV kadencji wyjawił otrzymywane łapówki przez polityków takich jak: Olechowski, Cimoszewicz, Tusk, Piskorski to wtedy PIS i Kaczynski nie wsparli go, nie żądali np; SKŚ. A. Lepper miał te informacje z sprawdzonego zródła tzn. za pośrednictwem osoby, która miała kontakt z pracownikami WSI skrzydła ,,narodowego". Łapówki wręczał tym osobom min. Rudolf S, którym ,,przyjacielem" jest/był Rychu Cz.
  Do dzisiaj a wiec blisko 15 lat za Rudolfem S jest list gończy, jakoś go nie mogą namierzyć. (nie mogą bo ta osoba ma kwity na popis i komune skrzydło kwasa)
  Po za tym, A. Lepper reprezentował Polski interes narodowy, miał ogromne sukcesy jako minister rolnictwa, miał wiedzę o ekonomii, gospodarce, pokazywał mechanizm rozbioru ekonomicznego Polski, A. Lepper był silnie związany z Polską, jego sondaże rosły, to dzięki jego poparciu rezydentem Polski został szkodnik L. Kaczynski (to był jego błąd). W dzisiejszych czasach i za czasów PO, Lepper czuł by się jak ryba w wodzie, to on dzisiaj prawdopodobnie miałby władzę w Polsce.
  A. Lepper był największym zagrożeniem dla szpiegów usraelskich w Polsce i min. dlatego go zlikwidowano.
  Sumliński nie opisze mechanizm fałszywych zarzutów w sprawach odrolnienia ziemi oraz ,,gwałtu" na Krawczykowej.
  Osoby której nie można ośmieszyc, skorumpowac, masoneria ostatecznie podejmuje decyzje o wysunięciu oskarżeń obyczajówką oraz prowokacją łapówkarską. Kto to zrobił nie przypadkiem Kaczynski, Kamiński, Święczkowski??? Na czyje zlecenie panie Sumliński????
  Tego zbadać nie chcesz, nie chcesz wiedzieć jak fałszował dokumenty gminne Kamiński, za ktore powinien bezwzględnie siedzieć, tego Sumliński nie napisze.
  Taki dociekliwy jest Sumliński, a może by zbadał, dlaczego PIS nie chce ujawnić aneksu do raportu o likwidacji WSI???. Może Sumliński by zbadał operację ,,Paczka" oraz ,,Buś"!!! Tu mamy do czynienia szantażem polityka na ogromną skalę.
  Nie, tym zająć się nie może, on ma zadanie wybielania rzeczywistych inspiratorów likwidacji Leppera. Atakowanie człowieka, który za grobu nie może się obronić, jest zwykłym i podłym hieną.
  Widocznie taka robota Sumlińskiego jest dobrze płatna, ponieważ ciągle płaczący ,,prześladowany" z próbą ,,samobójstwa" dziennikarz jest jednym z najbogatszych dziennikarzy. Ciekawe jak się dorobił???
  Ciekawy jest też wątek dotyczący Sumlińskiego, dlaczego zwlekał z niezwłocznym powiadomieniem prokuratury w sprawie uzyskania materiałów dotyczących zabójstwa Ks. J. Popiełuszki oraz Bartoszcze, które to materiały obciążały mocno Rzeplińskiego, dopiero ja z trybuny sejmowej ujawniłem to, o co Sumliński mial do mnie pretensje ale cel osiągnąłem, Rzepliński nie został RPO.
  Panie Sumliński moralnie za śmierć sp. A. Leppera odpowiadają ci co im pan służysz czyli środowisko Kaczynskiego, zażądzane z bliskiego wshodu.
 • @Wrzodak Z. 10:19:16
  potwierdzam - Sumiński jest osobą o wątpliwej wiarygodności, jego majątek i kontakty budzą w najwyższym stopniu zdziwienie i niedowierzanie. Jet to stan podobny do tego w jaki każdy trzeźwo myślący człowiek popada poznawszy historię panów Morawieckich - syn niezłomnego nieprzejednanego opozycjonisty zostaje prezesem w branży o której doskonale wiadomo, że jak chyba żadna inna została po "demokratycznym zwycięstwie" obsadzona i poddana kontroli ludzi służb i samych służb - i następnie - zbiwszy fortunę - robi oszałamiającą karierę polityczną.

  Jedno i drugie to bajki dla gawiedzi - jeden został - a wcześniej ojciec - zalegendowany na opozycjonistę, drugi na tragicznego samobójcę.

  A obaj, czy też trzej nie warci butów śp Andrzejowi Lepperowi czyścić - a już obrzucanie zarzutami obyczajowymi po latach jest zwykłym łajdactwem

  Cenna uwaga dotyczy ukrytej struktury służb. To jest wiedza fundamentalna dla zrozumienia rzeczywistości politycznej i za PRL i teraz.

  Do znudzenia powtarzam, że obecnie granice państw i rządy, flagi etc to atrybuty iluzji dla naiwnych. Rzeczywiste linie podziału przebiegają niejawnie - więc jeżeli w otoczeniu Trumpa są ludzie pewnej żydowskiej sekty i ludzie tej samej sekty są w otoczeniu Putina - to bajania o dobrej Rosji w kontrze do złej Ameryki - lub odwrotnie - to bajania frajerów nie mające odbicia w rzeczywistości. To jedynie dwa kije: jeden trzymany w prawej ręce, drugi w lewej

  Podobnie było w służbach PRL. Mówienie : wojsko było takie a milicja siaka, WSI złe a SB lepsze, czy partia dobra lub niedobra - lub na odwrót to takie same bajania ignoranta (lub agenta dezinformacji). Istotne były niewidoczne podziały, frakcje, stronnictwa i ich walka o wpływy. Przykład znany to Natolinianie i Puławianie.
  Walka Natolina z Puławami TRWA DO DZIŚ!!!!

  Tak naprawdę walka w PRL zawsze toczyła się między stronnictwem żydowskim, czy raczej sowiecko żydowskim - a patriotycznym. Ponieważ za Gierka wyraźnie górę zaczęło brać stronnictwo propolskie, dokonany został zamach stanu roku 80go, 81go z "finałem w ustach" 89go. Zmuszono generałów do posłuszeństwa, alternatywą było rozwiązanie siłowe z udziałem wojsk sowieckich. Opowieści historyków o braku zagrożenia interwencją sowiecką, to kompletne bzdury. Plany inwazji były gotowe już w roku 80tym, partia dostała ultimatum: albo to załatwicie sami, albo MY to zrobimy. W 81 to było aktualne. Gen. Pożoga o tym mówił.

  Wtedy w 89 wygrało stronnictwo żydowskie i wygrywa do dziś, jest o krok od całkowitego zwycięstwa.

  Kto tego nie będzie postrzegał w tych kategoriach, niczego nie zrozumie, więc i niczemu nie przeciwdziała - bo nie można przeciwdziałać czemuś, czego się nie dostrzega
 • @Wrzodak Z. 10:19:16
  No i tu co do Sumlińskiego zgadzamy się w 100%.
 • @Wrzodak Z. 10:19:16
  Ja mu poddałem parę lat temu temat sowieckiej matrioszki Margulisa vel "Jaruzelskiego" by się nim zajął. Do dziś nie dostałem odpowiedzi. Milczy jak zaklęty bo pewnych tematów nie podejmuje ze strachu, to samo dostał Gadowski, także milczy.
 • @Wrzodak Z. 10:19:16
  Tylko w tym temacie odpowiedział mi śp. Kurtyka, cytuję: gdyby ujawnić wszystkie zasoby IPNu to w Polsce byłaby krwawa rewolucja, to o czymś świadczy.
 • @Andrzej Tokarski 12:04:31
  Dzięki za cenną analizę.
  Dramat Nas polaków, jest od wieków ten sam, ponieważ jesteśmy elastyczni w stosunku do naszego największego wroga, jakim jest żyd. Oni najpierw wybijającą się jednostkę z masy próbują ,,ukształtować" na swój sposób, wciągnąć ich do swoich lóż, przekupić, zniewolić, zdemoralizować a następnie dać im władzę i nie ważne z jakiej strony sceny politycznej się wywodzi, on jest ich, dlatego mamy co mamy, czy to Duda, Komorowski, Kaczynski, Kwaśniewski, Wałesa idą tą samą drogą, wytyczoną przez nich, dla pozoru od czasu do czasu o coś się pokłócą pod publikę, podobnie jest z premierami. Jak Szydłowa zorientowała się trochę co ma robić i się postawiła im (kalsteinowi) w drobnych sprawach i już jej nie ma.
  Propozycje przejęcia przez nich, miał i Lepper, miałem i ja w 93 roku, jak stanowczo odmawiasz, to najpierw zohydzają cię w mediach, organizują prowokacje itp. Jak wytrwasz i nadal jesteś mocny mogą zabić. Wiem to po sobie, co z mną robili. Rozmawiałem o tym z A. Lepperem w szpitalu na Bródnie, tuż po jego próbie aresztowania, już wtedy chcieli go zlikwidować.
  Także, takie swiństwa kłamliwe powiela Sumliński jest niczym innym jak robotą skundlonego szpiega. Zarabiać na książce, która jest wierutnym kłamstwem i dotyczy osoby nieżyjącej jest podłym przestępstwem.
 • @kula Lis 68 13:00:07
  Ojjj, naprawdę zgadzasz się mną??? Już nie jedziesz z swoimi chłopakami do mnie by napastować mnie??? No to kurde, zdejmuję warte na swojej posesji.
  Radzę następnym razem tak do mnie jak i do pozostałycj zachować w trudnych momentach zimną krew, bo My wszyscy Polacy jedziemy na tym samym zdezelowanym wozie i to pod górkę. Jak są ostre moje wypowiedzi, to ja próbuje w ten sposób zmusić do szerszego myślenia, wtedy należy polemizować, w normalnym tonie.
  Co do meritum, to moim zdaniem Sumliński jest ofiarą zwalczających się skrzydeł starych wojskowych z WSI. Podjął grę z nimi, jest zbyt słaby no i pazerny na kasę, dlatego z złamanym kręgosłupem moralnym pisze i opowiada brednie, co gorsza o nie żyjącym człowieku, który nie może się już bronić.
 • @Wrzodak Z. 13:52:48
  Teraz to co on pisze o Tusku, to ja już wiedziałem od bardzo dawna. Widać dostał pozwolenie od służb by o nim pisać bo one postawiły już na nim krechę. Nie wyszło z Palikotem, Petru, z Lubnauer się kończy. To teraz lansowany jest ciota Biedroń ze swym popychaczem czyli "mężem". Ławka pusta więc sięgają po listę "Hiacynt". Ps. Możesz już wartę na posesji zdjąć.
 • @Andrzej Tokarski 12:04:31
  Wielu facetów jest "pies na baby" i to nie jest przestępstwo ale dowód dobrego zdrowia.

  Służby specjalne wykorzystują takie namiętności do szantażowania lub niszczenia polityków..Szczególnie popularna jest ta technika w USA.
  (oskarżenia Trampa, Clintona, wcześniej Kennedyego... ...
  Te demokratyczne " metody przyszły do nas z Ameryki wraz mafią żydowską.
 • @Wrzodak Z. 13:52:48
  Historyczne 25 minut które ZABIŁY Andrzeja Leppera? Wojciech Sumliński komentuje!

  https://www.youtube.com/watch?v=Smk8CZlyJwk

  Ps...Wszyscy ci zbrodniarze zawsze robili z niego za sprawą mediów wariata i głupca, ale ten materiał pokazuje dobitnie, że ten facet miał jaja i walczył chyba jako jedyny o lepszą przyszłość kraju...Wypunktował ich po całości i podpierał się faktami...Ten bandzior TUSK patrzy na niego takim wzrokiem, że gdyby mógł to by go udusił...Niestety z Mafią w pojedynkę się nie wygra... Oby kiedyś ci którzy stoją za "samobójstwem" Andrzeja Leppera zapłacili za wszystko...A Kiszczakowa to myślicie że co? Tak sama z siebie dla pieniędzy teczki ujawniła? Hehe dobrze wiedziała, że pewnego dnia ktoś się po nie zjawi i przy okazji pomoże jej w "samobójstwie". To dlatego z takim szumem to zrobiła, żeby każdy wiedział, że u niej już nie ma czego szukać. 
 • @Oscar 16:43:40
  Co Ty? Bezpieka zawsze łapała na ,, rozporek,, zwłaszcza kler.
 • @zbig71 21:35:00
  Lapała wszystkich którzy coś znaczyli, w tym pedałów, po to była akcja Hiacynt. Dziś już z braku laku stawiają na pedałów, żonę Biedroniu i jego męża.
 • @kula Lis 68 21:44:09
  Wracając do tematu, to Maksymiuk był w/g mnie kolesiem z WSI. Podejrzewam, że to on wystawił Leppera
 • @Wrzodak Z. 13:52:48
  Dla mnie Sumliński od dawna jest człowiekiem o podejrzanej reputacji.
  Jako osoba "głęboko wierząca" postanowił popełnić samobójstwo w KOŚCIELE (!) Znalazł sobie do tego najbardziej odpowiednie miejsce.
  Z pewnością wielkie znaczenie ma dla niego "kasa".
 • @zbig71 21:55:45
  Oczywiście, że to on wystawił, i to na 100%

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej