Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
338 postów 230 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Ruch Prawdziwa Europa zakłada stypendysta Fundacji Adenauera

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak czytamy u Gajowego Maruchy: Fundacja Adenauera jest „polityczną ekspozyturą niemieckiej chadecji za granicami RFN”. Czy nowa partia polityczna jest ekspozyturą niemieckich służb? A cóż byłoby w tym dziwnego.

Interesy Niemiec są w Polsce bardzo zagrożone. Trudno więc oczekiwać, że sytuacja zostanie pozostawiona bez reakcji. Jeśli nową partię w Polsce zakłada stypendysta Fundacji Adenauera, to wiedz, że coś się dzieje.
 
Często, gdy w Polsce powstaje nowa partia, celem jest osłabienie innej. Ruch Prawdziwa Europa powstaje po to, aby realizować określone interesy. Tworzony jest przez lubelskiego europosła Mirosława Piotrowskiego. Media z obcym kapitałem twierdzą, że tworzy ją Tadeusz Rydzyk. Robią to nie po to, żeby zaatakować Rydzyka, ale by pokazać wątpiącemu w PiS społeczeństwu, że Zjednoczona Prawica słabnie i to jest jej koniec. To znakomity przykład dywersji psychologicznej, by zwykli ludzie widzieli, że szczury uciekają z tonącego okrętu.
 
Twierdzi się, że ten 53 letni poseł już drugi raz zdradził PiS. W Internecie czytamy, że był „stypendystą Instytutu Herdera i Fundacji Adenauera”, a jego rozprawa habilitacyjna napisana w wieku zaledwie 35 lat dotyczyła reemigracji Polaków z Niemiec w latach 1918–1939. Jest silnie związany z uczelnią ojca Tadeusza Rydzyka, Radiem Maryja i Telewizją Trwam, a więc ma bardzo bliskie i ciepłe stosunki z Tadeuszem Rydzykiem, który przecież nie znosi najmniejszego niepodporządkowania.
 
Co ważne, sam Tadeusz Rydzyk ma wycięte pół roku (w innych źródłach słyszałem, że dwa lata), gdy zniknął na pół roku w Austrii, a pojawił się w Monachium w Polskiej Misji Katolickiej. Co robił w Niemczech? Nie wiadomo.
 
Tymczasem Fundacja Adenauera jest, jak twierdzi Gajowy Marucha „polityczną ekspozyturą niemieckiej chadecji za granicami RFN”. Pamiętajmy, że sponsorowała Trybunał konstytucyjny, a dokładnie jego jubileusz w 2016 r. w Gdańsku kwotą 22.000 zł (sama impreza kosztowała 87 000 zł).
 
Wojciech Sumliński, związany przecież z ważnymi osobami polskich służb (ale patriotami – proszę nie przesadzać twierdząc, że w polskich tajnych służbach większość to zdrajcy, bo taki zamęt sieją właśnie dywersanci) pisze o Fundacji w swojej najnowszej książce „Niebezpieczne związki Donalda Tuska”. Dla Frondy powiedział:
 
Na czym polegała mniej znana strona jej działalności, pokazały wydarzenia w Wenezueli i Egipcie, gdzie „niemieccy konsultanci”, w rzeczywistości zwyczajni szpiedzy, zostali zdekonspirowani i – w przypadku Egiptu – trafili w miejsce odosobnienia. W Polsce Fundacja Adenauera pojawiła się w listopadzie 1989, otwierając biuro w Warszawie i deklarując wsparcie dla chrześcijańskich środowisk naukowych. Organizacjami partnerskimi Niemcy nie uczynili jednak żadnej z instytucji chrześcijańskich, lecz Fundację imienia Roberta Schumana oraz Instytut Badań nad Gospodarką Rynkową powstały z inicjatywy Jana Szomburga, Janusza Lewandowskiego i Jacka Merkla, gdańskich działaczy Kongresu Liberalno – Demokratycznego, najbliższych współpracowników Donalda Tuska…
 
***
 
Polacy mają spory problem z rozpoznaniem dywersji ideologicznej. Aby działania obcych służb były skuteczne, musi następować (jak twierdził zbiegły na Zachód agent KGB Jurij Bezimienow) zespół wielu czynników:
 
- Demokratyczne społeczeństwo, które ze swej natury jest podatne na dywersję, czyli intelektualny sabotaż. Nikt nie może zakazać np. mediom z kapitałem zagranicznym działania na terenie Polski. Można jest tylko osłabiać poprzez brak reklamy instytucji rządowych, co np. krytykują władze koncernu RAS(P). strategia małych kroków jest zawsze skuteczna.
 
- Woja militarna odchodzi do przeszłości, ponieważ jej efekty są krótkotrwałe. Zniszczenia totalne powodują, że nie będzie kogo łupić. 
 
- Sun Tzu twierdzi, że skuteczna dywersja polega na niszczeniu systemu wartości, aby zostało zmienione postrzeganie rzeczywistości, do czego służą różne źródła informacyjne – media, fundacje, thin thanki, stowarzyszenia, stypendyści, czy finansowane partie polityczne (Kongres Liberalno-Demokratyczny), aby poddane dywersji społeczeństwo brało te wartości jako swoje, np. interes sąsiedniego państwa (w uproszczeniu) jest „naszym” interesem.
 
Zamiast podsumowania:
 
Niemieccy agenci wiele razy współzakładali i finansowali partie polityczne w Polsce. Proszę Państwa, coś o Niemcach wiem, i wiem jaki wciąż mają stosunek do Polaków. Naprawdę już nadszedł czas bombardowania Niemiec. Może takim bombardowaniem jest najazd muzułmanów na Francję i Niemcy... 

KOMENTARZE

 • Tylko partia polska
  Rozmawiając z kolegą przez telefon zastanawialiśmy się dlaczego p.Mirosław Piotrowski zakłada nową partię?I tak czy dlatego że nie wystawili go do euro parlamentu czy dlatego że jest takim patriotą jak ja i ma już dość tych którzy nie są Polakami i rządzą nami w imieniu innych?Jeśli czytał Pan list Kaczyńskiego do członków PIS to zachęca on członków do dalszej pracy aby wygrać wybory i kontynuować reformy.Pytam jakie reformy skoro obecny premier wynegocjował nam takie warunki obecności w UE że palcem bez nich nie możemy ruszyć a brat Kaczyńskiego to podpisał jako prezydent.Ci nieudacznicy i zdrajcy chwalą się wynegocjowaniem umowy stawiają pomniki komuś komu się nie należą i dalej chcą tkwić przy władzy bo nic innego nie potrafią robić.Nie możemy dalej wybierać z tego co nam podsuną a tak robią od 37 lat tylko skonstruować partię narodową,odbudować gospodarkę i armię a pomysły jak to zrobić są tylko władza tego nie robi bo to nie polska władza.Pan Piotrowski niczego nie zmieni bo nie chce zmienić a czy działa dla Rydzyka czy Niemców to nie ważne bo to nie nasza opcja.
 • Proszę kopiować,drukować i rozpowszechniać.
  Polski Matrix – Przebudzenie
  czyli najnowsza historia Polski
  31 lat temu zachód przy pomocy,,Radia Wolna Europa’’, ,,Głos Ameryki’’, sankcji w 1982 oraz tych wszystkich steropianowców,przebierańców i karłów politycznych którzy od tego czasu rządzili i rządzą Polską wraz z komunistami widzącymi widmo porażki zniszczyli dorobek powojennych pokoleń-przemysł,rolnictwo i suwerenność którą Polska szczyciła się tylko pomiędzy 1918 a 1939.
  Sytuację pogorszyło,,wynegocjowanie’’ przez obecnego premiera Mateusza Morawieckiego warunków przystąpienia do UE skutkujące emigracją,niemożliwością odbudowy własnego przemysłu,ochrony własnego rynku i wprowadzania swojego prawodawstwa.Efektem tej akcesji jest czterokrotnie mniejszy poziomem wynagrodzenia i prawie takie same ceny paliwa jak na zachodzie.
  System o którym mowa jest szczelnie zamknięty i antypolski a dla zobrazowania patologii należy wspomnieć o wizytach w Gruzji i na Ukrainie skutkujących nałożeniem sankcji na Rosję i tym samym zamknięcie jej rynków dla naszego przemysłu i rolnictwa.W roku 2014 rząd Donalda Tuska ukradł 150 mld zł z OFE a prezes Trybunału Konstytucyjnego Andrzej Rzepliński uprawomocnił tę kradzież.W roku 1997 rząd Włodzimierza Cimoszwewicza udzielił 40 letniej koncesji na nieograniczone podwyższanie opłat na autostradzie A2 Janowi Kulczykowi.Śp.Lech Kaczyński w Jarmułce i prezydent Andrzej Duda w Pałacu Prezydenckim w kraju chrześcijańskim zapalają chanuki.Przykłady można by mnożyć ale wniosek jest taki iż wszyscy ci nie polscy politycy winni tym i innym przekrętom wciąż uczestniczą w życiu politycznym Polski.
  Polski Matrix musi się skończyć poprzez zakończenie wybierania wciąż podsuwanych nam antypolskich polityków. Jedyną alternatywą dla Polski jest partia narodowa idąca w kierunku odzyskania suwerenności politycznej,finansowej jak i gospodarczej dla dobra obywateli a nie dla kliki rządzącej dla siebie i jej mocodawców.
 • @maro 20:05:13
  Maro ( pani/Panie?), niby wykazujesz racjonalność, ale jaki Mateusz Morawiecki negocjował przystąpienie do UE? Jakieś problemy z pamięcią? A to, że zdrajcy L.Kaczyńskiego miejsce nie na Wawelu i na pomnikach, ale na śmietniku pamięci narodowej, to czysta prawda!
 • @stanislav 20:48:07
  Oto link do artykułu- https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/580000,premier-mateusz-morawiecki-negocjacje-akcesyjne-ue.html
 • POlska..swoja szanse moze dzis wykorzystac tylko razem z innymi Europejczykami walczac ze NWO!
  Zapoznajcie sie z 25 Postulatami Zoltych Kamizelek
 • @maro 20:03:27
  Polaków łatwo skłócić i napuścić na siebie jak chronicznych alkoholików. Zamiast woli współpracy wezmą górę małe ambicje: a bo ktoś się na kogoś krzywo popatrzył, a bo to, a bo tamto, a bo sramto, bo ktoś jest katolikiem, bo ktoś nie jest, a bo ktoś za słabo kocha Dmowskiego, albo za mocno Piłsudskiego, albo odwrotnie, albo każdy jest Żydem (bo coś nie podpasował), a ten głosował na Wałęsę (większość głosowała - oskarżający także - ale trzeba przywalić drugiemu - dziś się nie przyznają), albo trzeba kogoś obrazić, zniszczyć, czy zawistnie zdeptać - zero dobra wspólnego i konkretnych działań, krótkowzroczność, prymitywne emocje i głupota - a później głupki narzekają "po co j głosowałam/em na Trzaskowskiego" (p.s. Jaki też jest do niczego)

  MEDIA: zakładając kolejny tygodnik konserwatywny, czy portal prawicowy, liberalny, patriotyczny - tworzy się kolejne, nudne dla przeciętnego czytelnika medium. Bez własnych mediów, bez własnych kanałów przekazu, pisząc anonimowo, czyli bez odpowiedzialności za słowa, bez dystansu - nigdy Polacy nie odzyskają Polski.

  Piosenki patriotycznych bardów słucha po kilka tysięcy osób. "Złe Psy" i "Urodziłem się w Polsce" na chwile obecną: ma 4 855 032 wyświetleń
  https://www.youtube.com/watch?v=5RO2mvOSGpU

  Czasem myślę, że trzeba założyć własny, piszący o wielu sprawach portal, taki, który by tak działała, by tzw. zwykła, tvn-owska publiczność nie wiedziała, że będzie kształtowana - pisać o grach komputerowych, samochodach, seksie, wydarzeniach politycznych, o medycynie, dawać krótkie, a nie godzinne filmy, gdzie najciekawsze są 4 minuty wypowiedzi.

  Trzeba czuć media, mechanizmy społeczne, jak konformizm, wpływ, trochę wiedzy antropologii, itd.
 • @stanislav 20:48:07
  Czyli Lecha Kaczyńskiego w Smoleńsku rozwalili "polscy patrioci"?
 • Trwa walka o zasoby polskiego trupa.
  Polski już nie ma od 89r.
  W 89r Naród Polski stracił kontrolę na swoim terytorium...a władze przejęła
  wtedy jeszcze nie skłócona mafia żydowska (sojusz żydów USA, UE oraz Watykanu).
  Teraz ta mafią się żre wewnętrznie... podzieliła i walczy ze sobą na wielu frontach w tym na terenie Polski.
  PO i PIS to partie różnych odłamów tej skłóconej mafii żydowskiej..
  Watykan (mafia watykańska) jest w sojuszu z PIS choć Rydzyk to jak piszą tajemnicza postać w Niemiecko Austriacką tajną przeszłością.
  Polacy w Polsce nie mają od 89r nic do gadania nawet za rządów SLD (Oleksy, Miller) SLD było trzymane na krótkiej smyczy przez mafię żydowską a próby uwolnienia się i realizacji propolskiego programu (reformy Kołodki) zakończyły się w obu przypadkach (Millera o Oleksego) zamachami stanu popieranymi przez przedstawicieli politycznych tych żydowskich mafii czyli przez solidaruchów..
  Nawet prawicowca Olszewskiego wykończyli w zamachu stanu gdy ten chciał naruszyć interesy mafii.

  Na tym tle widać dla kogo pracuje taki Niziński...który uwalał Oleksego
  podczas lustracji ... i nie mógł udowodnić mu żadnej winy... ale uwalał..

  .
 • Sun Tzu twierdzi, że skuteczna dywersja polega na niszczeniu systemu wartości, aby zostało zmienione postrzeganie rzeczywistości
  czy niszczenie polskiej Tradycji, polskiego przywiązania do Wartości Chrześcijańskich, do Kościoła nie jest czasami realizacją tego właśnie punktu filozofii Sun Tzu?

  Żaden kraj w Europie i na świecie nie jest jeszcze obecnie przez Pana Boga tak wyróżniony jak Polska.
  Z tą prawdą zawsze walczyli nasi zaborcy i okupanci.
  Prusacy w ramach Kulturkampf niszczyli Wiarę w Polakach, protestanckie Niemcy w czasie II wojny tępili polski Kościół, wykorzystując go także instrumentalnie.

  Co jest w tym Kościele, jaka Siła jest w Wierze Polaków, że każdy okupant zabierający się za eksterminację Polaków, zaczyna od niszczenia ich Wiary?
 • Niemcy mają w Niemczech tyle
  do gadania co Polacy w atrapie Polski więc mówmy żydo-szkopy a nie Niemcy - bo to jest zasadnicza różnica.
 • @RomanKa 02:43:23
  Polacy mają swoją drogę odzyskiwania niepodległości.
  Żółte koszuli bez Pana Boga nie zrobią niczego dobrego.
  Wydaje się, że działają zgodnie z planami NWO, ostatecznego już rozprawienia się z narodami kiedyś Chrześcijańskiej Europy.

  Tylko powrót pod ochronny płaszcz Matki Boskiej, może jeszcze ten świat uratować.
  Każda inna droga prowadzi do Game Over.
  Co wy myślicie, NWO-wcy mający siłę szatana (którego czczą m.in Bohemian Grove) są tacy głupi, że nie wzięli pod uwagę tego, że nękane islamem narody europejskie wyjdą w końcu na ulice?
  Przecież im tylko o to chodzi

  Tylko powrót pod ochronny płaszcz Matki Boskiej, może jeszcze ten świat uratować.

  I TRZEBA SIĘ SPIESZYĆ, PÓKI SĄ JESZCZE BUDYNKI KOŚCIOŁÓW (chociaż Francuzi na potęgę swoje wyburzyli), PÓKI JESZCZE BIAŁA RASA JEST W PRZEWADZE I MOŻE SIĘ OBRONIĆ W CZASIE MODLITW DO MATKI BOSKIEJ....
 • @jan WSZYSTKIE INNE OPCJE TO BREDNIE-nie ma innych alternatyw
  Teraz wiele się zmieniło, nasz kraj się obudził, poczuł swoją siłę i nasza prawda ma swe podstawy. I wiele narodów poczuło, że może związać swoją przyszłość z Rosją – wszystko tak, jak przedstawiał to Cayce:

  Odczyt 3976-10, z dnia 8.II.1932 roku:
  W religijnym rozwoju Rosji leży nadzieja dla świata. Naród albo grupa narodów, które będą najbliższe w stosunkach z Rosją, mogą żyć lepiej, powoli zmieniając warunki życia na lepsze na całym świecie.

  Nieco potem Cayce powiedział tak:

  Odczyt 452-6, z dnia 29.XI.1932 roku:
  Zmiany nadchodzą, możecie być spokojni, to będzie ewolucja albo rewolucja w ideach myśli religijnej. Podstawy do tego w każdym razie wyjdą z Rosji; to nie będzie komunizm, ale to o czym uczył Chrystus – jego wersja komunizmu.

  UFO I LUDZIE WSZECHOCEANU: Edgar Cayce o przyszłej Rosji i USA
  wszechocean.blogspot.com/2014/11/edgar-cayce-o-przyszej-rosji-i-usa.html
  12 lis 2014 - Edgar Cayce o przyszłej Rosji i USA. Edgar Cayce z żoną Gertrudą. Tatiana Trubinowskaja. Król Krezus przed wojną z Persami zdecydował ...
 • @demonkracja 09:06:11
  Zgadzam się Niemcy (etniczni) mogą Niemczech tyle co Polacy w Polsce albo Palestyńczycy w Palestynie.
  Podobnie jest z etnicznymi francuzami.

  Myślę że w UE tylko Węgrzy się wyrwali z żydowskich uścisków.
  Chwała im za to.. to pierwsza jaskółka wolności.
 • @Jan Paweł 09:13:00
  Watykan to odwieczny kolonizator Polski.
  Watykan mafia żydowska to wrogowie oni chcą wyłącznie rządzić i grabić.
  Równią ich tylko metody działania.

  Polska będzie wolna gdy rządzi`c będą Polacy wybierani przez Polaków a nie przez mafie żydowską albo Watykan (kandydaci do wyborów).
 • @Jan Paweł 09:01:00
  Kościoły .. to czasem przykrywki dla wrogie działalności.. tak jak meczety to przykrywki dla działalności terrorystycznej.

  Po II wojnie światowej kościoły we Włoszech stały się bazami bojów prawicowych organizowanych i zasilanych przez CIA.
  We Włoszech wygrywali zdecydowanie komuniści..
  Operacja "Gladio" miał na celu zdyskredytowania tych lewicowych ruchów.
  Prawicowe bojówki dokonywały aktów terroru i zwalały winę na lewicę.
  W końcu dokonały przewrotu ,.. i wprowadziły "demokrację".
  Podobnie było w Grecji...

  Dzisiaj kościoły w Polsce zwłaszcza te nowe budowanie za zagraniczne fundusze w latach 80tych to prawdziwe twierdze.
  Ta widać gołym okiem że odbywają się jakieś tajne zjazdy...
  Kto tam zjeżdża i po co to tajne jest ale widać że nie ma mszy a dookoła pełno samochodów...a w samochodach prawie sami młodzi faceci...
  CIA w Polsce pewnie zrobiła takie same przygotowania logistyczne jak we Włoszech czy w Grecji. Przecież to aż kuje w oczy...
  A jest jeszcze wiele innych "twierdz" ulokowanych w nierzucających się w oczy miejscach o dziwnych para religijnych nazwach w których nie wiadomo co się dzieje..

  Stare kościoły nie mają odpowiedniej infrastruktury bo służyły tylko wiernym ale nowie kościoły mają ogromną kubaturę zaplecza.. nie wiadomo po co... to wręcz hotele by nie powiedzieć koszary.
 • @demonkracja 09:06:11 I ZNOWU TE ŻYDY...
  Niemcy robią artykuł, rzekomo o polskiej motoryzacji:

  https://www.auto-swiat.pl/klasyki/oldtimer/historia-polskiej-motoryzacji-prototypowe-konstrukcje-mikrosamochodow/y8yg7e5

  ... gdzie zapominają o Warsie, Beskidzie, czy paru innych projektach, po to tylko, by pokazać te najgorsze. Kształtowanie świadomości Polaków, że są do niczego, trwa.
 • @Jan Paweł 09:13:00
  "Tylko powrót pod ochronny płaszcz Matki Boskiej, może jeszcze ten świat uratować"

  - no wie Pan, zawsze myślałem, że naszym Bogiem jest Trójca - Bóg Ojciec, Syn Boży i duch Święty - módlcie się dalej do Matki Boskiej, Świętych, Ks. Popiełuszki.

  W wierze ludu jest mnóstwo bałwochwalstwa. Przypominam też, że Matka Boska, a konkretnie Syna Człowieczego, była semitką, a Jezus nie miał blond włosów.
 • @Oscar 11:51:53
  Etniczni Niemcy stanowią wielkie zagrożenie dla Polskości.
 • Kto jedzie na Ojca Rydzyka u mnie powazania nie ma.
  Glupich nie powazam po prostu.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

ULUBIENI AUTORZY