Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
471 postów 367 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Dzisiaj ci, który grozili śmiercią Kaczyńskiemu...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

...mówią o języku nienawiści. Na fot. zatrzymany mieszkaniec Knurowa za używanie języka nienawiści.

Policja zatrzymała 34 latka, który kpił ze śmierci Pawła Adamowicza. Mamy festiwal obłudy. Ludzie, którzy żyją z kłamstwa i rozsiewania nienawiści, którzy nie szczędzą bliźnim wulgaryzmów i złorzeczeń, mówią dzisiaj o tym co jest dobre a co złe w języku używanym w przestrzeni publicznej.
 
„Do Komendy Wojewódzkiej w Katowicach wpłynęła informacja, że na jednym z portali społecznościowych publicznie zamieszczony został wpis, którego autor drwił ze śmierci zmarłego tragicznie Prezydenta Gdańska Pana Pawła Adamowicza oraz pochwalał popełnienie tego przestępstwa. Informacją niezwłocznie zajęli się policjanci z Wydziału dw. z Cyberprzestępczością. Ustalili oni, że wpis oraz konto zostały już usunięte przez jego autora. Nie utrudniło to jednak stróżom prawa ustalenia tego, kto jest autorem bezprawnego wpisu. Okazał się nim być 34-letni mieszkaniec Knurowa. Mundurowi przekazali informacje gliwickiej policji. Dalsze czynności w sprawie prowadzili m.in. operacyjni z Gliwic, którzy dokonali sprawdzeń i kolejnych ustaleń. Dzisiaj 34-latek został zatrzymany przez operacyjnych w swoim mieszkaniu w Kurowie. Kryminalni przeszukali jego miejsce zamieszkania i zabezpieczyli sprzęt teleinformatyczny - komputer i telefon, z których podejrzewany mógł dokonać bezprawnego wpisu na portalu społecznościowym. Mężczyzna został doprowadzony do komendy policji w Gliwicach. O zatrzymaniu policjanci powiadomili już prokuratora, któremu przekażą zgromadzony w tej sprawie materiał dowodowy”.
 
W Internecie jest wiele chamskich, okrutnych i prymitywnych wpisów na temat doniesień o czyjeś śmierci, ale włazić do domu tylko jednemu z nich, jak do groźnego przestępcy, w dodatku, gdy ten usunął swój wpis? Gdzie byliście Wy, „uczciwi inaczej”, gdy tak wielu ludzi obrażało, kpiło ze śmieci Kaczyńskiego, gdy obrażało i kopało starszych ludzi na krakowskim Przedmieściu, gdy władza PO niszczyła żałobę po 96 ofiarach katastrofy smoleńskiej?
 
Pewnie cały ten cyrk z żałobą, którą udaje PiS (bo udaje i nie oszukujmy się, że jest inaczej), prezydent Andrzej Duda z drgającym głosem, a zapowiadającym żałobę narodową (?!), jest robiony po to, by PiS mógł powiedzieć: my czciliśmy waszego Adamowicza, to Wy dajcie spokój zabitym w katastrofie smoleńskiej.
 
Nie, tak nie będzie. Gwarantuję Wam, że „młodzi i wykształceni z wielkich miast”, jak na was pluli, tak będą pluć, tylko gorzej, a Waszą próbę układania się z nimi wezmą jako słabość, którą wykorzystają przeciwko Wam.
 
Warto przypomnieć: „Wulgarny i obsceniczny spektakl. Zbiórka na zabójstwo Kaczyńskiego pod politycznym patronatem”
 
„Seks oralny z figurą Jana Pawła II i zbiórka pieniędzy na zabójstwo Jarosława Kaczyńskiego. To sceny, które pojawiły się w teatrze nadzorowanym przez warszawski Ratusz”. Źródło: https://www.tvp.info/29162149/wulgarny-i-obsceniczny-spektakl-zbiorka-na-zabojstwo-kaczynskiego-pod-politycznym-patronatem
 
Podczas gdy bandyci chodzą po ulicach i przed kamerami telewizyjnymi śmieją się w twarz tym, których okradli z kamienic i którym zniszczyli życie, trwa festiwal obłudy – robienie męczennika z politycznego gangstera, który niszczył ludzi i szkodził państwu. Oczywiście, że zabójstwo jest rzeczą straszna i niedopuszczalną, ale pamiętajmy o tym, kto był przyzwoitym, ok.? Potępiajmy zbrodniarza, ale niech litość nie przysłania nam faktów.
 
Zachęcam do przeczytania: „Wszystkie afery wokół zamordowanego prezydenta Adamowicza: Amber Gold, oświadczenia majątkowe i delegalizacja ONR-u”
Myślę, że najgorszą rzeczną w jakiej uczestniczył Adamowicz to sygnowanie przez niego aktu wypowiedzenia lojalności władzom polskim w Warszawie, gdzie prezydenci dużych miast deklarowali, że niezależnie od władzy warszawskiej chcą sprowadzać do Polski uchodźców.
 
Świeć Panie nad Jego duszą, bo Twoja Łaska jest naprawdę potrzebna. Zamordowanemu i nam wszystkim.

    

KOMENTARZE

 • Autorze
  Cenzura zawsze istniała, teraz wzorem UE ma być "demokracja i praworządność pod dyktando", "wolność słowa", tak, ale tylko poprawnego politycznie, jeśli komuś u władzy krajowej, lokalnej, samorządowej, wiejskiej coś się nie spodoba, to ty zwykły śmiertelniku wylądujesz w wiezieniu, założą ci knebel za wolność słowa i wypowiedzi.
 • Autorze
  "Mowa nienawiści" została zawleczona do Polski z żydolewackich mediów całego świata! Wystarczy spolonizować media i edukować poprzez dobry przykład dziennikarzy i polityków. Mowa nienawiści to taka żydolewacka nowomowa do cenzurowania wypowiedzi i karania za nie ludzi. Szkoda, że w dalszym ciągu aresztuje się w Polsce za to ludzi. Rządzi PiS a metody te same co wcześniej. Dzisiejsza opozycja jest największym złem, jakie przytrafiło się nam po '89 roku. Brak dekomunizacji w życiu publicznym, wychodzi nam, społeczeństwu dzisiaj bokiem i ciągnie się za nami w nieskończoność. Mam nadzieję, że w Polsce nigdy nie zostaną notyfikowane europejskie przepisy, dotyczące tzw. nowo-śmiesznej mowy nienawiści. Są to jedynie działania mające na celu wyeliminowanie z przestrzeni publicznej otwartej krytyki. Swoistego rodzaju cenzura, nic ponad to. Jeżeli ktoś faktycznie kogoś pomawia, zniesławia, oczernia - są na to odpowiednie artykuły w naszym obecnym systemie prawnym i nie potrzebujemy tutaj unijnych przepisów.

  // PiS wprowadza Terror +. Kolejna akcja Widelec. Rezultaty będą takie same czyli ośmieszenie policji. Kiedy będziecie zamykać za myślozbrodnie? Brudziński to marionetka skacze jak wyborcza zagra. A czy będziecie też zatrzymywać żydów Niemców, Amerykanów za groźby karalne w kierunku nas Polaków. Czy tylko otrzymaliście rozkaz od wyżej wymienionych by karali nas Polaków, a wy jak grzeczne pieski będziecie wykonywać polecenia ..Ale jest takie przysłowie kij ma dwa końce …..Kiedyś był taki slogan:
  Młodzież – Partia – Gierek.
  Na dziś: Brudziński – Pałka – Cela.
  Brawo Joachimie, nie żałuj sobie -teraz widać kim jesteś.
  /// PiS zaczął bronić interesów lokalnych mafii. Przypomnę, że PiS doszedł do władzy na obietnicy pogonienia lokalnych mafii. Rząd amerykański likwiduje PiS-owców , bo już ma gotową ekipę PO-PSL-Nowoczesna-pederasta Biedroń.
 • Autorze
  Będzie totalny zamordyzm gorszy niż za ZSSR i PRLu i to już się dzieje, czytając ten artykuł, bo od tego będą zależne fundusze Unijne. PiS wybiega przed szereg. Akcja Widelec II. Tym serwilizmem wobec lewactwa PiS przegra wybory. Prokuratura wytacza ciężkie działa! Ponad setka śledczych delegowana do walki z hejtem. Spośród wszystkich prokuratorów, wyselekcjonowano 105, którzy w prokuraturach rejonowych mają zajmować się tylko i wyłącznie sprawami przestępstw na tle nienawiści rasowej, wyznaniowej czy z powodów politycznych - powiedział dzisiaj zastępca prokuratora generalnego, Krzysztof Sierak. https://niezalezna.pl/254860-prokuratura-wytacza-ciezkie-dziala-ponad-setka-sledczych-delegowana-do-walki-z-hejtem Czy to przypadkiem nie początki terroru "poprawności politycznej". I to terroru wprowadzonego przez ponoć patriotyczny, konserwatywny PiS?! Wiedziałem, że będzie wojna przeciwko społeczeństwu, i nie tylko ja. Zawsze tak się dzieje, kiedy zawodzą politycy. Nie wolno jednak łamać Praw Człowieka wobec Polaków. Stosowanie zbiorowej odpowiedzialności wobec ogółu obywateli Polski i cenzura wobec poszczególnych Obywateli - to prześladowanie na tle rasowym, narodowościowym, politycznym oraz totalitaryzm. Artykuł 19 Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka ONZ:

  http://www.unesco.pl/fileadmin/user_upload/pdf/Powszechna_Deklaracja_Praw_Czlowieka.pdf

  Polska ratyfikowała ten dokument i powinna go przestrzegać jak i art. 54 Konstytucji który według mnie pisowski rząd ją jak kiedyś peowsko-peeselowski złamał. Każdy człowiek ma prawo wolności opinii i wyrażania jej, prawo to obejmuje swobodę posiadania niezależnej opinii, poszukiwania, otrzymywania i rozpowszechniania informacji i poglądów wszelkimi środkami, bez względu na granice. Na dziś w ponoć wolnej Polsce nie ma wolności słowa. Jedna rzecz to zachęcanie do przemocy która skutkuje przestępstwem i to powinno być ścigane. Ale zwykle wyrażenie poglądu, że się kogoś nielubi albo nienawidzi powinno być dozwolone. Prawo do wyrażania swoich poglądów to się nazywa. Wasze ścigane hejtu to dostałoby gromkie brawa w Korei Północnej. A TVN w białych rękawiczkach ryje ludziom banię i nic z tym nie robicie hipokryci. Nie mówiąc już o GW oraz wielu przejętych przez antypolskich Niemców mediach, piorącym mózgi zakompleksionym lub zwyczajnie łatwowiernym naszym Rodakom. Aresztowania internautów mają pokazać siłę i troskę państwa które jest silne wobec słabych a słabe wobec silnych. A tak naprawdę pokazują naszą bezsilność wobec nieuchronnego. Prawdziwi zabójcy to skrytobójcy. Nikomu wcześniej nie wygrażają. I jeszcze dla potencjalnych trolli - prawo do wyrażania swoich poglądów, a nie prawo do posiadania własnych poglądów. Jeśli pojawi się konserwatywna alternatywa która zlikwiduje "mowę nienawiści" to na pewno dostaną mój głos. Bo pod szyldem walki z nienawiścią ogranicza się swobody obywatelskie.
 • Autorze
  Przypomnę, że przed laty prezydent Adamowicz sprzedał większość, bo 74,99 proc. udziałów GPEC niemieckiej firmie komunalnej spółce Stadtwerke Leipzig z Lipska za 183,85 mln zł. Grupa GPEC to kura znosząca złote jajka. Sprzedaży tej strategicznej firmy dla miasta od samego początku sprzeciwiali się gdańscy radni. Teraz udziały w niej chciała odkupić od Niemców udział w niej Polska Grupa Energetyczna. Okazuje się, że Niemcy nie sprzedadzą ich nawet za 800 milionów złotych, taką bowiem sumę zaproponowała im PGE.

  Niemcy kupili większościowy pakiet GPEC za równowartość 42 mln euro. To mniej niż wyniosła dywidenda dla Lipska z czterech ostatnich lat. Smaczku całej sprawie dodaje fakt, że przewodniczącym Rady Nadzorczej GPEC Stadtwerke Leipzig, jak obecnie zwie się spółka, jest… Paweł Adamowicz. Zainkasował z tego tytułu ładną sumkę – ponad 900 tys. złotych.Zasiada też w radzie GPEC urzędniczka Iwona Bierut, dyrektor w gdańskim magistracie, przed laty zaangażowana w negocjacje ze Stadtwerke. Ze strony Stadtwerke Leipzig w skład rady wchodzi Norbert Menke, Johannes Kleinsorg i Volkmar Mueller, jeden z liderów holdingu LVV. Rogalla w radzie zastąpił Andreas Kühnl.

  Jak informuje Głos Gdyni, gdańszczanie w tym roku zasilą komunalne usługi w Lipsku kwotą 14,4 milionów euro. Tyle uzyska komunalna Stadtwerke Leipzig GmbH (część komunalnego holdingu LVV Leipziger Versorgungs- und Verkehrsgesellschaft mbH) „czystej” gotówki z dywidendy. Tak zyskownej firmy nie warto sprzedawać.

  Trzeba przyznać, że Adamowicz ma głowę do interesów, a przy tym z innej perspektywy należy spojrzeć na jego zauroczenie Niemcami i gotowość do podporządkowania polskich interesów Niemcom.”

  SANTO SUBITO.....SANTO SUBITO.....internet nie zapomina 1) https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/CBA-zatrzymuje-deweloperow-majacych-korumpowac-prezydenta-Gdanska-n126633.html

  SANTO SUBITO........2) https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/526635,pawel-adamowicz-prezydent-gdanska-i-jego-majatek.html
 • @kula Lis 68 14:26:25
  Dzień dobry,

  zgadzam się z Pana wpisem. Ten cały cyrk ma czemuś służyć, ale czy chcą czy nie chcą, pisowcy i tak będą "winni" śmierci Adamowicza.
  Ale Duda, z tym swoim drgajacym głosem... Robią cyrk, ale nie wiemy czemu to ma naprawdę służyć.

  Oczywiście, że to była zbrodnia polityczna, bo w demokracji, każdy glosujący i wypowiadający się, dokonuje czynność polityczną. Skoro bandyta miał pretensje do PO, choćby najbardziej absurdalną, to jest politykiem, głosem części z całego ludu, gangsta rap.

  Nie wiem, rządzi PiS, miała Polska wstawać z kolan, a robimy za podnóżek, nawet szmaciarskiej opinii publicznej, która zmusza nas do czczenia gangsterów., politycznych łajdaków i innych gnid.

  Pozdrawiam
 • @Romuald Kałwa 14:35:20
  Już nie jestem za PiSem, stracili wyborcę. Sławna już karalna "mowa nienawiści" to wytrych dla władzy, żeby trzymać ludzi za twarz i jednocześnie zajmować się wyimaginowanymi problemami. Uważam za haniebną decyzję Brudzińskiego po której prowadzili tych ludzi powykręcanych jak jakichś terrorystów, nie potrzebny był ten cyrk dla ciemnych mas. Rząd się nie popisał, bali się, że zabójstwo Adamowicza uderzy w nich rykoszetem. ACT 2 nadeszło, i atak na patriotów robi się z nich przestępców przez lewackie media, mają swojego męczennika teraz wszystko zwalą i tak winę na PiS i patriotów na przestępców politycznych rozwinął się parasol ochronny.
 • @kula Lis 68 14:49:20
  Zaczynam podejrzewać, że to zabójstwo Adamowicza, to robota z zewnątrz. Pomijam już masę niejasności co do samego zdarzenia, to ktoś mógł ,,wyłączyć,, Budynia,, bo ten sporo wiedział. O Niemieckich sprawach, oczywiście.
 • @Romuald Kałwa 14:35:20
  Prezydent Duda zarządził żałobę narodową. „Wszystkich proszę o jej właściwe uszanowanie...Czy jak nie będę płakał, zawodził tylko będę w te dni uśmiechnięty to policja po mnie przyjdzie? i aresztuje a potem gułag jak kiedyś? Żałoba za złodzieja i sprzedawczyka? Toż to kuriozum jak po śmierci Stalina i Kim Dzong Una. Po śmierci Stalina także aresztowano u nas ludzi z uśmiechem na ulicach i wysyłano do gułagów. To samo było po śmierci Kim Dzonga z tymi co nie płakali. Teraz ponownie u nas i to za PiS to samo czyli powrót do czasów stalinizmu i Korei Północnej.
 • @zbig71 15:17:50
  Tak własnie żyd ćwiczy frajerów do poddaństwa. Układa ich jak treser psa.
  To wszystko co się dzieje, to taki teatrzyk dla tych tabunów niedorozwiniętych wyborców, którym co dwa dni sondażownie szlachty jerozolimskiej mierzą poziom rozumu specjalnymi do tego celu sondażami. Jak widać Tusk za mało jeszcze dał w dupę tym wszystkim swoim wyborcom i innym mądralom, tak, że PiS musi kontynuować ich misję.
 • @Romuald Kałwa 14:35:20
  Prawo Kanoniczne Kan. 1242 - W kościołach nie należy grzebać zmarłych, chyba, że chodzi o Biskupa Rzymskiego, kardynałów lub biskupów diecezjalnych, również emerytowanych, którzy powinni być chowani we własnym kościele.
 • @kula Lis 68 14:27:52
  Oczywiście, że obaj nie popieramy chamstwa, ale zakładanie kajdanek facetowi... No chyba, ze była to policyjna ściema.

  " będziecie zamykać za myślozbrodnie? Brudziński to marionetka skacze jak wyborcza zagra. A czy będziecie też zatrzymywać żydów Niemców, Amerykanów za groźby karalne w kierunku nas Polaków. Czy tylko otrzymaliście rozkaz od wyżej wymienionych by karali nas Polaków"

  Pana wpisy to świetna lektura!
 • @kula Lis 68 14:32:43
  Interesy Pawła Adamowicza - każdy złodziej ma taki "łeb do interesów". My dwa też zrobilibyśmy świetny biznes, jakbyśmy mieli kasę i możliwości.

  Żałoba narodowa, a ile osób zginęło przez różnych polityków z samobójstw, chorób - bo leczenie za drogie, ile nieszczęść wywołali...

  BANDYCI I KANALIE tacy sami jak te śmieci, którzy w "dyskusji" używają noży, tylko garnitury mają droższe.
 • @kula Lis 68 16:06:10
  Zakładanie nowej partii nic nie da. Założę się, że Korwin zrobi coś, co przyniesie niskie poparcie. Chyba, że najpierw dostanie porządny opiernicz.

  A Polak (i nie tylko) jak przed szkoda tak i po szkodzie głupi. Dużo by pisać, ale dobro wspólne, kierowanie się nie emocjami ale chłodnym rachunkiem zysków i strat, leży ponad możliwościami percepcyjnymi wielu miliardów ludzi na całym świecie. Demokracja (ochlokracja) to system właśnie dla nich.
 • @zbig71 15:17:50 poczytaj komentarze.
  Kiedy ruszy proces zabójcy Adamowicza? Procedury wskazują, że raczej szybko do niego nie dojdzie. https://niezalezna.pl/254806-kiedy-ruszy-proces-zabojcy-adamowicza-procedury-wskazuja-ze-raczej-szybko-do-niego-nie-dojdzie
 • @Romuald Kałwa 16:50:33
  Teraz dopiero PiS nam pokazał co to jest "zwykły obywatel" od "nadobywatela"..Czy morderstwo które zostało dokonane na Marku Rosiaku było tak bardzo poruszone w mediach itp i czy był oddany hołd w każdym mieście i czy była wprowadzona żałoba narodowa z tego co wiem to nic z wyżej wymienionych nie było. Teraz widzimy zupełnie inną reakcje a chyba wszyscy jesteśmy równi. Czy Adamowicz był jakąś wyjątkowo zasłużoną postacią dla Miasta Gdańsk a tym bardziej dla Kraju?
 • @Romuald Kałwa
  Teraz dopiero PiS nam pokazał co to jest "zwykły obywatel" od "nadobywatela"..Czy morderstwo które zostało dokonane na Marku Rosiaku było tak bardzo poruszone w mediach itp i czy był oddany hołd w każdym mieście i czy była wprowadzona żałoba narodowa z tego co wiem to nic z wyżej wymienionych nie było. Teraz widzimy zupełnie inną reakcje a chyba wszyscy jesteśmy równi. Czy Adamowicz był jakąś wyjątkowo zasłużoną postacią dla Miasta Gdańsk a tym bardziej dla Kraju?
 • @Romuald Kałwa 16:50:33
  Adamowicz za życia nie był święty. Braun ostro jedzie: „On pół roku temu sygnował zdradziecki akt” ...Wracając do Adamowicza, ja przypomnę, że on pół roku temu sygnował zdradziecki akt. To była deklaracja woli tychże włodarzy miast, że chcieliby nachodźców do Polski sprowadzać. To nazywam mianem aktu zdrady narodowej mówił Braun.

  https://nczas.com/2019/01/17/adamowicz-za-zycia-nie-byl-swiety-braun-ostro-jedzie-on-pol-roku-temu-sygnowal-zdradziecki-akt-video/


  Po co tyle hałasu? Miał piękną śmierć wśród śpiewów wołających do żydowskiego nieba.

  Kazanie św. Maksymiliana Marii Kolbe na Dzień Judaizmu (za: bibula.com)
  (…) Zobaczmy teraz jak wygląda niebo żydów, do którego wzdychają i na które całe życie pracują. Przede wszystkim zapytajmy się żyda chasyda, to jest żyda pobożnego, kto się znajduje w niebie żydowskim? On zaraz odpowie, że tam są wszyscy, których żyd kochał za życia, a nie ma nikogo, kim się żyd brzydził i kogo nienawidził w swym życiu. A więc w niebie żydowskim nie ma Pana Jezusa, ani Matki Bożej, ani św. Józefa, ani żadnych świętych, których czczą Chrześcijanie. A więc jest to piekło. W niebie żydowskim nie ma tych ludzi, którzy za życia kochali Pana Jezusa i Najświętszą Pannę Maryję. A więc jest to piekło. W niebie żydowskim nie ma tych ludzi, którzy słuchali Kościoła, wierzyli Ewangelii i przyjmowali Sakramenty św. A więc jest to piekło. W niebie żydowskim nie ma żadnego, który żył i umierał w miłości Krzyża Chrystusowego. A więc jest to piekło. W niebie żydowskim nie ma nikogo, kto żył pobożnie, nosząc Szkaplerz i odmawiając Różaniec. A więc jest to piekło. W niebie żydowskim nie ma żadnego z tych, którzy słuchali Kościoła i chodzili na Mszę św., kazania, katechizm i inne nabożeństwa. A więc jest to piekło. W końcu w niebie żydowskim nie ma nikogo z tych ludzi, którzy, żyjąc pobożnie i trzeźwie, znaczyli się często znakiem Krzyża św. i zginali kolana swoje przed Ukrzyżowanym. A więc jest to piekło. Wiemy więc kogo nie ma w niebie żydowskim. Teraz przypatrzmy się, czym jest napełnione niebo żydowskie. Najprzód są tam wszyscy żydzi, którzy całe życie gardzili Chrystusem, Najświętszą Panną Maryją, Krzyżem i nie chcieli się nawrócić. A więc to jest piekło. W niebie żydowskim są wszyscy miłośnicy i przyjaciele żydów, którzy ich naśladowali we wszystkich nieprawościach, a o Pana Jezusa i Ewangelię wcale nie dbali; oni słuchali żydów i wiernie im służyli. A więc jest to piekło. W niebie żydowskim są ci, którzy na Przykazania Boże wcale nie zważali, ale za to na każde skinienie żyda byli gotowi. A więc jest to piekło. W niebie żydowskim są ci, którzy Kościoła, Mszy św. ani Sakramentów nie cierpieli, za to szynki i pijaństwo bardzo lubili. A więc jest to piekło. W niebie żydowskim są ci, którzy do cnót Bożych, Różańca, katechizmu czuli wstręt wielki, ale za to za przekleństwem i wszelkimi złościami przepadali. A więc jest to piekło. W niebie żydowskim są ci, którzy sługi Boże nienawidzili, za to sługi diabelskie, żydy, całym sercem ukochali. A więc jest to piekło. W niebie żydowskim są ci, którzy nie chcieli nosić Szkaplerza św., ale raczej sami obdarci z łaski Bożej i nadzy, drugich do nędzy moralnej i materialnej przywodzili. A więc jest to piekło. W niebie żydowskim są ci wszyscy którzy obrazów świętych Pańskich nie znosili, ale za to wszelkie obrazy piekielne i czartowskie wielce cenili. A więc jest to piekło. W niebie żydowskim są ci, którzy nie chcieli uklęknąć i oddać pokłonu Panu Jezusowi utajonemu w Najświętszym Sakramencie, za to kłaniali się i upadali przed tymi, których serce było mieszkaniem czartów. A więc jest to piekło. Widać więc z tego jasno, że niebo żydowskie, do którego wszyscy żydzi niewierni idą po śmierci, i dokąd prowadzą wszystkich ludzi, nie jest nic innego, tylko najgłębsze ogniem siarczystym gorejące piekło. Niebo, w którym nie ma Jezusa, ani Matki Bożej, ani świętych Apostołów, Męczenników i Wyznawców, tylko duchy i ludzie nienawidzący Jezusa, Boga naszego i wszystkiego co Chrystusowe, to jest po prostu piekło.
  Fragment broszury: Christus Deus noster. Chrystus Bóg nasz. [Kraków 1918], ss. 27-34
 • @Romuald Kałwa 16:50:33
  Santo subito. Jak Kim Ir Sen. Adamowitz to był złodziej który swoich mieszkań i kont w bankach nie mógł doliczyć, jak najbardziej pasuje na patrona bandytów i morderców.
 • @Romuald Kałwa 16:47:24
  A co to za "OSOBISTOŚĆ" ten Adamowitz, że takie honory po śmierci go spotykają. Chyba za to, że był na drodze do secesji Polskiego Gdańska! Już w obiegu w tamtym terenie używano określenia "WOLNE MIASTO GDAŃSK" To chyba za to takie honory od "polskiego" prezydenta! Chyba też podziękowanie za organizację JUBILEUSZU komunistyczno platformerskiego trybunału konstytucyjnego - HAŃBA. A tamtemu niech ziemia lekką będzie! Wiecie co wam powiem? Ale będą jaja na jesieni. Nikt nie będzie miał większości i się będą żreć aż miło będzie popatrzeć. Bo PiS przerznie niestety wybory. Za kilka lat Dudowie będą smażyć marchewkę w telewizji śniadaniowej.
 • Obłudnicy z PO. Jeszcze niedawno jechali po Pawle Adamowiczu, a dziś robią z niego niemalże świętego
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/pawel_adamowicz_grzegorz_schetyna_jaroslaw_walesa_nczas.jpg

  https://nczas.com/2019/01/17/obludnicy-z-po-jeszcze-niedawno-jechali-po-pawle-adamowiczu-a-dzis-robia-z-niego-niemalze-swietego/

  PO nie wybacza…Ewidentna obłuda i hipokryzja POstkomuny. Lewak to ścierwo. Dlaczego nie znoszę lewaków, bo to najwięksi hipokryci i kłamcy. Kłamali, kłamią i kłamać będą. Zafałszowywanie rzeczywistości to ich plan na życie. Mrygali do nieba, mrygali i się domrygali – do piekła. A wystarczyło trochę pokory i można było jeszcze pożyć Co prawda na Ziemi ale z tyloma kontami i mieszkaniami to jednak duuuużo lepiej niż w smole.
 • @kula Lis 68 17:20:40
  Myślę, że obecne ,,elity,, zrozumiały, że ich zewnętrzni właściciele mogą w każdej chwili ich ,, wyłączyć,, tak jak wyłączyli Adamowicza. Z wielu przyczyn. Z powódu czyszczenia swoich zasobów, choćby z przyczyn posiadania niebezpiecznej wiedzy.
 • @zbig71 20:08:25
  To były czyste mafijne porachunki.
  Kasa się nie zgadzała więc.....
  Jeden dostał mocne ostrzeżenie, by innie wiedzieli o co chodzi i że z mafią żartów nie ma, nawet będąc na wysokim stołku.
  Klasyka.

  Za tydzień o tej zbrodni wszyscy zapomną,nawet tutaj , oczywiście poza jednym wyrobnikiem , który nie jeden jeszcze post w tym temacie na topie zamieści.
  pzdr.
 • @Husky 21:57:16
  Ja uważam inaczej. Właściciele ,,naszej,, sceny politycznej, czyli ewidentne ośrodki zewnętrzne dały sygnał, że dla swoich celów mogą pozbyć się ,, zbędnego balastu,, dotyczy to wszystkich, z PO i PiS na czele. Teraz powinno być jasne, dlaczego te wszystkie zasrańce pełzają przed nimi. Bo się boją.
 • @zbig71 23:29:04
  Na apel PAD w Bieszczadach nawet wstał niedźwiedź i wybierał się do kościoła aby się pomodlić i uszanować.
 • @Husky 21:57:16
  Sensacyjne zeznania Stefana W., mordercy Pawła Adamowicza.
  Prawdopodobnie chciał zabić prezydenta Andrzeja Dudę. Nie udało mu się wedrzeć do Pałacu Prezydenckiego w Warszawie. Dzień po zwolnieniu z więzienia Stefan W. próbował wedrzeć się w nocy na teren Pałacu Prezydenckiego w Warszawie – dowiedziała się Polska Agencja Prasowa w źródłach zbliżonych do śledztwa. Przyjechał do stolicy, ponieważ – jak tłumaczył – „chciał zrobić coś dużego, o czym wszyscy będą mówić”.

  https://nczas.com/2019/01/18/sensacyjne-zeznania-stefana-w-mordercy-pawla-adamowicza-prawdopodobnie-chcial-zabic-prezydenta-andrzeja-dude-nie-udalo-mu-sie-wedrzec-do-palacu-prezydenckiego-w-warszawie/

  Ps..Już sama próba przedostania się przez płot powinna być wykryta, a gościu aresztowany. Jak by to było przy Białym Domu już by nie żył lub siedział...i nikogo by nie zabił. Gdzie ochrona Pałacu wtedy była? oto jest pytanie.
 • @Husky 21:57:16
  W czwartek nad ranem zmarł Wojciech Dąbrowski, który przez dwa miesiące w namiocie rozbitym naprzeciwko Urzędu Miejskiego w Gdańsku prowadził strajk głodowy przeciwko eksmisji z mieszkania komunalnego. Wojciech Dąbrowski już w sierpniu trafił do szpitala. To był człowiek starszy, którego Adamowicz upokorzył. .. Dąbrowski przez blisko dwa miesiące prowadził strajk głodowy przeciwko eksmisji z mieszkania komunalnego. Żyjąc w namiocie domagał się spotkania z prezydentem Pawłem Adamowiczem informuje

  http://gdansk.naszemiasto.pl

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej