Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
471 postów 367 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Stefan W. "Chciałbym Kaczyński został dyktatorem"/TVN24

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Trzeba będzie zgłosić TVN do "Hieny Roku" - tytułu przyznawanego przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich, może sam ich zgłoszę....

Zawsze uważałem obrońców układu Okrągłego Stołu za ludzi obrzydliwych i bez skrupułów. Rozumiem, że można być ohydnym kłamcą, ale oni chcą kolejnego Smoleńska. 
TVN24 podaje, że Służba Więzienna posiadała informacje, że morderca Adamowicza był zwolennikiem PiS-u i chciał dyktatury Kaczyńskiego. Mam wrażenie, że rząd zapomniał nas o tym poinformować, gdy przedstawiał informacje o motywach działania mordercy - mówi Roman Giertych https://twitter.com/GiertychRoman/status/1088166889640087552 (link is external) - warto poczytać komentarze pod wpisem pana Romana
Tymczasem nawet czytelnicy Wirtualnej Polski (i redaktorzy po cichu promujący komentarze) nie wytrzymują:
- pölonus: Komu wciskacie taki kit ? Od kiedy to klawisze rozmawiaja z osadzonymi o polityce ? Wy macie nas rzeczywiscie za polglowkow ...
- jb: O! Zaczyna się propagandowa jazda po bandzie... To się robi coraz ciekawsze :)
- Angela2000: Prowokacja!!!!!
---------------------------------------------------------------------------------
Tak, to poważna sprawa, zaangażował się sam Roman Giertych. Może lepiej pozwolić mówić temu człowiekowi, każdy przecież wie, że więźniowie... w 95 procentach glosują na PO, tzn. na PiS, na PiS! ;) Już się poprawiam :)
 
"TVN24: Służby wiedziały o poglądach politycznych Stefana W.
Dyrekcja więzienia w Gdańsku na dzień przed wyjściem na wolność Stefana W. przesłała policji dokument, w którym poinformowała o politycznych poglądach mężczyzny - informuje TVN24. "

Jak widzimy, obrzydliwe podjudzanie trwa, a popieranie PiS-u powinno być zgłaszane policji:
image

 

KOMENTARZE

 • No to
  TVN teraz będzie smrodził jeszcze bardziej, niż wcześniej. Po tym, jak Żorżeta postawiła Kaczelnika, Morawieckiego i Dudę na baczność i surowo pogroziła palcem ,że nie rusz, bo będą baty, to ekipie z ul.Wiertniczej w Warszawie wszystko wolno. Takie to są konsekwencje nie stania na własnych nogach.
 • @AgnieszkaS 01:27:16
  Ja dałem 5*, aby zrekompensować pani zmęczenie.
 • Kompletne pomieszanie pojęć w tym tekście
  Autor napisał "Zawsze uważałem obrońców układu Okrągłego Stołu za ludzi obrzydliwych i bez skrupułów". Przecież Okrągły Stół, Magdalenka to również, a nawet w głównym stopniu Kaczyńscy. To Kaczyńscy byli uczestnikami tych obrad a nie Donald Tusk.

  Tak więc każdy z wyborców PiS jest obrońcą układu Okrągłego Stołu, z tekstu nie wynika by autor uważał PiS za ludzi obrzydliwych i bez skrupułów, choć w rzeczywistości nasza kasta polityczna w dużej części z takich się składa.

  Kolejna PiS-prawda. "każdy przecież wie, że więźniowie... w 95 procentach glosują na PO" Wybory 2015 poparcie dla PO w więzieniach 47% głosów, wybory 2011 35,6%

  Jak się czyta jakiś tekst napisany przez zwolennika PiS to trzeba się mieć na baczności, każdą informację sprawdzić, bo w większości to kłamstwa lub fakenewsy.
 • @Zawisza Niebieski 02:01:48
  Jak sie pojawi twoj tekst czy komentarz to wiadomo ze szczujnia wydala zlecenie
  Slychac wycie ?
  Znakomicie

  Autor 5*
 • @Husky 06:45:23
  Masz rację, szczujnia wydała polecenie, zaszczekać, zakopać, przyklepać, polukrować, bo nikt nam nie wmówi, że prawda jest prawdą. Odpowiedz na argumenty, czy Kaczyński był jednym z uczestników pijatyk w Magdalence? Czy był uczestnikiem obrad okrągłego stołu? Nie odpowiesz, bo przecież to reprezentowanej przez ciebie "szczujni" nie na rękę. Ileż to razy wykazywałem tobie, Kuli Lisowi oczywiste kłamstwa. Fakenews to wasza domena. Kula Lis ostatnio rakiem wycofuje się z poparcia dla partii Przekręty i Szmal. Już tak bardzo nie jest ich piewcą, zaczyna widzieć bagno nie perfumerię, jak to ocenił Tadeusz R.
  Teraz autorowi czarne na białym wykazałem, że kłamie, podając oficjalne dane, które diametralnie odstają od tego, co napisał autor.

  Co ma Husky w tej sprawie do powiedzenia? Podważysz moje dane? Podasz dane, potwierdzające stwierdzenia autora? Nie, bo nie masz żadnych argumentówa rozumu nie staje. Piszesz o "szczujni", piszesz o wyciu. Tak Husky'e nie szczekają, one wyją. A ty od dawna interesy "szczujni" reprezentujesz. Im bardziej zaorany Husky też tym bardziej wyje.
 • @Zawisza Niebieski 07:06:17
  Zaorany nr.kolejny ?
  Gumofilce to jedna pożyteczne...

  Raz ci powtarzam , na trumnie mafiosa Adamowicz wasz cwał do władzy skończy się nie tylko niczym.
  Ale pośmiewisko i ubaw będziemy mieli na lata.
  Nie kompromituj się pożyteczny lemingu dalej bo wstyd przynosisz jako nad admin
  pa,pa
 • @AgnieszkaS 01:27:16, @zbig71 01:44:15
  ja dałem 3* aby zrównoważyć wasze oceny oraz za to, że autor widzi jakąś różnicę między PO a PiSem
 • @Husky 06:45:23
  Nie osmieszaj się Jarzombek. Ciebie nikt nie przebije.
 • @AgnieszkaS 01:57:22
  Ja także 5
 • @Husky 07:11:39
  I ty masz czelność mówić o cwale na trumnie? 96 miesięcy twoi zleceniodawcy cwałowali na trumnach ofiar katastrofy pod Smoleńskiem. "Zdradzieckie mordy", "macie krew na rękach". 4 lata, gdy Macierewicz ma niograniczony dostępo do dokumentów, do pieniędzy do badań i co? Ekshumacje wbrew woli rodzin, dziś placimy rodzinom odszkodowania, "modlitwy na drabince", "już dochodzimy" Jest wrak, jest jakikolwiek dowód na materiały wybuchowe?

  Jedyny raport sporządzony przez władze Polski to raport Millera. Macierewicz stworzył jakąś tam książeczkę której nawet raportem bał się nazwać, bo wtedy możnaby go za kłamstwa smoleńskie do odpowiedzialności pociągnąć. Co teraz robi? Pilnuje stołka i gabinetu. Blaszczak musial się do innego budynku przenieść. Jakie wyniki siedzenia w gabinecie? Są jakieś nowe osiągnięcia?

  Czy któryś z tych ludzi bez honoru zdecydował się przeprosić Polaków za szarże na trumnach, za klamstwa smoleńskie produkowane seryjnie przez Macierewicza? Sztuczna mgła, wybuchy termobaryczne... Siedzą, woda w ustach, Polacy nic się nie stało. Chociaż zaświadczenie od lekarza o chorobliwej konieczności wiecznego kłamania?

  Pośmiewisko to mamy z tych kłamców, z bzdur które opowiadali. Pytałem o jakieś dowody przeciw podanym przezemnie danym. Nic? Husky plece co mu ślina na język przyniesie. Pośmiewisko z siebie robisz tą bezrozumną gadką, no ale czy dziś można bronić PiS w sposób rozumny? Tylko kłamstwami, tylko matactwami.
 • @Zawisza Niebieski 17:25:21
  // Pośmiewisko z siebie robisz tą bezrozumną gadką, no ale czy dziś można bronić PiS w sposób rozumny? Tylko kłamstwami, tylko matactwami.//

  Widzisz sprzedawco kitu, napisać ci prawdę w oczy to wścieklizny dostajesz.
  Tak, cwałowaniem na trumnie mafiosa chcecie punkcików sobie dodać.
  A ja ci mówię choćbyście zrobili setki takich sfingowanych zamachów to i tak będziecie tylko pastować buty Kaczynskiemu.
  A o korycie zapomnij, raz na zawsze
  Przykro mi
 • Tak to jest gdy sympatie i anomozje polityczne przesłaniają fakty
  Może jasno i w punktach:
  - klawisze (gady) z zasady nie rozmawiają z osadzonymi (a w zasadzie na odwrót: osadzeni nie rozmawiają z klawiszami)
  - Stefan to jeden z tych innych lecz nie do końca. On rozmawiał wielokrotnie lecz z lekarzami - psychiatrami i to dla nich się "zwierzał" o swojej wizji polityki
  - nie musi to być żadna wydumką ponieważ dokładnie to samo przekazał mendiom jego adwokat opisując przebieg jego pierwszego przesłuchania opisując iż morderca bardzo dużo mówił o polityce - zaś o morderstwie praktycznie nic a nawet się do niego nie przyznał
  - co więcej podczas "rozmowy"/przesłuchania w którym dużo mówił o polityce dodatkowo poruszył też kwestię złożenia wniosku o przeniesienie prowadzonego postępowania do innego miasta gdyż w Gdańsku rządzą Platfusy
  - i aby tego było mało wspomniał też o tym (cokolwiek to by nie znaczyło) że cyt.: "teraz tylko Ziobro może mi pomóc"
  .
  To nie jest wariat w sensie potocznego znaczenia "umysłowo chory" (co nie oznacza że pod czapką jest u niego wszystko ok - bo gdyby było to by nie mordował).
  Jest w pełni świadomy jeśli tak szczegółowo porusza dane tematy - może poza tym iż nie wiedział że Adamowicz już nie tylko nie jest związany z PO ale też i zsuwany przez nich na boczny tor.
  Miał jakby stare dane.
  Ewidentnie z tego wszystkiego wynika że polityka ma dla niego bardzo duże znaczenie.
  Zamordował konkretnie Adamowicza z czystych pobudek politycznych - co nie oznacza że chciał osiągnąć korzyści polityczne - bo to jest różnica.
  Zamordował z zemsty za urojone krzywdy/niesprawiedliwość
  Zginął Adamowicz bo według niego jego krzywd winna było PO a z tych informacji które "posiadał" Adamowicz = PO
  Skąd to mu się we łbie wzięło i gdzie?
  Gdzie wiadomo - w Zakładzie Karnym co oświadcza sama matka zeznając iż wcześniej polityką się nawet nie interesował
  A skąd się wzięło? A skąd wyszedł? Z ZK i stamtąd się tego kitu nałykał.
  Najprędzej ściek: Kurwizja tvPIS: "Nasza Prawda Całą Dobę"
  Nie on jedyny ma tą szczujnią wypraną zawartość czaszki - np. tutejszy "sierściuch" :)) też - ale on jeszcze nie zabił (chyba)
  .
  Ja wiem że tym gorzej dla faktów im bardziej nie pasują do z góry założonej tezy - ale czasami warto się samodzielnie zastanowić i poanalizować na spokojnie
 • @Husky 19:00:52
  "będziecie tylko pastować buty Kaczynskiemu"
  O tak bez walki chcesz odstąpić swoją ulubioną fuchę?
  A Twój Pan o tym wie?
 • @Hades 19:00:52
  Gady?
  Widzę że kumasz bazę :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:07:27
  gady, gity, petka, klapa, szkapa, pod celą, nie jeść nie pic otwarte na ostro, .....
 • @Husky 19:00:52
  Tyle razy prosiłem, byś nie gadał po próżnicy, jak baba na bazarze tylko wykazał mi, iż się pomyliłem wykazując autorowi kłamstwa jakie w tym tekście zawarł. Nie podejmiesz tematu. Bredzisz o pracy swych marzeń, pastowaniu butów "skarbowi narodowemu" Prawdę w oczy, dowody twoich, Kuli Lisa kłamstw nie raz wykazywałem tak celnie, że dym z kupra polecial. Cały wasz problem ze mną, że ja zawsze piszę prawdę, popieram ją dowodami a wasz kit potrafię obnażyć iż kwilii jak nowo narodzone dziecię. Ja o politycznym korycie nie marzę, mam swoją robotę, biedy nie klepię, nie muszę za granicą na inne społeczeństwa pracować. A w PiS jak widzisz trwa ucieczka szczurów z pokładu, tłok w kolejce do PE.

  Tworzycie teoryjki, stworzyć nowa "maskirowkę" nie wystarczy im, że już raz się ośmieszyli? Hades precyzyjnie i dokłaniej niż ja wykazał wszelkie konfabulacje zawarte w tym tekście. Masz nowe pole do popisu, obal te tezy.
 • @Zawisza Niebieski 20:08:50
  Andrzej, słyszałeś o "dziennikarzu" Zawiszy?
  Dziennikarzu?
  Bez kitu Prezesie, bez kitu proszę


  https://pbs.twimg.com/media/DVnypSgV4AE0I5L.jpg
 • @Husky 20:21:40
  Z tego co wiem, to Jarosława w Polsce zbawa nie było w Magdalence. Był Lech. Zdjęcia są, jak opróżnia kielicha gorzałki w tym doborowym towarzystwie. Po 3,5 roku ,,dobrej zmiany,, to widać, że to są lokaje żydowsko amerykańscy. Nawet TVN-u nie wolno im ruszyć, bo nadzorca PiS, pani Żorżeta pogroziła palcem w tej sprawie.
 • @Husky 20:21:40
  Służba, Husky, psia służba. Prawda aż w oczy bije, nijak ją pod dywan schować, a gdyby przyznać prawdzie rację, to szefowe miskę odbiorą. Trzeba udawać, że jest się głupszym niż jest się w rzeczywistości. Taka służba, psia służba, jakże mi przykro Husky rozumiem, że musisz z czegoś żyć. a dla chleba, Panie, dla chleba i wodę w usta czasem nabrać trzeba.
 • @zbig71 21:05:12
  Jaro-zbawa nie było w Magdalence, nie było w Stoczni, nie było przy okrągłym stole, za to 13 grudnia spał do południa. Tam był Lech, tam wódeczkę pociągał Lech, z Kiszczakiem też układał się Lech i to nie Lech Wałęsa, a Lech Kaczyński. Magdalenka, Okrągły Stół to też testament Lecha Kaczyńskiego. A autor napisał jakże święte słowa "Zawsze uważałem obrońców układu Okrągłego Stołu za ludzi obrzydliwych i bez skrupułów. "
 • @Zawisza Niebieski 23:30:37
  Nie czuję się odpowiedzialny za stan twojego umysłu.
  Wy nieudacznicy z totalnej opozycji nie potraficie nawet dobrze zatańczyć na trumnie śp. Pawła Adamowicza.
  Grilując PiS bezsensownymi oskarżeniami sam jesteś niewiarygodny dla zdecydowanej większości. Mnie to akurat nie przeszkadza.
  Patrząc, jak ta wasza polityka jest robiona na trumnie, to zastanawiam się, czy przy piwie w Gdańsku (i nie tylko), można usłyszeć takie dialogi?

  - Szkoda człowieka.
  - Szkoda. Odszedł za szybko.
  - Tak. Mógł we wrześniu, bliżej wyborów.
 • @Marx 8888 01:15:01
  Jeśli ktoś cierpi na depresję, czuje się niedowartościowany czy ma kompleks niższości, w końcu - jeśli jest nieudacznikiem i ma tego świadomość, niech idzie do....... polityki.
  A nie zajmuje sie blogerskim hejtem
  Pozdrawiam
 • @Husky 10:17:00
  Widzę, że w rozpaczy jak tonący brzytwy się łapiesz, łapiesz się każdej osoby, która w jakąś polemikę ze mną wchodzi. Coś poszczekać, połasić się, rzucić jakimś g..., coś nakłamać, coś o totalnych wrzucić, przypisać mnie do PO. Cienki jesteś w uszach niemiłosiernie, dlatego za każdym razem jesteś zaorany, o czym dokładnie wiesz i dlatego szukasz wsparcia, może ktoś ci pomoże. Nie widzisz jaki jesteś w tym śmieszny.
 • @Marx 8888 01:15:01
  Zgadza się, w tym czasie Kaczyńscy byli jeszcze nikim, rośli przy Wałęsie, by w końcu go wygryźć, zniszczyć, jakiś tam wpływ na podejmowane decyzje mieli, ale nie o to chodzi. Lech Kaczyński uczestnicząc w ustaleniach zarówno Magdalenki jak i Okrągłego Stołu miał pełną wiedzę o tym co się tam dzieje i znając tego człowieka wiemy, że niczego nie robił bez konsultacji z bratem, , znacznie większą niż pozostali politycy i co, Nie protestował? Nie odszedł od tych co się układali? Dalej przy Wałęsie swoją pozycję polityczną budował, korzystał z poparcia Wałęsy? Przecież przy stole, przy wódeczce zwykle luźniejsze rozmowy się prowadzi, bardziej się otwiera.

  To nie jest robienie z Kaczyńskich demonów, a rzetelna ocena jego korzeni.

  Mówienie, że PO, Tusk to "układy okrągłego stołu" a Kaczyński, PiS to antyukładowcy jest zakłamywaniem historii, okłamywaniem Polaków. Znacznie mniejszy błąd historyczny się popełnia gdy powie się, że PiS to układy okrągłego stołu niż PO to układy okrągłego stołu. Ale zarówno PiS jak i PO to są partie, które wyrosły na układach okrągłego stołu. Obie partie są antypolskie, PIS reprezentuje interesy USA Izraela i Ukrainy, PO koncernów, bankierów z zachodniej Europy.
 • @Husky 10:17:00
  "Jeśli ktoś cierpi na depresję, czuje się niedowartościowany czy ma kompleks niższości, w końcu - jeśli jest nieudacznikiem i ma tego świadomość, niech idzie do....... polityki."
  Trochę w tym prawdy jest gdyż są to m. inn. powody dla których Twój Pan jarosław od zawsze w tej polityce siedzi - zresztą nie potrafi nic innego
 • @Marx 8888 01:15:01
  Zaraz zaraz. Ale według najnowszej historii pisanej przez jarko z żoliborza to nie wałęsa stał na czele solidaryności tylko lechosław kaczyński :))
 • @Husky 19:00:52
  Jednak jesteś pojeb.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej