Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
289 postów 186 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Dziennikarz superklaster.pl

„Stańmy murem za konsulem”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

- jest film, który udowadnia, jak kłamią Norwedzy.

Konsul, to funkcja, mająca jeszcze korzenie w czasach rzymskich, a polegająca na opiekowaniu się swoimi obywatelami na terytorium obcego państwa. Norwedzy maja prawo wyprosić konsula ze swojego kraju, ponieważ Międzynarodowe Prawo Konsularne wymienia m.in. funkcję Exequatur, która oznacza zgodę państwa przyjmującego na wykonywanie przez określoną osobę funkcji konsularnych. Państwo udzielające exequatur nie musi uzasadniać swojej odmowy.
- Ten urzędnik to ostoja spokoju i profesjonalizmu. Argumenty strony norweskiej są niewiarygodne - mówi WP Artur Kubik, prawnik i założyciel związku zawodowego Solidaritet Norge. Podkreśla, że praca i zaangażowanie Kowalskiego faktycznie mogło dać się we znaki niesławnemu urzędowi Barnevernet. W ciągu niespełna 5 lat podjął około 150 interwencji w sprawie dzieci odbieranych polskim rodzinom. Z tego około 70 zakończyło się sukcesem, czyli zakończeniem postępowań bez odebrania praw rodzicielskich – pisze portal Wirtualna Polska, który, co się chwali, uczciwie przedstawia sprawę. Tymczasem strona norweska twierdzi, że polski konsul zachowywał się agresywnie.
Podpisałem i zachęcam Państwa do podpisania listu w sprawie obrony polskiego konsula Sławomira Kowalskiego, który broni polskie rodziny przed odbieraniem im dzieci w Norwegii: https://www.maszwplyw.pl/Strona/kampanie/potwierdz/uid/be56cab1087e825db55033cbc12ea337
Nie chodzi o to, aby na siłę trzymać konsula w Norwegii, ale by pokazać niezgodę na represje wobec polskich obywateli.  
Norweska policja wyprasza konsula z budynku. To trochę nie w porządku, bo jak mówi konsul na filmie, obowiązują pewne konwencje. Konsul zachowywał się bardzo spokojnie, a Norwedzy kłamią w żywe oczy, że był agresywny. Zachęcam do obejrzenia filmu z tego wydarzenia:

KOMENTARZE

 • Skandynawia ma do cna wyprane mózgi,
  czy to wynika z rybackiego i rolniczego genotypu tych "doktorów i inżynierów" albo dlatego, że w sumie jest ich dosyć mało i stanowią poletko doświadczalne nwo !!!
  Ludzi tylko żal.
 • Wielki test UE
  .
  odbywa się w Norwegii, test przkształcenia społeczeństwa europejskiego w społeczeństwo niewolnicze:

  - https://marucha.wordpress.com/2019/01/21/norwegia-wydali-polskiego-konsula-bo-walczyl-o-prawa-polskich-dzieci-czy-to-zemsta-za-azyl-dla-silje-garmo/#comment-807340

  co wynikałoby z tekstów na temat Barnevernet zlinkowango tu autora. Ekscesy Barnevernet w Norwegi nie mają wiele wspólnego z tamtejszym społeczeństwem, za to wiele z kierownictwem UE i jej zleceniodawców.

  Po takim ekscesie z polskim konsulem należałoby się stronie polskiej w podbny sposób obejść z konsulem norrweskim w Polsce, ale czy to jest możliwe, jeśli cała impreza odbwa się pod nadzorem UE ? Od szubrawców zajmujących stanowiska w polskiej administracji można sIę spodziewać wszelkiej podłości, o rodowodzie tej podłości

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/hala-po/

  zresztą z najszlachetniejszego materiału.

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/09/kolonia-usa.html
 • Z tego co czytałem, to bardzo porządny człowiek
  walczył o dzieci odbierane rodzinom. W każdym kraju urzędasy nie lubią, jak im się na ręce patrzy, jak im się przekrętów nie da robić.
 • Autorze
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/konsul-S%C5%82awomir-Kowalski-Norwegia.jpg

  Ujawniono film z interwencji polskiego konsula w Norwegii. Chcą go wyrzucić za walkę o polskie dzieci? [VIDEO] Nagranie z interwencji polskiego konsula, którego państwo norweskie chce wyrzucić poza swoje granice, został ujawniony przez Instytut Ordo Iuris. Na YouTube zamieszczono film, przedstawiający interwencję Sławomira Kowalskiego w sprawie polskich obywateli i ich dziecka. Widać, jak norweska policja usuwa konsula RP z budynku. To dowód, że policja naruszyła prawo konsula do kontaktu z polskimi obywatelami i gwarancje jego nietykalności stwierdził prezes Ordo Iuris Jerzy Kwaśniewski. Kowalski niejednokrotnie toczył już batalię z norweskim Barnevernet – urzędem ds. dzieci – o prawa polskich dzieci i ich rodziców. Nagranie wykonano latem 2018 roku. Widać na nim, jak konsul próbuje spotkać się z polskimi obywatelami, jednak norweska policja, mimo powoływania się na prawa wynikające z konwencji o stosunkach konsularnych, skutecznie to uniemożliwia, nakazując opuszczenie budynku.

  https://youtu.be/0VpXZJmQoiw


  Norweski MSZ wezwał Polskę do odwołania konsula. Nie uważamy, że Norwegia ma uzasadnione roszczenia dotyczące pracy konsula Kowalskiego. Uważnie analizujemy tę pracę. Nie możemy znaleźć żadnego uzasadnienia nadzwyczajnych środków w tym obszarze mówi szef polskiej dyplomacji. Jak podkreślił, Polska ocenia swoje zachowanie na podstawie procedury zainicjowanej przez władze w Oslo. Nie otrzymaliśmy żadnego formalnego dochodzenia w tej sprawie. Jeśli ją otrzymamy, odpowiemy w zależności od okoliczności dodał minister. W Internecie można podpisać petycję w obronie konsula. Do tej pory poparło ją ponad 8 tys. osób. W grupie wspierającej Sławomira Kowalskiego (#MuremZaKonsulem) na Facebooku mec. Kwaśniewski opublikował pismo norweskiego MSZ, który uzasadnia żądanie odwołania konsula tym, że „zastraszał i był agresywny wobec urzędników, uniemożliwiał im wykonywanie obowiązków, nie słuchał poleceń Policji”. Jak podkreślił mec. Kwaśniewski, mimo pytań kierowanych do strony norweskiej, nie podaje ona żadnych konkretów. Cytowany przez niego norweski prawnik Marius Reikerås uważa, że są to stwierdzenia zniesławiające. Do konsula Kowalskiego należy decyzja, czy zechce skierować do sądu pozew o ochronę swych dóbr osobistych.

  Źródło: gosc.pl/nczas.com

  Ps..Gdyby konsul był muzułmaninem to by policja spierdalała w podskokach. A Norwegia to w kraj którym najdłużej obowiązywały (do lat 70-tych) prawa stricte nazistowskie w oparciu o hitlerowskie "teorie" rasowe i eugenikę. Także ten sławetny urząd Barnevernet ma nazistowskie korzenie. Kłamliwe oskarżenia Polski o nazizm wysuwane są ze wszystkich stron. Na co więc te trzęsidupki z PiS czekają. Walić nazizmem w Norwegię jak w bęben, tak długo aż pęknie.
 • @kula Lis 68 18:45:27
  Ja bym tego nie potrafił być spokojny jak konsul Kowalski...
  Trzęsidupki z PiS pozwalają pomiatać Polską, a to ciężko przebaczyć i zapomnieć...
 • fox
  Nie zastosowanie przez władze polskie prawa odwetu będzie skandalem i kolejną zdradą.
  No, ale jak się wisi na dotacjach z Norwegii, a obywatele Polscy pracujący w Norwegii dostarczają rządowi polskiemu dochodów jak wypożyczony do pracy niewolnik, to pewnie znowu nic nie będzie.

  Rosjanie z popchnięcie konsula pewnie pobiliby jego odpowiednika na zasadzie wzajemności, hindusi wypieprzyliby połowę personelu z kraju, amerykanie aresztowaliby i skazali odpowiednika łamiąc wszelkie konwencje na zasadzie wzajemności.
  Ale reakcja polskiej strony ograniczy się do olanej przez Norwegów "petycji".

  Tak to jest nie mieć własnego państwa, tylko okupowany bantustan.

  Już nie piszę, co powinniśmy w takiej sytuacji zrobić, bo i tak nikt tego nie zrobi.
 • @Romuald Kałwa 22:43:12
  To niestety prawda, lecz tzw. twardy elektorat PiSu w tym ja, rodzina zapamiętamy to i nie tylko to przy wyborach.
 • @Romuald Kałwa 22:43:12 do nich odwagi nie mają bo już jest po Norwegii, Szwecji i Niemczech.
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/Meczet-Oslo.jpg


  Meczet Baitun Nasr w Oslo.


  Muhammad to już najpopularniejsze imię w Oslo. Radykalne zmiany demograficzne w Norwegii. Według najnowszych danych opublikowanych przez norweski urząd statystyczny imieniem, które cieszy się największą popularnością w stolicy, jest Muhammad. Już 11 raz z rzędu imię Muhammad dominuje wśród mieszkańców stolicy Norwegii. Wiedzie ono prym od 2008 roku, a jego popularność wciąż rośnie. Muzułmańskie imię wyprzedziło Oscara, Aksela i Jakuba. To tylko jeden z wielu elementów wskazujących na radykalne zmiany demograficzne w kraju. Przejawia się ona również w nazwiskach. W 1995 roku odsetek osób z nazwiskami z charakterystyczną dla Skandynawów końcówką „sen” wynosił 22,4 proc. w skali kraju. Dzisiaj ten udział spadł do 14,7 proc. Wskaźnik dzietności w Norwegii osiągnął historyczny niż. W latach 60. XX wieku wynosił 2,9. W 2018 roku spadł do 1,7. To główny powód, dla którego imigranci w Norwegii są pożądani. Wypełniają oni między innymi lukę na rynku pracy. Jak informuje serwis TRT, w 2017 roku w Oslo 8,7 procent mieszkańców było muzułmanami. Największe społeczności pochodzą z Pakistanu, Somalii, Iraku i Maroka. Pakistańczyków żyje w norweskiej stolicy ok. 40 tysięcy. 31 procent mieszkańców stolicy to imigranci. Jest ich 190 tysięcy w mieście liczącym 624 tysiące mieszkańców.

  https://twitter.com/i/status/1023539742535766016
  źródło: o2.pl

  Ps...No to krzyżyk…na drogę…….. już po Skandynawii…to już Kalifat...a jak oglądałem gang Olsena to tak tam było ładnie i …..jasno.
 • @Romuald Kałwa 22:43:12
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/imigrant_Niemcy_Policja_nczas.jpg


  Kolejny imigrant staje przed niemieckim sądem. Irakijczyk zgwałcił dwie dziewczynki. Jedną z nich zabił. W Niemczech rozpoczyna się proces nielegalnego imigranta z Iraku, który zgwałcił dwie dziewczynki, a jedną z nich zabił. Zwyrodnialec zbiegł do Iraku, ale tam schwytano go i wydano Niemcom. 21-letni Irakijczyk Ali Bashar staje przed sądem w Niemczech za gwałty na dziewczynkach i zabicie jednej z nich. W maju 2018 roku Bashar miał zgwałcić, a następnie udusić 14-letnią Susannę Marię Feldman w lesie w Wiesbaden nieopodal schroniska dla imigrantów, w którym mieszał. Miesiąc wraz z dwoma innymi imigrantami miał także zgwałcić na parkingu supermarketu inną dziewczynkę – 11-latkę. Zwyrodnialec przybył do Niemiec w 2015 razem z ze swoimi rodzicami i piątką rodzeństwa wraz z falą imigrantów która zalała ten kraj po tym jak kanclerz Merkel ogłosiła otwarcie granic dla nich. Irakijczyk składał wnioski o przyznanie statusu uchodźcy, ale zostały one odrzucone. Imigranta miano deportować, ale ostatecznie przyznano mu prawo czasowego pobytu. Gdy trwały wszystkie procedury Bashar wielokrotnie wchodził w konflikt z prawem. Brał udział w bójkach i miał dokonać kilku rozbojów. Po zgwałceniu i zamordowaniu dziewczynki imigrant zbiegł do Iraku i ukrywał się na północy kraju. Ostatecznie został namierzony przez niemiecką policję i schwytany przez lokalne siły Kurdów. Poszukiwany jest nadal jego młodszy brat, który także miał uczestniczyć w gwałcie na 11-latce. W tej samej sprawie postawiono już zarzuty kolejnemu imigrantowi Manor Q mieszkała w tym samym schronisku co Bashar. Oprócz zarzutu gwałtów i morderstw Irakijczyk oskarżony jest też o napady. W czasie jednego z nich pobił starszego mężczyznę, groził mu nożem i ukradł zegarek, telefon i karty płatnicze.
 • @Romuald Kałwa 22:43:12
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2018/01/szwecja_policja_imigranci_wolnosc24pl.jpg

  Gangi imigrantów w Szwecji. foto: yt


  To się dzieje w Szwecji. Dramatyczne słowa 15-latki. „Czuję się tu jak zwierzyna łowna” [LIST] To jak zmieniła się Szwecja pod naporem przybyszów ciężko jest zrozumieć nie widząc tego bezpośrednio. Joanna Teglund, Polka mieszkająca w Szwecji, przetłumaczyła i opublikowała na swoim facebookowym profilu dramatyczny list 15-letniej Szwedki, który ukazał się w szwedzkim dzienniku „Upsala Nya Tidning”. Podzieliła się także swoimi spostrzeżeniami i relacjami znajomych.

  Poniżej pełna treść wpisu pani Joanny, która sama przedstawia się jako „Matka, Polka, warszawianka, emigrantka. Niezależny ekspert ds. migracji z 30-letnim doświadczeniem w pracy z migrantami w Szwecji, zawsze blisko człowieka.”

  Dzisiaj Szwecja. Jutro Polska. W tej chwili nie ma w Polsce żadnej siły politycznej, ani społecznej, która jest w stanie zatrzymać ten rozwój wypadków. I nie ma żadnej siły politycznej, ani społecznej, która jest, czy też chce być świadoma tej sytuacji. Posłuchajmy, jak będzie wyglądać nasze jutro, jutro naszych matek, żon, córek, sióstr i przyjaciółek. Jutro polskich kobiet.

  Tłumaczenie listu 15-letniej Szwedki opublikowanego w szwedzkim dzienniku Upsala Nya Tidning.

  „Ciągła ostrożność, przerażenie i niepewność poza domem to codzienność dla bardzo wielu dziewcząt, ale też chłopców. Dlaczego? Powiem ci to. Krzyczą i gwiżdżą, słyszysz takie słowa jak np. „chodź tu seksiara” i komentarze na temat twojego ciała lub tego, co chcą z tobą zrobić seksualnie.

  Możesz też zostać otoczona przez gang, obmacywana. Jeśli zaczniesz się bronić lub protestować, mogą ci grozić, lub nawet pobić. Kiedy rozmawiam o tym z dorosłymi, to w zasadzie nikt nie jest świadomy, jak straszna jest rzeczywistość w której żyjemy, my młode dziewczęta w dzisiejszym społeczeństwie, ale także i chłopcy, pobicie i rabunek są powszechne z tego co słyszę od moich przyjaciół i znajomych.

  Tego wszystkiego doświadczamy codziennie, ja i wielu innych.

  Nie mogę przejechać się autobusem, żeby to się nie zdarzyło, nie mówiąc już o centrum i innych miejscach w Uppsali. Zdarza się to kilka razy dziennie, mnie, moim przyjaciołom i znajomym.

  To zdarza się niezależnie od tego, czy idziemy sami, czy jest nas kilkoro.

  Tego lata zostałam otoczona przez duży gang chłopaków na Dużym Rynku tu, w Uppsali.

  Krzyczeli mi prosto w twarz masę słów, których nie rozumiałam i obmacywali mnie. Podniosłam głos i krzyczałam przestańcie, patrząc cały czas w ziemię, żeby nie spojrzeć im w oczy. To było o 15.00 po południu i na mieście było dosyć dużo ludzi. Ludzie wokół mnie reagowali i patrzyli, ale nikt nie miał odwagi, żeby coś zrobić, czy się wtrącić.

  To trwało kwadrans zanim kilku chłopaków otaczających mnie opuściło krąg i miałam możliwość uciec. Otaczających mnie chłopaków było co najmniej 14. To tylko jedno z wielu zdarzeń, które mi się przytrafiły. Chciałabym czuć się bezpiecznie poza domem…”

  [KONIEC LISTU]

  W tym roku nie składałam życzeń świątecznych moim szwedzkim znajomym. Bałam się. Czułam, że nie dam rady wysłuchać kolejnej opowieści o gwałtach, rabunkach, strachu w jakim wszyscy żyją, nie tylko w dzielnicach wykluczenia, ale już wszędzie. W tym roku eskalacja przemocy dotarła do jeszcze do niedawna spokojnych i bezpiecznych dzielnic. Nikt nie czuje się bezpiecznie.

  Co godzinę w Szwecji jest gwałcona kobieta. Badania wykazują, że większość gwałtów, gdzie sprawca jest nieznany, ma miejsce w promieniu kilometra od miejsca zamieszkania ofiary. Kobiety są atakowane w drodze do domu, z domu. Jesteśmy jak zwierzyna łowna. Przemykamy się chyłkiem z pracy do domu, oglądając się cały czas przez ramię.

  W centrum Sztokholmu nadal w miarę bezpiecznie można jeździć autobusem, ale unikamy jazdy metrem. Już nawet taksówki nie są bezpieczne, 21% gwałtów z napaścią miało miejsce w taksówkach. Po zmroku nawet mężczyźni raczej nie wychodzą z domu.

  Minęły święta i już miałam z ulgą odetchnąć, że nie musiałam wysłuchiwać kolejnych opowieści o eskalacji przemocy, ale dwa dni temu spotkałam się ze znajomą parą dwudziestoparolatków. Po kilku godzinach rozmowy zaczęli opowiadać, co zdarzyło się kilka miesięcy temu.

  Chłopak, rosły jak dąb Szwed, wyszedł na spacer z psem. Najspokojniejsza i najbezpieczniejsza dzielnica Sollentuny pod Sztokholmem, same mieszkania własnościowe, prawie żadnych cudzoziemców. Naprzeciw idzie dwóch śniadych młodzieńców, na oko Bliski Wschód. Oddawaj kurtkę. Chłopak się opierał. Wyciągnęli długi nóż. Chłopak pomyślał o psie. My już wszyscy wiemy, co oni potrafią zrobić z psem. Rzucił kurtkę z zawartością na ziemię i się oddalił. Długo czekał na policję. Spisali protokół. Nikt nie oczekuje śledztwa. Wiemy, że nie mają nawet ludzi do przeprowadzania śledztwa w sprawie morderstwa, czy gwałtu.

  Najtrudniejsza jest świadomość, że nikt nie jest w stanie powstrzymać tej eskalacji przemocy. Dla mnie jest coś, co jest jeszcze trudniejsze. Straciłam złudzenia co do tego, że w Polsce uda się powstrzymać tę tragedię. Ślepi, głusi, bezrozumni, jak lunatycy idziemy w kierunku samozagłady. Ale zanim to nastąpi, czeka nas wielkie cierpienie.
 • @Romuald Kałwa 22:43:12
  W Memmingen (Bawaria) wypuścili z aresztu wydobywczego przed rozprawą gwałciciela 23 letniego z Gambii, wiec jak wyszedł to następnego dnia natychmiast zgwałcił jadącą na rowerze (oszczędności!) do pracy tzw. Flugbegleiterin czyli pomocnicę pasażerów, zwalił ją z roweru dał parę klapsów na twarz i przeleciał swoim końskim przyrządem. Dowiedzieć się tego z tzw. "wolnej prasy" w Niemczech nie sposób, bo to jest zabronione o tym pisać.
 • Czy to jest opis zachowania okupantów
  .
  @kula Lis 68 14:46:25

  czy tylko ich parobków ?.

  Przypomnijmy sceny z życia

  - http://kdgwna.blogspot.com/2015/03/syj.html#Nazd

  Pani Kelly M. Greenhill pisze o "Weapons of Mass Migration", ta broń jest stosowana przynajmniej raz w roku, szczególnie przez siły globalnego imperium

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/

  strategia "kordonu sanitarnego"

  - http://miksa.neon24.pl/post/132759,turecki-gambit#comment_1321567

  A kiedy Polacy dostrzegą, że żyją pod okupacją ? No, to poco było się wygłupiać z jakąś partyzantką w latach 40-tych, a jeszcze głupiej z powstaniem w Warszawie, skoro pod okupacją mają się Polacy tak rozkosznie, że nawet jej nie zauważają ? A po co nam Polska, przeszło wiek jej nie było i jakoś się żyło ?
 • @Romuald Kałwa co kolega na to?
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/balil_hassani_conchita_wurst_eurowizja.jpg
  Conchita Wurst to pikuś. Eurowizja pokaże kolejnego dziwaka. Balil Hassani ma jeszcze więcej postępowych przymiotów niż słynne „babochłopię z brodą” [VIDEO]Festiwal piosenki Eurowizji od kilku lat stał się prawdziwą menażerią dziwnych wykonawców. W ich promocji nie tyle liczą się walory głosowe, co tzw. polityka poprawności. Wydawało się, że po występach Conchity Wurst, czyli faceta z brodą przebranego za kobietę, nic już nie zaskoczy, a jednak…Wyścig pomiędzy poszczególnymi krajami w tym konkursie nie jest już konkurowaniem głosów, piosenek i aranżacji, ale doprowadzonym niemal do absurdu pojedynkiem coraz bardziej poprawnych „wizerunków” artystów. W 64. Konkursie Piosenki Eurowizji po preselekcji transmitowanej przez publiczną telewizję, Francja zgłasza na konkurs, który odbędzie się w Tel Awiwie, Bilala Hassaniego z piosenką „Roi” („Król”). W ub. roku z tego kraju wystąpił zespół, którego piosenka mówiła o ciężkiej doli emigrantów płynących do Europy (o migrantce, która urodziła na statku dziecko). Było więc poprawnie, ale zbyt mało jak na sukces. Teraz jest już wszystko: mamy piosenkarza przebranego za kobietę, zadeklarowanego homoseksualistę, a w dodatku „artystę” urodzonego w Paryżu, ale w rodzinie wywodzącej się z… Maghrebu (Maroko). Czy może być jeszcze bardziej „poprawnie”? Tekst piosenki wydaje się już mniej ważny („Nie jestem bogaty, ale jaśnieję/ Teraz widzę moje królestwo/ Kiedy śnię, jestem królem/ Kiedy śnię, jestem królem”). W głosowaniu jury Hassani zajął dość odległe miejsce, ale 50% wyboru zależał od publiczności, a ta przyznała mu aż 150 punktów! Widać, że tresura społeczna robi tu swoje. Hassani śpiewa piosenki liryczne. Wcześniej interpretował też utwory wykonywane przez wspomnianego Conchitę Wursta. Bierze udział w paradach gejowskich, a stowarzyszenia „Ratunku Homofobia” i „Stop Homofobii” objęły go specjalną ochroną i grożą procesami karnymi każdemu, kto go obrazi. Magazyn dla homoseksualistów „Tetu” umieścił go w ub. roku w „trzydziestce” najważniejszych osób LGTB, które „zmieniają Francję”. Wg „Tetu” jest też „ikoną francuskiej młodzieży LGBT”. Ale może już niech tak pozostanie, bo po co promować tą „ikonę” i dla „reszty świata”? Bilal Hassani - Roi / Finale Destination Eurovision 2019
  https://youtu.be/tCJRigN2DmI
  Ps...Balil Hassani? To ich już też ten wirus toczy? Tam chyba jest większa patologia niż nam się wydaje!Ten świat zmierza ku przepaści! Konkurs Eurowizji zmienił się w konkurs małp i patologi. Wyślijmy tam naszą Ankę Grodzką bo coś ostatnio przycichło o tej zacnej "kobiecie"…..Choć Grodzki bardziej nadałby się na konkurs Miss World. A potem gadają, że Europa upada. Trzeba wytłuc wszystkich komuchów i tyle. No i proszę o uświadomienie geograficzne a może i „polityczne”…cyt. „W 64. Konkursie Piosenki Eurowizji (…), który odbędzie się w Tel Awiwie!? To Tel Awiw należy do Europy a może Europa do Tel Awiw’u? Na której mapie!? No i dalszy wysyp i „promocja” (przymusowa! jakby ktoś nie wiedział) cudaków, którzy kiedyś robili w cyrkach obwoźnych i tam też jest ich miejsce jako wybryk natury! STOP! Heterofobii bo z takim zjawiskiem mamy do czynienia od dłuższego czasu, a nie na odwrót! Dość niszczenia normalnego świata normalnych ludzi, ogłupiania kłamstwami i innymi głupotami, którymi powinni się zająć specjaliści psychiatrzy! To tylko maleńka „garstka” faktów!…Ha! cyt. "Nie jestem bogaty, ale jaśnieję/…" Jasnym to trzeba się urodzić, tak samo jak i normalnym, tak samo jak i kobietą! Inaczej nie da rady! Wursta zeżarła już choroba "królująca" w ich "towarzystwie" i teraz zastąpi go następny cudak „promujący” niszczenie normalności? A co na to ci brodacze rozrywkowo-wybuchowi z piasków pustyni? Przecież to jeden z nich? Tak, tak… Tam te "praktyki" od zawsze się uskutecznia jeśli nie po dobroci to pod przymusem robi się z bezdomnych chłopców dziewczynki? Prawda!? I takie coś cały czas w przestępczy sposób pompują do Europy! Do naszej Europy!? Celem ubogacenia!? Dlaczego tego całego "bogactwa" z pustyni i puszczy, tak wszyscy chętnie się pozbywają i podrzucają do Europy na nasz wikt i opierunek? No nie wiem!…Dodam tylko, że obecnie każda możliwa patologia znajduje się pod wszelką ochroną, zaś takie przymioty normalności jak; patriotyzm, właściwie zdroworozsądkowo pojmowany nacjonalizm, zaangażowany katolicyzm, wiara w tradycyjne wartości w tym rodzinę definiowaną jako związek duchowy i cielesny w rozumieniu (ponad wszelką wątpliwość) mężczyzny XY i kobiety XX (nawiasem pisząc czy te lewackie środowiska pseudonaukowe znajdują uzasadnienie "naukowe" dla istnienia tej różnicy w genomie hahaha) Reasumując: mam dość tego chorego lewactwa które sprawia, że my (ci którzy są kumaci wiedzą o kogo chodzi) jesteśmy na skraju przepaści! Ta patologia zatacza coraz szerze kręgi! Już niebawem karalne będzie przyznanie się, że jest się Polakiem, katolikiem, heteroseksualnym osobnikiem, który …co gorsza! w tym duchu pragnie wychowywać własne i naturalnie spłodzone potomstwo! Każdy lewak to ścierwo! Lewactwo prowadzi do ciężkich chorób psychicznych.

  mp.pl/pacjent/psychiatria/zaburzenia_osobowosci.html
 • @AlexSailor 06:57:31
  Sprawa ma jeszcze inny podtekst, z ktorego powodu rezim warszawski dostaje naprzemian obstrukcji i biegunki.Owoz Norwegia potrzebna jest warszawce po to by moc wystawic Rosjanom srodkowy palec.Nic to,ze ten gaz jest za daleko,za drogi i na dodatek perspektywy jego dlugoletniego pozyskiwania rysuja sie mizernie z uwagi na male jego zasoby.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY