Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
289 postów 186 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Dziennikarz superklaster.pl

"Zabijemy was i podpalimy wam klub Polacy!"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Groźby śmierci w Wielkiej Brytanii przed spotkaniem z polska elitą

Do trzeciej debaty i III edycji Targów Książki Prawicowej w Londynie nie dojdzie, ponieważ doszło do bardzo poważnych gróźb, w tym podpalenia Klubu Orła Białego w Londynie i pozbawienia życia jednego z organizatorów debaty, Piotra Szlachtowicza z portalu „Nowy Polski Show”.
- Dzisiaj odebraliśmy kilkadziesiąt telefonów, e-maili i gróźb z pogróżkami od skrajnie ekstremalnych ugrupowań, poczynając od neonazistów, przez islamistów, rabinów i komunistów – mówi Piotr Szlachtowicz*.
Debata miała dotyczyć wpływu tajnych współpracowników komunistycznej bezpieki PRL na życie III RP. Organizowana była przez Stowarzyszenie Polska Niepodległa oraz działający w Wielkiej Brytanii portal Nowy Polski Show, a miała odbyć się jutro w niedzielę 27 stycznia w Klubie Orła Białego.
Jak pisali na swojej stronie internetowej organizatorzy:
„Poprzednie dwie edycje były ogromnym sukcesem, który doprowadziło lewactwo do furii! 27 stycznia zapraszamy do Londynu! Gośćmi będą m.in. Lech Kowalski, Wojciech Sumliński, Krzysztof Wyszkowski, Piotr Gontarczyk, Jacek Wrona, Artur Szczepek (Instytut im. Romana Rybarskiego), Karol Skorek (Stowarzyszenie Przedsiębiorców i Rolników SWOJAK) i wielu innych… Transmisję na żywo zapewni wRealu24”.
Nie wystąpi Krzysztof Wyszkowski (twórca nazwy „Solidarność”), Piotr Gontarczyk, współautor „SB a Lech Wałęsa”, pułkownik Lech Kowalski (autor biografii Jaruzelskiego i Kiszczaka, Wojciech Sumliński (którego zasługi w pozbawienia władzy Bronisława Komorowskiego są ogromne), czy były oficer CBŚ Jacek Wrona.
Komentarz: Panowie podejrzewają, że stoi za tym skrajnie lewicowa organizacja antifa. Sądzę, że nie tylko ona. W kwietniu 2017 anarchiści z „Antify” uznani zostali przez Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego w New Jersey za organizację terrorystyczną**
Dzisiaj każdy może być „faszystą”, czyli kimś, kogo trzeba wyeliminować, przynajmniej z przestrzeni publicznej za pomocą wszelkich, jak najbardziej niedemokratycznych metod. Sadzę, że działalność taka bardzo przeszkadza brytyjskim służbom specjalnymi i to one (przede wszystkim) stoją za próbami wyeliminowania polskiej działalności politycznej ze swojego terytorium. Przeszkadza również donosicielom z Polski, którzy dbają o to, „by zostało tak jak jest, a może było jeszcze gorzej”.
*https://www.youtube.com/watch?v=OBK2iNtOpt8
** //web.archive.org/web/20170707043736///heatst.com/culture-wars/antifa-anarchists-are-domestic-terrorists-according-to-new-jersey-homeland-security/

KOMENTARZE

 • @
  Cyt://poczynając od neonazistów, przez islamistów, rabinów i komunistów – mówi Piotr Szlachtowicz*.//


  Kolejność oczywiście (nie) przypadkowa. A gdyby się tak zaczynało od tych tzw. rabinów? ale byłby dym...:)

  PS I pomyśleć, że za takiego Hitlera takie głupie telefony byłyby wykluczone, a polskie Targi Książki Prawicowej byłyby przychylnie przyjęte.
 • @Autor
  Szykują się "duże " zmiany na scenie politycznej świata.Ukraina, Wenezuela, Izrael... i obecna sytuacja w Londynie, czy Paryżu - powoduje obawy manipulatorów, gdyż to ujawnia ich knowania.
  Stąd takie reakcje. A naczynia są połączone.
 • Dziwne zachowanie pana Piotra
  Sługus służb ?
  Coś bardzo szybko "wymiękła rura" panu Piotrowi Szlachtowiczowi. Wystarczyło kilka anonimowych telefonów z pogróżkami i już odwołał zaplanowane kilka tygodni wcześniej spotkanie.
  Normalnie w takich przypadkach, to nagrywa się pogróżki, zawiadamia policję i konsulat i prosi o ochronę na zabezpieczenie spotkania, a pan Szlachtowicz nic takiego nie zrobił.
  Groteskowo użala się nad sobą, wysuwa paniczne obawy o swoje życie i natychmiast odwołuje spotkanie.
  Dziwne to wszystko.
  A może ktoś ma haki na niego i kazał mu odwołać to spotkanie ?
  Tak. Na to wygląda.
 • @tańczący z widłami 16:35:51
  Ciekawe, kto jest tym słynnym ,,ktosiem,, i jakiego kształtu śą owe haki?
 • @tańczący z widłami 16:35:51
  Wie Pan, tylko, że Londyn jest miejscem, gdzie naprawdę atakuje się innych za nieprawo(lewo)myślne poglądy. Ja bym tego nie bagatelizował, tym bardziej, że "młody" Rola był przesłuchiwany przez 2 godziny na lotnisku. Gdyby komuś choć spadł włos z głowy, organizatorzy by poszli do wiezienia. No i Szlachtowicz zapowiada zgłoszenia do policji i prokuratury. Wbrew temu co panowie mówią na filmie, w Anglii nie lubi się Polaków - a czasem ich zabija.
 • @Romuald Kałwa 17:46:54
  Oczywiście, że masz rację... oglądałam wczoraj na youtube i widziałam przerażenie.

  https://www.youtube.com/watch?v=OBK2iNtOpt8&t=828s

  W ogóle Anglicy to podła nacja podobna do Niemców.
  Ciekawe, że nikogo to nie interesuje nasz ściek milczy!!

  Pozdrawiam
 • @Romuald Kałwa 17:46:54
  Tak, przyjaciół w Londynie mamy faktycznie niewielu, tylko skąd Szlachtowicz wiedział, że za anonimowymi telefonami kryją się neonaziści, komuniści, islamiści i syjoniści ?
  Miał z nimi video-rozmowy ? Poznał ich po swastykach i gwiazdach na czołach, czy islamskich brodach, i jewrejskich pejsach ?
  I co to za pomysł, żeby Targi Książki polskiej- prawicowej organizować w Londynie, a nie np w Warszawie albo w Poznaniu.
 • WPS
  Jacy ci nasi "rycerze londyńscy" bojaźliwi.

  Swoją drogą nie odbycie się tej pralni mózgów młodych, niewyedukowanych Polaków przez komisarzy PiS, to jedynie z korzyścią dla świadomości młodej emigracji polskiej.
 • @stanislav 18:27:23
  Sumliński, Gontarczyk, Wyszkowski, Wrona doborowe pisowskie towarzystwo, gwarantujące ,,prawdę" inaczej.
  Tak np; co robił w stanie wojennym przez kilka lat Wyszkowski w Francji, kto mu dał paszport, mógł wyjechać w SW, wrócić???
  Niech np; Sumliński napisze ksiażke o fundacji prasowej solidarności??? Tak łatwo mu to nie przyjdzie, jak paszkwile pisać na A. Leppera.
  A po za tym jakie to książki ,,prawicowe" chcieli sprzedawac??? Pewnie nie R. Dmowskiego.
 • Wszystkie te pogróżki
  były od żydów występujących jak zwykle pod cudzym sztandarem.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY