Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
471 postów 367 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Polak niesłusznie skazany na dożywocie przez Arabów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

w Zjednoczonych Emiratach. Wyrok zapadł w 5 sekund

Czy Polacy powinni jeździć do krajów arabskich? Menadżer klubów fitness Artur Ligęska chciał wrócić do Polski. Już na lotnisku „odradzano” mu powrót i kazano się „zastanowić” nad wyjazdem. Tego samego wieczora został aresztowany. Rozprawa podczas której został 28 stycznia tego roku skazany na dożywocie, trwała 5 sekund, a sędzia wydający wyrok dożywocia, nawet na niego nie spojrzał.
Pretekstem miało by posiadanie i zażywanie metamfetaminy. Dziękuje polskiej placówce dyplomatycznej, której przedstawiciele co tydzień go odwiedzają:
– Chcę podkreślić ogrom pracy, którą wykonali nasi dyplomaci: panu ambasadorowi, panu konsulowi Sławkowi i panu konsulowi Mączce oraz odpowiednim osobom w MSZ. Dzięki zaangażowaniu polskiej strony mam od grudnia profesjonalną opiekę medyczną, nieco lepsze warunki bytowe, i co najważniejsze, moją sprawą po dziewięciu miesiącach w końcu zajął się sąd. Przedstawiciele ambasady odwiedzają mnie regularnie co tydzień, co jest dla mnie niezwykle ważne, bo to jedyna w ciągu tygodnia możliwość poczucia się jak normalny człowiek. 3 stycznia zostałem wezwany przed sąd (...), oskarżenie nie wskazało żadnych dowodów, żadnej ewidencji, nie powołano też żadnych świadków ku temu. Obrona w oparciu o dokumenty policji potwierdziła brak narkotyków zarówno w moim organizmie, jak i przy mnie, jednocześnie wskazując na niejasności w śledztwie, zwróciła się do sądu o odrzucenie wniosku w całości – mówi w nagraniu Artur Ligęska.
Artur Ligęska twierdzi, że jest niewinny. Sprawa wygląda bardzo dziwnie, biorąc pod uwagę, że Polak narzekał na swoich arabskich współpracowników biznesowych. Do Dubaju wyleciał 17 października 2017 r. dobrowolnie poddał się testom, a na ich wynik czekał 3 tygodnie. Testy oczywiście nie wykazały śladów narkotyków w organizmie.
Za moim aresztowanie, najprawdopodobniej stoi ważna osoba, której zależy bym z Emiratów nie wyjechał – mówił Artur Ligęska w nagraniu z 18 listopada 2018 r.
Artur Ligęska (nagranie z więzienia): https://www.youtube.com/watch?v=bEmvRrm6akQ
W więzieniach panuje rasizm, przemoc, a same przypominają obozy koncentracyjne
Pisarz i dysydent polityczny Iyad El-Baghdadi pisze: „(...) więzienie Al-Sadra było najbardziej rasistowskim miejscem, jakie do tej pory doświadczyłem w moim życiu. (...) Arabowie rzadko są obrażani, uderzeniami, uderzeniami lub pluciem - co jest standardową praktyką dla Azjatów, zwłaszcza Bangladeszu i Pakistańczyków. (...) Policzyłem 47 mężczyzn zamkniętych w celi przeznaczonej na 10 osób (10 łóżek). (...)W więzieniu istniała pewna "hierarchia narodowościowa" - Arabowie, tacy jak ja, mają mniej ciasne komórki, często mogą się przecinać, czasem jedzą w naszych komórkach (a nie na dziedzińcu), a nawet mają takie rzeczy, jak papierosy, zapalniczki lub telefony”.
 
              Polak przebywa w celi o pow. 4 metrów kwadratowych 
Prawo w Zjednoczonych Emiratach Arabskich to fikcja, a skazanym na 3 miesiące więzienia można być za dotkniecie biodra innego mężczyzny. Europejczycy są w środku hierarchii, ale przemocy, w tym seksualnej, zaznają także młodzi Arabowie.
Human Righs na swojej stronie internetowej pisze:
„Zjednoczone Emiraty Arabskie (ZEA) szczycą się swoim egzekwowaniem i promowaniem kultury praw człowieka. (...). Jednak tortury i maltretowanie oraz okrutna, nieludzka i poniżająca kara, jak również inne poważne naruszenia, które mają miejsce w więzieniach w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, wydają się być sprzeczne z tym, co mówią władze Emiratów i co dzieje się w rzeczywistości”.
Posłuchajmy pierwszego apelu naszego rodaka z więzienia: https://www.youtube.com/watch?v=TAgSlvFVQYw
Artur Ligęska – to znany w branży menager, twórca klubów fitness trener personalny i instruktor znany w całej Polsce, były prezes Zarządu Twój Fitness Sp. z.o.o.. Absolwent Business of Fitness w National Fitness Business Alliance w Stanach Zjednoczonych. „Według magazynu „Home&Market” jest jednym z najlepszych menedżerów branży fitness w Polsce. Współpracowal z Kliniką Wellness przy warszawskim Szpitalu Medicover, jako trener motywacji sportowej (Physical Activity Coach). Autor książki pt. “Marzenia, które zabijają…?”.
Źródła: https://www.branzafitness.com/oficjalna-rezygnacja-artura-ligeski/
https://www.quora.com/What-is-prison-like-in-the-United-Arab-Emirates

Opr. Romuald Kałwa 

KOMENTARZE

 • @Romuald Kałwa
  Ilu Polaków zamknięto za nic w tych muzułmańskich kazamatach . Każdemu powtarzam , Bóg dał nam rozum po to aby z niego korzystać . Salute Amigo.
 • Ciekawe spostrzeżenie co do NARKOTYKÓW !
  Europa ugina się pod wpływem narkotyków bo karanie jest iluzoryczne jakieś 2 lata w porywach 2 i pół odsiadki ! spytamy dlaczego ? to jasne Europą rządzą żydzi i oni nienawidzą białej europejskiej rasy !!! więc gdy biała rasa się degeneruje to żydzi się cieszą !

  a jak to ma sie w tak zwanym innym świecie ? Chiny Malezja Singapur itp państwa za sprzedawanie narkotyków z zasady jest KARA ŚMIERCI !! bo tamtejsze miejscowe rządy dbają o swoją nacje by była zdrowa by sie nie degenerowała !

  POLACY RZĄDY żydowskie w Polsce to grób dla naszej nacji Słowian !

  Polska Krajem wolnym od żydowskiej okupacji ! krajem NEUTRALNYM !!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej