Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
471 postów 367 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Polska, jak ujeżdżany przez wszystkich osioł

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

– polityka zagraniczna względem USA i Izraela.

Czy powinniśmy iść na wojnę z Iranem, który, jak mówią nasi sojusznicy i minister spraw zagranicznych prof. Jacek Czaputowicz, stanowi śmiertelne zagrożenie dla Polski i Świata?
Powiedzmy naszym rządzącym, co myślimy o takiej polityce. Część z nas (ale jaka to część?), nie chce, aby Polska była ścierką do podłogi dla USA i Izraela. Tymczasem może wielu Czytelnikom taka sytuacja odpowiada, ponieważ w obecnej polityce zagranicznej jest jakaś większa mądrość?
Powiedzmy prawdę i dajmy sygnał rządzącym, co myślimy o obecnej polityce zagranicznej. Proszę wybrać jedną, najbardziej właściwą dla siebie, odpowiedź:
1. Bezkrytycznie popieram politykę zagraniczną rządu oraz Jacka Czaputowicza - wojnę z Iranem oraz sojusz z USA i Izraelem
2. Izrael i USA to moja druga ojczyzna, więc jest oczywiste, że popieram obecną politykę zagraniczną
3. Całkowicie krytykuję obecną politykę zagraniczną rządu, ponieważ moją drugą (a może nawet pierwszą) ojczyzną jest UE
4. Kategorycznie nie zgadzam się z obecną polityką zagraniczną rządu i szefa MSZ Jacka Czaputowicza. Liczy się tylko Polska
5. Polityka zagraniczna i konferencja antyirańska w Warszawie to upadek na kolana, jest niebezpieczna dla Polski. To zdrada stanu
6. Nie wiem o co chodzi...
 
            Polska - ujeżdżany przez wszystkich osioł

Z jednej strony mamy Izrael, który znieważa nas na każdym kroku, z drugiej USA – sojusznika – który w nagrodzę, że polscy żołnierze pójdą na irańską wojnę w interesie Izraela, zamierza obrabować nas na rzecz rzekomych ofiar holocaustu na sumę 300 mld dolarów - act 447. Sojusznik, dla którego ryzykujemy ataki samobójcze ataki islamskich terrorystów.
 - tak proszę Państwa - mało kto wie o ogłoszonych alarmach bombowych w wielu polskich urzędach wojewódzkich. W Przeddzień antyirańskiej konferencji w Warszawie, w Iranie doszło do zamachu bombowego, gdzie samochód - pułapka kierowany przez samobójcę zabił kilkudziesięciu funkcjonariuszy Korpusu Strażników Rewolucji Islamskiej na południowym wschodzie Iranu. Oczywiście wielu Irańczyków za zamach oskarżyło Polskę i to, że u nas odbywa się zwołana przez władze USA - konferencja wojenne zwana bliskowschodnią. Wiecie co? Bantustan w RPA ma przynajmniej swoje terytorium, gdzie nikt się tubylcom nie wtrąca.
Czaputowicz, oskarżając IRAN jako zagrożenie międzynarodowe, zapewne myśli, że jest wielkim graczem, i szuka jednocześnie pretekstu to ulokowania na terytorium Polski tarczy antyrakietowej. Skończy się zapewne jak zwykle. Nie chcę był złym wróżbą, ale Warszawa powinna się przygotować na ataki bombowe.
Polacy bezmyślnie pokładają nadzieje w Opatrzności. Zapewniam, że krucjata różańcowa nas nie obroni, jeśli nasi rządzący, bo już nie przywódcy (przywódcą był Dmowski czy Piłsudski), będą zachowywać się jak najgorsi debile. Nawet warszawskie metro nie jest przygotowane do pełnienia roli schronów przeciwatomowych, czy przed bronią biologiczną bądź gazową - a co tam, jakoś to będzie.
Wdzięczność "izraelskiego sojusznika" nie zna granic. Oskarżany o liczne przestępstwa w swoim kraju Binjamin Netanjahu w ramach wdzięczność za popieranie jego agresywnej polityki zagranicznej oskarżył Polskę i jej ówczesne władze w latach 1942-1945 o udział w holocauście. Tylko, że władzę na terenie ówczesnej Polski sprawowali Niemcy, a Polski jako państwa nie było.
Nienawiść współczesnych Izraelitów – pretensje, że to oni na terenie Polski, w stosunku do swojej liczebności, byli liczną ofiarą ludobójczej polityki świrów: Hitlera i Himmlera oraz zdegenerowanego narodu, który demokratycznie wybrał ich do władzy – ta nienawiść odbiera im zdolność logicznego myślenia. Podłe emocje biorą górę. Żydzi względem Niemców przejawiają syndrom sztokholmski. Przydałaby się im ogólnonarodowa terapia, ale nie w postaci wyżywania się na wszystkich wokół.
Chciałbym usłyszeć od polskich władz, jakie to zagrożenie Iran niesie dla Polski, Brazylii, Urugwaju, Meksyku, Senegalu, RPA, Japonii, Indonezji, i innych państw świata. Jakie? Bo oprócz pustosłowia nie słyszę żadnych argumentów. Obecnie nie czuję się zagrożony Iranem, ale polityką USA i Izraela względem Polski.

A może planowana wojna z Iranem to czyszczenie pola przed poważnym konfliktem USA z Chinami, ponieważ USA zajęte Chinami, nie będzie miało czasu na obronę Izraela przed krajami muzułmańskimi? 

KOMENTARZE

 • Może i na zewnątrz to Polska, ale dla nas tutaj, to już polin !
  Porównanie do poczciwego osiołka jakby nie na miejscu, do sprzedajnych
  wywłok jak najbardziej !
 • @provincjal 09 15:10:30
  //Porównanie do poczciwego osiołka jakby nie na miejscu //

  Jak najbardziej na miejscu.Polacy głupi są jak osły.A głupota to cecha przypisywana osłowi.Czy słusznie to zupełnie inna sprawa.
  Feralnego 14 lutego czyli w centrum wiadomych wydarzeń skromniutkie media skupione wokół ruchu narodowego zamieściły kilka może kilkanaście filmików.Przedstawiali swoje stanowisko wobec zaistniałej sytuacji.
  Filmiki te mają od kilku w porywach do 20.tyś wyświetleń.
  W tymże samym dniu czyli 14 lutego jutubowy kanał Super Ekspresu zamieszcza filmik pt." Namiętne igraszki na Lotnisku Chopina w Warszawie" który obejrzało już 1 milion 200 tysięcy osób.
  Więc nie mówcie proszę że elity są skurwiałe ale za to naród szlachetny.Bo elity są jakie są właśnie dlatego że naród głupi do bólu.
 • Netanjahu pluje w twarz Polakom | Bąkiewicz i Kalinowski
  https://youtu.be/WeObmCjWXys
 • Kampania przeciw żydowskim roszczeniom!
  https://youtu.be/wNRgnojXeuo
 • @trojanka 15:44:34
  https://youtu.be/6Li2PGdmJGg
  Żydowska arogancja na Polskiej Ziemi | Robert Bąkiewicz
 • Zamach
  Bombowy to będzie, jak pojawi się odpowiednia mądrość etapu. Już tam pierwszorzędni fachowcy z Mossadu lub innego Amanu postarają się, jak zajdzie taka potrzeba. I o paszporcie też nie zapomną. A wtedy zagniewany lud domagał się będzie zemsty na podłych irańczykach. I wszyscy nasi ,, sojusznicy,, będą potępiać złych terrorystów, łączyć się w bólu i kondolencjach.
 • @Arjanek 15:51:05
  Co w tej wypowiedzi było chamskiego i jaki ma związek z Rosją?
 • @Arjanek 15:51:05
  Boleje nad tym ale muszę się zgodzić z prawdziwością tego cytatu.
  Można się zastanawiać skąd tyle głupoty w narodzie..

  Moja odpowiedź jest prosta spod ambony...
  To ambona jest zatrutym "serum prawdy" dla szczerze wierzących owieczek.. i to ambona mówi owieczkom kogo maj`a lubić a kogo nie, kto jest "dobrem" a kto "złem"..

  i ... już mamy "mądrość" Narodu wsączoną z ambony.

  Naród żyda nie posłucha, Niemca nie posłucha, ruskiego nie posłucha, mądrego nie posłucha...
  ale ambony posłucha...
  no i żydzi szybko się nauczyli że do narodu owieczek trzeba przemawiać przez ambonę...i w sutannie.
  i przemawiają.... a owieczki słuchają.

  Już wiadomo skąd owieczki są takie "mądre" jakie są ?
  on dalej słuchają ambony... teraz do ambony już rożni inni się chcą dopchać bo innej drogi niż przez ambonę do owieczek nie ma...

  Owieczki są uwiązane do ambony .. i tylko ambony słuchają...
 • Autor
  "Chciałbym usłyszeć od polskich władz, jakie to zagrożenie Iran niesie dla Polski, Brazylii, Urugwaju, Meksyku, Senegalu, RPA, Japonii, Indonezji, i innych państw świata. Jakie? Bo oprócz pustosłowia nie słyszę żadnych argumentów. Obecnie nie czuję się zagrożony Iranem, ale polityką USA i Izraela względem Polski."

  Zagrożenie to może nieść każdy. - "Na złodzieju czapka gore". "Strach na wielkie oczy".
  Zagrożenie może nieść np. każdy mężczyzna - przecież nosi ze sobą narzędzie do gwałtu.

  Nawet zamiar agresji choć powinien, nie zawsze może skutkować "wojną prewencyjną". Ale tu go na pewno nie ma.
  - Chęć obrony swojego niepodległego bytu, choćby najzagorzalsza nie oznacza agresywnych zamiarów.

  Tu jest jednak jeszcze inna sprawa. Iran zawsze był, i wciąż jest państwem Polsce i Polakom przyjaznym.
  Po drugie Polska do niedawna, a samodzielnie nigdy nie prowadziła wojen imperialnych.
  To fałszywe sojusze jeżeli gwałcą naszą świętą zasadę mamy prędzej zrywać takie jak występować przeciw sprawdzonym przyjaciołom.

  Przyłączenie się Polski do planowanego przez Izrael ataku grabieżczego na Iran byłoby czynem niemoralnym "polskich" władz, a więc i powodem do w pełni uzasadnionego obywatelskiego nieposłuszeństwa.
  A mamy tu jeszcze sprawę, że jest to zupełnie poza sferą działań paktu NATO.
  Tak więc nie tylko że tego Polsce robić nie wolno, to nic nas do takiego uczestnictwa nie obliguje.

  Morawiecki już ma kurtkę wojskową, Czaputowicz też może sobie sprawić - jak tak chcą to niech sobie idą na tą prywatną wojenkę - tylko nikt nie mówią że jako Polacy.
 • @miarka 17:00:19
  Niestety, myk polega na tym, że wyślą wojsko, a Morawera i Pizdupowicz będą siedzieć w bezpiecznych i strzeżonych gabinetach.
 • @zbig71 17:44:47
  Sfora się zwołuje... ale to nie ta sfora co w przypadku Libii czy Iraku.
  Członkowie sfory tylko udają entuzjazm i chęć mordowania za Izrael.
  USA największy pies w sforze nie ma sił... został przez właściciela (globalną mafię) zagłodzony.
  Nie ma sił ani na Iran ani na Wenezuelę.
  Wojsk nie wyślą bo oba kraje mają tereny nie do zdobycia bez milionowych armii. Wszystko co mogą to obrzucić rakietkami.
  W przypadku oznacza to likwidacje Izraela (mała powierzchnia więc rakietki zniszczą wszystko).. w przypadku Wenezueli to rakietki stoją daleko ( w USA) i można je dowozić tylko samolotami lub lotniskowcami..
  Lotniskowce to łatwy cel dla rakietek Wenezueli.. za blisko nie podejdą.
  a Wenezuela ma pewnie samoloty i rakietki przeciw okrętowe do tych samolotów (ruskie, Chińskie, Irańskie, Koreańskie).

  Armia Columbii też nic nie zrobi...a ma na karku lewicową partyzantkę która już zapowiedziała że ruszy d..pę gdy Columbia zaatakuje Wenezuelę.

  Globalni bandyci mogą tylko pokrzyczeć w swoich gadzinówkach.
  .. nic poważnego nie mogą zrobić w świecie realnym...
  są skutecznie szachowani ....mogą tylko czekać na własną agonię...
  Nikt ich nie będzie atakował ... ale też nikt nie pozwoli by na kogoś napadli....a czas robi swoje..
  Taka strategia..
 • Politycy PiS i entuzjaści świętowali 70-tą rocznicę odrodzenia Izraela
  https://www.ekspedyt.org/2018/04/30/politycy-pis-i-entuzjasci-swietowali-70-ta-rocznice-odrodzenia-izraela/

  https://youtu.be/7uAPfxeUV4E
 • @Oscar 18:29:02
  a w miedzy czasie buduje się NS2 , liczne jedwabne szlaki..
  ruska rura do Chin chyba już działa..
  konstytuuje się sojusz Iranu, Iraku, Syrii a może i Afganistanu na BW (wspólny wróg)
  Krystalizuje się nowa antymafijna prorosyjska Europa.
  rynek dolara się kurczy...
  Nikt na świecie nie odda już swojego złota w ręce mafii żydowskiej.
  Wszyscy swoje zasoby ściągają gorączkowo do siebie.. (poza polskimi, ukraińskimi wasalami globalnej mafii).

  Na całym świecie ludzie już wiedzą co to jest globalna mafią i wiedzą kto jest bandyta a kto się przed bandytą broni.
  Media mafijne już nic nie znaczą..nikt im nie wierzy ..poza tymi którzy służbowo dla kariery lub pieniędzy muszą wierzyć.
 • @zbig71 17:44:47
  "Niestety, myk polega na tym, że wyślą wojsko, a Morawera i Pizdupowicz będą siedzieć w bezpiecznych i strzeżonych gabinetach."

  Jest jeszcze możliwość że żołnierze odmówią wykonania niemoralnego rozkazu. Agresja na kraj przyjazny to zdrada i zbrodnia.

  Do nich będzie należał ostatni głos w tym przypadku.
 • Ile Żydzi są winni Polakom?
  http://ppzn.fc.pl/2018/05/21/ile-zydzi-sa-winni-polakom/
 • @miarka 18:42:28
  Nie sądzę, aby żołnierze odmówili wykonania rozkazu. Przekupią ich naszymi pieniędzmi. A jak ,, terroryści,, dokonają ,, zamachu,,? To ludzie będą domagać się zemsty, tym bardziej, że media będą ich podkręcać. Wojnami a zwłaszcza przyczynami ich wybuchu zajmują się naprawdę pierwszorzędni fachowcy. Tyle razu ćwiczyli ten scenariusz wywoływania odpowiednich nastrojów.
 • @ikulalibal 15:34:36
  "Więc nie mówcie proszę że elity są skurwiałe ale za to naród szlachetny.Bo elity są jakie są właśnie dlatego że naród głupi do bólu"
  Smutne ale ... PRAWDZIWE
 • @Arjanek 15:51:05
  "Apel do administracji. Proszę tego ruskiego chama przywołać do porządku."
  To zdanie/opinia komentatora - zresztą zbieżne posiada wielu ludzi
  Natomiast Ty jęczysz o interwencję administracji jednocześnie wyzywając od "ruskich chamów"? Śmieszny i żałosny jesteś
 • @Oscar 16:48:50
  Prawda. Wielu zaboli - ale tak to już z prawdą bywa
 • @Hades 19:05:49
  Bo to listonosz. Lubi donosić.
 • @Oscar 18:29:02 Dobry komentarz, ale w Świecie Realnym...
  Cytuję:

  //Globalni bandyci mogą tylko pokrzyczeć w swoich gadzinówkach.
  .. nic poważnego nie mogą zrobić w świecie realnym...//

  Coś jednak potrafią jeszcze zrobić w tym ŚWIECIE REALNYM. Adm portalu "wiernipolsce" przed południem na nim zauważył, że Światowi Przywódcy zrobili Polsce i Polakom na spotkaniu w Warszawie po prostu... KUPĘ.

  A KUPA ŚMIERDZI, co nawet przez komentarze w Polskim (?) Radio, zaczyna się przebijać.
 • @Arjanek 15:51:05
  Oooo... oooo... już by przywoływał...
  To ja ci przywołam Orwella : Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów, nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
 • @Hades 19:02:24
  .
  Smutne ale prawdziwe.
  Prawda leży po środku, kto głupi.

  http://m.neon24.pl/eedafa704dfaabe09c501d37efe25abb,14,0.png

  Cyfry parlamentarzystów z sufitu, pasują do tego symbolu demokracji. Czysta kopia symbolu demokracji za wielkiej wody.
 • Autor
  Ciekawy tekst na temat możliwego motywu szykowanej wojny izraelsko -irańskiej właśnie znalazłem na blogu Piotra Beina:

  "Wg rabinów anty-syjonistycznych w organizacji Neturei Karta w USA, zaproszonych do Iranu przez Ahmadinedżada, przedwojenni lubawiczerowie nie uznawali Talmudu ani syjonizmu, tylko Torę. Dlatego opierali się emigracji do Palestyny i zakładaniu Państwa Izrael. Toteż syjoniści zgładzili ich w pierwszym rzędzie w Szoa, m.in. poprzez głód i zarazy w gettach".

  Nadto:
  "Powojenni “lubawiczerowie” to zmyłka. Podszyli się pod tamtych z kompletnie odmiennym, pro-syjonistycznym judaizmem. Dlatego odgrywają czołową rolę polityczno-religijną na całym świecie, wpływając bezpośrednio na społeczeństwa gojowskie i ich decydentów. Sterują pro-syjonistycznie tysiącami sekt judaizmu jak i świeckimi Żydami".
 • @zbig71 17:44:47
  „Niestety, myk polega na tym, że wyślą wojsko”

  Każdy patriota w demokratycznym państwie powinien w skrajnych, ekstremalnych wypadkach zastosować nieposłuszeństwo obywatelskie. Tak robili amerykańscy patrioci, kiedy był nabór na wojnę w Wietnamie. Ludzie się zapisywali do organizacji obronnych, co zwalniało ze służby, albo uciekali do Kanady. Najodważniejsi szli do więzienia, bo taka była kara za nie dostosowanie się do rozkazu.
  Jeśli Polska pójdzie na wojnę z Iranem, to by była taka właśnie skrajna okoliczność wołająca o dezercję i nieposłuszeństwo obywatelskie. Miejmy nadzieję, że do tego nie dojdzie, bo wojna z Iranem byłaby totalną katastrofą dla Polski i Polaków i przyniosłaby miliony ofiar po obu stronach.
 • @Arjanek 15:51:05
  Po pierwsze, opinia o elitach jest parafrazą słów Naczelnika Piłsudskiego, które już weszły do klasyki naszego języka, po drugie nie widze w tej wypowiedzi nic związanego z Rosją. Możesz blogerze nie zgadzać się z wypowiedzią, ale to ty naruszyłeś zasady kulturalnej dyskusji.
 • @Lotna 02:46:40
  Najemnicy nie zdezerterują. A uciec to możemy na Białoruś , albo do Rosji

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej