Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
539 postów 480 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Amerykańska ustawa o zwalczaniu europejskiego antysemityzmu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

H.R. 672 - czy USA będzie ścigać za mówienie prawdy? Poznacie zapisy kontrowersyjnej ustawy, gdzie wprost pisze, że nie wolno mówić prawdy

Zajęci sprawami amerykańskiej ustawy 447., czyli sprawą restytucji – oddania Żydom przez Polskę majątku o wartości 300 miliardów dolarów – ziemi, lasów, kamienic, dóbr naturalnych i całych dzielnic wielu polskich miast – trochę zapomnieliśmy, że 14 stycznia 2019 roku ulubiony amerykański prezydent Polaków Donald Trump podpisał ustawę mającą walczyć z panoszącym się w całej Europie antysemityzmem.
 
Prace nad ustawą w amerykańskim kongresie wyglądały następująco:
01/14/2019
Became Public Law No: 115-434.
01/14/2019
Signed by President.
01/02/2019
Presented to President.
12/22/2018
Passed/agreed to in Senate: Passed Senate without amendment by Unanimous Consent.
12/22/2018
Senate Committee on Foreign Relations discharged by Unanimous Consent.(consideration: CR S8041)
05/17/2017
Passed/agreed to in House: On motion to suspend the rules and pass the bill, as amended Agreed to by voice vote.(text: CR H4275-4276)
01/24/2017
Introduced in House
 
 
Oficjalnie inicjatorką ustawy jest Nita Lowey, z domu Melnikoff, zwolenniczka wspólnych wartości, jakie łączą USA i Izrael - https://lowey.house.gov/media-center/press-releases/lowey-statement-israeli-independence-day-0
 
Całą treść ustawy H.R.672 znajdziemy pod linkiem: https://www.congress.gov/bill/115th-congress/house-bill/672/text
 
Czytamy w niej m.in.:
 
(1) W ciągu ostatniego dziesięciolecia odnotowano stały wzrost liczby antysemickich incydentów w Europie, co spowodowało, że europejscy Żydzi byli celem fizycznego i słownego nękania, a nawet śmiertelnych ataków terrorystycznych, z których wszystkie spowodowały erozję osobistego i wspólnotowego bezpieczeństwa oraz jakość codziennego żydowskiego życia.
 
(2) Zgodnie z raportem Agencji Praw Podstawowych Unii Europejskiej (FRA) w latach 2005-2014 odnotowano wzrost liczby incydentów antysemickich we Francji z 508 do 851; w Niemczech od 60 do 173; w Belgii od 58 do 130; we Włoszech od 49 do 86; oraz w Wielkiej Brytanii od 459 do 1 168.
 
Do tego momentu wydaje się wszystko w porządku, jednak, w punkcie 4. Czytamy co będzie ścigane przez USA w Europie:
 
(B) Głoszenie podejrzanych, dehumanizujących, demonizujących lub stereotypowych zarzutów na temat Żydów, jako takich, lub potęgi Żydów, jako zbiorowości, zwłaszcza, ale nie wyłącznie, mitu o światowej żydowskiej konspiracji lub Żydów kontrolujących media, gospodarkę, rząd lub inne instytucje społeczne.
 
(C) Oskarżanie o to, że Żydzi są ludźmi odpowiedzialnymi za rzeczywiste lub wyimaginowane przestępstwa popełnione przez pojedynczą żydowską osobę lub grupę, państwo Izrael, a nawet za czyny popełnione przez nie-Żydów.
(...)
 
(E) Oskarżenie żydowskich obywateli o to, że są bardziej lojalni wobec Izraela lub domniemanych priorytetów Żydów na całym świecie, niż interesom swoich krajów.
 
Komentarz:
 
Amerykanie, którzy twierdzili, że polska ustawa o IPN zwalcza wolność słowa, są pewni hipokryzji i obłudy. Chcą ścigać Europejczyków za „Oskarżanie o to, że Żydzi są odpowiedzialni za rzeczywiste lub wyimaginowane przestępstwa” – a więc mówienie prawdy o udowodnionych żydowskich zbrodniach, np. w Palestynie, czy przestępcach żydowskiego pochodzenia w Europie, będzie ścigane przez USA.
 
USA będą ścigać za tak oczywiste rzeczy, jak „Oskarżenie żydowskich obywateli o to, że są bardziej lojalni wobec Izraela lub domniemanych priorytetów Żydów na całym świecie, niż interesom swoich krajów”.
 
Ścigane będzie pisanie prawdy o tym, że już za czasów Mieszka III Starego, syna Bolesława Krzywoustego, fałszowali monety i przez wiele kolejnych stuleci szkodzili polskiej racji stanu, np. przekupywali posłów i rozbijali Sejmy, współpracowali z zaborcami, ujawniali Rosji powstańców styczniowych (parz: Romuald Traugutt), że byli jednymi z twórców bolszewickiej Rosji, że mordowali Polaków należąc do NKWD, że mordowali polskie podziemie niepodległościowe po 1944 r, że podczas przesłuchań w UB, którego stanowili trzon, byli wyjątkowo brutalni – pisanie o tym, jak produkują fałszywą walutą w należącym do nich amerykańskim Systemie Rezerwy Federalnej, że handlowali afrykańskimi niewolnikami, że stanowili trzon karaibskich piratów (złodziei i morderców) – będzie przez USA zakazane w Europie.
 
Pisanie o masowych zdradach Żydów i grabieży majątków chrześcijan podczas „potopu szwedzkiego” i kolejnych wojen również.
 
W czasach wojny niesprawiedliwej i ataku na Irak, publiczność usłyszała (kilka dni temu w Klubie Polonia Christiana, gościł ks. Rafał Cyfka – papieskie stowarzyszenie „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”), w latach 2003 – 2009 mordowano i pastwiono się nad 800.000 chrześcijan, którzy musieli opuścić Irak. W czasie wykładu padło stwierdzenie, że wojska amerykańskie nie reagowały na los irackich chrześcijan, a sam Izrael chronił i wspierał ISIS.
 
Według władz USA, nie będzie wolno o tym mówić ani pisać. Tak wygląda wolność słowa wg Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej.  
 

KOMENTARZE

 • Żydzi
  Kręcą sobie bat na dupę tymi ustawami. I kiedyś za to zapłacą.
 • Patrzą, a nie widzą !!!
  Większość z nas zapewne wyobrażała sobie inwazję wrogich kosmitów na planetę jako zmasowany spektakularny atak nieznanymi nam technologiami niszczenia przez upiornie wyglądające istoty. Takie zresztą wyobrażenia przedstawia nam się w produkcjach hollywoodzkich i nie tylko. Jednakże rzeczywiste zawładnięcie Ziemią przez "istoty nie z tej ziemi" :-) nastąpiło po cichu, małymi kroczkami, przy współpracy licznych przekupionych zdradzieckich Ziemian. Perfidnie do tego stopnia, że większość z nas dotąd nie widzi swego własnego oraz planetarnego zniewolenia. Skoro przeciętny człowiek nie jest w stanie nawet prawidłowo ocenić sytuacji w jakiej się znajduje, to co dopiero zidentyfikować wroga aby móc podjąć działania samoobronne.
 • To jest jawne odczłowieczanie
  człowieka i sprowadzanie go do poziomu bydląt.
 • @Arjanek 16:44:57 Stalin wyraźnie rozróżniał między antysemityzmem a syjonizmem
  Do tej opinii Stalina odnośnie (rasowo uwarunkowanego) SEMITYZMU, warto dodać jego, rzadko wysławianą, ale w praktyce przezeń praktykowaną, wrogość do RELIGIJNO-KULTUROWEGO uwarunkowania SYJONIZMU:

  //Otóż dokładnie 81 lat temu, uczestniczka, jako Komisarz Ludowy, pierwszego komunistycznego Rządu Rosji (trwał on od października 1917 do końca lutego 1918, było w nim tylko 3 żydów Trocki, Steinberg i Kac/Kamkov, ale za to aż 4 osoby polskiego szlacheckiego pochodzenia, Boncz-Brujewicz, Teodorowicz, Kołłątaj oraz Dzierżyński, ten formalnie poza rządem, ale nie mniej wpływowy niż Trocki), pochodząca z arystokracji Aleksandra Kołłątaj przeprowadziła bardzo znamienną rozmowę z Józefem Stalinem, Gruzinem wyszkolonym za carskich czasów w prawosławnym seminarium jezuickim w Tyflisie (dziś Tbilisi). I oto co ten Wódz Narodów jej wtedy ponoć powiedział:

  „Wiele spraw dotyczących naszej partii i naszego ludu będzie obrócone do góry nogami i opluwane, przede wszystkim za granicą, ale także i w naszym kraju. SYJONIZM, KTÓRY CHCE OSIĄGNĄĆ ŚWIATOWĄ NADWŁADZĘ, się na nas srogo zemści za nasze osiągnięcia i sukcesy. On wciąż widzi Rosję jako kraj barbarzyński i jako źródło surowców. I moje nazwisko też będzie oczerniane, będzie mi przypisywane wiele zbrodni." Itd.//

  Którą to, szczerą wypowiedź Stalina (który intensywnie zwalczał żydostwo "od spodu" próbujące zdominować ZSRR - patrz "Julius" występujący na "wiernipolsce" - skomentowałem w następujący sposób:
  //A zatem nawet z tej krótkiej wypowiedzi Józefa Stalina o „Syjonizmie, który chce osiągnąć Światową Nadwładzę” wyraźnie się wyczuwa, że ten „syjonizm” – czyli ideologia „narodowa”, wyrosła na „żyznym gruncie” krwawych ofiar ze „zwierząt” praktykowanych w Świątyni Syjonu – jest tym RAKIEM MÓZGU, który systematycznie prowadzi nas do totalnego znikczemnienia.
  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2019/01/cechy-boga-jahwe.jpg//

  Czytać więcej tutaj:
  http://zakop999pl.neon24.pl/post/147659,podlosc-i-solidarnosc-z-rakiem-usa-to-los-rp
 • @Nibiru 18:33:35
  Czyli obcy wpuścili nam wirusa w postaci .... Żydów??
 • @Berkeley72 19:50:23 Ops, źle wpisałem link:
  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2019/01/cechy-boga-jahwe.jpg

  A jeśli chodzi o pochodzenie religii ŻYDOWSKIEJ DOMINACJI NAD ŚWIATEM, to już sam ZNAK TANTRY wskazuje, iz jest ona nie KOSMICZNEGO, ale po prostu HINDUISTYCZNEGO pochodzenia. Po angielsku pisałem o tym BANALE w tekście:

  //Does the Tantra sign embody the sense of whole Euro-American Civilization?// - http://markglogg.eu/?p=2144 .

  A po polsku, w skrócie:

  //Czy żydowski JAHWE to ATRAPA hinduskiego BRAHMA – Stworzyciela Wszechświata?// - http://markglogg.eu/?p=2019

  //“Herboris” ... podzielił się z nami bardzo interesującą hipotezą, bazującą na fakcie, że nie tylko imię ‘Abraham’ sugeruje jego pochodzenie od hinduskiego ‘Brahma’, ale także imię żony-siostry Abrahama Sara, jest skróceniem imienia głównej hinduskiej bogini Saraswati, żony Brahma, która w pewnych opowiadaniach też udaje jego siostrę.W swej „hipotezie roboczej” Herboris zauważył:

  „Określenie ‘Naród Wybrany’ zostało po prostu wyprowadzone z hinduskiego społeczno-boskiego systemu kastowego. I Hebrajczycy, zamieszkujący przed ich migracją, na północny-wschód od Eufratu, z pewnością mieli szerokie kontakty ze światem hinduskim. I wtedy zadecydowali, że to oni będą „czystymi braminami”, którzy będą panować nad poganami pochodzącymi z innych narodów. (Brahma stał się Jahwe i Abraham zadecydował to samo.) Inne narody otrzymały status niedotykalnych (…) Żydzi będą Kastą Najwyższą, narodem wybranym przez boga by przywodzić ludzkości. (…) I co istotniejsze, credo hinduizmu: “Aham-Brahmasmi” (Ja Jestem Brahmanem) pokrywa się z głosem « Ja Jestem », który usłyszał Mojżesz zza Gorejącego Krzaka. ”

  Proste? Czyż nie tak?

  Ja dodałem do tej hipotezy, że żydowska Elita już od tysiącleci ma zwyczaj „ubierać się” w szaty oraz „skóry” wypożyczone od kultur, które Żydzi, w trakcie ich historii, zamierzali opanować:

  - Nie tylko Abraham “zakrył” swą wstrętną osobowość wędrownego sutenera, za pomocą szlachetnej “zewnętrznej skóry” Brahmy, hinduskiego Stworzyciela Wszechświata, ale i jego wnuk Jakub (co oznacza „idący za” narodzonym przed nim Ezawem), ukrył swoją raczej głupkowatą osobowość, okrywając się skórą koźlęcia, przypominającą bogato owłosioną postać swego brata. A to w tym celu, by wyłudzić, od ich Ślepego Ojca Izaaka, błogosławieństwo przeznaczone dla pierworodnego syna.

  - Idąc za tymi „rodzinnymi” przykładami, nienawidzący chrześcijan Szaweł z Tarsu zakrył swą, przeklinaną przez Jezusa, osobowość faryzeusza (według Talmudu 6-go i 7-go rodzaju) za pomocą rzymskiego imienia Paulus (mały, także w znaczeniu paurolo – trwożliwy). A to w tym celu by wślizgnąć się w szeregi wczesnych chrześcijan, prezentując się jako Najbardziej Żarliwy Apostoł „powstałego z martwych” Boga Zbawiciela.

  HIPOKRYZJA TO GRZECH PIERWORODNY, ZATRUWAJĄCY ŻYCIE NARODÓW POD WŁADZTWEM BOGA IZRAELA

  Jakich dobrodziejstw doznały narody nawiedzane przez mających inklinację do faryzeizmu Żydów, zwłaszcza tych, którzy zwykli kamuflować swą prawdziwą osobowość za pomocą póz “wypożyczonych” z zachowań sławnych pogańskich bogów oraz filozofów? W ST mamy historię siostry-żony Abr/ah/ama Sary, imitującej hinduską boginię Saraswati, która czyniła życie ludzi pełne poezji oraz czaru. Jednak w przypadku Sary jej klientela wkrótce się zorientowała, że zaraziła ona ich kobiety chorobą przypominającą rzeżączkę. Ta starotestamentowa historia jest rodzajem PREFIGURACJI nowotestamentowej historii św. Pawła, który„ubrał się” w podstawowe koncepcje filozofii hellenistycznej, i którego „posługa” dla chrześcijan spowodowała pojawienie się społecznej choroby, opisanej medycznym terminem kretynizm.// Itd.
 • @zbig71 20:14:07
  To nie wirus. Oni sami są obcymi, gdyż nie czują więzi ludzkich z Ziemianami. Nie posiadają uczuć wyższych i już sam ten fakt daje im przewagę w łańcuchu pokarmowym. Brak im kreatywności i pracowitości. Rekompensują im te ułomności wykształcone ewolucyjnie przez milenia spryt, bezczelność i zawiść. Wspólnota losów gojów i niegojów sprowadza się do relacji żywiciel - pasożyt. Nie jest w tym momencie aż takie istotne skąd się tu wzięli; ważne jest to że ta ich działalność nosi znamiona inwazji obcych na Ziemię i jako taka powinna spotkać się ze stosownym odporem.
 • Zdemaskować systemowo i odsunąć od jakiejkolwiek władzy.
  Nie ma innego wyjścia.
  życie s pasożytem który cie żywcem pożera jest nieznośne jest nieustającym cierpieniem.
 • Tam ze czterech głosowało
  za przyjęciem tej ustawy. Mówiła o tym mec.Szonert-Biniena obecna w tym cyrku.
 • @ Autor - 5*
  Może więc warto przemyśleć, czy żydo-chrześcijaństwo nie przyczyniło się do współczesnego terroryzmu światowego syjonizmu skoro:

  "W ślad za rozprzestrzeniającym się żydo-chrześcijaństwem instalowały się w Europie gminy żydowskie – najstarsza znajduje się oczywiście w Rzymie, w kolebce europejskiego żydo-chrześcijaństwa.

  Żydowskie gminy w Europie powstawały zawsze w najstarszych siedzibach biskupów – Kordoba, Wormacja, Kolonia, Paryż, Praga, Gniezno, Kraków – a więc zawsze zgodnie z kierunkiem podboju Europy przez żydo-chrześcijaństwo."

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/01/silny-kosciol-to-slaba-polska/
 • 447
  Światowa Organizacja Restytucji Mienia Żydowskiego wydała oświadczenie ws. amerykańskiej ustawy 447. Izba Reprezentantów uchwaliła ustawę nr 447 Justice for Uncompensated Survivors Today tą ustawę przyznali sobie sami Żydzi a nie amerykanie a zatwierdził i podpisał skorumpowany prezydent Tramp gdzie został przekupiony przez Żydów 25 milionami na kampanie wyborczą Trampa i dlatego Tramp podpisał a Polska już zapłaciła Żydom w 1960 roku. Poniżej publikujemy, udostępniony nam przez red. Stanisława Michalkiewicza tekst tego TAJNEGO wówczas układu:
  Początek artykułu z czasopisma „Przegląd”, nr 13 z roku 2011, wyjaśniający kwestie odszkodowań dla obywateli USA za utracone w Polsce majątki z powodu drugiej wojny światowej i powojennego uwłaszczenia w PRL.
  Kolejny fragment wyżej wspomnianego artykułu, w którym Minister Sikorski przypomina umowę polsko – amerykańską z 1960 roku, ostatecznie regulującą kwestie odszkodowań majątkowych dla obywateli USA.
  Otóż w latach sześćdziesiątych PRL podpisała tajne umowy międzynarodowe z dwunastoma krajami, w tym z USA, Wielką Brytanią, Szwajcarią, zgodnie z którymi obywatele polscy (najczęściej pochodzenia żydowskiego), którzy wyemigrowali do tych krajów i otrzymali obywatelstwo, mogli domagać się od tamtejszych rządów odszkodowania za mienie pozostawione w Polsce. Na mocy tego porozumienia PRL wypłaciła rządowi USA 40 mln dolarów…
  Nagłówek tekstu układu PRL – USA z 1960 roku.
  Poniżej publikujemy, udostępniony nam przez red. Stanisława Michalkiewicza tekst tego TAJNEGO wówczas układu:
  UKŁAD MIĘDZY RZĄDEM POLSKIEJ RZECZYPOSPOLITEJ LUDOWEJ
  I RZĄDEM STANÓW ZJEDNOCZONYCH AMERYKI
  DOTYCZĄCY ROSZCZEŃ OBYWATELI STANÓW ZJEDNOCZONYCH
  Rząd Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej i Rząd Stanów Zjednoczonych Ameryki,
  pragnąc dokonać uregulowania roszczeń obywateli Stanów Zjednoczonych do Polski
  oraz pragnąc dokonać postępu w stosunkach gospodarczych między obu krajami,
  uzgodniły co następuje:
  ARTYKUŁ I
  A. Rząd Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej, zwany dalej Rządem Polskim, zgadza się zapłacić, Rząd Stanów Zjednoczonych przyjąć sumę $ 40.000.000,- w walucie Stanów Zjednoczonych na całkowite uregulowanie i zaspokojenie wszystkich roszczeń obywateli Stanów Zjednoczonych, zarówno osób fizycznych jak prawnych, do Rządu Polskiego z tytułu nacjonalizacji i innego rodzaju przejęcia przez Polskę mienia oraz praw i interesów związanych lub odnoszących się do mienia, które miało miejsce w dniu lub przed dniem wejścia w życie niniejszego układu.
  B. Zapłata przez Rząd Polski sumy $ 40.000.000,- będzie dokonana do rąk Sekretarza Stanów Zjednoczonych w dwudziestu rocznych ratach po $ 2.000.000,- w walucie Stanów Zjednoczonych, przy czym każda rata powinna być uiszczona w dziesiątym dniu stycznia, poczynając od dnia dziesiątego stycznia 1961 roku.
  Można całą umowę przeczytać pod linkiem: http://ruch-obywatelski.com/absurdy/polska-juz-zaplacila-usa-za-majatki-zydowskie-realizujac-postanowienia-ukladu-z-1960-roku/
 • @Rzeczpospolita 14:37:58
  "W ślad za rozprzestrzeniającym się żydo-chrześcijaństwem instalowały się w Europie gminy żydowskie – najstarsza znajduje się oczywiście w Rzymie, w kolebce europejskiego żydo-chrześcijaństwa."

  Pomieszanie z poplątaniem.

  Było dokładnie odwrotnie. Najpierw były gminy żydowskie, zwykle na długo przed Chrystusem, a po Jego przyjściu znacząca część Żydów przyjmowała Jego nauki i w ten sposób Kościół się rozprzestrzeniał. Grecy, Syryjczycy, Rzymianie,Germanie dołączali się następni.

  Co do rzekomej moralnej wyższości pogan nad żydami, to można mieć poważne wątpliwości. Wystarczy spojrzeć na główną kulturalną imprezę w Rzymie - igrzyska w cyrku, i to oficjalną w samym środku a nie skrytą w jakichś slamsach. Albo popatrzeć się na głównych neopogan naszych czasów czyli narodowych socjalistów - jakie eksperymenty zaczynali na wypadek swego zwycięstwa.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej